Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54851) SkyS1gn válasza Dtomka (#54840) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ne legyél már ennyire teszetosza amire nyomsz annak a helyére rakja, nem harap... ;]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#54852) prokxy válasza prokxy (#54850) üzenetére


prokxy
veterán

Szóltam a radiátor modinak, h törölje a vitánkat, mert a végén még jobban megalázunk! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#54853) Sabre válasza prokxy (#54852) üzenetére


Sabre
őstag

pedig lassan bontani akartam a popcornt...szegény srác belefut folyamatosan, de tényleg.. :(

(#54854) laposonly11 válasza gali777 (#54848) üzenetére


laposonly11
senior tag

Na úgy látszik szklerózis multiplexben szenvedek miért kevertem össze az active radart az air radarra....l?! :))

Ordo est anima rerum.

(#54855) laposonly11 válasza Sabre (#54853) üzenetére


laposonly11
senior tag

Ja hogy én futok bele folyamatosan... emlékszem azzal kezdődött a trollkodás hogy stat alapján okoskodott valamely agybarom hogy normalon lőni kell tudni és rajta tartani a célon erre bizonyítottam hogy egy alap pisztollyal eaglek ellen abszolút másodiknak vertem egy szaros normal szervert! Aztán jött ez az Ati07(itt devilinside néven futott) 500 skillel fene gyerek aki szintén beleszólt a HC ba felmentünk HC módban rusholni erre én az első ötben ő meg valahol mindig 20nak végzett, megint csak nekem lett igazam hogyan is kéne játszani... ő is csak nyafogott, erre megint én vagyok az izé hogy nem értek egyet a nyafogással mi, hogy ez nem kéne a játékba meg az nem kéne mert szúrja a szemeteket, jó a játék minél több fegyó van benne, kár hogy kimaradt a nyílpityu a 3 ból !? :))

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#54856) Sabre


Sabre
őstag

Módosítottak ezek a ratyik a követelményeken?!

Award requirements

Get a Sniper Rifle Ribbon in a round 0/1
In a round, kill 5 players from the Caspian or Firestorm towers

Eddig úgy volt hogy más fegyóra is beadja ha van 5 kill a towerből, de most meglett de nem volt sniper rifle ribbon erre nem lett meg? Legszopatósabb assigmentek egyike ez a szar, komolyan... :W

(#54857) Bjørgersson válasza Sabre (#54856) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Egyszerre kell teljesülni a kettőnek, azért nem adta be. Tehát kapsz egy sniper rifle ribbont, majd felmászol a toronyba, ölsz onnan is ötöt akármivel, s megkapod a GOL Magnumot.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#54858) gali777 válasza laposonly11 (#54855) üzenetére


gali777
őstag

Rosszul emlékszel :) te voltál az a "valamelyik agybarom" aki abból kihozta ezt az egészet, hogy valaki meg merte kérdezni, hogy meddig tart az ingyen bf4, de hát elnézzük, egy ilyen sokat látott veteránnak már nem fog úgy az agya ;)

(#54859) Sabre válasza Bjørgersson (#54857) üzenetére


Sabre
őstag

ez az ami kb sosem jön össze, kevés playernél a sniper ribbon, soknál pedig az 5 kill mikor mindenhonnan lőnek... :((

(#54860) prokxy válasza gali777 (#54858) üzenetére


prokxy
veterán

Hagyd ra... :P

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#54861) Bjørgersson válasza Sabre (#54859) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nekem ne mondd, rengeteget szívtam én is ezzel az assignmenttel. Ráadásul én egyszerre akartam megszerezni a sniper ribbont és az öt killt a toronyból, tehát úgy még nehezebb volt, mintha külön-külön csináltam volna őket. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#54862) Sabre válasza Bjørgersson (#54861) üzenetére


Sabre
őstag

lemegy a kör mire megvan az egyik... :U

(#54863) Bjørgersson válasza Sabre (#54862) üzenetére


Bjørgersson
félisten

1000+ ticketes szervereken próbálkozol?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#54864) Sabre válasza Bjørgersson (#54863) üzenetére


Sabre
őstag

1000 de amint a másik bázison kezdesz a C nehezen van, firestormon próbálkozom..
szerk.: jelenleg nem is lát 1000-eset sem a kereső... :(

[ Szerkesztve ]

(#54865) spanglee001 válasza Sabre (#54864) üzenetére


spanglee001
addikt

A gol magnum acsi könnyen meglett, szerencsém volt :DDD
De a 10 ks toronyra szállást már nem is erőltetem kb esélytelen :W

