Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54601) @rglaaf válasza SkyS1gn (#54598) üzenetére


@rglaaf
veterán

mé nem az övé?:)

PSN:BiZzare_0 ️

(#54602) prokxy válasza Dtomka (#54600) üzenetére


prokxy
veterán

A Mantle miatt van gond, DX-szel elvileg megy, meg a 32 bittel is.
Ok, akkor várunk egy újabb frissítést...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#54603) SkyS1gn válasza @rglaaf (#54601) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nemtudom de ha igen akkor: :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#54604) Dtomka válasza prokxy (#54602) üzenetére


Dtomka
veterán

Értem,köszi.Sajnos nem tudunk mást tenni, mert én BF4 et Mantleval használom, mióta megvettem. De lehet, hogy kipróbálom a DX alatt :).

[ Szerkesztve ]

(#54605) prokxy válasza Dtomka (#54604) üzenetére


prokxy
veterán

Nálam DX alatt kevesebb az FPS, ez még nem gond, de az AP aktiváláshoz lagol a játék, ha sorozzák a tankom, Mantle alatt ok, szóval marad. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#54606) gali777 válasza SkyS1gn (#54603) üzenetére


gali777
őstag

Az övé, megnéztem az egyik "egyszemélyes hadsereg" videójában a nevét, abból beírtam battlelogra és ezt dobta a gép. Óriási hatalmas egyszemélyes hadsereg a srác, kár, hogy az esetek többségében az ilyen rambózásainál az első ember lelövi :D

(#54607) @rglaaf válasza gali777 (#54606) üzenetére


@rglaaf
veterán

A videó rol jutott eszembe, egy nyomorult belső videó felvételt miért nem tudtak be tenni a játékba, mint a régi gémeknél konzolbol inditottad demo_rec parancsal kör előtt, felvette saját formátumba utána azt csináltál vele amit akarsz vissza nézed kimented, megvágod stb

PSN:BiZzare_0 ️

(#54608) zzola válasza Dtomka (#54600) üzenetére


zzola
félisten

Annyira azért nem érdekel a program, csak meglepő, hogy egy működő dologból hogyan lett nem működő. Pedig épp az utolsó frissítés javította a felvevő hibáját.... :W

[ Szerkesztve ]

(#54609) Sabre válasza gali777 (#54596) üzenetére


Sabre
őstag

És övé az a sok brutál videó? Elég gyengék a számok ehhez képest.. :U

(#54610) r00r1 válasza Sabre (#54609) üzenetére


r00r1
aktív tag

Valszeg ezt már "tisztán" hozza, de ja...

(#54611) }{3@Đ$}{0ot válasza afrojack1 (#54570) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Agresszívra bármelyik bolt sniper jó,csak úgy kell használni.

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#54612) Sabre válasza r00r1 (#54610) üzenetére


Sabre
őstag

Nekem nem tűnt egy pillanatig sem hogy nem tiszta, sok fragmovie-t láttam még a quake és cs időkből, semmilyen természet ellenes reakció vagy rántás nem volt = úgy tűnt, jók a reflexei és remekül átlátja a bonyolultabb 1 vs x szitukat is, csít fel sem merült bennem..

(#54613) r00r1 válasza Sabre (#54612) üzenetére


r00r1
aktív tag

A mozgás közbeni hipfiret nézd, a legtöbbször OHK. De ugyanez amikor oldalazás közben lő (ugye ha mozogsz, és úgy lősz, akkor megy a golyó minden irányba, csak oda nem, ahova célzol).
Mondjuk ez a bosszantó, hogy a játék a (számomra bosszantó) bizonyos aspektusaiban a realisztikusságra törekszik, lsd. a rechambering time után várni kell bizonyos időt, hogy újra célra tarthass, vagy hogy mozgás közben pontatlanabb a fegyver, a (számomra vitális) többiben pedig nem, lsd. torkolati sebesség, golyó esése...
Tudom-tudom, nem szimulátor.

(#54614) }{3@Đ$}{0ot válasza r00r1 (#54613) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

"(ugye ha mozogsz, és úgy lősz, akkor megy a golyó minden irányba, csak oda nem, ahova célzol)."

Hehehe,kb. mint a BF2-ben csipával..........xD nagyon durva volt ha valakit eltaláltál NoScope-ban.

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#54615) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Itt van tessék a BF2-es sniperkodás: [link]

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#54616) laposonly11 válasza @rglaaf (#54594) üzenetére


laposonly11
senior tag

Csináld utána sniperrel sima irányzékkal! Még mindig nem tudtok statot olvasni, nézd meg majdnem az összes gyalog fegyvert kimaxolta! Nem beszélve arról hogy sniperrel több mint valószínű hogy nem zászló foglaló rohamosztagos!

Ordo est anima rerum.

(#54617) gali777 válasza laposonly11 (#54616) üzenetére


gali777
őstag

Komolyan nem értem, hogy te mit értesz maxolás alatt bakker. Szerinted a te fegyvereid is ki vannak maxolva...

