Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54351) regener válasza laposonly11 (#54350) üzenetére


regener
veterán

Aztán csodálkozz ha összeomlik a windowsod vagy lefagy valami rendszer driver amit nem kezel a progi és letiltja.

Felejtsük már el ezeket a szar boostereket.

Kézileg kell kikapcsolni ami nem kell és kész.

(#54352) Bjørgersson válasza Mr.White (#54349) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Origin játékpanel ki van kapcsolva?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#54353) afrojack1


afrojack1
senior tag

yeeeaaahhh

SC: Herczku_Death

(#54354) @rglaaf


@rglaaf
veterán

(#54355) yodamester10 válasza @rglaaf (#54322) üzenetére


yodamester10
őstag

Én ilyen tankot szeretnék bf5-be,ha már ide egy szart raktak be :DDD

(#54356) afrojack1 válasza yodamester10 (#54355) üzenetére


afrojack1
senior tag

:DDD :C és 10 rpg meg smaw kellene bele! :DDD

SC: Herczku_Death

(#54357) iMaverick válasza afrojack1 (#54356) üzenetére


iMaverick
addikt

Ugyan már! EOD bot-tal pillanatok alatt szétkapnám neked... ;]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#54358) stoon válasza iMaverick (#54357) üzenetére


stoon
őstag

vagy pár slam :DDD

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#54359) laposonly11 válasza yodamester10 (#54355) üzenetére


laposonly11
senior tag

Ez ilyen 8 üléses családi modell lehet, a hátsó részben egy medic nővérke adrenalinnal és kávéval...elégítené ki a megfáradt személyzetet! :DDD
Ne de most komolyan az active defence system is milyen sci-fi technológia már, élőben így néz ki:
[link]

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#54360) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Vagy "jeep stuff"... ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#54361) }{3@Đ$}{0ot válasza @rglaaf (#54354) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Ez CTE-n lesz?

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#54362) Atla


Atla
senior tag

Srácok gameplayt mivel lehetne felvenni ?Frapson kívül? A multkor volt róla szó,hogy az AMDnek is van valami programja a catalystban,amivel lehet felvenni.Na ez kéne nekem,de nem tudom hogy hol keressem.Köszi előre is. :R

(#54363) Bjørgersson válasza Atla (#54362) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Valami Gaming Evolved cuccon belül kell keresni, azt hiszem.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#54364) S1M0N válasza Atla (#54362) üzenetére


S1M0N
senior tag

(#54365) stoon válasza Bjørgersson (#54363) üzenetére


stoon
őstag

és a zöldre? :R

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#54366) F_Zolee válasza stoon (#54365) üzenetére


F_Zolee
veterán

MSI Ab mindkettőre.

(#54367) marilllyo


marilllyo
veterán

Lol...ezt már nem először kapom meg...csak néztem mint a hülye most is.

Dafuq? Aztán rájöttem, hogy van egy Rio - HUN is. youtube

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#54368) Bjørgersson válasza stoon (#54365) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Arra meg ott a ShadowPlay a GeForce Experience-ben. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#54369) stoon válasza F_Zolee (#54366) üzenetére


stoon
őstag

nekem az volt rég de már nem használom 4 ota

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#54370) F_Zolee válasza stoon (#54369) üzenetére


F_Zolee
veterán

Most, hogy mondod rémlik valami a 4-el kapcsolatban. Nem működik rajta az osd se, vagy rosszul emlékszem?

(#54371) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Emberek...köszöntem a részvételt. Lejárt a trial. Sajnos ennyit is ért a játék. Igaz nem toltam bele több 100 órát de egyszerűen gázosabb a 3-nál. Kinézettel nem lenne semmi bajom de ez nem minden...

(#54372) kissd01


kissd01
tag

Bocs az off-ért. Valamit tudni lehet a Battlefrontról? Arról volt szó, hogy a gamescom-on ott lesz. Vagy csak én maradtam le? :F

(#54373) castiels


castiels
addikt

Sziasztok!

Multiból kiléptet és ez fogad. Mit jelent ez hogy tudom megoldani?

Driver: 14.4 WHQL

(#54374) iMaverick válasza castiels (#54373) üzenetére


iMaverick
addikt

Sehogy. Sz@r a Mantle... Én már visszatértem DX-re...