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#54866) haly válasza dokee78 (#54792) üzenetére


haly
őstag

Attól függ, hogy hogyan fut a 3. Nálam a 3 ultrán futott úgy, mint a 4 high-on.
Miért nem próbáltad amúgy ki most az ingyenes időszakban? :F

(#54867) Bjørgersson válasza Sabre (#54864) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Na igen, Firestormon könnyebb valamivel, mert ugye Caspianon általában nagyon hamar leszedik a tornyot a LEVOLUTION44!!4!!négy miatt.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#54868) Sabre válasza Bjørgersson (#54867) üzenetére


Sabre
őstag

beszarok, megvolt a ribbon de csak 4/5..... :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W

(#54869) Bjørgersson válasza Sabre (#54868) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ha már ennyire felspanoltad magad, irány vissza, meglesz az az ötödik kill is! :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#54870) spanglee001 válasza Sabre (#54868) üzenetére


spanglee001
addikt

ha gondolod, szólj felmegyek veled egy szerverre megölhetsz 5x

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#54871) yodamester10 válasza prokxy (#54850) üzenetére


yodamester10
őstag

A law-ot sem ismeri és nem tudja mi az a locker only :P
Képeket kérünk :DD

[ Szerkesztve ]

(#54872) Csabroncka válasza yodamester10 (#54871) üzenetére


Csabroncka
addikt

és főleg proxynak

[link]

:P

"in medias res"

(#54873) Sabre válasza spanglee001 (#54870) üzenetére


Sabre
őstag

elvileg addoltalak :))

[ Szerkesztve ]

(#54874) Snip3r_HUN válasza prokxy (#54850) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Ha ezt gondolta az active radarról akkor mit gondolhat a passzivról ? ;]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#54875) SkyS1gn válasza Snip3r_HUN (#54874) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Csak egy helyben spotol, aka tugs :D

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#54876) prokxy válasza Snip3r_HUN (#54874) üzenetére


prokxy
veterán

Hát jah :D
Arra már nem mertem rákérdezni! :DD

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#54877) @rglaaf válasza prokxy (#54876) üzenetére


@rglaaf
veterán

Több tiszteletet a BF vetaránoknak ;]

PSN:BiZzare_0 ️

(#54878) prokxy válasza @rglaaf (#54877) üzenetére


prokxy
veterán

Hátralépek egyet és arconbaszom magam mingyá'! :D

Holnap érem este 8kor jelentkezzen BF4-ben és a reddawn-on aztán tolunk egy tankparty-t! :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#54879) Bjørgersson válasza prokxy (#54878) üzenetére


Bjørgersson
félisten

[link] ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#54880) }{3@Đ$}{0ot válasza Bjørgersson (#54879) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

:DDD :DDD

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#54881) Sabre válasza spanglee001 (#54870) üzenetére


Sabre
őstag

köszi még egyszer, a végén már ment magától is de az elsőnél mikor megint megvolt a badge és 4/5 nem véletlenül anyáztam megint.. :DDD

aztán letoltuk a maradék 1200 pontot a szerón és megfordítottuk, pedig a kretén aa végig a bázison volt és nyírtak egyből a heli meg a jet amint kijöttél a bázisről járművel... de az attack helis a vége felé már nagyon pofátlan volt, be is kapott két smaw-ot az arcába és bumm... :))

(#54882) stoon válasza Bjørgersson (#54879) üzenetére


stoon
őstag

azt hittem valami jó kis stat, de ez jobb :DDD

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#54883) prokxy válasza Bjørgersson (#54879) üzenetére


prokxy
veterán

Oké, Tüzes Sárkány. Faszfej. Figyelj, lépj egyet hátra, és szó szerint BASZD ARCON MAGAD! Nem tudom milyen telibekúrt vágottszemű "ócó" játékot játszol, de Ázsia cseszed az én területem, úgyhogy bármit gondoltál ki, gondold újra, különben odamegyek és a szaros országodat beledúzeroltatom az óceánba, és hiába hívod majd a telibebaszott ENSZ-et, hogy megvédjenek, mert kibaszottul bedaráltatlak titeket kutyakajának! Sóval fogom behinteni kis fosköcsög, vérfürdőt rendezek, és vérgőzfürdőt is!
TROPIC THUNDER :C

