Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54051) zzola válasza m0h0senator (#54050) üzenetére


zzola
félisten

Only in Battlefield 4! :DDD

(#54052) iMaverick válasza Zedz (#54038) üzenetére


iMaverick
addikt

Azért hogy kicsit "ellentmondjak" a többieknek... :D

Ki lehet fogni olyan szervert, ahol igenis elfogadják a parancsokat, persze ehhez az is kell, hogy lássák, nem vagy "töketlen". (Tehát ha ők kérnek valami /uav, supply/ akkor Te is partner vagy, és nem arra a zászlóra / m-com-ra küldöd őket, amit már elfoglaltak, meg az is izgi lehet, hogy utasítod, támadjon ez zászlót és éppen jet-ben ül. Ilyesmik.)

Én a múlt héten fogtam ki egy ilyen szervert, jó játékosokkal... Meg is lett csinálva a By my command assigment, amivel már a játék megjelenése óta szoptam... A minap összejött az Offensive commander is...

(#54031) Zin: miért fontos, hogy Deluxe Edition legyen? A simát megveszed és hozzá a prémiumot, azzal előrébb leszel! (Vagy a fémdoboz ennyire kell? ;] )

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#54053) marilllyo válasza lofagi (#54041) üzenetére


marilllyo
veterán

Ez ugyanúgy igaz a játékosokra is amit írtam. Van aki a feladatra koncentrál...van aki meg zászlós TDM-et játszik. Ugyanez commandernél.

Amúgy commanderrel...ha igazán sok pontot akarsz szerezni...akkor úgyis nagyjából szarsz a csapatra...és felmész vele metro-ra.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#54054) Zedz válasza marilllyo (#54053) üzenetére


Zedz
addikt

Én most csak az 1 hetes "demóval" játszok, de reménykedtem benne, hogyha van egy rendes commander, rendes squad leaderek és rendes squadok, akkor egy "taktikai fps"-el játszhatok egy hétig. Sajnos itt is csak a lövöldözés megy agyatlanul. :(

Esetleg ismertek olyan szervert, ahol az érettebb játékosok vannak túlnyomó többségben? :)

(#54055) Sabre válasza Zedz (#54054) üzenetére


Sabre
őstag

A demo időszak miatt az alap mapokon ne várj sokat szerintem...

(#54056) @rglaaf válasza Zedz (#54054) üzenetére


@rglaaf
veterán

Sajnos itt is csak a lövöldözés megy agyatlanul

Pont a 168 óra fee miatt lett agyatlan újra a játék, ha nem tünt volna fel ,jah nem is tünhetett mert te is csak osztod az észt free gémerként, a játék kb most ott tart mint kezdéskor zéro értelem cq-n, tegnap pl rouge-on mind a 2 tank az ellenfélnél volt vajon miért? az összes pont elfoglalva kb 0-7-be voltam mire az egyik tankot vissza tudtam szerezni, jött egy cimbi gunnerkodni aztán szépen elkezdtük vissza foglalni a pontokat csak az a baj hogy mire át értem egy másik zászlóra uj elvitték erről ennyit. volt hogy C-nél 6 mbtlaw jött egyszerre.Egyszerűen nem tudsz mit csinálni ha 24 emberből 20 debil

PSN:BiZzare_0 ️

(#54057) Zedz válasza @rglaaf (#54056) üzenetére


Zedz
addikt

Valaki itt nagyon mérges, csak tudnám miért. :U

Nem osztani jöttem az észt, csak leírtam a véleményem és azt, hogy mit vettem észre a játékban. Most ez olyan, mintha WoW-on az ingyen verzióval játszanál, összefutnánk egy dungeonben, leírnád a véleményed, én pedig habzó szájjal kezdenék magyarázni arról, hogy te úgy sem számítasz mivel nem is fizettél a játékért. :U

(#54058) Sabre válasza Zedz (#54057) üzenetére


Sabre
őstag

Nem ez volt az üzenet, hogy te nem számítasz mert nem fizettél!

Hanem a próbajáték miatt sok-sok új player van alap mapokon aki azt sem tudja hány óra, nekem amikor bf3-ra átállítam cs után, kerestem hogy hol a célkereszt, meg honnan tudom volt-e hit meg ilyenek... nem hogy csapatjáték, pedig előtte sok-sok évig cséztem és ott aztán van csapatjáték..

