Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54901) breakout123 válasza prokxy (#54894) üzenetére


breakout123
aktív tag

Ha csak alap mapokra mentek, akkor megyek én is szerintem.

Origin: malysztor

(#54902) stoon válasza prokxy (#54890) üzenetére


stoon
őstag

max commander -kedni tudnék mert a lapos nem bírja!

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#54903) pendre54 válasza prokxy (#54900) üzenetére


pendre54
addikt

Azt esetleg lehet már tudni, hogy melyik szever lesz(link?), és ha van TS arról is kéne valami infó, mert beizzítanék erre az akcióra egy nagyon komoly, 100 Ft-os kínai mikrofont.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#54904) gali777 válasza prokxy (#54894) üzenetére


gali777
őstag

Lehet benézek, majd még eldől. Aztán megyek attack jettel, ha ti már viszitek a tankokat :D

(#54905) stoon


stoon
őstag

nagyon vigyázz rá :R :DDD commander "hely" lessz?

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#54906) laposonly11 válasza Sabre (#54859) üzenetére


laposonly11
senior tag

...

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#54907) laposonly11 válasza prokxy (#54876) üzenetére


laposonly11
senior tag

Egy helyben spotol ez érdekes, nem bírom azokat amiki csak bámészkodnak a pályákon!

Ordo est anima rerum.

(#54908) laposonly11 válasza gali777 (#54858) üzenetére


laposonly11
senior tag

Rosszul emlékszel :) te voltál az a "valamelyik agybarom" aki abból kihozta ezt az egészet, hogy valaki meg merte kérdezni, hogy meddig tart az ingyen bf4, de hát elnézzük, egy ilyen sokat látott veteránnak már nem fog úgy az agya

- Nem emlékszem rosszul, te nem olvastad vissza a vita kezdetét, előtte sem tetted meg, leszóltam valamely nyafogót, mert szerinte tönkreteszik az ingyenyjátékosok az élményt, pedig éppen hogy örülnie kellett volna a friss húsnak de mindegy! A többi meg csak személyeskedés volt... :DDD

Ordo est anima rerum.

(#54909) prokxy válasza laposonly11 (#54907) üzenetére


prokxy
veterán

Haggyámá'! :) Nemtom, h mit akarsz ezzel!

szerk:
#54908) laposonly11: az ingyenjátékosok hoztak jóóó sok ingyen frag-et nekem, kb ennyire voltak jók. :)
Na meg arra is azért, h 1-2 haver kedvet kapott a 3 után és megveszi. De a többsége agyhalott volt kb, ez saját tapasztalat.

#54910) marilllyo: azaz!! "Ennek a fiúnak kinőtt a cicije!" :DDD Este 8kor gyülekezőőőőő Neked is!

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#54910) marilllyo válasza prokxy (#54888) üzenetére


marilllyo
veterán

"Fiad lesz vagy abortuszod? " :D

Legjobb :)

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#54911) cs1rk3


cs1rk3
tag

sziasztok legolcsóbban hogy tudnám megszerezni a prémiumot?? akár cd kulcs is jó :)
olvastam régebben hogy valami mexikói proxyval vagy mivel vásárolták ez működik még egyáltalán??

(#54912) SkyS1gn válasza prokxy (#54900) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Akkor dawnbreaker... az se rossz, shanghai... mindegy csak uncsi az a 3, főleg Lancang :W

Bazárnál azis csoda ha feljön ts-re, vagy visszaír chaten, netán 20adjára befárad a squadunkba :P

(#54907) laposonly11

Ezt már nemhiszemel :DDD

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#54913) kriszpontaz válasza laposonly11 (#54907) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Nem érted a viccet....

