Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53951) lukaszokni válasza Bjørgersson (#53949) üzenetére


lukaszokni
aktív tag

:W minőségi eleme a szolgáltatásnak...

:R Köszönöm! :R

mAtx4ever!

(#53952) rolii92i


rolii92i
tag

Hali!
Ritkán játszom már akkor is régebbi játékokkal de erre a free BF4-re felkaptam a fejem :)
Letöltöttem,viszont amint indítanám a multit a következő ablak fogad:
Sajnos hiba lépett fel
Érvénytelen licensz. Okkód: Missing DLL: (MSVCP110.dll) Error: 0x7E.
Nem elég a gépem ?
Vagy DirectX-et kellene töltenem mellé?
Előre is köszi a választ és segítséget :)

(#53953) Bjørgersson válasza prokxy (#53950) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Köszönöm a felvilágosítást! :D

(#53952) rolii92i: Ha már ilyet kérdezel, hogy nem elég a géped, akkor legalább írd le, milyen géped is van... ;) Oprendszer, frissítések, driverek, stb.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#53954) rolii92i válasza Bjørgersson (#53953) üzenetére


rolii92i
tag

közben megoldottam,google..még mindig ott segít ahol csak tud :)

(#53955) laposonly11 válasza F_Zolee (#53940) üzenetére


laposonly11
senior tag

Igen ez nekem is kissé fejfájást okozott hogy az ellenséges AA valahogy mindig rossz helyen van, és a jetnek a célkeresztje mintha 3 méterre lenne előttünk! :D

Ordo est anima rerum.

(#53956) wolf13


wolf13
őstag

Szép estét.

csak kicsit off :D

Pár napja mindenki linkelgette milyen fülest használ , ezért gondoltam leírom mi a problémám.
Amit én használok egy HP Premium Digital Headset (XA490AA). Ajándékba kaptam páromtól , ezért inkább használom , mint lecserélem , bár ha nem oldódik meg a gond , kénytelen leszek. A gond az vele , hogy USB-s , így nem tudom úgy beállítani , hogy jól halljam a játékot. Értem ez alatt , hogy amit a bal fülem hallok az nem biztos , hogy ott is történik , és pont így a jobbnál. Lehet , hogy az a lövés vagy éppen jármű nem is ott halad el. Így eszméletlen hátrányban érzem magam. Ritkán játszok egyedül , akkor hangfalon hallgatom , ott nincs probléma. Mivel kollégámmal szoktunk játszani , így TS -en vagyunk , ott a fülest használom. Próbáltam már az audio menegerével , játékon belül beállítani , sajnos nem segített. Így ha esetleg valaki járt már hasonló cipőben , és megoldotta , vagy van hasznos tanácsa , elfogadom.

Köszönöm

(#53957) G33Z@


G33Z@
tag

Sziasztok!
Ezzel a beállítással fix 60 fps-em van mikrolag nélkül mindenhol, minden történéstől függetlenül még az új mapokon is 64fős szerókon!! A konfigom lent. A kommenteknek és sok kísérletezésnek köszönhetö, azaz elsősorban NEKTEK!
Így sikerült:
Vadiúj Wint 8.1 ulti x64. Frissítve tegnapig, teljesítményre optimalizálva, defragmentálva is vagyon.
14.4 whql "csataliszt" :-)) A BF4 DLC-k újratelepítve.
Először is beállítottam az unpark progival, hogy ne pihizzenek a processzormagok.
A proci alaplapi tuningal megy 3,4-3,6 Ghz között, nem volt kupakolva. Majd lecsekkolom hány fokos, de nem hallom felpörögni a ventit. A VGA sem viszi túlzásba és nincs engedélyezve rá túlhajtás. A driverben a mintázatszűrést teljesítményre állítottam, a tripla buffert meg bekapcsoltam. Többi alapon maradt.
Következett a cfg gyártása, azon belül az árnyékminőséget 256, a megjeleníthető képkockák száma pedig 60 lett.
Game
Mantle bekapcs.
Texture: med, AA:high, Lightning: Med, Mesh: High, effects: low, terrain decor: low, terrain detail:low, SSAO: ON, 2xMSAA, FXAA High,
Nekem a V-sync mindig be van kapcsolva, mert nem szeretem a töredezett képet és elég a 60 FPS
Restart
Game
Most jön az érdekesség. Bár így is előfordulnak furcsaságok, de ha a High frekvenci bigyót kikapcsolva hagyom, a smooth másik vackot szintén az alap 50-es értéken felejtem, akkor folyamatosan szépen adja a találatokat. Ritkán érzem úgy, hogy fal mögött halok meg, sokkal gyakrabban bejönnek a reflextalálatok is. Ha a grafikát ettől feljebb veszem valamelyik beállításban, akkor jelentkezik a mikrolag nevű jelenség. Szóval házi optimalizáció kell, a VGA ennyit bír. :-) Korábban hatalmas FPS zuhanásaim voltak, akár 30 FPS-ig is levetette magát.
A Shanghai most viszont a kérdéses városrészekenn is fix 60-al ment! Az államat kerestem!
Kissé gyorsabban tölti a pályákat is.
Egy új win jót tesz, de persze ahogy öregszik az később számottevő lehet. A jó beállításokon is sok múlik.
Még most tesztelgetem, de úgy tűnik faja. Ha valakinek hasonló gépe van remélem hasznos lesz :-)

