Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54151) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Kurva jó ez a topik, járnak még ide értelmes emberek?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#54152) zzola válasza Bjørgersson (#54151) üzenetére


zzola
félisten

Nem! Te vagy az egyetlen... :DDD

(#54153) afrojack1 válasza zzola (#54152) üzenetére


afrojack1
senior tag

Jól meg gondoltad? ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

SC: Herczku_Death

(#54154) r00r1


r00r1
aktív tag

Mekkora TOW-pro már...

(#54155) lofagi válasza Bjørgersson (#54151) üzenetére


lofagi
addikt

Járnak, csak vannak akik trollkodni járnak ide és ezért egyre kevesebb az értelmes.

Ha jól láttam szeptemberben jön majd át a CTE-ből az összes frankó újítás. Akik tolják a CTE-t azok tudnának véleményt írni, hogy a normál és a teszt között most nagy-e a különbség?

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#54156) kisza25 válasza Bjørgersson (#54151) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

igen, de ezekhez a dolgokhoz nem tudok érdemben hozzászólni:)
Na a játékkal kapcsolatban, tényleg nagyon szerverfüggő ez a hitreg, netcode kérdés, van ahol egész tűrhető, van ahol több, mint 1 másodperc csúszás van az között amit látok és ami történik valójában :N
tegnap egy szerveren pl olyan csúszás volt, hogy előbb meghaltam aztán láttam az ellent kijönni a fal mögül, meg hasonló

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#54157) laposonly11 válasza lofagi (#54149) üzenetére


laposonly11
senior tag

Kaptál választ a kérdésedre többször is, és még mindig nyafogsz! :D Játszod itt a sértettet mint egy egy 5 éves kislány, érthetetlen, szerinted a hozzászólónak az volt a mélyen szántó, velejéig gonosz szándéka hogy a lelkivilágodba taposson ?! :F Egyesek itt szalonképes társalgásra vágynak, miközben a topic maga is egy 18+ os játékról szól, ahol a gépi hangok is meg nem válogatott szavakkal, rendesen osztják egymást, ez kissé paradox nem?! :Y :R

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#54158) afrojack1 válasza lofagi (#54155) üzenetére


afrojack1
senior tag

:K a medikes cucc ahol látod mennyi időd van éleszteni, nem lesz elmosódás/imbolygás, stb.. [link]
Beszarok ezek még mindig nem értik! :DDD

[ Szerkesztve ]

SC: Herczku_Death

(#54159) @rglaaf válasza ScomComputer (#54144) üzenetére


@rglaaf
veterán

regiszráj még vagy 10 accountot és mutasd meg nekik, nehogy már sokat képzeljen a sok lvl high

PSN:BiZzare_0 ️

(#54160) lofagi válasza afrojack1 (#54158) üzenetére


lofagi
addikt

TY. Mondjuk nekem egy bajom van ezzel a javítással, hogy nincsenek ezzel elkésve kicsit? Kiadják szeptemberben, augusztusban kijön mondjuk a köv DLC azt csá, de ne legyen igazam.

Mind1 nem értik kész, okos enged, ha már szenved, jobb ha nem írok semmit, akkor vége lesz. :]

(#54159) VAN der BOSS azaz! :D

(#54161) afrojack1 respect! :)

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#54161) afrojack1 válasza laposonly11 (#54157) üzenetére


afrojack1
senior tag

.Kaptál választ a kérdésedre többször is, és még mindig nyafogsz! :D
Ember csak megkérdezte hogy meddig tart az egy hetes verzió!! :W és erre megkapta hogy how are u idiot!
Játszod itt a sértettet mint egy egy 5 éves kislány
Én is azt tenném, lazán 2 hete nem volt itt ír egy hsz-t és how are u idiot, ez muszály volt? Csak egy ennyit kellet volna: fent már leírták! Nem kellet volna beszólni! :W
.szerinted a hozzászólónak az volt a mélyen szántó, velejéig gonosz szándéka hogy a lelkivilágodba taposson ?!
Olyan beszólásnak???!!....... Talán dicsérte?! :N
Egyesek itt szalonképes társalgásra vágynak, miközben a topic maga is egy 18+ os játékról szól, ahol a gépi hangok is meg nem válogatott szavakkal, rendesen osztják egymást, ez kissé paradox nem?! :Y :R
Valaki igen valaki nem! És +1 a meg nem válogatott szavakkal! De azért a topicba nem kell így viselkedni!
Gorifi is mikor már ideges én miattam ;] akkor írja hogy ne üljek be mellé mert nem lövök le senkit, ( túl nagy az egér érzékenységem gunnernek, főlövegnek jó) nem egyből anyázik! Meg stb..