(#54914) prokxy válasza SkyS1gn (#54912) üzenetére


prokxy
veterán

Ok, majd próbálok tenni vmi ez ügyben. Lancang marad, egyik admin kedvence, sztem nem kell mondani, h RemoteGER-é. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#54915) SkyS1gn válasza prokxy (#54914) üzenetére


SkyS1gn
félisten

agyhalott :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#54916) gali777 válasza prokxy (#54914) üzenetére


gali777
őstag

Annak a gyereknek nem mindegy, hogy melyik pályán kempel? :U :DDD

(#54917) kisza25 válasza prokxy (#54890) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

kisza25, megbeszéltem vele ő is jön:P

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#54918) prokxy válasza kisza25 (#54917) üzenetére


prokxy
veterán

Még szép, kell vki az IFV-be! :D

#54916) gali777: hogy kivágtak már minket, mikor leszedtük őket Golmudon! :DDD

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#54919) kisza25 válasza prokxy (#54918) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nekem mindegy mi az, csak talpalni ne keljen:P
lehet át kellene menni az OFF topicba megbeszélni a részleteket, mert takarítás lesz megint:)

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#54920) pendre54 válasza prokxy (#54918) üzenetére


pendre54
addikt

Olvasom, hogy kommunikálsz az adminnal, azt is jó lenne vele lebeszélni, hogy lehetőleg ne nagyon dobálja az embereket át egyik csapatból a másikba. Pár napja pont Veletek jártam úgy, hogy valami rejtélyes okból kifolyólag az ottani admin csak engem rakott át a másik oldalra, és ráadásul az istennek se engedett vissza, még a következő körbe se.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#54921) prokxy válasza kisza25 (#54919) üzenetére


prokxy
veterán

Annyira nem OFF az, h estére szerveződünk szerintem. De tőlem mehetünk. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#54922) prokxy válasza pendre54 (#54920) üzenetére


prokxy
veterán

Ilyenkor szólj neki, Waddan szokott figyelni is, Profezor is, de ő nemtom, h admin-e már. Remote még néha mindenkire sz@rik. :) De írok én, ha gondolod, csak jelezd. Ha meg nem veszem észre a csetet, akkor originen írj rám, az úgyis kivágja a BF4-et ablakos módba és egyből észreveszem! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#54923) pendre54 válasza prokxy (#54922) üzenetére


pendre54
addikt

Jó, csak halvány fogalmam sincs, hogy ki ez a Waddan, Profezor és tsai. Azt lehet már tudni, hogy melyik szerver, és egy link hozzá?

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#54924) MastR válasza prokxy (#54922) üzenetére


MastR
tag

Csatlakoznék én is az esti csapatáshoz! :D BF4 nickem: HAMMERHEADMOLE, akkor az [RS] szerveren gyülekező?

(#54925) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Benne vagyok, adjátok a részleteket itt vagy blogon chaten és már ott leszek. 8 óra az jónak tűnik. :K

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#54926) prokxy válasza pendre54 (#54923) üzenetére


prokxy
veterán

Írd meg nekem és max priviben megírom neki. ;)
A nick-je Waddan egyébként, a szerveren ha fent van, akkor segít.

#54924) MastR: jelölj be és este gyere utánam! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#54927) Sósperec


Sósperec
tag

Én is csatlakoznék az esti csapathoz. :K
Ha ráérek akkor megyek.
Remélem nem 64 fős szerverre megyünk mert azt nem bírja a gép és kékhalálozik :DDD

(#54928) Sabre


Sabre
őstag

Én pakolok unokatesónál közben sör és pálesz, mire hazaérek 10-re kitudja... hagyjatok infót itt azért illetve majd battlelogon érdeklődöm, merre.. :))

(#54929) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Nem jobb lenne már inkább egy PH only estet tartani? Mint mondjuk ~két éve a kelet vs nyugat. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#54930) spanglee001 válasza Bjørgersson (#54929) üzenetére


spanglee001
addikt

Na a ph only-ba benne lennék.
Egyéb esetben fáradtságfüggő lesz a részvételem.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#54931) Bjørgersson válasza spanglee001 (#54930) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Arra én is szívesen csatlakoznék, a 3-asról valamiért lemaradtam. Csak akkor ugye kellene arra az egy estére egy "saját" szerver.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#54932) pendre54 válasza Bjørgersson (#54929) üzenetére


pendre54
addikt

Szerintem is ezt kellene újra felmelegíteni, mert akkor elvileg zárt a szerver, csak PH-sok lennének fennt, meg a csapatokat is szépen el lehet osztani, mások nem kavarnának be. Kb. 20 fővel már bőven el lehetne kezdeni.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#54933) zzola válasza Bjørgersson (#54931) üzenetére


zzola
félisten

Adok-kapok-ba én is beneveznék... :DDD

(#54934) r-chee válasza Bjørgersson (#54931) üzenetére


r-chee
őstag

És kik azok, akik hajlandóak PH! only estre szervert biztosítani?
Egyáltalán miért nincs még saját (PH!-s) szerverünk? :U