Maxolás az én olvasatomban = összes unlock a fegyverhez, te is és enigma is távol álltok attól, hogy az összes vagy "majdnem összes fegyver" ki legyen maxolva...

[ Szerkesztve ]

(#54618) LLD válasza laposonly11 (#54616) üzenetére


LLD
aktív tag

Majdnem annyi fejest adtam tank al mint ő fegyverrel!:D ( 700 a difi na jó nem mind tank kb 99%) A másik meg 5 ilyen okos recon oszt buktuk is a kört! :C Hát csak videózzon magának! :DDD

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#54619) @rglaaf válasza laposonly11 (#54616) üzenetére


@rglaaf
veterán

Fogalmam sincs mire akarsz kilyukadni, kit érdekel hogy melyik fegyverrel mennyit ment a blog- statja alapján csak annyi jön le hogy anyagot gyüjt az agressiv recon videó gyüjteményébe semmi extra ami előtt térdre kéne borulni

PSN:BiZzare_0 ️

(#54620) fornettisuti


fornettisuti
veterán

ha durva sniperes videokat keres vki dark betrayed -re keressen ra yt-on, bf3 es bf4-ben is ott van. mar undorito, hogy milyen gyorsan es pontosan lo

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#54621) yodamester10


yodamester10
őstag

Szerintem hagyjuk ezeket a "profi" videókat.

(#54622) laposonly11 válasza gali777 (#54617) üzenetére


laposonly11
senior tag

Enigmának még egy két pityuka hiányzik, bár agresszív haskúszóként nem ez érdekli, hát itt ugye ha megvan az összes fegyver tartozék még mindig lehet tolni csomagokért! Nekem pl. BF3 on annyit jelentett hogy mindenre meglegyen a legalább 1 csillag: [link]
Bár mondjuk 2 napja a squad TDM emet tolom medálért! Én még mindig nem értem ezt a skill dolgot, ha sorban vagyok első utána meg csak pl. 3-ik akkor kapásból lehúzza a skillt, ez így hülyeség mert úgy tűnik szubjektív viszonyítás alapján osztoz, arról meg már nem is beszélve hogy az időt nem is nézi, ha az utolsó 10 másodpercben szálltál be egy meccsre az kabásból -20,30 pont! :N

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#54623) yodamester10 válasza laposonly11 (#54622) üzenetére


yodamester10
őstag

Én kb 5 fegyvert raknék az egész játékba,hogy ne ez a feloldósdi legyen a játék lényege.Semmi xp meg ilyen szarságok.A legfontosabb a fegyverek erejének beállítása,és ez főleg a járművekre értem.Ha egy t90-el a kerítés mellett lapuló ellen mellé lövök,akkor haljon meg és ne 25 hp val ki lő rpg vel,stb.

[ Szerkesztve ]

(#54624) gali777 válasza laposonly11 (#54622) üzenetére


gali777
őstag

Enigmának még egy két pityuka hiányzik 10 fegyverhez van meg neki az összes unlock a 101 fegyverből, amihez lehet kioldani cuccokat. Hanyas voltál matekból? Vagy akkor kanyarodjunk vissza oda, hogy még mindig nem érted mit jelent kimaxolni valamit.

hát itt ugye ha megvan az összes fegyver tartozék még mindig lehet tolni csomagokért :N
Akkor van meg az összes fegyver tartozék, ha kioldottad az összes battlepacket is az adott fegyverhez.

Nekem pl. BF3 on annyit jelentett hogy mindenre meglegyen a legalább 1 csillag Akkor meg ne hívjuk már maxolásnak, ha ott is átlag 300 kill körül kaptál meg mindent, a 4-ben meg 500 körül :D

A skill dologhoz meg: szard le :D

(#54625) laposonly11 válasza yodamester10 (#54623) üzenetére


laposonly11
senior tag

Ja igen a legutóbbi előtti előtti előtti vagy melyik patchben írták hogy minimumra vették a tank lövedék splash damagét, de ez így jó mivel nem robbanó lövedék, akkor mi a faxnak nyírnád ki a palit ha mellé löttél 1mm el a homokbuckába, tán a finom kis szaharai homok a szemébe megy és annyira megcsípi hogy meghal?! :D
Viszont az tényleg idegesítő ha egy gyalog szed ki a konzervből, főleg ha már alig él, erre kellett volna kitalálni mint egy - két régebbi játékban, hogy ha nagyon meg van sebezve a gyalog akkor csak lassan döcög, és a efgyverét is lassan veszi elő stb. nem pedig továbbra is 300km/h val tolja! :W

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#54626) }{3@Đ$}{0ot válasza fornettisuti (#54620) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Hagyjad már.............betrayed??
Van jobb is mint az a nyomi gyerek. :K

[ Szerkesztve ]

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#54627) Dtomka válasza yodamester10 (#54623) üzenetére


Dtomka
veterán

Igaz, vagy smawal, rpg vel odapirítok....és túléli pár % kal...vannak érdekes dolgok. Tudom sok mindentől függ. (pl ping)

