Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54301) laposonly11 válasza r00r1 (#54300) üzenetére


laposonly11
senior tag

Hát csak is air superiority pályán erőlködj, megölsz 5 ellent egyszerre, szerintem simán összejön még ha kezdő is vagy csak sok ticketes pályát válassz, és loholj egy pro nyakába aztán ha az legyengíti az ellent te hiéna módjára végezd ki! :U

Húúú megy a kis 13 colos E2 AMD subnotin, hehe mindjárt rápakolom a játékot!
[link]
Mondjuk a fickó elfelejtette levenni a resolution scalet és a config fájl buherát! :DD

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#54302) marilllyo válasza r00r1 (#54300) üzenetére


marilllyo
veterán

Én annak a megszerzésével döngöltem szét a KD-met :D Nekem az air sup nem ment. 3-35-ös statok:D Nekem úgy volt a legkönnyebb, hogy NS mapok és Attack JET. Guideddel a hajókat. Ha szerencséd van 4-en is ülnek benne. 20-30 playeres szeróra menj.

De ha nagyon nem megy szólj és felmegyek veled aztán lelőhetel :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#54303) r00r1 válasza marilllyo (#54302) üzenetére


r00r1
aktív tag

Köszi a tippet, találtam egy olyan szervert, amin csak egy delikvens volt, összedolgoztunk... aztán megjelentek a jet pro-k, az utolsó killemet 20 percig (!!!!) hajtottam...
Bár ha tudom, hogy ez az UCAV ilyen gagyi, akkor nem küszködök ennyit. Az egy dolog, hogy vagy 5 percig kell várni, hogy újratöltődjön, de az, hogy egy tankhoz 2 kell..no...

(#54304) @rglaaf válasza r00r1 (#54303) üzenetére


@rglaaf
veterán

még jó hogy nerfelték egyel kevesebb lowshit fegyver, tudom úgy jobb lenne ha nem lenne ujratöltési idő és 100 hp vinne a tankról, és a domboldalról lehetne eregetni egész meccs alatt, ja igen tudom te nem ilyen vagy

PSN:BiZzare_0 ️

(#54305) r00r1 válasza @rglaaf (#54304) üzenetére


r00r1
aktív tag

Nem beszólni :)
Agyon van nerfelve az egész...
Csak jó lenne a supportnak is valami távolsági jármű-ellenes fegyver, és ez az. Akkor miért nem úgy csinálták, hogy mondjuk van 2 rakétád, de az újratöltés lenne vagy 10 perc?
Vagy mondok valami mást: mesterlövész puskák.
.338-as lapua magnum torkolati sebessége a .338 Reconnál 520 m/sec , az M98b-nél 620. A valós adat 900 környéke.
Persze tudom, nem szimulátor, csak bántja a csőröm, hogy a fegyver valódi nevéhez képest teljesen irreálisok ezek az értékek...De úgy alles zusammen az összes fegyverre (LMG, DMR) ráférne egy alapos átdolgozás- SZVSZ

(#54306) @rglaaf válasza r00r1 (#54305) üzenetére


@rglaaf
veterán

Csak jó lenne a supportnak is valami távolsági jármű-ellenes fegyver

ott a jihad jeep azzal is gyorsan le tudod küzdeni a távolságot és ráadásul izgisebb is gondolom... ;]

PSN:BiZzare_0 ️

(#54307) Bjørgersson válasza r00r1 (#54305) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Persze, meg akkor már az assaultnak meg a reconnak is, nem?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#54308) r00r1 válasza @rglaaf (#54306) üzenetére


r00r1
aktív tag

Ne személyeskedj kérlek, ok?
A szarkasztikus megjegyzéseid pedig másnak célozd. Köszi.

@kovy29: hülyén fejeztem ki magam. az egész diskurzus a UCAV nerfeléséből indult ki...távolságinak ott van az.

LSD a 54306. hsz.