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#54935) prokxy válasza pendre54 (#54932) üzenetére


prokxy
veterán

Legyen, ott van az IRAM szerver, Gabesz meg adminként szétpakolja a népet! Csak a SLAM-et hagyja otthon! :D
Nekem az is jó, sőt! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#54936) pendre54 válasza prokxy (#54935) üzenetére


pendre54
addikt

Én is javasolni akartam az IRAM szervert, én már a BF3-ban is rendszeresen feljártam hozzájuk, de azért vannak itt páran akiknek gondjuk van ott egy-két emberrel, ezért inkább nem írtam, mert nem állt szándékomban egy újabb vitát generálni ez ügyben. Ettől függetlenül szerintem tuti partnerek lennének, és úgy állítanák be a szervert, ahogy a többség kéri. Amennyiben az emlékezetm nem csal a BF3-as időkben is biztosítottak erre a célra szervert.
Közben még eszembe jutott, hogy létszámilag is jól jönnének, mert klántagok ugye eleve nem lettek felvéve a BF4-es PH-s listára.

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#54937) eugabesz


eugabesz
őstag

Természetesen egy kis szervezett lövöldére az IRAM mindig nyitva áll....bármikor.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#54938) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ha úgy adódik, valószínűleg tudok biztosítani TS szobát.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#54939) mackosajt


mackosajt
addikt

A TS is nyitva áll bárki előtt, hely van dögivel! ;)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#54940) SkyS1gn válasza prokxy (#54935) üzenetére


SkyS1gn
félisten

KI VAN ZÁRVA! :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#54941) prokxy válasza SkyS1gn (#54940) üzenetére


prokxy
veterán

A slam? Tuti lesz! :P

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#54942) prokxy válasza eugabesz (#54937) üzenetére


prokxy
veterán

Akkor ha beszelgetek a tobbiek neveben,legyen Nalatok a ma esti lovolde. Ts cimet kernenk es megyunk este, aztan ott majd balanszolunk. Elso korben alapmapok sztem...
Amig nincs meg a jatszhato letszam, addig public, utana lehetne jelszavazni akar.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#54943) stoon


stoon
őstag

lessz commander? :R

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#54944) kisza25 válasza prokxy (#54942) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nekem mindegy hol csapatjuk, IRAM-ra amúgy is sokat járok, nekem nincs velük bajom(csak mackosajt-al, mert folyamatosan rám vadászik az LMG-vel:P ;] ):)

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#54945) spanglee001 válasza stoon (#54943) üzenetére


spanglee001
addikt

Adok én neked komandert, jáccá normálisan mint a nagyok :DDD
Amúgy iramon nem nagyon szoktam látni komandert, mert ledobja a gunshipet és elvan b.va a játék.

ez háború nem értem mit kell durcizni :DDD , ha konfliktusod van vele öld meg.
a háborúban is majd, á én nem háború mert megbántotta a lelkemet mert nem nekem tetsző (low) fegyverrel támadt rám? :O

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#54946) @rglaaf válasza prokxy (#54942) üzenetére


@rglaaf
veterán

az enyémben semmi képp :N

PSN:BiZzare_0 ️

(#54947) mackosajt


mackosajt
addikt

TS3: 81.2.225.52

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#54948) r-chee


r-chee
őstag

Akkor én biztosan jelen leszek este. Az illetékes majd írja be ide (vagy máshová) az esti elérhetőségeket. <<--- látom, megvót már :D

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#54949) mackosajt


mackosajt
addikt

Maplista és egyebek jöhetnek privibe a "főkolomposoktól"!

Rákészülni.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#54950) marilllyo


marilllyo
veterán

Én is benevezek.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.