Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54801) }{3@Đ$}{0ot válasza dokee78 (#54792) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

hát...........nehézkesen de vinni fogja lowon.

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#54805) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Kerüljétek a hasonló meddő vitákat!

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#54806) eugabesz


eugabesz
őstag

A csapatunkkal és a szerverrel kapcsolatos észrevételeket ezután legyetek szívesek a hivatalos elérhetőségeink valamelyikén jelezni.
Természetesen ide is írhattok,senki sem tilthatja meg,de reagálást ne várjatok,legföljebb a moderátoroktól. ;]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#54807) SkyS1gn válasza radi8tor (#54805) üzenetére


SkyS1gn
félisten

HHey, i didnt see you there :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#54808) r-chee válasza SkyS1gn (#54807) üzenetére


r-chee
őstag

[link] :D

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#54809) yodamester10


yodamester10
őstag

Úgy látom jól meg lett ölve a topik,sajnos a végéről lemaradtam a "beszélgetésnek" :((

(#54810) @rglaaf válasza yodamester10 (#54809) üzenetére


@rglaaf
veterán

Te is benne voltál vastagon, de egyébként is érdektelen volt a vége a "beszélgetésnek"

PSN:BiZzare_0 ️

(#54811) yodamester10 válasza @rglaaf (#54810) üzenetére


yodamester10
őstag

Reagálnom kellett arra a hozzászólásra :DDD Bf4-es téma volt :DDD

(#54812) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Szerintem sokan azt felejtik el, hogy ez csak egy játék, persze idegesítő mikor folyton ledarálják az embert és a szórakozás/kikapcsolódásnak indult időtöltés csak bosszúságot okoz, én is küzdök vele utolsó DLC óta, bizonyos szervereken kb 1másodperces csúszásom van 20-30-as ping és 100-110 FPS mellett, előbb halok aztán látom megjelenni az ellent, meg hasonló, olyan mintha mindenki csalna, csak járműben tudom kivédeni, tegnap szerveroldali frissítés volt, ki is vágtak a szerverek, ma kíváncsi vagyok, hogy jobb lesz-e...azért már nem ma jött ki a legutóbbi DLC, nem hiszem el, hogy nem tudnak a hibáról (nekem előtte már egész jó volt a netcode/hitreg )

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#54813) yodamester10 válasza kisza25 (#54812) üzenetére


yodamester10
őstag

Egyetértek veled,de 5-ös infranty k/d-nál nem beszélhetünk csúszásról.Talán megint jó lesz mint dlc előtt.

[ Szerkesztve ]

(#54814) iMaverick


iMaverick
addikt

Azt észlelte valaki rajtam kívül is, hogy az Catalyst 14.7 beta-t frissítették? Igazából csak az tűnt fel, hogy augusztus 14-re módosult a dátuma...

Valamelyik nap felraktam és mintha (de csak mintha!) nem laggolna annyira a Mantle alatt a karim. (Hozzáteszem a Software fülön néztem, és a Mantle verziója ua. maradt.)

szerk: Most direkt rálestem... Hááát. :))


Előtte


Utána

szerk2: ezek szerint csak placebó lesz az... :O

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#54815) prokxy válasza kisza25 (#54812) üzenetére


prokxy
veterán

Ami szerveren voltunk 1ütt utoljára, na azon jó volt minden, gyalog és járműben is, ment a kedvencekbe!
Monkey vmi volt a neve.

Ma próba nálam is, Nitrox szerverre megyek este, Golmud és Locker váltakozik 1200 ticket, sztem pont ideális, jó kis járművezés, majd egy kis agyatlan inf. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#54816) zzola válasza kisza25 (#54812) üzenetére


zzola
félisten

Tegnap elég hamar feladtad a 3200-as Metro-t... :DDD

(#54817) Sabre válasza Mappa (#54728) üzenetére


Sabre
őstag

Detto, értem én hogy jó dolog mindennel x csillagot lőni, de van hogy az embernek iron sight-al nincs kedve bohóckodni, ráadásul persze a battlepackokból sosem esik ki olyan irányzék amivel el lehet indulni kb... :DDD

Bulldog viszont tuti nerfelve lesz, tegnap is chainlink-en puttyogtattam vele és nagyon op, minden talál és sebez 1000-el, a kicsi tár is túlélhető simán..