(#54367) marilllyo: láttalak az előbb az egyik DT-es szerveren, de az enemy csapatban voltál, így nem írtam rád. :DD Mondjuk el is buktuk a partit. (Lehet nem véletlenül? ;] )

(#54376) kisza25: nem is az a lényeg, hogy használható, hanem hogy megvan! Érted: a feeling. :)) Viccet félretéve: szerintem a BC2-ben sokkal használhatóbb volt a Gol Magnum. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#54375) Atla válasza S1M0N (#54364) üzenetére


Atla
senior tag

Köszi szépen!
Az a problémám hogy nem müködik:) Hiába kapcsolom be,és nyomkodom a kombinációt a felvétel inditására nem reagál.Nem vagyok bejelentkezve,és nem engedtem neki hogy optimalizálja nekem a battlefieldet,de ha ez a baja akkor le is tojom.

(#54376) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

na most rászántam magam assignmentekre, nagynehezen összehoztam a gol magnumot, erre nem találok el vele semmit:P megérte:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#54377) castiels válasza iMaverick (#54374) üzenetére


castiels
addikt

A probléma az h dx alatt is kidob ezzel az üzivel.

(#54378) S1M0N válasza Atla (#54375) üzenetére


S1M0N
senior tag

Én nem használom, így nyilatkozni nem igazán tudok, csak nézegettem róla 1-2 videót, hogy milyen minőségben rögzít... :B

(#54379) Snip3r_HUN válasza kisza25 (#54376) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Ebben az esetben a probléma benned van. ;] Az a kedvenc mesterlövész fegyverem. :DDD

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#54380) lowzor válasza castiels (#54373) üzenetére


lowzor
veterán

Win 7 alatt engem is ezzel az üzenettel dobott ki, mikor Mantle-al toltam. Win8-nál ezt megszűnt, ehelyett csonttá fagy a kép. DX-be tolom már hetek óta, azzal hibátlan, bár jóval szarabbul fut.
Ha DX-ben is kidob, akkor esetleg próbáld csökkenteni a VGA órajelét.

(#54381) lowzor válasza castiels (#54373) üzenetére


lowzor
veterán

Win 7 alatt engem is ezzel az üzenettel dobott ki, mikor Mantle-al toltam. Win8-nál ezt megszűnt, ehelyett csonttá fagy a kép Mantle-al. DX-be tolom már hetek óta, azzal hibátlan, bár jóval szarabbul fut.
Ha DX-ben is kidob, akkor esetleg próbáld csökkenteni a VGA órajelét.

(#54382) castiels válasza lowzor (#54381) üzenetére


castiels
addikt

Köszi de sajna nem értek hozzá. Nem érten ezt..

(#54383) kisza25 válasza Snip3r_HUN (#54379) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

mondjuk, most a netcode olyan, hogy mellé kell lőni, hogy eltaláld :W
csak azért csináltam meg, hogy minden fegyver meglegyen, de még mindig hiányzik az FY-JS

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#54384) Dany007


Dany007
veterán

Pár napja elkezdtem tolni a sima Single-t... És feltűnt, hogy valami nagyon fura és nagyon hiányzik..
Most esett le, az a furcsa, hogy nincs egy deka vér se... Hogy is mondják angolul? Blood & gore. Na ez úgy ahogy van hiányzik nálam a játékból.
Kerestem beállítást rá, de nincs. Minden ultrára van állítva, de semmi...

Eléggé zavaró, mert így ha lelövök valakit kb az összeesésen kívül semmi jele nincsen. Nem azt várnám hogy szakadjon cafatokra :), de azért valami kis piros izé ami minimálisan köthető a valósághoz... Ha messziről lövök valakit így azt se látom eltaláltam-e....

Amúgy egész kellemes a játék. Gond nélkül fut fullon 1080p-ben mantle nélkül. Persze volt 1-2 hely ahol kicsit berezzent, de minimális.

Szóval nincs erre a blood dologra legalábbi valam patch vagy mod? Én úgyis csak single-t tolom...

(#54385) Dany007 válasza Dany007 (#54384) üzenetére


Dany007
veterán

Hoppá, most olvasom a neten, hogy az egy megszokott dolog, hogy nincs a BF-ekben vér... Sorry. :)
De, ahogy látom nem csak engem zavar.

