Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18451) cof válasza tomi6600 (#18450) üzenetére


cof
veterán

Most vetted? Tracking majd akkor lesz ha postázzák.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#18452) petrson válasza scott_free (#18448) üzenetére


petrson
senior tag

Ezt én is megtettem volna, ha előre tudom... Szombaton fogok újraküldést kérni a tabletemre, levélben akkor megkérem őket, hogy mellőzzék a logót. Van még valami, amit érdemes nekik írni, hogy biztosabb legyen nem lopják el? A szálítási módot úgyis ők fogják megválasztani, szerintem.

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#18453) tomi6600 válasza cof (#18451) üzenetére


tomi6600
tag

Aha,most. Elvileg 14.én adják fel. Akkor lesz készleten.

Üdvözlettel: Tamás

(#18454) kuntics


kuntics
aktív tag

sziasztok!

most kb mennyi idő a szállítás cz raktárból? aug közepén rendeltem egy töltőfejet,de még nem érkezett meg. Mostanában nem vásároltam külföldről, nem tudom mennyi idő után érdemes felvenni a kapcsolatot az eladóval.

(#18455) V/ válasza kuntics (#18454) üzenetére


V/
Topikgazda

Nézd már meg a vásárlásnál esetleg látszik a várható kézbesítési idő (expected delivery), addig nem amíg az le nem telt.

[ Szerkesztve ]

(#18456) kuntics válasza V/ (#18455) üzenetére


kuntics
aktív tag

[kép]

Elvileg 25én lejárt,ha jól értem. Eu raktárból még nem vettem semmit, kínainál ugye bőven benne van pár hét csúszás :)

(#18457) V/ válasza kuntics (#18456) üzenetére


V/
Topikgazda

Kérdezz rá, de majd azt írják hogy várj 10 napot

(#18458) bl4ze


bl4ze
veterán

talán valaki ismeri, tudja : DHL e-commerce USA-val mi a tapasztalat ? Mennyi idő alatt érkezik meg, hol
trackelhető? USA-ból jön : GM54532248404227xxxx

.:. bl4ze .:.

(#18459) V/ válasza bl4ze (#18458) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha DHL-t látok a névben akkor én a DHL-nél próbálkoznék és esetleg az általános követő oldalak tudják mutatni. Annyi várható amit előre jeleztek de eddig 12-15 nap volt a maximum

[ Szerkesztve ]

(#18460) bl4ze válasza V/ (#18459) üzenetére


bl4ze
veterán

Ok, köszi. Meglátjuk nagyon rég nem volt ilyen DHL e-Commerce pakkom.

.:. bl4ze .:.

(#18461) scott_free válasza V/ (#18449) üzenetére


scott_free
senior tag

Az az érdekes, hogy a német Amazon mindig logós/feliratos csomagban küldi, és onnan még sosem tűnt el rendelésem. Szóval gondolom, hogy azért lehet hatni a csomagküldő cégekre, csak akarni kell. Nem tudom, hogy a Banggood miért nem lép fel erélyesebben.

(#18462) V/ válasza scott_free (#18461) üzenetére


V/
Topikgazda

Hogy jön ide a német Amazon? Azt is Magyar Posta normál csomagként kézbesíti (nem az MPL szállítja) és a küldemény a német postán (Feucht) keresztül jön?

(#18463) vandor01


vandor01
őstag

ezzel a szallitassal minden csucsot megdontottem LL772794009LU
banggood express 4 nap alatt a kezbe landolt!!??? hihetetlen!!!

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#18464) V/ válasza vandor01 (#18463) üzenetére


V/
Topikgazda

Az oké hogy oda olyan gyorsan megérkezik, de az hogy Belgiumból Magyarországra 3 hét valami, az már nem igazán, még jó hogy te a félútig kéred. :P

(#18465) vandor01 válasza V/ (#18464) üzenetére


vandor01
őstag

eddig a legjobb a csucs a hihetetlen 3eve volt... 7nap alatt! vmi LVSxxxx.... 12" tablet ujrakuldes reggel 6.30kor landolt a repcsi es 9.30kor kezembenyomta postas..... sarc mentesen!