De akkor beteszem az acw-rt majd cq-ra, bár most sniper fegyó unlock a terv mert azokban szarul állok eléggé..

(#54818) kisza25 válasza zzola (#54816) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

na az megint egy fos volt, no expl/frag erre 5x haltam m34-től, mert azt hajigálta mindenki, camper LMG+sniper, minden sarokra jutott 3-4, senki nem próbált kitörni rajtunk kívül, teleszórtam füsttel a járatot, átmentem ledaráltam 2embert, de voltak minden járatnál vagy 10-15-en, egyedül esélyem sem volt, felhúztam magam aztán nyomtam egy alt+f4-et, bocsi, hogy nem köszöntem el :B most így utólag szia:D
prokxy: nekem is jó volt az a szeró ment is kedvencekbe, ott is kellene kicsit szortíroznom, mert van pár ami jó, meg egy csomó amin csúszás van, röhej, mert az összes 48-64fő német és 20-30-as ping

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#54819) prokxy válasza kisza25 (#54818) üzenetére


prokxy
veterán

Nekem is kell a szortírozás, mert meglepődtem a múltkor, h az egyik kedvencem átment HC-be! :D

#54817) Sabre: Metronál a no explosives a jó, ahol van normális szabály. 1 gránát kill is kick, ha bejössz még1x és még 1x ölsz vele, 48h-s perm.ban van, utána meg végleges. Nekem ilyen 2 van kedvenc, majd MG4 + flir + folding + R2 supr + SMOKE, aztán jöhet a kill streak :)

szerk, Bulldog téma: az AWS-t sem nerfelték, pedig egyik legjobb support fegyó, ha 200-as tára lenne, hmmmmmmmmm...másik pedig, h ennyi erővel a Scar-h és a ACE52 CQB is mehetne nerfbe, mert kb 1 erősek, a scar-h-tól a rate of fire jobb a bullnak, de kb ennyi.
Mellesleg amióta nekem is megvan, csak azt használom assaultként! :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#54820) laposonly11 válasza dokee78 (#54792) üzenetére


laposonly11
senior tag

Háááát [link]

Ordo est anima rerum.

(#54821) laposonly11 válasza prokxy (#54819) üzenetére


laposonly11
senior tag

Én inkább úgy vettem észre (és nehogy magatokra vegyétek) hogy ebben a játékban minden olyan map ahol mesterséges + szabályok vannak azokat kerülni szoktam, mi az hogy nem használhatok egy fegyvert csak mert valaki nem képes megtanulni hogyan védekezzen ellene, vicc a köbön?! Számomra Maradnak a valóban normális játékosok számára kitalált "No rules" mapok, és persze bespotolom karácsonyfa izzóval a fején az ellenfelet nélküli, saját csapatattársad halhatatlansága nélküli és maguktól javuló járművek stb. hülyeségek nélküli HC mode! :N

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#54822) Nemt0m12 válasza laposonly11 (#54821) üzenetére


Nemt0m12
tag

Azért egy metrón jó a no expl.Felettébb izgalmas lehet metrón csak dobálni a gránátot meg tuberezni mondjuk 2000 ticketen át mikor a harc beszorul középre :U

(#54823) zzola válasza kisza25 (#54818) üzenetére


zzola
félisten

Semmi gond! Gondoltam, hogy belefáradtál... :DDD

(#54824) regener válasza laposonly11 (#54820) üzenetére


regener
veterán

+1, a single még elmegy.
Viszont a multi az élvezhetetlen lesz kb. (A 3hoz is kevés az a proci multiban).

(#54792) dokee78
Olyan 20-30fps-re körüli lesz a BF4. A másik 2GB ramot meg mindenképp szerezd be, már a 3-nál is gyorsítani fog.

