Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15699) r-chee válasza ciry (#15672) üzenetére


r-chee
őstag

Az a múltkori eset kicsit felnyomta a pumpámat :) . Támadó voltam Ti meg védők. Pálya ugye Arica Harbor. Lenyomtuk a második pár M-COM-ot és mentünk volna ki a vonatszerelvényben ill. buszban lévő állomáshoz. Az nem tetszett, hogy halál után újraéledtem a kifelé első 2 szintes betonháztól nem messze, amelyikre a vaslépcső a jellemző (ezt jól beazonosítottam most :U ), és az első majd kédőbb második szintről soroznak a védők minket. Meg kerítés mellett jöttek be oldalt. A kiljebb eső betonháznál is ugyanez volt a szitu. Meg a konténerszerű, zöld épület emeletéről is jött az áldás. És akkor jussak ki, és egyáltalán tudjak elindulni az M-COM-ok felé... Csak egy jó nagy kerülővel, jobb oldalt a sziklás hegyoldalnál volt esély kimennem. Ti biztos azért nem érzékeltétek a helyzetet, mert el voltatok foglalva a kifelé igyekvők darálásával :U .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.