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#18466) scott_free válasza V/ (#18462) üzenetére


scott_free
senior tag

Csak azért írtam példaként, hogy tőlük még nem tűnt el csomagom sose. Hogy Feuchton keresztül jön-e, azt nem tudom.

(#18467) Beni2360


Beni2360
félisten

GYEREKEK MEGSZŰNT A BELÉPÉSI PONTSZERZÉS?

Se mobilon se gépen nem találom. :U

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#18468) p.t.r válasza Beni2360 (#18467) üzenetére


p.t.r
aktív tag

Account > vip club - GO > Check In

(#18469) petipetya


petipetya
nagyúr

Alulról-felfelé: a szerencsés Feucht szállítás. Korábban 2 nap kellett ahhoz, hogy kijusson onnan, most 1 is elég volt. A posta oldalán belépve szállítási súly ki van töltve, de a csomag fajtája nem. Volt olyan is, hogy 3 nap után láttam mozgást feucht után, és persze veszett már oda csomagom általa.

"nincs rá lezsóidő"

(#18470) sambenez válasza petipetya (#18469) üzenetére


sambenez
addikt

Semmit nem jelent hogy a súly ki van töltve. Nekem 08.06-án került be a csomagom van súly adat is de azóta mégsem került elő.

(#18471) Beni2360 válasza p.t.r (#18468) üzenetére


Beni2360
félisten

:R

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#18472) petipetya válasza sambenez (#18470) üzenetére


petipetya
nagyúr

Sajnálom :Y Láttam ez a paraméter is téma a feucht esetén, de ezek szerint ezzel sem lehet egyetemes szabályszerűséget felállítani rá, hogy előre tudni lehessen a csomag sorsát.

"nincs rá lezsóidő"

(#18473) Ciccuka válasza Beni2360 (#18467) üzenetére


Ciccuka
veterán

Tojásos

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#18474) lacko6


lacko6
senior tag

Hi.
Chuwi hi 9 plus om esik szet.1 ev garancia van ra a bangoodon?

(#18475) V/ válasza lacko6 (#18474) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen, 4 napja be raktam a táblázatot ide. Javítási garancia.

[ Szerkesztve ]

(#18476) sysrq


sysrq
őstag

Augusztus 15.-én rendelt és 17.-én feladott csomagom még nem érkezett meg, kezdjem megszokni hogy már más használja? UK raktárból kértem, és EU warehouse látszik a feladásnál. Valamiért azt gondoltam nem kell taracking, tévedtem?

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#18477) ssarosi


ssarosi
tag

Sajnos nem tudok angolul, csak fordítóval próbálom kihámozni, amit a Banggood-os "kici" kínai írt. Azt, hogy vám visszatartotta a csomagom. Ha visszaküldik vagy megsemmisítik akkor kártalanítanak.
A Banggoodon ezt látom:

A posta nyomkövetésén meg ez van:

Ilyenkor mi a csuda van? Van valami teendőm, vagy csak várjak?
Honnan vette a feladó, hogy vámolják?
Köszönöm az infót ha válaszol valaki.

[ Szerkesztve ]

(#18478) sambenez válasza ssarosi (#18477) üzenetére


sambenez
addikt

Ez érdekes mert itt nincs semmilyen vám. Nem tudom mit írt a kínai.Várj nyugodtan.
Na parcelsappon már megjelenik a vámhatóság, de szerintem ez jönni fog tovább, ha nem rontották el a címkét EU-ba érkezéskor.

(#18479) V/ válasza ssarosi (#18477) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem igazán van utalás a visszatartásra egy luxemburgi csomagot csak átengedik a vámon, persze foglalkoznak vele, vannak bejegyzések de nem vámolják és az hogy a nyomkövetők miket írogatnak még hozzá az nem érdekes Persze nem azonnal továbbítják.
Az átlag magasságuk egyébként 170 cm, Peking környéke 174 cm, nem igazán kicsik nincsenek benne a 25 legkisebb átlagmagasságú nép közt, akik 160 cm-ig tekinthető kicsinek.