[ Szerkesztve ]

(#54825) laposonly11 válasza Nemt0m12 (#54822) üzenetére


laposonly11
senior tag

Hááát ha beszorul a harc középre márpedig mivel csőharc így szükségszerűen be is fog, így is úgy is tökmindegy hogy eközben mindenki gránátot dobál vagy, no gránát szerveren csak lő, ha szorulás van az bizony kellemetlen, unalmas és fárasztó de hogy tiltva legyenek fegyverek az csak a játék lehetőségeit és sokrétűségét korlátozza, nem elég hogy így sem egy szimulátor és még jönnek itt server rulesokkal ?! :(

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#54826) laposonly11 válasza dokee78 (#54792) üzenetére


laposonly11
senior tag

Ha már a single ennyire szaggat akkor kár erőltetni, esetleg egy kárytacserével ezt kiküszöbölöd és a procid elég lehet 24-32 fős szervereken..talán, de szerintem még így is hárdkór módon szaggathat a játék!

Ordo est anima rerum.

(#54827) yodamester10 válasza laposonly11 (#54825) üzenetére


yodamester10
őstag

Mi lenne veled ha max csak 5 fegyver lenne összesen? :DDD Hozzáteszem aminek én örülnék a legjobban,és nem papír járművek lennének.

[ Szerkesztve ]

(#54828) laposonly11 válasza yodamester10 (#54827) üzenetére


laposonly11
senior tag

Semmi sem lenne velem megelégednék az 5-el(hamarabb unnám meg a játékot az rpg elem nélkül :) ), "és nem papír járművek" ezt fejtsd ki?!

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#54829) prokxy válasza laposonly11 (#54821) üzenetére


prokxy
veterán

Ki mit szeret. Személy szerint infantry módban a HC-t azért nem szeretem, mert a sok csicska beül a zászló/pálya sarkába és aki arra jár, lepuffantja. Tehát kempel, amitől a falra mászom.
Járművezni akkor megyek HC-ra, ha van TS-en egy haver, aki beül mellém gunnernek. Az HC-ban viszont jó, nagyon jó. De a normál szervert jobban szeretem. :)

Metro/rules téma: van olyan map, ahol vannak szabályok, pl. nincs jehad jeep, nincs base camp, nincs base rape, ezekkel semmi bajom nincs, de csak akkor van az előbbieknek értelme, ha az admin online! Különben fabatkát sem érnek. Ja, meg legyen kitöltve a !rules szabály, mert az értelmesebbje ha szidják, h ezt-azt nem lehet, akkor meg tudja nézni.

Azzal én sem értek egyet, h vagy egy Dawnbreaker TDM only szerver és no AEK, no M16, no M416 fel van tüntetve, vagy no shotgun, mert hogy azok jobban, van ilyen nem egy a BF3-ban Noshahr-on. A shoti még csak-csak, de a többi...

Nálam már a sniper limit is egy hülyeség (bocs IRAM), van olyan only Rogue transmission szerver, ahol konkrétan emiatt vágtak ki, mert a B-D közt lévő dombon (csak E pontunk volt) ott kempelt a sok engi és 2-3 csipa, majd a csipa bemérte a járműveket, engik iglával, sraw-val, rpg-vel lőtték a népet és esély nem volt kimozdulni. Már a bázisunkon csipogott a tank. Váltottam csipára, 2-3t lekaptam közülük , majd killed by admin, túl sok recon, hát meg a f@szomat. :W Persze, aki meg a csipa volt, az meg nem csinálta a dolgát.
Szóval részben egyetértek veled, csak pontosítottam :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#54830) yodamester10 válasza laposonly11 (#54828) üzenetére


yodamester10
őstag

Bf3-ban ha egy tankkal elmentem zászlót foglalni egyedül,akkor nem kellett rettegni,hogy kiszed 2 rpg mert ott ha ügyes vagy mindenki meghalt.10000 killem van ott tankkal,itt nem lesz :DDD Ja és szomorú,hogy ha már így legyengítették,főleg a tankokat akkor a 3 fős személyzet megmaradhatott volna.