(#53958) laposonly11 válasza wolf13 (#53956) üzenetére


laposonly11
senior tag

1. Vedd feleségül a csajt, csináljatok jó sok gyereket Isten akarata szerint!
2. Először bedőltem a nyavajgásodnak de most látom hogy ez egy sima stereo füles nem pedig minimum 5.1
Így a hangok vagy a bal oldali 180fokból vagy a jobb oldali 180 fokból hallhatóak, ha fordítva hallod az azért van mert ennél a fülesnél a mikrofon áttehető a másik fülüre és szerintem te fordítva tetted a fejedre, de ha ilyen gondod lenne akkor is csak fordítsd meg a fejeden a fülest és ne birizgáld a hang beállításokat! :D :DD :)) :C
3. A játékon belül a sima "stereo" ajánlot ilyenkor és a "headset" mode!

Ordo est anima rerum.

(#53959) wolf13 válasza laposonly11 (#53958) üzenetére


wolf13
őstag

1. 14 éve vagyunk házasok , 2 gyerek.
2. nem írtam , hogy 5.1 , próbáltam fordítva , de nem az a gond , hogy a jobb és a bal oldal van felcserélve , hanem össze vissza hallani a dolgokat (a nyavajgásra csak annyit tudok , hogy nyavalygás)
3. igen

[ Szerkesztve ]

(#53960) laposonly11 válasza wolf13 (#53959) üzenetére


laposonly11
senior tag

1. Gratulálok de akkor ne szólítsd az asszonyt párodnak mert, az manapság akár egy kecskét is jelenthet! :D
Ja csináljatok még egyet hogy a magyar népességszaporulat + mérleget mutasson! OFF :) valóban "nyavalya"
2. Össze-vissza? Ez érdekes magyarul állandóan váltakozik a hang forrása játék közben vagy más a gond? Nem mozog a kábel vége miközben rángatod a fejed, tehát nézted e meg van e törve valahol a kábel a füles egyik vagy másik végében mert ez gyakori probléma?! Mert ha nem akkor marad softver probléma, mivel USB-s gondolom van hozzá driver is, vagy rá van bízva a winfosra hogy maga módján kezelje, csak mert ez utóbbi is gyakori probléma szokott lenni ?!

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#53961) M@rdel válasza laposonly11 (#53958) üzenetére


M@rdel
őstag

Kell ez az alpári stílus ide? :N

(#53962) regener válasza M@rdel (#53961) üzenetére


regener
veterán

Nem

(#53963) r-chee


r-chee
őstag

ööö...tapasztalt már valaki lyen hibát: a Punkbuster kidob ilyen hibaüzivel: No Packet Flow
Ma kezdett sz*rakodni a multi. A belépés egy szerverre 2 percig tart, nem látom a fegyveremet, csak kés és gránát van. 30-35 közötti pinget mutat a játék és a battlelog.
Nyomtam egy 57 csomagos pinget google.com szerverre, s egy csomag sem veszett el. Speedtest-es méréseim normális eredményeket mutatnak.

Nyomtam már Origin-ben egy játék javítását is, de ugyanez a helyzet.