Irtam helyeted ! :DDD

[ Szerkesztve ]

SC: Herczku_Death

(#54162) @rglaaf válasza afrojack1 (#54161) üzenetére


@rglaaf
veterán

túl nagy az egér érzékenységem gunnernek, főlövegnek

Ez már bf3 ban is probléma volt és 4 be se oldották meg hogy a gunner-nek is állitható legyen a sensi. ha olyan az egered hogy van benne dpi váltó gomb akkor azt használd, vedd le a legalacsonyabbra ha gunner vagy

PSN:BiZzare_0 ️

(#54163) laposonly11 válasza @rglaaf (#54159) üzenetére


laposonly11
senior tag

Erről van szó, az ilyen bubuka lelkületűek biztos azt hiszik hogy egy háborúban is megválaszthatják az ellenfelüket! :D Komolyan mondom síró görcsöt kapok a röhöséstől, az nem tetszett nekik hogy "ingyenes játékosok játsznak" mintha azok különbek volnának a prémiumosoknál, csalók meg eddig is voltak hébe-hóba, akkor meg mi volt a gond?! :C :W
Szerintem egyeseknek szingöl pléjer Marioval vagy Sonic-al kellene játszaniuk(én is imádom ezeket kifejezetten relax játékok a BF4 hez képest), nem pedig taktikai reflex játékokkal, mert itt bizony a kuikebb és szmartebb viszi a pontot! A legjobb a hardcore ahol nem is látod honnan lőnek csak egy zutty és már fekszel is mindössze 2-3 golyótól! :DDD
De most őszintén a normal módot szerintem idiótáknak találták ki, gyakorolni jó, egyéb értelmét nem látom, hogy visszagyógyulnak a gyalogok-járművek, fél tár kell egy ember kinyírásához, és nem a szemmemel keresem az ellent ahogy az illene, hanem a Q sűrű nyomkodásával derítem fel a terepet, és ha már megvan az áldozat akkor már csak a narancssárga pont alá kell lőni...vicc! :C

Ordo est anima rerum.

(#54164) marilllyo


marilllyo
veterán

Én annak kifejezetten örülnék, ha még többen játszanának a játékkal. Annak kevésbé, hogy mindez ingyen van, mert így jönnek a csalók is. Engem nem zavarnak a low playerek. Valahol mindenkinek el kell kezdeni.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#54165) afrojack1 válasza @rglaaf (#54162) üzenetére


afrojack1
senior tag

A legkissebben van! De ez is macerás mert nem 1x kell kiszálni a tankból mert jön a c4-es és nem tudod tankal lelőni a kátyú miatt mert vagy nem fordul el vagy valami.. :W
Azt is imádom mikor szemból kapsz mobilytit! És megáltál egy helybe és nézel ki a fejedből hogy úgy is megdöglök!

[ Szerkesztve ]

SC: Herczku_Death

(#54166) @rglaaf válasza afrojack1 (#54165) üzenetére


@rglaaf
veterán

én ha nem birok elhuzni hogy javitsak, akkor ki se szállok pusztulok a tank-al együtt nem adok ajándékba tankot az ellenfélnek és pont erről beszéltem tegnap hogy a free game-nek köszönhetően nagyon sokan ott hagyják kint a pálya közepén mert be kaptak egyet, és aki elviszi általában recon vagy support szóval tesz rá hogy utána az ajándékba adott mbt-vel fogják szarrá lőni

PSN:BiZzare_0 ️

(#54167) gali777 válasza laposonly11 (#54163) üzenetére


gali777
őstag

2 dolog miatt nem hc-zok, a légijárművek kibaszott nagy hátrányban vannak, de főleg a jet, most mindig szálljak le a jettel javítani? Ha a BF2-es rendszer lenne, hogy a felszálló pálya javít, akkor jó volna. A másik pedig, hogy a faszkempersniperek paradicsoma a hc. Annak örül, hogy leszed egy lövésből a pálya másik végéről és legalább nem is látod, hol veri a faszát.