(#54628) zzola


zzola
félisten

Nem tudom az IRAM szerverét ki konfigurálta, de hogy az "easy" szó miatt bannolt a szerver, azért az egy vicc... :DDD

(#54629) }{3@Đ$}{0ot válasza zzola (#54628) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

:DDD :DDD

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#54630) zzola válasza }{3@Đ$}{0ot (#54629) üzenetére


zzola
félisten

Szerencsére csak átmeneti volt a banán... :DDD

(#54631) fornettisuti válasza }{3@Đ$}{0ot (#54626) üzenetére


fornettisuti
veterán

ja ja nyomi, szoval irigy vagy ra, oke ertjuk! ;)

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#54632) }{3@Đ$}{0ot válasza fornettisuti (#54631) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

én nem,játszottam ellene,nem egy nagy szám,ő is csak azért tudott kilőni mert 5-ös pingje volt.

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#54633) sixpak válasza fornettisuti (#54631) üzenetére


sixpak
nagyúr

Mindenki irigy egy homár sniper gay-re...főleg én. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#54634) Bjørgersson válasza zzola (#54628) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Pedig szerintem teljesen logikus. Véletlenül elkezdesz beszélni valami random játékossal angolul, majd a szövegkörnyezet megkívánja egy easy használatát, és repülsz is a picsába. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#54635) laposonly11 válasza zzola (#54628) üzenetére


laposonly11
senior tag

Ennél már csak az a viccesebb amikor a noob szóért jár ez, na ezért kell magyarul káromkodni persze tegnap ezt egy szlovák játékos kiszúrta és elkezded minket hunokat szapulni :DDD ?! De az egyik kedvenc szerverem az volt amikor bármit csináltam rámszólt hogy nana erre megnéztem a !rules-t:
-No drone
-No xm25
-No claymore
-No
-No
-No
-No
-No
-No
lényegében minden ami másodlagos bizbaz stb.
Nem akartam végig olvasni, Játszok, játszok bedobom a gránátom a bújkálónak a konténerbe, ne fagyoskodjon, erre BAN for using V20 mini ÁÁÁÁÁÁÁ! :))

Ordo est anima rerum.

(#54636) mackosajt válasza zzola (#54628) üzenetére


mackosajt
addikt

Elég régi vicces szabály. ;)

Még beszéltük is itt, hogy milyen jó, amikor a "nagyképű" játékosok repülnek.
De nem elsőre dobott ki téged sem, csak második beírásra, nem?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#54637) }{3@Đ$}{0ot válasza laposonly11 (#54635) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

No Drone?

Ilyen is van a játékban?

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#54638) zzola válasza mackosajt (#54636) üzenetére


zzola
félisten

Nem elsőre, először káromkodtam....viszont másodszorra csak egy lehetőséget adott, utána banán.... :DDD

(#54634) kovy29

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#54639) pohár


pohár
félisten

elég brutál setup lenne egy M16A4-re játékon belül :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#54640) Snip3r_HUN válasza pohár (#54639) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Lone Survivor, egész jó film. :K (Az Airsoft változat is ócó :DDD )

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#54641) eugabesz válasza zzola (#54638) üzenetére


eugabesz
őstag

Kell neked írkálni össze vissza,ahelyett,hogy játszanál... :O :K

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#54642) pohár válasza Snip3r_HUN (#54640) üzenetére


pohár
félisten

uh, nem szaroznak :Y :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#54643) zzola válasza eugabesz (#54641) üzenetére


zzola
félisten

:C :DDD

(#54644) Anfänger válasza afrojack1 (#54570) üzenetére


Anfänger
őstag

Én a GOL Magnumot.

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#54645) r00r1


r00r1
aktív tag

szerintetek ez milyen?

(#54646) zzola válasza r00r1 (#54645) üzenetére


zzola
félisten

Teljesen "hihető"... :W

[ Szerkesztve ]

(#54647) gali777 válasza r00r1 (#54645) üzenetére


gali777
őstag

Az ilyet hogy nem lövik le? Én ha felszállok már 100-an mérnek a háztetőkről...

(#54648) Sabre válasza laposonly11 (#54622) üzenetére


Sabre
őstag

Látszik hogy matekoltál a fegyókkal, de hogy a legopabb fegyver a top1, az jellemző, én speciel 3-ban alig használtam, csak amikor már nagyon untam hogy nem talál semmi egy szerón, akkor vettem elő.. ;)

(#54649) afrojack1 válasza eugabesz (#54641) üzenetére


afrojack1
senior tag

Nem nagyon látlak játszani mostanába! Mi van veled? :)

SC: Herczku_Death

(#54650) r00r1 válasza gali777 (#54647) üzenetére


r00r1
aktív tag

Úgy, hogy gyakorlatilag a 3000 ticketes szerver első 10 percében elfoglaltuk az összes pontot, onnantól egy járművüknek sem sikerült kijönni a kínai bázisról (siege of shanghai). Ők aztán már nem is akartak...

A statot leginkább magam miatt linkeltem :DDD, a legjobb sniper titulust ritkán szoktam megszerezni...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.