(#54386) Dave567 válasza Dany007 (#54385) üzenetére


Dave567
addikt

Sztem túl sokat vársz ettől a játéktól....
Rendesen se képesek megcsinálni, nem hogy vért rakjanak bele.
A kellemes játéktól messze van, idegromboló....

[ Szerkesztve ]

(#54387) Snip3r_HUN válasza kisza25 (#54383) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Bő egy hete megint egy percet se tolom, így nem is idegesít fel.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#54388) lofagi válasza Snip3r_HUN (#54387) üzenetére


lofagi
addikt

Ja úgy könnyű. :D Amúgy nálam is az van, mostanában a rossz netem miatt inkább nem is játszók. Ma délután szerencsére futottam egy szerencsésebb szériát. Kevesen használták a wifit. Azt vettem észre,h élveztem a játékot és nem a statot hajtottam ez már régen volt. :D

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#54389) marilllyo válasza iMaverick (#54374) üzenetére


marilllyo
veterán

Hmm...tényleg...volt egy Maverick HUN...vagy valami ilyesmi nevű ellen. Az te voltál? Jó az a szerver. 32-es cséjnlink. Ja most valahogy az égiek mellémálltak és becsúszott 2 MVP ribbon. Meg végre az a kurva Killjoy assignment is.

Mondjuk Chainlink-kel az a baj, hogy ha dózer van akkor a 3000 ticketes szerver is lepörög 5 perc alatt.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#54390) fornettisuti válasza Dany007 (#54385) üzenetére


fornettisuti
veterán

van benne ver, legalabbis, azt imitalo festekpaca. silkroadon szoktam latni sziklan, de inkabb d-zaszlo kornyeken, ahol gyakoribb a harc. ... neha az emberekbol is kifroccsen ha golyot kap

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#54391) afrojack1 válasza Dany007 (#54385) üzenetére


afrojack1
senior tag

Van benne, mikor leölsz valakit a holt testéből kicsordogál némi vér! Meg ha lövöd a holtestet akkor is! Meg ha sebeznek, a képernyő szélén! :DDD meg ha fejen lősz valakit akkor is spriccel a vér, meg ha falnál áll az ember és lövik a farra is fröcsen egy kis vér! :)

[ Szerkesztve ]

SC: Herczku_Death

(#54392) @rglaaf


@rglaaf
veterán

jetskill :D gif

PSN:BiZzare_0 ️

(#54393) laposonly11 válasza afrojack1 (#54391) üzenetére


laposonly11
senior tag

Muszály reggelizés közben ilyeneket mesélni..éppen eszem?!!! :D :DDD

Ordo est anima rerum.

(#54394) marilllyo válasza afrojack1 (#54391) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát nem egy Soldier of Fortune az biztos. Én úgy sejtem, hogy a németek miatt van. Elég nagy piac és náluk nagyon kritikus a cenzúra. Nem akartak külön nekik egy más változatot kiadni. Anno a Carmageddon tdr2000-ből is egy külön változatot kellett csinálni a németeknek amiben nem embereket, hanem zombikat kellett elütni és zöld vérük volt :D De tudtommal a black ops-ot is megnyesték nekik. A south parko SOT-ot biztos.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#54395) SipiBcs válasza @rglaaf (#54392) üzenetére


SipiBcs
őstag

:DD

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#54396) kisza25 válasza @rglaaf (#54392) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

én az első mozzanatnál felrobbantam vola, ez meg lemegy füvet nyírni lol :DDD

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#54397) Bjørgersson válasza Dany007 (#54384) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ha messziről lövök valakit így azt se látom eltaláltam-e....

Erre van a hitmarker. ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#54398) laposonly11 válasza marilllyo (#54394) üzenetére


laposonly11
senior tag

Igen a németek vezették be a játék piacra a zöld vért, mielőtt megkérdezné valaki miért van a játékok 20% ban ilyen opció hogy green blood! Emlékszem anno a Turok első része volt fura, annyira keményen becenzúrázták a sárga fejek, hogy emberek helyett robotok jöttek veled szemben. :DD

Ordo est anima rerum.

(#54399) pohár válasza laposonly11 (#54393) üzenetére


pohár
félisten

[link]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#54400) afrojack1 válasza pohár (#54399) üzenetére


afrojack1
senior tag

pohár! <3 :))

SC: Herczku_Death

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.