(#54168) laposonly11 válasza afrojack1 (#54161) üzenetére


laposonly11
senior tag

"Ember csak megkérdezte hogy meddig tart az egy hetes verzió!! :W és erre megkapta hogy how are u idiot!"
-És erre magához vette és megsértődött mint egy 5 éves kislány! Komolyan mondom még mindig röhögök, a paradox fenn áll! :))

Gorifi is mikor már ideges én miattam ;] akkor írja hogy ne üljek be mellé mert nem lövök le senkit, ( túl nagy az egér érzékenységem gunnernek, főlövegnek jó) nem egyből anyázik! Meg stb..
-Pedig a csata hevében a shakespeari megfogalmazás helyett "légyszi ne szállj be mellém mer' béna vagy stb. az "anyád, takarodj" rövidsége és velős tartalma miatt célravezetőbb és hatásosabb szt'em, mivel gondolom te sem gondolnád hogy a muteroddal van baja... :D félreértés ne essék nem szabad káromkodni így mondjuk az "el innen" lenne a legfinomabb verzió és még a mama/barátnő/főnök sem pislog nagyokat ha a delikvens ordítozik a monitor mögül:
Mondjuk az én főnökömet nem zavarja mert ő is káromkodik a monitor mögött, ergo nem veszi észre hogy én is éppen dolgozom vagy játszom! Akkor van gáz amikor kilépek a win asztalra, de befagy a játék a kisablakban és nem tudom tálcára dobni! :D

(túl nagy az egér érzékenységem gunnernek, főlövegnek jó)
- vegyél olyan egeret ahol gombnyomással vált a DPI-k között, gamer egerek alapjáraton tudják, ill. lézereset ne infrát mert azok hol megcsúsznak hol nem! ;)

Ordo est anima rerum.

(#54169) afrojack1 válasza @rglaaf (#54166) üzenetére


afrojack1
senior tag

Én akkor szoktam néha kiszálni ha a tank tényleg pusztul! Ha látom hogy fire és 4hp akkor kiszálok és megyek tankot ''lopni'' hegesztem kiszáll az enemyhogy majd ő megmutatja! És én meg elhúzok és pofán lövöm! :C amúgy milyen shellel szoktál menni ilyen nagy pro ruszki szerveren?
laposonly11: vesz a f.szom! Meghagyom gorifinak vagy hrc-nek hogy több killje legyen :DDD én addig javitom a tankot vagy segitek lőni!

[ Szerkesztve ]

SC: Herczku_Death

(#54170) @rglaaf válasza gali777 (#54167) üzenetére


@rglaaf
veterán

jah kb ennyiből áll a hc hogy le vettek 40% hp-t az emberről meg nem javul a jármű omágád:D

PSN:BiZzare_0 ️

(#54171) laposonly11 válasza gali777 (#54167) üzenetére


laposonly11
senior tag

Szerintem gyakorolj még normalon.... úgy látszik nem véletlenül találták ki ezt a módot, :) eleve javítani a jetet kissé vicc, ugye nem gondolod hogy sértetlenül kellene repkednek órákig és közben visszajavul a kis dédelgetett trabantod?! A sniperek (de nem csak azok és nem csak hardcoreon hanem normalon is) ellen meg ugye egyértelmű a taktika, aki azt hiszi hogy civilként lehet viselkedni ebben a játékban(értsd. nyitott terepen gyalogol urambá', a kijelölt utakon halad :Y ) annak úgy is kell hogy lelövik...legyél Ninja, bokortól-bokorig, fától-fáig, kátyútól-kátyúig, faltól falig, amikor meg nyílt terepre kényszerülsz és recon lődözget akkor meg cikkcakban szaladsz, és váltakozó ritmusban még véletlenül se szaladj huzamosan és vektormentén ha kedves az életed, ennyi! :DDD

Ordo est anima rerum.

