Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22315) Źşë' válasza medvezsolt (#22313) üzenetére


Źşë'
addikt

hát mert ez a véleményem a sorozatról... olyan szinten lehet köze h a mind1ik fejlesztőcsapat Activisionnak dolgozik, még ha az iwseké is az iwnet, a licensz jog az activisioné, azaz bármikor bármelyik játékban felhasználhatják azt... és úgy tudom h a csalás figyelés az iwnetes módszerrel történik majd, h ez mit is jelent nem nagyon érdekel... kb annyira mint maga a játék, egy casual tömegcucc, amit agyoncicomáztak h vegye meg lehetőleg minél több ember... maga a játék nekem üres, semmi látványvilág, glel alálövök az embernek és sztem a scriptelt animációtól 1xűen összerogyik vagy ami még rosszabb, feldobja a levegőbe és a levegőben animálva esik össze _)és még sorolhatnám az előre bescriptelt dolgokat... az arcfestés meg egyéb dolgok picit viccesek, ha terep pályák lennének tömkelegével akkor ok, de épületek közé minek álca? és még sorolhatnám, ezer sebből vérző alkotás volt a 6 is, röviden mese, ez miért lenne más az eddigi látott anyagok kapcsán? A plusz pályák ingyenességére nem vennék mérget, ami lehetséges az a -kevés official map vagy -fizetős dlc, vagy -gigantikus pecsek, nem is tudom melyik jobb ;] mondom nekem leszerepelt a sorozat az előző részek után, nem is értem h bárki hogy képes ezért pénzt kiadni :N Bc2 ben ha sokat is mérgelőd(ök)tem de legalább élvezem a játékmenetet... és sosincs uolyan szitu, mindig változik hála a fizikai modellnek, kb mint a gta4, ott is az unalmas várost ennyi játékidő után is nekem a fizika meg azon bizonyos dolgok teszik újfent élvezhetővé h minden hat mindenre, nincs az az előre "legyártott" mozdulatsor, akció... (am érkezőben egy új muvi, csak anyagot szedek hozzá még). Bc2 is addig lesz fajint, míg ide nem ér a bf3, sztem az is ütni fog! Ja és igen ez az én egyéni szubjektív véleményem, saját szemszögemből, természetesen ennek nem kell így lenni mindenkinél, rossz is lenne, nem fogyna a játék ;] vagy egyéb más dolog. Az a jó h nem egyformák az emberek, és valakinek ez tetszik valakinek meg az. Nőknél is jó példa, mi lenne ha mindenkinek Anettka tetszene :)) "kárba vesznének" az Adriana Lima féle drágaságok :K no offense

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.