[ Szerkesztve ]

(#54309) Bjørgersson válasza r00r1 (#54308) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Még is mi a franc volt ezen személyeskedés?! :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#54310) @rglaaf válasza Bjørgersson (#54309) üzenetére


@rglaaf
veterán

épp én is ezen gondolkodom ;]

PSN:BiZzare_0 ️

(#54311) Bjørgersson válasza r00r1 (#54308) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Igen, arra kérdeztem.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#54312) r00r1 válasza @rglaaf (#54310) üzenetére


r00r1
aktív tag

Hogy úgy lettem beállítva látatlanban, mintha egy hill camper lennék, aki csak a seggét mereszti a dombon, vagy ha a távolságról van szó, akkor használja a jihad jeepet.
Holott hány meccset toltunk végig bármelyikőtökkel? Nem emlékszem egyre sem. Akkor az egész állítás alaptalan. Nekem csak ezzel volt bajom.

Részemről lezárva, béke, respect, peace, meg minden.

(#54313) @rglaaf válasza r00r1 (#54312) üzenetére


@rglaaf
veterán

A személyeskedésnek négy fajtáját különböztethetjük meg aszerint, hogy az érvelő személlyel kapcsolatban milyen körülményt kívánnak az álláspontjának megkérdőjelezéséhez felhasználni. A személyeskedés irányulhat a másik fél

-lejáratására,
-elfogultságának feltárásra,
-következetlenségének bemutatására,
-kompetenciájának kétségbevonására.

Az idézett mondatomban ezek közül melyik merítette ki a személyeskedés fogalmát, jah ha nem láttad ott volt a végén egy smile csak szólok

PSN:BiZzare_0 ️

(#54314) r00r1 válasza @rglaaf (#54313) üzenetére


r00r1
aktív tag

Mondom, részemről béke van, nem kenyerem a feszültség keltés.

Egyébként #54304, nincs smiley, és #54313, 1. és 4. pont..

(#54315) Bjørgersson válasza r00r1 (#54314) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Súlyos szövegértelmezési problémáid vannak.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#54316) Sabre válasza marilllyo (#54302) üzenetére


Sabre
őstag

Na majd megnézem, a heli és a jet pilotként a 3-ban teljesen bénázás volt részemről, a 3-ban a páros missonoknél ha engem rakott a helibe pilotnak tuti bukta volt mindig... :D

De akkor megnézem, én is dobálnám poénból hogy milyen.
Bár a cruise missile is csak tegnap lett meg, na az elég op...

(#54317) @rglaaf válasza Sabre (#54316) üzenetére


@rglaaf
veterán

[PATCHED] HOW TO: Instant Reload For The UCAV BF4 nem is tudom hogy gondolták 5-6 supportos szarrá spamelte a mapot instant reloaddal, jó hogy belenyúltak azonnal eléggé op volt

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#54318) Sabre válasza @rglaaf (#54317) üzenetére


Sabre
őstag

Akkor sokat nem vesztettem hogy lemaradtam róla... :)

úgyis tank/ifv/aa amit szeretek a járművek közül, nem kell erőltetnem ami nem megy amúgy sem.. :DDD

szerk.: suav se semmi, nekem alig volt vele pár kill, valakik meg csak ezzel...

suav

[ Szerkesztve ]

(#54319) FollowTheORI válasza Sabre (#54318) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ha jól emlékszem azt is nerfelték már... nem lehet pl ennyit repülni vele.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#54320) laposonly11 válasza r00r1 (#54305) üzenetére


laposonly11
senior tag

Igen ez jó kérdés hogy specailizált gyalogság legyen(és ezzel csapatmunka mindenkinek más feladattal), vagy legyen mindegyiknek legalább könnyű páncélosok ellen fegyvere, (egyébként supportnak mondjuk az x25 ese sebzi a sima járgyányokat) viszont hogy reconnak ne legyen páncéltörő lövedéke kivétel a pályán fellelhető M95-98 az kicsit zavaró! Az is hogy nehézgéppuskától nem sérül, sőt simia ak-tól sem egy jeep vagy scout heli az már tényleg vicc(persze ezzel még jobban rövidülne a levegőben maradás ideje de hát)!

Na a lényeg hogy ez nem szimulátor hanem "play for fun" game, így itt valaki K/D -re izgul valaki a medálokra és feladatokra veri mint én :DDD komolyan ha ARMA-ban lenne fizika, akkor csak azt tolnám!