(#54831) prokxy válasza laposonly11 (#54828) üzenetére


prokxy
veterán

Arra gondol a papírjárműveknél, h pl. egy Golmudon összeszorul az embernek a segge, ha bemegy az ellenséges zászlóhoz a tankjával és nem kezdődik el a foglalás, mert rajtad kívül van legalább 1 enemy a környéken. Parázol, mert annyiféleképp szétkapják a tankod olyan noskill szarokkal és olyan rövid idő alatt, h besírsz.
Azért egy tanknak elrettentőnek kéne lenni, meg egy attack helinek is. A 3-ban, mikor jött a nagy csopper és láttam, h nem béna pilóta ül benne, azaz nem jött lelőhető magasságba, szépen forgott körbe felettem, akkor kb tudtam, h végem. :D
Itt meg egy vicc, tank még csak-csak, de pl. ha lenne olyan reactive, mint a 3-ban, h 1 RPG-t kibír pl. oldalról, akkor azért jobb lenne. ;)

#54830) yodamester10: +1, kivéve a 3 főt, az nekem nem hiányzik, a guidedet úgysem használnám. :)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#54832) laposonly11 válasza prokxy (#54829) üzenetére


laposonly11
senior tag

Az tény én is a hajamat tépem amikor nem lehet számítani a csapatodra mert csupa bámészkodó kölök vagy nyugger :W akik nem elég hogy nem a pálya módnak megfelelően játszanának, még a te 3 órája felépített statodat is lerontják 3x15 perces meccsel, de ugye ettől élethű a játék, egyszer fent egyszer lent! :DDD

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#54833) CptAdamica válasza eugabesz (#54806) üzenetére


CptAdamica
veterán

Mindig reagáltok. :U

Megyen!

(#54834) laposonly11 válasza prokxy (#54831) üzenetére


laposonly11
senior tag

"Arra gondol a papírjárműveknél, h pl. egy Golmudon összeszorul az embernek a segge, ha bemegy az ellenséges zászlóhoz a tankjával és nem kezdődik el a foglalás, mert rajtad kívül van legalább 1 enemy a környéken. Parázol, mert annyiféleképp szétkapják a tankod olyan noskill szarokkal és olyan rövid idő alatt, h besírsz."

Ahogy fent mondtam erről szól a játék, vállalt kockázat, ha az ellenfél sorai mögé kerülsz, nincsenek sem az életben sem a játékban "no skill" szarok, legközelebb nem kell egyedül menni zászlót foglalni az ellenfél térfelére, élethű ennyi! Komolyan mondom felejtsétek el ezeket a szavakat hogy "ballance-olt weaponok" meg "kiegyensúlyozott játékmenet" stb., ez a sakkra igaz de nem egy arcade-osított taktikai fps -re! Itt ha több tényező miatt szívsz, akkor szívsz nagyon, és gondolkodsz hogyan lehetne a helyzetet túlélni, :O ha meg kifogsz egy jó squadot akkor csodákat lehet művelni és vigyorog a pofád... :)) !

Ordo est anima rerum.

(#54835) gali777 válasza laposonly11 (#54834) üzenetére


gali777
őstag

Huma, is that you?

(#54836) prokxy válasza laposonly11 (#54834) üzenetére


prokxy
veterán

Nem játszottál még velem, szóval érdekesen nyilatkozol. :)

"nincsenek sem az életben sem a játékban "no skill" szarok, legközelebb nem kell egyedül menni zászlót foglalni az ellenfél térfelére, élethű ennyi!"

Nincsenek a játékban noskill szarok??? Most kezdjem el sorolni? Active radar az mi? MBT law az mi? Staff shell az mi? :D Vagy Te csak Locker only??? Mennyi járműves killed van? Hány óra van a játékban?
Az írásodból is leró, h nem vagy vmi tapasztalt player... ;]