(#54172) @rglaaf válasza afrojack1 (#54169) üzenetére


@rglaaf
veterán

amúgy milyen shellel szoktál menni ilyen nagy pro ruszki szerveren?

elvből nem járok ruszki szerverre :N

PSN:BiZzare_0 ️

(#54173) laposonly11 válasza @rglaaf (#54172) üzenetére


laposonly11
senior tag

Húúú vazze, majdnem lenáciztalak már csak a szerelésed miatt is, na szóval áruld csak el mi bajod neked a szláv népek legnépesebbikével?! :Y

Ordo est anima rerum.

(#54174) gali777 válasza laposonly11 (#54171) üzenetére


gali777
őstag

Linkeljé már egy battlelogot, hirtelen megjelensz itt a topikban aztán leosztasz mindenkit. Kíváncsi vagyok mekkora császár vagy ;)

(#54175) laposonly11 válasza gali777 (#54174) üzenetére


laposonly11
senior tag

Itt voltam már 2 éve is, csak nem volt értelme feljárni ha csak a nyafogást hallani! :DD
Most is csak azért írok mert csúszik a meló! :DDD
Nesze vazze: http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/dav3279_HUN-PL/stats/370637136/pc/

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#54176) afrojack1 válasza @rglaaf (#54172) üzenetére


afrojack1
senior tag

nem válaszoltál a kérdésre! :) 400 ticketől! a csapat full szar volt!!
laposonly: jó a kd-és és a skilled! én inkább nem szólok be neked mert még kiszedel a tankból az RHIB boatal! :DDD :C

[ Szerkesztve ]

SC: Herczku_Death

(#54177) lofagi válasza laposonly11 (#54175) üzenetére


lofagi
addikt

:C Így már értem,hogy miért való neked a HC! :D

laposonly11
Regisztrált
2013-07-13 14:05, azaz 395 napja ― tag

Lehet én nem tudok számolni, de ez valahogy nem 2 év nálam. :D

(#54176) afrojack1 Ja meg a végén még te is 5 éves kislánnyá avanzsálsz, vigyázz! :D

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#54178) afrojack1 válasza lofagi (#54177) üzenetére


afrojack1
senior tag

:DD :C :)) kiderűlnek az igazságok!
Lofagi: most már nem érdekel mert tudom hogy ő noob! :DDD

[ Szerkesztve ]

SC: Herczku_Death

(#54179) laposonly11 válasza lofagi (#54177) üzenetére


laposonly11
senior tag

Hát normalon csak kölkök és hozzád hasonló noob coderek vannak akik a K/D ratiora mennek! Az hogy kimaxoltam majdnem minden fegyvert/járművet harmad idő alatt még a szarokat is, az persze nektek nem számít, mert ugye K/D! :DDD
Akár hogy is számolok pl. sniperrel ugye 2 lövés kell hogy kidöglendjen az ellen ami ugye ritkábban jön össze normalon mert az első után elszalad a delikvens viszont ha meghal akkor is felfedi a helyzetedet a kamera!
HC-n ez egy lövés 100+ pont negyed idő alatt, szenvedjetek csak normalon ahol az 1000 tikcet 2x annyi idő... :DD
Nekem még egy 150 óra és tehetem a kukába a játékot aztán jöhet a Battlefront, ti meg még mindig itt fogtok szarakodni vele! :))
Na jó BF3 ban kell még egyetlen egy dolog, hiányzik a egy C4 es rambo multi kill, hiába...elkönyvelem 99% ra!
:DDD

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#54180) wolf13 válasza laposonly11 (#54179) üzenetére


wolf13
őstag

Akár hogy is számolok pl. sniperrel ugye 2 lövés kell hogy kidöglendjen az ellen ami ugye ritkábban jön össze normalon mert az első után elszalad a delikvens viszont ha meghal akkor is felfedi a helyzetedet a kamera!
HC-n ez egy lövés 100+ pont negyed idő alatt, szenvedjetek csak normalon ahol az 1000 tikcet 2x annyi idő...

Akkor viszont kevés a pont/perc , ha arra utazol ...

Én sem vagyok nagy játékos , de pont a duplája a tiedének , és így 112-es vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#54181) lofagi válasza laposonly11 (#54179) üzenetére


lofagi
addikt

Lehet pont azért kell skill a normálhoz, mert ott nem elég eltalálnod az ellent egyszer? Hanem mondjuk vissza kell fogni a recoilt, vagy sniperrel kétszer kell eltalálni ugyanazt a célpontot?