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#54321) PAUBEN


PAUBEN
tag

Sziasztok

Ezeket az értékeket min érdemes használni? nem játszottam bf4 el jó ideje ^^
hi-frequency network update?
battlefield 4 network smoothing factor?

illetve akinek intel i7 proci kombozva amd kártyával mit használtok ? mantle v dx
i7 4790k & 7950 ilyen az enyém

Előre is köszönöm a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

(#54322) @rglaaf válasza laposonly11 (#54320) üzenetére


@rglaaf
veterán

ha valaki agressive reconba nyomja annak ott a C4 a páncélosok ellen vagy adjunk még neki egy javelint a hátára és amit saját maga megjelöl soflam-al az ki is lövi?

PSN:BiZzare_0 ️

(#54323) HRC95


HRC95
tag

Így is minden sz*r szétkapja a szerencsélten tankot... hagyjuk már ezt, hogy minden kasztnak kell legalább 1dolog amivel szétszed egy páncélost. Recon-nak is nemtom minek kellett az a szájbatett C4...(sírás off mert még így is jól lehet tankozni ha ügyes az ember és nem agyhalott a csapat)

MSI Z270 | i5 7600K | G.Skill Ripjaws 16GB | Rog Strix GTX 1080 TI

(#54324) r00r1 válasza @rglaaf (#54322) üzenetére


r00r1
aktív tag

LOL, soflam...béta óta hiába használtam, 1 azaz egyetlen egyszer nem lőttek bemért célpontra :DD

(#54325) lofagi válasza r00r1 (#54324) üzenetére


lofagi
addikt

Ja Bétában pedig mennyien használták, nem volt más lehetőségük kb.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#54326) kriszpontaz válasza lofagi (#54325) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ok, de a BETA-ban a sima RPG is tudott bemérni, meg még a repair torch is ;] , szóval az nem viszonyítási alap.

(#54327) r00r1 válasza lofagi (#54325) üzenetére


r00r1
aktív tag

Meg az RPG lock-on miatt. Na az volt OP...
Minap Golmudon összeakadtam egy cheaterrel, olyan 28-3 aránya volt, sniper, engem kb 6x ölt meg egymás után, lehetetlen szögből (szikla mögött). Viszont sikerült megdöntenem a fejlövés rekordomat, 744m... :C

(#54328) lofagi válasza kriszpontaz (#54326) üzenetére


lofagi
addikt

és (#54327) r00r1 Azt el is felejtettem már! :D Pedig azon is ment az agyalás, hogy benne lesz-e a teljesben. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#54329) r00r1 válasza lofagi (#54328) üzenetére


r00r1
aktív tag

Régi szép idők...mikor a fém irányzékon megjelent a lock :DDD

(#54330) Sabre válasza lofagi (#54325) üzenetére


Sabre
őstag

Én használnám, de nekem is egyre kevesebbszer van bent engineernél olyan raksi ami lézeres... :\

(#54331) kriszpontaz válasza Sabre (#54330) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Elvileg a SRAW-nál is megjelenik ha bemérnek valamit, de nekem még az életbe nem sikerült rávennem hogy lockoljon rá.

(#54332) Sabre válasza kriszpontaz (#54331) üzenetére


Sabre
őstag

Mondjuk golmudon van értelme mert sokaknak nem géppityü a secondary tankkon és akkor már mehet a bemérős lövöldözős simán.. :U

(#54333) laposonly11 válasza @rglaaf (#54322) üzenetére


laposonly11
senior tag

Ne hülyéskedj, elég lenne a komolyabb kaliberű lövedék a könnyű páncélosok ellen nem csak, úgy elszórva az m95-98 a pályánok ahogy jelenleg van! Az is javítandó hiba fura hogy a felszedhető gránát vető ha egyet lősz ha 6 ot akkor is 3 at táraz vissza! Viszont ha komolyabban veszem, lehene egy special force commando rambo predator gyalog ami nehéz fegyverzettel lenne felszerelkezve csak valamilyét kéne limitálni valahogy, ne gyújtsa fel a fél pályát! :DDD

Ordo est anima rerum.

(#54334) lofagi


lofagi
addikt

Valaki tapasztalt már olyat a játékban,hogy megy-megy a játék és egyszer csak olyan, mintha valami irdatlan delay lenne. Hirtelen nem tudok mozogna, csak úgy,hogy mozdítom az egeret és kb 5-10mp múlva fordul arra, mint valami hatalmas lagg vagy nem tudom. Gondoltam arra is, hogy túlmelegszik a proci, de fps droppal nem jár a dolog, hőfok is rendben van.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#54335) laposonly11


laposonly11
senior tag

Így teszi le a helit a pókember:

:))

Ordo est anima rerum.