Én nem is merészkedek alap mapra mostanság, egyrészt a CR mapok nagyon bejönnek, bár a chainlinkből az 50 alatti tickettel nyerés nem nagyon jön össze, sosincs olyan hogy kiegyenlített...vagy az egyik csapat nyer mint a huzat, vagy a másik... :U

(#54059) prokxy


prokxy
veterán

Multiplayer fülön lehet szűrést csinálni jobbra fent a 3 vízszintes csíkkal, lerakja a szerverlista fölé amit beállítottam:

Nekem ez új volt! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#54060) marilllyo válasza Sabre (#54058) üzenetére


marilllyo
veterán

Én is úgy vélem, hogy erre a 168 órás noobperiod-ra az a megoldás, hogy DLC-s mapon kell játszani....

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#54061) Sabre válasza prokxy (#54059) üzenetére


Sabre
őstag

Na ezt most nem értem, CQ van csak fent kijelölve, akkor az ott lent hogy tdm meg chainlink meg a többi?
Mostanában kevesebbet tolom, valami szűrésről lemaradtam? :F

(#54060) marilllyo: hát igen, így is sajnos sok quit van ilyenek miatt, nem rázogatom a pofon fát feleslegesen...pedig alapmapokból 1-2 kivétellel mind favorit nálam ( shanghai és flood zone idegesít megjelenés óta, a többi bejön viszont).

(#54062) @rglaaf válasza Zedz (#54057) üzenetére


@rglaaf
veterán

Nem azt irtam hogy nem számítasz ne magyarázd már bele kérlek, de pár óra alatt milyen átfogó véleményed lett a játékról? idézlek "agyatlan lövölde" ami nagyrészt a free-nek köszönhető, és nincs jó szerver sem, most ez van majd eltelik az idő és vissza áll minden a régi mederbe, az ingyen játékosok 90% meg elkönyveli hogy egy f@s játék és várják hogy jöjjön a cod uj csoda játéka, úgy is onnan jött a legnagyobb része.
A BF3-ból nézd meg mi lett hogy ingyenes lett csalók paradicsoma játszhatatlan lett szinte a játék

PSN:BiZzare_0 ️

(#54063) prokxy válasza Sabre (#54061) üzenetére


prokxy
veterán

Azok a szűrő gombok! Pl.: "TDM DOM Chain", ezeket hozod létre, azt a nevet adod neki, amit akarsz! ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#54064) Sabre válasza prokxy (#54063) üzenetére


Sabre
őstag

Jaa, tehát akkor beállítok egy szűrést hogy mondjuk 48-64 fős CQ és azokat a mapokat x-elem, csinálok rá egy hotkey-t úgymond és az lesz ez, ergo pár kedvenc módra csinálsz és csak nyomogatni kell. Tök jó! :R

(#54065) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Megjelent a loadout képernyőn is hasonló preset. Gyalog és járműnél is. Nekem ez új volt.
Alapból 2, Premiummal 4 loadout beállítás menthető.

(#54066) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Ennyi csalót baze az elmúlt 1 hét magyar termése[link]

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#54067) @rglaaf


@rglaaf
veterán

az egész platoon- kapott pb bant szinte

PSN:BiZzare_0 ️

(#54068) kriszpontaz válasza @rglaaf (#54067) üzenetére


kriszpontaz
veterán

4en vannak szerencsétlenek és még úgy is bénák......mit vársz? ;]

[ Szerkesztve ]

(#54069) afrojack1 válasza @rglaaf (#54067) üzenetére


afrojack1
senior tag

Elit közösség, aktív Magyar játékimádóknak. Itt a csapatmunkát komolyan vesszük, és csak azok maradnak bennt, akik elég időt fordítanak a csapatunk fejlődésére. :DDD :DDD :DDD :N

SC: Herczku_Death

(#54070) laposonly11 válasza Sabre (#54058) üzenetére


laposonly11
senior tag

"nem hogy csapatjáték, pedig előtte sok-sok évig cséztem és ott aztán van csapatjáték.."

:)) :DD Azért kissé fura összehasonlítani a CS-vel hiszen ott 3négyzetméters pályák vannak, ergo nehéz nem odafigyelni a másik csapattagra, itt meg egy 10 4zet kilométeres conquest pálya azért a természetkedvelőknek is ad bámészkodó lehetőséget..elbírnék néhány rohangáló civilt a városi és állatokat a "vidéki" pályákon! :C

Ordo est anima rerum.