(#18480) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Sziasztok!

Nem tudjátok ha innen rendelek Redmi Note 9 Pro telefont és bemegy a por a kamera alá akkor javítja az itthoni xiaomi szervíz vagy kínába kell küldeni?

(#18481) V/ válasza PainKiller13 (#18480) üzenetére


V/
Topikgazda

Szerintem nem kéne bemenni, ha a hátlapot nem gyakran szeded le, de ez nem hiba egyébként. A karbantartása a telefonnak még nem hibajavítás.
Nincs rá speckó fólia? De van a szerviznek telefonszáma hétfőn hívd fel.

[ Szerkesztve ]

(#18482) skroy válasza PainKiller13 (#18480) üzenetére


skroy
senior tag

Nem valószínű, hogy Kínába kell küldeni, itthoni szervíz elég lesz. Gyártási hiba, tuti kapnak pár Redmi Note 9-et mostanában javításra hasonló hibával.

[ Szerkesztve ]

(#18483) luciferk


luciferk
senior tag

Szevasz V/ topic gazda😉Szerinted az újrakűldött csomagom LB925926280BE kb mennyi idő múlva érkezik meg belgiumba, hogy végre a magyar posta trackingjában is megjelenjen?

[ Szerkesztve ]

(#18484) sambenez válasza luciferk (#18483) üzenetére


sambenez
addikt

Igaz nem engem kérdeztél, de itt látod merre jár.

(#18485) V/ válasza luciferk (#18483) üzenetére


V/
Topikgazda

Mala után én már láttam 2 napos Liège-be érkezést és onnan vissza ide 5 napot, ezért 7-14 napra gondolok 09.02-től hogy ide megérkezzen.

(#18486) Quidam


Quidam
csendes tag

Sziasztok!
Egy pozitív eset, BG proaktív volt rám írt, hogy egy csomagom elvesztését jelezte nekik a szállító vállalat mit választok, visszatérítés v. újraküldés. UK rendelés volt. Máskor pedig futjuk velük a felesleges köröket pl.: Feucht.

(#18487) V/ válasza Quidam (#18486) üzenetére


V/
Topikgazda

Ez még lehet Feucht-ban eltűnt, ott is ha a német posta nem vacakolna beismerni hogy "elvesztették" gyorsabb lenne az ügyintézés, mert ez nem a Banggood-on múlik, ők eleve írják ha a szállító igazolja, akkor rögtön jön ez a neked is felajánlott két opció.

(#18488) zagloba


zagloba
aktív tag

Rendeltem egy táblagépet és hozzá egy tokot! Egyben küldik v külön? Egy hét után a tok már Belgiumban van! A gép még el sem indult! :)

(#18489) V/ válasza zagloba (#18488) üzenetére


V/
Topikgazda

Általában nem küldik egyben, még akkor sem ha azonos helyről van vásárolva és azonos szállítási mód van megadva, a vásárlások külön futnak legtöbbször.

(#18490) zagloba válasza V/ (#18489) üzenetére


zagloba
aktív tag

Köszönöm! :)

(#18491) n@p@lm válasza ssarosi (#18477) üzenetére


n@p@lm
őstag

Ugyan ez van az én csomagomnál is:

Egy ilyen okos dugaljról beszélünk, nincs 5000 forint.
BlitzWolf® BW-SHP6 Pro 15A 3450W Metering Version WIFI Smart Socket EU [link]

(#18492) BigBear


BigBear
senior tag

Eddig szerencsére nem volt Banggood gondom, de most belefutottam én is a feuchti rémbe.
Július 25-én rendeltem egy tabletet, CZ warehouse, EU Priority Mail.
Szállítási idő lejárta után jeleztem. Várjak még 10 napot. Vártam 2 hetet. Aztán megint. Aztán még pár napot. Számomra egyértelmű, hogy nem fog megjönni, de ez mindig ilyen kínlódás a Banggoodnál? Most azt írták, kérdezzem meg a postát, hátha ott van. Hülyének nézik az embert...
Az utolsó bejegyzés trackingben az 07.29 Feucht (The shipment will be transported to the destination country). Azóta semmi.
Meddig szokott tartani a refund náluk?