300 óra alatt lvl76os szintet értél el BF4-ben?! Amiben a fejlődés elég gyengusra sikerült, de mi szenvedünk normálon?! :D Bravó.

Veteran 10-es rankkal pedig mindennek nevezném magam, de noob coddernek nem, na mind1, látom az IQ szinted is a BF-hez hasonlós szinten van. De nehogy magadra vedd, még véletlenül sem áll szándékomban mélyen szántó, velejéig gonosz szándékkal a lelkivilágodba taposni, csak egy tényt közöltem, ennyi.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#54182) laposonly11 válasza wolf13 (#54180) üzenetére


laposonly11
senior tag

Igen mivel eddig normal mapokon szenvedtem, mert az összes lüke haverom ott hajlandó csak játszani!
HC + fast vehicle serverek, igaz kevés van de csak azokat érdemes nézni, sőt most találtam egy késelős szervert ahol kizárólag késsel szabad rohangálni, na azok a medálok is meglesznek hamar, mondjuk ott is hülye szabályok születtek, mert a "counter" késelést letiltották legalábbis engem ledobtak a harmadik után és az "előre megsebzem pisztolyal az ellent hogy meginogjont" is tilják már ááá!

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#54183) laposonly11 válasza lofagi (#54181) üzenetére


laposonly11
senior tag

Az persze más kérdés hogy én meg úgy játszom hogy 5 percenként tálcára kell dobnom a játékot mert ugye most is megy az irodai meló...aztán amikor vissza megyek nem mindig hagynak életben! :D
A 120-130 as IQ val meg vagyok elégedve kösz :D főleg hogy a BF4 első 180 óráját egy laptopon toltam amin 20-40 képkocka volt amivel ugye a célzás kissé macerás volt! Szóval a körülmények ellenére én itt az a kisebbség vagyok aki nem sértődik meg a "mamázásért" és nem nyafog! :D
De legalább él a topic! :U
Emlékszem még a Bad Company 2 t is launcherrel(minimum graf alá állít mindent) toltuk irodai laptopkon, integrált grafikával....valahogy ment! :D Az más kérdés hogy 25 képkocka mellett gyakran az orrod előtt eszaladót nem is láttad, nemhogy meglőtted volna! :DDD

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#54184) gali777 válasza laposonly11 (#54179) üzenetére


gali777
őstag

[link]

"sőt most találtam egy késelős szervert ahol kizárólag késsel szabad rohangálni, na azok a medálok is meglesznek hamar, mondjuk ott is hülye szabályok születtek, mert a "counter" késelést letiltották legalábbis engem ledobtak a harmadik után és az "előre megsebzem pisztolyal az ellent hogy meginogjont" is tilják már ááá!"

Ja, hogy te az assignmentekre, meg a medálokra vered, de lenézed a "kölköket és a noob codereket akik csak a k/d ratiora mennek normálon" :DDD

[ Szerkesztve ]

(#54185) kriszpontaz válasza laposonly11 (#54183) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Fasza egy munkahely, én már rég nem dolgoznék ott ahol most ha ezt egyszer meglátnák.

(#54186) laposonly11 válasza gali777 (#54184) üzenetére


laposonly11
senior tag

Szerintem menjünk fel egy üres szerverre néhányan, legalább is amíg itt nálunk áll a meló, nem tudom ti is irodában "coptok"-e éppen?

Ordo est anima rerum.

(#54187) laposonly11 válasza kriszpontaz (#54185) üzenetére


laposonly11
senior tag

Az, hála az égnek, mondjuk a főnököt nem tudtuk BF-re rábírni ő "lazább" neki a pezsgő és társai jönnek be, persze csak meló után! :N

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#54188) gali777 válasza laposonly11 (#54186) üzenetére


gali777
őstag

Tőlem menjünk, semmi jónak elrontója nem vagyok :D, de max délután.