(#54071) afrojack1 válasza laposonly11 (#54070) üzenetére


afrojack1
senior tag

az kéne még! :W még fel c4-ezik az állatokat és mikor közeledbe mennek meghalsz az animal stuff miatt! :DDD :DDD

SC: Herczku_Death

(#54072) prokxy válasza Sabre (#54064) üzenetére


prokxy
veterán

Bizony! :K
Hiába vannak a kedvenc szerverek, nem mindig játszanak rajta.
Ezzel pedig gyorsan lehet váltani, keresni. :)

(#54065) Godlike79:: ez is hasznos, mert pl. metro no explosives szerveren totál mást használok, mint egy locker all weapons allowed-en. :) És itt nem csak a gránát különbözik. ;)
Eddig úgy volt, h ACE23 és MG4 locker, M416, M249 metro. :)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#54073) prokxy válasza @rglaaf (#54067) üzenetére


prokxy
veterán

A normál, eredeti BF-es TEK-es csapat korrekt nagyon, bemocskolják ezek a majmok a valódi TEK-es srácokat!!! :W

BF3-ban sokat toltam velük a szerverükön, 1-2 gyíkarc van közte - egyik sem gyiku :DDD -, a többi normális.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#54074) kisza25 válasza Zedz (#54054) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

lépj be a TCE csapatába és játssz velük egy szerveren, tegnap is összejöttünk vagy 10-en, kb mindkét oldal fele fele arányban és igen szoros meccsek voltak, jó volt :K :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#54075) prokxy válasza kisza25 (#54074) üzenetére


prokxy
veterán

Flood az kemény volt! :D
De rühellem azt a mapot, grrrrrrr. Ja, nincs tank, azé! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#54076) laposonly11 válasza afrojack1 (#54071) üzenetére


laposonly11
senior tag

Ja igen ezt benéztem a greenpeace tiltakozna és mivel én is zöld vagyok, így nem engedhetem hogy a 10 éves kölkök akik(nem tudom apuka miért vette meg nekik a játékot) félreszocializálódjanak, miszerint jó C4 ezni az állatokat! :D Bár amíg boltokban nem kapni C4 et(talán kivétel USA) addig nincs mitől félni! ...mondjuk már vannak olyan "civilizált" gyerekek akik szerint a tej a boltok polcairól származik és hasonlók! :F :Y

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#54077) kriszpontaz válasza prokxy (#54075) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Nem, az a map értékelhetetlenül szar camping paradicsom. Van még ilyen fos pálya elég ebben a BF-ben. Legalább annyira utálom a Zavodot. + kompletten a Navalt úgy ahogy van.

(#54078) afrojack1 válasza laposonly11 (#54076) üzenetére


afrojack1
senior tag

ezért jó falusinak lenni! :DDD

SC: Herczku_Death

(#54079) prokxy válasza kriszpontaz (#54077) üzenetére


prokxy
veterán

Zavod jó pedig, ott az esetek többségében assault vagy sniper vagyok, 48 fő és mehet a móka! :P

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#54080) iMaverick válasza laposonly11 (#54076) üzenetére


iMaverick
addikt

Azért kétlem, hogy akár az USA-ban is lehetne csak úgy C4-et kapni... Oké, hogy ott van hagyománya a fegyvertartásnak, de ezek is inkább önvédelmi, vagy vadászati célra vannak. Pl. az M16-osból is kiszedetik az automata módot, így marad a semiautomatic. Minden más (pl. robbanóanyagok) ott is tiltottak, illetve ha van olyan végzettsége és engedélye, akkor tarthatnak robbantási szakértők, bányászok, de gondolom nekik is el kell tudniuk számolni a "cuccal"...

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#54081) marilllyo válasza laposonly11 (#54070) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem a pályák mérete a mérvadó különbség a Cs-vel ilyen téren. Hanem inkább a lehetőségek. A CS-ben azt a kurva c4-et csupán 2 helyre rakhatod le egy pályán. Itt meg akárhova...utat adva ezzel a trollkodásnak. Stb...stb..stb.. Egyébként tényleg ...mivel a lehetőségek jóval szűkebbek a Cs-ben...a többség inkább a feladattal foglalkozik. Aki n00b az meg úgyis TDM-re megy.

Aztán, hogy ez miként változott a CS:GO-val azt már nem tudom. Nálam azzal meghalt a CS.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#54082) Sabre válasza laposonly11 (#54070) üzenetére


Sabre
őstag

itt a csapatjátékon volt a hangsúly, tök mindegy mekkora a pálya és mik az adottságok.. :U

(#54081) marilllyo: sajnos a trollkodás tárháza végeláthatatlan, a c4-el megrakott motor és jeep csak a legegyszerűbb verzió ebből...