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#54884) zzola válasza prokxy (#54883) üzenetére


zzola
félisten

Csak egy tanács, javítsd a hsz-od, mert úgy jársz mint én, halmozott büntetést kapsz, csúnya beszédért... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#54885) prokxy válasza zzola (#54884) üzenetére


prokxy
veterán

Ja, off-ra is raktam! :R
Ezeket nem én mondtam, ez egy idézet! :DDD

Majd használok olyan szavakat helyettük, mint a " laposonly11" BF veterán, pl "lájtos" :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#54886) zzola válasza prokxy (#54885) üzenetére


zzola
félisten

Értem, akkor meg hiányzik az idéző jel... :DDD

(#54887) Sabre válasza prokxy (#54883) üzenetére


Sabre
őstag

never go full retard :DDD

megnyugodtam, nem velem van a baj hogy az egyik kedvencem :))

(#54888) prokxy válasza Sabre (#54887) üzenetére


prokxy
veterán

Egyik legjobb film, bár nálam még kedvenc a Borat-Bruno, ill. a General Aladeen! :DDD

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#54889) Bjørgersson válasza zzola (#54884) üzenetére


Bjørgersson
félisten

"Idézni csak pontosan, szépen, ahogy a csillag megy az égen!" :D

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#54890) prokxy


prokxy
veterán

Urak!

Este 8tól össze kéne vergődni 1 szerveren és csapatni!
/egyik tank az enyém :D/

Eddig jön: kriszpontaz, kecc024, Bizarre, Destructor_Angel.

TS ok.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#54891) r-chee válasza prokxy (#54890) üzenetére


r-chee
őstag

Milyen játékmódban, hány fős szerón? (remélem Conquest vagy Carrier Assault, s 48-64 fős szerón :) )

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#54892) Svájcinéger válasza prokxy (#54890) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Remélem elkészülök 8-ra. Legalább egy ketteslétrát hagyjatok nekem is, hogy tudjak mivel menni, mert utálom a gyalog-galoppot ! :D

r-chee: Valszeg RS-lesz, ami 48-as.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#54893) prokxy válasza Svájcinéger (#54892) üzenetére


prokxy
veterán

Éjjel 1-2ig leszek, szóval megvárlak! :D

szerk: igen, pl. Meg csak olyan map, ahol fast vehicle spawn van és 48-as szerver.
De lehet gyalogolni is, sztem 1 ilyen, 1 olyan szerver. :) Nitro az is jó, 1 Golmud 1 Locker, de azt már majd eldöntjük. :K

#54891) r-chee: CQ, Rush mód lenne tervben, én NS mapra nem megyek! :D
Ill. sztem alap mapok, mert akinek nincs premium, az ne legyen hátrányban!

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#54894) prokxy válasza prokxy (#54890) üzenetére


prokxy
veterán

Criss, Gali, Ati, Kovy, Többiek???

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#54895) Bjørgersson válasza prokxy (#54894) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerintem én maradok a 3-nál, de azért köszi, hogy gondoltál rám. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#54896) SkyS1gn válasza prokxy (#54894) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Jelen

Mehetnénk Carrierezni is csak sokak fanyalognának azthiszem, nincs tank ;] :DDD

Pedig ennyien PTFO lenne!

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#54897) r-chee válasza SkyS1gn (#54896) üzenetére


r-chee
őstag

Carrier Assault módban többnyire izgalmas meccsek alakulnak ki :K
Én szeretek futni, egy kis mozgás sosem árt. Tankban görnyedés jobban terheli a gerincet :)

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#54898) prokxy válasza SkyS1gn (#54896) üzenetére


prokxy
veterán

Zsír!!!

Ott alig van jármű, de tőlem mehet, de azért tankozni is menjünk! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#54899) SkyS1gn válasza prokxy (#54898) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Vagy facé nem raknak be RS-re több (tankos) mapot, Lancag helyére Firestorm, Silk Road, Altair Range, Oman vagy Caspian...

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#54900) prokxy válasza SkyS1gn (#54899) üzenetére


prokxy
veterán

Nemtom, majd TS-re felmegyek hozzájuk és mondom, h ma estére legyen pár új map.
Anno beszélgettem chr1z-zel erről és azt mondta, h a DLC-s mapok mikor jöttek, majd' leürült a szerver. Ezért vannak csak alapmapok.

A map kiegészítéshetz nem fűzök azért sok reményt, vmennyi szavam van már a szerveren, de Biz-nek tuti, h több, mégis bennfentes! :D

De van még szerver, majd kitalálunk vmit. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.