Csak tudod, én megyek a zászlóra, megpróbálok kitörni a baserape-ből, stb. Elő példa erre egy RS szerveres kör, ahol 2-en foglaltunk míg a másik oldalon igen jó játékosok voltak (Bizarre, Waddan, RemoteGER) és igen, 3-as Kd-t hoztam össze (21-7, ami lószar, de csak én voltam a körben a mi csapatunkban pluszos a 20-24 főből), majd' 3x annyi pontom volt mint a 2. helyezettnek nálunk! Fostam, h szétszed a sok MBT lawos, automatán rámforduló vackokkal, mert a tankom még AP-vel sem bírja ezeket kivédeni és innen indult a beszélgetés. :)
Tehát a járművek gyengébbek lettek a 3-hoz képest és ez azért gond, mert a gyalogoknak meg több ellenszerük van ellenük. ;)

"ballance-olt weaponok" meg "kiegyensúlyozott játékmenet" ilyeneket nem mondam. ;)

"ha meg kifogsz egy jó squadot akkor csodákat lehet művelni és vigyorog a pofád... "
Ez tény, 1 squad meg tud fordítani egy meccset, nem 1x volt már rá példa a srácokkal, főleg ha van TS is! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#54837) dokee78 válasza laposonly11 (#54826) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi.
2 GB RAM-al,nem is szaggatásnak hívnám,inkább megakadt néha.

(#54838) Dtomka


Dtomka
veterán

Valaki esetleg tudja a választ az alábbi kérdésemre?
54682
Köszönöm

(#54839) SkyS1gn válasza Dtomka (#54838) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Kirakja főoldalra profilod alá, 3-at lehet max.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#54840) Dtomka válasza SkyS1gn (#54839) üzenetére


Dtomka
veterán

Értem, köszönöm szépen! :R
(megnyomtam, aztán feldobott 3 lehetőséget, battlepack fegyver, meg nem tudom mi...mondom nem vágom mire való, úgyhogy inkább off-oltam.)

(#54841) laposonly11 válasza prokxy (#54836) üzenetére


laposonly11
senior tag

Nem játszottál még velem, szóval érdekesen nyilatkozol. :)

-Menjünk együtt tolni [Vid] dav3279_HUN-PL néven vagyok fenn a Battlelogon!

Nincsenek a játékban noskill szarok??? Most kezdjem el sorolni? Active radar az mi? MBT law az mi? Staff shell az mi? :D Vagy Te csak Locker only???

-Hogy te mennyit nyavajogsz öcsém, active radar azt sem tudom micsoda szerintem a kutya sem használja HC-n nincs ilyen(legalább is én nem láttam olyan servert ahol negedélyezve lett volna), normalon meg nem értem minek, hiszen ott minden értelmes játékos mint az őrült nyomkodja a gyűrűs ujjával a Q billenytűt és minden ki van világítva rendesen...karácsonyfa dísz harc! :D
Nem értem az MBT law folgot mert van egy MBT ami a tank akar lenni és a LAV ami ugye nem LAW! Staff shell lassan 3 hete lett balancolva azóta a kutya sem használja én talán 5öt ha lőttem vele?!

Mennyi járműves killed van? Hány óra van a játékban?
Az írásodból is leró, h nem vagy vmi tapasztalt player... ;]

-1 év BC2 2 év BF3 és most BF4 még csak 370 órája, gondolom a locker only ra azt érted amikor TV rakétával nyomod a pálya végéből heliből, mellesleg ha belockolnak arra is van megoldás de ahhoz tapasztalt játékosnak kellene lenned, mellesleg én nem is használok lock on cuccokat nálam Helin lézeres rakéta, ugyanez tankon, LAVon, jeteken meg a lockos föld föld rakéták, a légi harchoz meg csak géppityu! Egyébként tényleg elszaladt velem a ló gyalogként, BF3 ban még nagyon járműveztem erre itt szinte csak gyalogolok és tized annyi járműves kilem van mint másoknak átlagban! :DD

Csak tudod, én megyek a zászlóra, megpróbálok kitörni a baserape-ből, stb. Elő példa erre egy RS szerveres kör, ahol 2-en foglaltunk míg a másik oldalon igen jó játékosok voltak

-Na erre mondhatnám gúnyosan hogy miközben a noob csapatod szív, te ahelyett hogy őket "támogatnád" "No skill" módon mész szászlókra mert az ugye pont és az utadba tévedőket le le szeded, de mivel azt csinálsz amit akarsz így az okosabb győz, erről szól a játék!