üdv.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#53964) laposonly11 válasza r-chee (#53963) üzenetére


laposonly11
senior tag

Van amikor nekem egy egész napig ezt csinálta hogy nem töltöttek be rendesen a pályákat és tényleg nem láttam a fegyveremet és lőni sem tudtam, vagy pedig az ellenfél volt láthatatlan és csak a fegyvereik lebegtek a levegőben! Nekem ez az előző gépemen volt ami win8.1 gt740m vga volt most ezt nem csinálja win7 alatt gtx660al ebből az következik hogy vagy VGA(gyári OC, hőmérséklet, memória) vagy Oprendszer, a punkbuster mindig szokott hibákat jelezni, install újra vagy szedd le manuálisan a legújabbat!

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#53965) r-chee válasza laposonly11 (#53964) üzenetére


r-chee
őstag

Fullra töröltem, s újratelepíttem a Punkbuster-t, de nem változott semmi. Megpróbálom a mostani 14.4-es Catalyst helyett a 14.7 beta-t, hátha....
Amúgy az oprendszer 64 bites Win 8.1 Pro, s eddig nem volt ilyen gondom. Netem meg WIFI alapú mikronet, de azzal sem volt ilyen probléma, s mérések szerint is rendben van.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#53966) afrojack1


afrojack1
senior tag

sirok xD :DDD

SC: Herczku_Death

(#53967) SkyS1gn válasza afrojack1 (#53966) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#53968) Jeollam válasza afrojack1 (#53966) üzenetére


Jeollam
aktív tag

Nevetségesek ezek a magyar Jutuberek..és még azt hiszik ez menő. Az is, a sok 10 évesnek

0 és 1 között végtelen mennyiségű szám van.

(#53969) }{3@Đ$}{0ot válasza afrojack1 (#53966) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

ÚÚÚÚristen....................xD :D :D

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#53970) afrojack1 válasza Jeollam (#53968) üzenetére


afrojack1
senior tag

Teljes mértékbe igazad van! Viszont
Itt 4.30-tól ők is csodálkoztak! :DDD

SC: Herczku_Death

(#53971) SkyS1gn válasza afrojack1 (#53970) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#53972) r-chee válasza afrojack1 (#53966) üzenetére


r-chee
őstag

Ahogy látom, a többi videójuk is ilyen jó hangulatban telik :D ("olyan jó volt, asszittem, leesik a fitymám" :D )

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#53973) afrojack1 válasza r-chee (#53972) üzenetére


afrojack1
senior tag

Hát még az az überdjcucc! :DDD
cris99: hát ömh izé, igen!
patrik bach. :DDD bocsi de vicces kedvembe vagyok! :DDD

[ Szerkesztve ]

SC: Herczku_Death

(#53974) pohár válasza afrojack1 (#53966) üzenetére


pohár
félisten

[link]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#53975) gali777 válasza afrojack1 (#53973) üzenetére


gali777
őstag

Igen elviszed magad mióta nincs ati ;]

(#53976) afrojack1 válasza pohár (#53974) üzenetére


afrojack1
senior tag

:DDD
gali777: hát igen! Bár kicsit hiányzik a srác, nincs kivel veszekedni, ja de....veled! ;] :P

SC: Herczku_Death

(#53977) pohár


pohár
félisten

aaaaalle hopp! ez simán kaphatna 10 pontot az olimpián :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#53978) jonnyjoker01 válasza pohár (#53977) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

:)) :C

Üdv. Johnny

(#53979) SkyS1gn válasza pohár (#53977) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Elkényelmesedett a srác :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#53980) @rglaaf


@rglaaf
veterán

ennyit még nem szitkozdtam mint most a hétvégén:D

BF4 168 hours mtlawslamstaffshellacitveradar edition:D

PSN:BiZzare_0 ️

(#53981) SkyS1gn válasza @rglaaf (#53980) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Legalább feljönnél TS-re ott anyázni....

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#53982) prokxy válasza SkyS1gn (#53981) üzenetére


prokxy
veterán

Én is hívtam már párszor... :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#53983) SkyS1gn válasza prokxy (#53982) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Én is téged :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#53984) @rglaaf válasza prokxy (#53982) üzenetére


@rglaaf
veterán

jah csak akkor egységesiteni kéne hogy melyik ts és akkor mindig oda, a multkor is 3 helyen is kerestelek:D

PSN:BiZzare_0 ️

(#53985) SkyS1gn válasza @rglaaf (#53984) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Close/2 nem egyértelmű?!, bár a buzi TCE-sek is basznak megadni az övükét hiába sírok, :DDD de innentől tojok az egészre aki jön aki nem, nem fogok könyörögni minden este.
Csak kommunikáció nélkül meg szopás, csetelni meg rémálom.