[ Szerkesztve ]

(#18493) Razermazer


Razermazer
őstag

Sziasztok

Lenne egy rendelésem, LL340074486LU semmi összeg, de priroity direct mail-el kértem CN raktárból jön.
Szeptember 2-án adtam le a rendelésem és szeptember 4-én streilizálták és postázták agyrém pfff.
Jól gondolom, hogy azért nincsen még semmi róla, mert ez ilyen konténeres egybe dolog lesz, aztán mikor ideért Luxemburgba, akkor fogok kapni róla értesítést?

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#18494) V/ válasza Razermazer (#18493) üzenetére


V/
Topikgazda

Pontosan úgy van, nekem legutóbb egy ilyen szállítás júliusban 15 nap alatt itt volt.

(#18495) V/ válasza BigBear (#18492) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem néznek hülyének. Elmagyarázom. Nem a Banggood az aki vacakol.
Úgy szól a szabályuk hogy ha elveszik a csomag és letelt a várható szállítási idő, te visszakérheted a pénzed vagy újraküldést kérhetsz, ha a szállító leigazolja az elvesztést, ez esetben a 24 órán belül küldik a pénzt vissza, ha azt kérted. Az új postázás az pár nap, ha van készleten.
Itt a német posta az aki nem képes észszerű időben leigazolni és addig kapod ezeket az üzeneteket, mert a BG nem igazán tud mit csinálni. Nem ők "vesztik el" a csomagot, hanem a szállító. lehet itt őket szidni, de sok értelme nincs.

(#18496) BigBear válasza V/ (#18495) üzenetére


BigBear
senior tag

Értem.
Na úgy látszott, csak ki kellett írnom a dolgot, most kaptam tőlük levelet, visszajeleztek, hogy refundolnak.
Na ez így már ok.

(#18497) V/ válasza BigBear (#18496) üzenetére


V/
Topikgazda

Az tényleg bosszantó hogy Feucth-ból 10-12 óra és itt van a Magyar Postánál, ha 2 munkanapon belül nincs itt, akkor biztos hogy eltüntették.
Ha 1 hét múlva megkeresi őket a BG hogy a vevő reklamál, akár azonnal letudná igazolni az elvesztést, mert a postai szállítólevélen ez a tétel nem szerepel, zavarja ki a raktárba a handlangert és kerestesse, vegye fel a kapcsolatot a magyar a postával aki azt válaszolná hogy csesszétek meg, de ezt nem küldtétek ide, így át sem tudtuk venni. Lényeg az hogy 1 héten belül le tudná igazolni, nem teszi mert ez asok lopás már menthetetlen, csak időhúzásra játszanak.

(#18498) petrson válasza BigBear (#18496) üzenetére


petrson
senior tag

Nálam is most hétvégén refundoltak, kb ugyanakkor rendeltem, mint te, szintén tablet volt.
Én most berendeltem egy újat, CZ raktár megint. Kíváncsi leszek...

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#18499) vandor01 válasza petrson (#18498) üzenetére


vandor01
őstag

vadász vadász most mar tudom miert jarsz te ide....... :DD

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#18500) tomi6600


tomi6600
tag

Sziasztok. Egy hete sikerült megrendelni a kiszemelt OP8 Pro készüléket,ami sajnos 2.ára már nem volt készleten. A weben azt írták 14.e előtt postázásra kerül.Viszont, most nézem, hogy újra van nekik raktáron. Akkor nekem is feladják ma/holnap? Illetve ha igen akkor kb 2 hét a szállítási idő? Minden tariff opcióval jön HKból BG logó nélkül.

Üdvözlettel: Tamás

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.