(#54189) laposonly11 válasza gali777 (#54184) üzenetére


laposonly11
senior tag

Tessék vazze az alap pisztollyal a sok eagles 1 lövéses noob ellen normalon fél órán belül produkáltam nektek:
[link]

Most ezé' kellet megmutatnom hogy 1 év BC2 2 év BF3 után azért tudom rángatni azt az egeret, és tudom hogy mit beszélek?!! :DDD

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#54190) marilllyo


marilllyo
veterán

Az tény, hogy az assignment hajsza...a legtöbb esetben...csúnyán a földbe tiporja a statisztikákat.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#54191) @rglaaf válasza laposonly11 (#54173) üzenetére


@rglaaf
veterán

Ugye nem gondolod hogy ezt a kritikán aluli net kódot még megfejelem azzal hogy egy német szerverhez mérten dupla annyi pingesen fogok szenvedni

PSN:BiZzare_0 ️

(#54192) afrojack1


afrojack1
senior tag

xD Turk pro engineer! 2-14-be volt kör elején! :DDD
Wan Der BOSS: én is csak azért járok hogy fejlődjek,tanuljak, mivel elég sok pro c4-es jet-es( tőle kaptam a killeket) és attack helis van! itt tanul az ember, bár ezt, te tudod.. :)

[ Szerkesztve ]

SC: Herczku_Death

(#54193) marilllyo válasza @rglaaf (#54191) üzenetére


marilllyo
veterán

Egyébként fura...nem feltétlenül adja jobban egy 40 pinges német szerón mint egy 80-as ruszkin. Legalábbis én így tapasztaltam. Tuti, hogy nem csak ettől függ.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#54194) laposonly11 válasza marilllyo (#54193) üzenetére


laposonly11
senior tag

Igen, feltűnt hogy ritkábban ping a ludas vagy egy két 300 pinges játékos, hanem valami szerver hiba okozza azokat a késéseket hogy: lövök (elvileg betalált de mégsem), hasalok a beton mögé, utána hallom az ellenlövést erre meghalok ???!!! :Y
Ami még idegesítő amikor az irányítás beragad és 1-2 másodpercig nem reagál, tök mindegy hogy win7 asztalin, vagy win8 laptopon tolom... :W
Én itt utóbbinál vga memória betöltés problémát gondolok, régebbi single játékoknál is előfordult de hogy egy fps multiban ezht orvosolni kéne az biztos! :O

Ordo est anima rerum.

(#54195) afrojack1


afrojack1
senior tag

ilyen bamba játékost fotózák, erre elfordul! :DDD
Hát én az égig érő paszulyt nem ilyennek képzeltem el! :DDD megilyedtem mikor megláttam! :DDD

[ Szerkesztve ]

SC: Herczku_Death

(#54196) zzola válasza afrojack1 (#54195) üzenetére


zzola
félisten

Szép csíkos.....kíváncsi vagyok, az ilyen hibák hogyan kerülnek elő? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#54197) gali777 válasza zzola (#54196) üzenetére


gali777
őstag

Nekem ezt régen csinálta még cs-ben amikor megsült a memória a vga-n, de úgy látszik itt feature :D

[ Szerkesztve ]

(#54198) afrojack1 válasza zzola (#54196) üzenetére


afrojack1
senior tag

fingom sincs! :DDD ezután csak rosszabb lett, full fekete is volt az a fal, csak nem tudtam képet csinálni mert lőttek! :DDD

SC: Herczku_Death

(#54199) r00r1 válasza afrojack1 (#54198) üzenetére


r00r1
aktív tag

Akkor megnyugodtam, hogy nem a VGA-m sz@rt be. Kösz a képet! :R

(#54200) laposonly11 válasza laposonly11 (#54189) üzenetére


laposonly11
senior tag

Nesztek megint K/D vazze, és itt már 1-2 perce ment a meccs mire csatlakoztam, szóval időhátrányból, ugye gyengébbek kedvéért megint csak normalon mert egyesek szerint, ha sokáig kell lőni az ellent az az élethű :D
[link]

Na még valaki le mer noobozni?! :P Szétkapom az orcáját! :DDD
Mi lett volna ha az előzőnél én is Eagle/Unicával tolom, kb. 20-5 re aláztam volna a bandát abszolút elsőként? :C
Na szóval a lényeg hogy, hallgassatok az öregebbre, mert nem viccből osztottam a jótanácsokat! :D

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.