Azok a "régi" BF3-as idők már elmúltak, vagy Winnie volt a katalizártor? Nemtudom...

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#53986) prokxy válasza SkyS1gn (#53985) üzenetére


prokxy
veterán

Tegnap és tegnap előtt is voltam TS-en, de hamarabb kezdtük a kört mint mikor jöttél, így mentünk egy public TS-re. A többi havernak meg nem szeretném megadni a reddawn-os dolgokat, mert nem tudom, h mi publikus és mi nem jelszó ügyben. :)

Láttam a kör végén, h írtál,de akkor már mentem FC3-azni.

TS-sel a legjobb, sokkal jobban lehet érvényesülni, ez tény. Amióta TS-sel tolom, le se sz@rom a csetet, alapból hiddenben van! :D

#53984) VAN der BOSS: ha leszek, megyek reddawn-ra!

TCE-be meg engem meg sem hívnak, biztos nem kell egy ilyen nagy NOOOOOOOOB oda, mint én! :DDD

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#53987) prokxy


prokxy
veterán

Meddig van a duplaXP?
Úgy kell tervezzem az estémet! :DDD

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#53988) @rglaaf válasza prokxy (#53986) üzenetére


@rglaaf
veterán

Felőlem nyugodtan megadhatod nincs semmi titkos dolog ott:D tehát akkor reddawn az állandó roger

PSN:BiZzare_0 ️

(#53989) kriszpontaz válasza prokxy (#53986) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Mit kuncsorogsz TCE-be szabotőr?

(#53990) pohár válasza SkyS1gn (#53979) üzenetére


pohár
félisten

megpihentem, de a végén már kicsit sok vér volt a fejemben :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#53991) FollowTheORI válasza pohár (#53937) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Tegnap nem voltunk elegen megcsinálni, pedig akartunk dolgozni rajta... :D

De ami késik nem múlik... 4 ember kell.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#53992) zzola válasza pohár (#53937) üzenetére


zzola
félisten

Én az ilyen f@szságokkal nem is foglalkozom... :DDD

(#53993) prokxy válasza kriszpontaz (#53989) üzenetére


prokxy
veterán

Kirekesztettnek erzem magam, szinte minden PHs TCE tag! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#53994) DeadMeat válasza prokxy (#53993) üzenetére


DeadMeat
veterán

Nézd, ha szeretnél rámirsz és felveszlek. Ts-t is megadom, de én nem fogok könyörögni senkinek, hogy csatlakozzon, de aki akar azt szivesen látjuk. ;)

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#53995) afrojack1 válasza DeadMeat (#53994) üzenetére


afrojack1
senior tag

Bizony! :K én mindig kovynak szoktam sírni hogy adjon ts jelszót! :DDD de te is adhatol egy ip-t privátba! :K
prokxy: valamék nap velem is játszottál és én is TCE-s vagyok, jöhetsz nyugodtan! A noobságra meg inkább nem térek ki! ;] de az szupi volt mikor javittotuk a tankot lőt minket a jet beugrottam egy jet, javitottuk tovább! :K

[ Szerkesztve ]

SC: Herczku_Death

(#53996) SkyS1gn válasza DeadMeat (#53994) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Csak ts kell hogy legalább rendesen összedolgozhassunk. A héten nemleszek amugy.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#53997) afrojack1 válasza SkyS1gn (#53996) üzenetére


afrojack1
senior tag

Egy noobal kevesebb! ;] :P ..... .<3

SC: Herczku_Death

(#53998) prokxy válasza DeadMeat (#53994) üzenetére


prokxy
veterán

Nem akarok én kuncsorogni, dehogy, nem kell ahhoz klánhoz tartozni, h veletek toljam! :D
Csak megjegyeztem, h innen PHról sinte mindenki TCE-s, ami tök jó! :D

Azért kösz! :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#53999) prokxy válasza afrojack1 (#53995) üzenetére


prokxy
veterán

Az mekkora volt már, nézett a jetes srác, h most WTF?! :DDD

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#54000) zzola válasza prokxy (#53998) üzenetére


zzola
félisten

Azért nem mindenki TCE-s, van aki PH-s....

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.