[ Szerkesztve ]

(#54083) laposonly11 válasza marilllyo (#54081) üzenetére


laposonly11
senior tag

Hát igen lehetőségek = élethűség! Én voltam az utolsó akit rá lehetett volna venni multi FPS játékra, eddig RTS eket Fantasy RPG ket esetleg sci-fi szimulátorokat toltam! Csak amikor haverom nagy nehezen megfertőzött azzal hogy letöltette velem a Bad Company 2 demoját na ott buzultam bele a játékba! Ugye a CS-vel COD-al és társaival az volt a gond hogy néhány doboz körül kell unalmasan rohangálni és így is úgy is a Pro-k győznek pixel pontos lövéseikkel erre itt katpunk nagy nyitott tereket, sűrű bokrokat ahol tényleg le lehet bújni el lehet campelgetni, valós fizikát ahol a por részecskék, sár épületdarabkák rád esnek, tankokat, heliket stb. áááá, love lett első látásra úgyhogy azóta 1 évet toltam a BC2-t 2 évig a BF3 at és azóta a BF4 et ...mikor lesz ennek vége?! ...Ja jövőre jön a SW Battlefron, DICE motor sci-fi alatt jajj, na már látom a vérvörös kialvatlan szemeimet! :D

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#54084) kriszpontaz válasza laposonly11 (#54083) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Én az új Mass Effectet várom.... :) Frostbite motorral.

(#54085) Bjørgersson válasza laposonly11 (#54083) üzenetére


Bjørgersson
félisten

"el lehet campelgetni"

Gratulálok!

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#54086) regener


regener
veterán

I lol'd.

(#54087) marilllyo válasza kriszpontaz (#54084) üzenetére


marilllyo
veterán

Bizony...Mássz iffekt. ME2...megvettem...imádom. De a 4-ben már nem a Sepörd lesz...ugye?!

Élien ájzolésün meg Fár Kráj 4. Más nem mozgatta meg a fantáziámat az idei évben. Majd jövőre a Doom-ra meg a Battlefront-ra azért lehet benevezek...Bár azokat már inkább PS4-re.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#54088) @rglaaf válasza regener (#54086) üzenetére


@rglaaf
veterán

ez tudod mit jelent:D

PSN:BiZzare_0 ️

(#54089) afrojack1 válasza regener (#54086) üzenetére


afrojack1
senior tag

én is nagyot néztem! látom világít a zászló, mondom melyik nyomi írt valamelyik platoonba, megnyitom Bizzare and afro are now friends! mondom what? :DDD
Wan Der BOSS : ezt jól meg gondoltad?? :C :DDD vagy csak részeg vagy? :DDD
Más: ma volt az EA konferencia! :)

[ Szerkesztve ]

SC: Herczku_Death

(#54090) }{3@Đ$}{0ot válasza @rglaaf (#54066) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Miért,mit vártál? :U :F

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#54091) Bjørgersson válasza @rglaaf (#54088) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Lesz szex?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#54092) @rglaaf válasza Bjørgersson (#54091) üzenetére


@rglaaf
veterán

Feltörték az origin accountomat?:D legalább megmutatja hogy kell kilőni egy lövéssel egy tankot:D

PSN:BiZzare_0 ️

(#54093) kriszpontaz válasza regener (#54086) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ez azé nagyobb lolz volt.

(#54094) @rglaaf válasza kriszpontaz (#54093) üzenetére


@rglaaf
veterán

ez ki? mit követett el:D

PSN:BiZzare_0 ️

(#54095) kriszpontaz válasza @rglaaf (#54094) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ő a SKILL Leaderboard első Hungary-ban :D. Egy SKILL PRO. ;] Valószínű STAT RESET után, mivel a W/L ratio 100%, ami ugye a részletezés szerint megint csak nem igaz.

[ Szerkesztve ]

(#54096) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Mondjatok már valami okosat, újrahúztam a gépet, leszedtem a BF4-et, és az istenért sem talál más frissítést viszont nem enged fel a dragon's teeth mapokra, pedig premium vagyok, kijelentkeztem mindkettőből aztán be, utána se engedett

Xbox One: bandymnc

(#54097) kriszpontaz válasza bandi0000 (#54096) üzenetére


kriszpontaz
veterán

[link]
A Dragon's Teeth az Xpack3.

[ Szerkesztve ]

(#54098) bandi0000 válasza kriszpontaz (#54097) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Így csináltam ,de ugyan azt dobja

Xbox One: bandymnc

(#54099) marilllyo válasza bandi0000 (#54098) üzenetére


marilllyo
veterán

True helyett 1

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#54100) bandi0000 válasza marilllyo (#54099) üzenetére


bandi0000
nagyúr

kicseréltem, úgy szint olyan

Xbox One: bandymnc

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.