(#54336) laposonly11 válasza lofagi (#54334) üzenetére


laposonly11
senior tag

Ez a battlefielddal jár már az BF2 is csinálta ezt.
Bááár lehetne okoskodni hogy esetleg ram/Vram és/vagy a játék kódja!

Ordo est anima rerum.

(#54337) kriszpontaz válasza Sabre (#54332) üzenetére


kriszpontaz
veterán

De mondom NEM LOCKOL a SRAW nálam. Vagy nem is fog sosem, csak fogja magát és ráfordul?

[ Szerkesztve ]

(#54338) PAUBEN válasza PAUBEN (#54321) üzenetére


PAUBEN
tag

vki? :F

(#54339) Bjørgersson válasza PAUBEN (#54321) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Első high, második 0.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#54340) F_Zolee válasza lofagi (#54334) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nálam hasonlót akkor csinált amikor kiderült, hogy megdagasztotta a memória használatot valami és már a winyó kerregett, mert betelt a 8giga...

(#54341) lofagi válasza laposonly11 (#54336) üzenetére


lofagi
addikt

Nem tudom, nekem amíg otthonról toltam nem csinálta, azóta csak a az ország változott és a net más nem. :(

(#54340) F_Zolee: 16 Giga csak elég neki nem?

Mindjárt tolok egy singlet ott is ki kéne jönni a problémának nem?

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#54342) @rglaaf válasza PAUBEN (#54338) üzenetére


@rglaaf
veterán

jobban járnál ha te magad próbálgatnád ki ezeket, mert mindenkinek más jön be nálam frequency OFF smooting meg 10 %

mantle vs dx ezt is probáld ki mind a kettővel 1-2 mapon aztán ugy is kiderül mit mutat

PSN:BiZzare_0 ️

(#54343) PAUBEN válasza Bjørgersson (#54339) üzenetére


PAUBEN
tag

Köszönöm :R :R

VAN der BOSS: oké megfogadom.

[ Szerkesztve ]

(#54344) Sabre válasza kriszpontaz (#54337) üzenetére


Sabre
őstag

mondanám hogy kipróbálom, de ahhoz meg kell valaki aki soflamol és hónapok óta nem láttam ilyet... :DDD

(#54345) fornettisuti válasza PAUBEN (#54321) üzenetére


fornettisuti
veterán

amelyikkel nalad jobban megy a jatek. nalam 14.7 kataliszt+mantle
medium+ ultra mesh, arnyek, effekt, aa low. 180 fps. ami lowon van az nekem nem kell.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#54346) F_Zolee válasza lofagi (#54341) üzenetére


F_Zolee
veterán

Single esetén nem hiszem. Ha valami szar akkor a 16gigát is megeszi... Állandó ez a probléma? Mindenesetre ilyen akadozásnál nézd meg az erőforrások kihasználtságát. Úgy könnyebben kiderül mivel lehet a gond.

(#54347) fornettisuti válasza Sabre (#54344) üzenetére


fornettisuti
veterán

en sem lattam mar reg, ha meg pldvel jelol azis kb 2sec. azt hiszik ez eleg?
silkroadin sokszor latni, amint helivel elnyomja a fustot es sipol neki, mar ugrik is kifele.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#54348) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Na nem elvitték a frankó tankokat Záhony irányába külföldre? Pedig már kuporgattuk a lóvét rá :D. min. ~2 milla volt darabja pályázat szerint.

~10 milláért meg MIG29-et lehetett volna venni a garázs elé :D.

Ahogy számolom a teljes raktárat kisöpörte a honvédelem a T72-es harckocsikból :D.

[ Szerkesztve ]

(#54349) Mr.White


Mr.White
senior tag

az vajh miért van hogy egy pályát se tudok betölteni?
betöltő képernyőn tovább nem megy...

(#54350) laposonly11 válasza lofagi (#54341) üzenetére


laposonly11
senior tag

Egyszerűbb ha indítsz egy gameboostert vagy gasonló progit, az kilő minden felesleges háttérfolyamatot amíg játszol!

Ordo est anima rerum.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.