Tehát a járművek gyengébbek lettek a 3-hoz képest és ez azért gond, mert a gyalogoknak meg több ellenszerük van ellenük. ;)

-Ezzel egyeértek!

Ez tény, 1 squad meg tud fordítani egy meccset, nem 1x volt már rá példa a srácokkal, főleg ha van TS is! :D

-Nem kell TS ellentétben a BF3 al itt működik az alt gomb a dumához! :DDD

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#54842) pils00


pils00
tag

Érdekes ez a Gyalog Galopp szerver.

1. kör

2. kör

És az ominózus 3. kör.

Mindhárom kört végigjátszottam, csak az utolsó kör legvégén, halálnál átdob a másik teamba,
statnullázás mellett. :Y

Korrekt. :W

(#54843) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Látom megint volt a takarítóegység. :B :)

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#54844) prokxy válasza laposonly11 (#54841) üzenetére


prokxy
veterán

"active radar azt sem tudom micsoda szerintem a kutya sem használja HC-n nincs ilyen" => ez mindent elmond a BF4 pályafutásodról. ;)

Nem vitatkozom veled az általad leírtakról, részemről veled befejeztem a beszélgetést, semmi értelme. :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#54845) Dtomka válasza }{3@Đ$}{0ot (#54797) üzenetére


Dtomka
veterán

Jól, nyomja. Nekem ilyen Rambo -zás nem nagyon szokott összejönni ezen a mapon, álltában lelövök 1-2 embert aztán már fekszem is, mert vagy hátulról vagy a fal mögül* lőnek le. :U

* nem nem fedezékből, hanem már befutok fedezék mögé és úgy halok meg :W

[ Szerkesztve ]

(#54846) laposonly11 válasza pils00 (#54842) üzenetére


laposonly11
senior tag

Statnullázással dob, az kegyetlen sőt szemét dolog, én tegnap egész nap nyomtam ezt a C'ar módot csak hogy meglegyen a ribbon, mert számomra unalmas ez a cséjnlinkelés egy nap alatt szakít22 összeköt23 nyertes21 jött össze remélem még egy másfél nap és felejhetem el! :)

Ordo est anima rerum.

(#54847) laposonly11 válasza prokxy (#54844) üzenetére


laposonly11
senior tag

Tudom mi az active radar csak mivel HC-n eddig nem futottam olyan szerverbe ahol látható is lenne(tehát működne és mutatja bal alsó sarkoban, mivel le van tiltva minden HUD a képernyőről)! Mondjuk ritkán szoktam magam ismételni "lájtoknak" de te veled kivételt tettem! :U

Ordo est anima rerum.

(#54848) gali777 válasza laposonly11 (#54847) üzenetére


gali777
őstag

"Tudom mi az active radar csak mivel HC-n eddig nem futottam olyan szerverbe ahol látható is lenne(tehát működne és mutatja bal alsó sarkoban, mivel le van tiltva minden HUD a képernyőről)"

Innen látszik, hogy fogalmad sincs semmiről, csak viszed a hülyeséged, te nagy hardcore bf veterán...

(#54849) }{3@Đ$}{0ot válasza Dtomka (#54845) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

"nem nem fedezékből, hanem már befutok fedezék mögé és úgy halok meg"

Szerintem nem vagy egyedül.

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#54850) prokxy válasza laposonly11 (#54847) üzenetére


prokxy
veterán

Jól van, örülj magadnak, bf veterán híró! Tudod, h kit hívj "lájtnak"??? Magad fiam, magad...tisztelettel beszélj velem, köszönöm!

Jaj, bocsánat elfelejtettem, h a nickedben lévő 11 az életkorod! :DDD Legalábbis a BF-es értelmi szinted ezt mutatja! :C

Csak, h okulj is ma vmit, ez az aktív radar, ha már ilyen profi vagy BF téren, h még ezt sem tod! :P

GALI! +1

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.