Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:31:37

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17301) cof válasza zeon.hu (#17300) üzenetére


cof
veterán

Ott valami nem kerek nálad. Vagy több account-al játszol, vagy egy IP-ről többen is regisztrálva vagytok és játszatok.

Ez már a 3. fiókod ha jól emlékszem.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#17302) zeon.hu válasza cof (#17301) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

A régiekkel be se enged lépni (account is locked), többnapos levelezés után írta a support, hogy csináljak újat. Természetesen visszakérdeztem, mivel legutóbb egy ilyen után ismét letiltották. Érdemi választ arra se kaptam, miért lett zárolva.
IP nem valószínű, családból se asszony, se gyerkők nincsenek regelve.
Második fiókkal még rendelésem is volt, most arról semmilyen infóm nincs.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#17303) V/ válasza zeon.hu (#17300) üzenetére


V/
Topikgazda

Belépsz. My Account, bal oldalon a My Messages jobb szélen a Message Setting, nálam mind a három kójelölve. Ezen felül én bejelöltem az Account settings-nél a Newsletter-t is néháyn témához. Ugyanúgy a mobil app-ban is jelölve ugyanezek alul az Account, Services, Settings, Account Notificationa Settings-nél

(#17304) kircsi21


kircsi21
csendes tag

Sziasztok! Tapasztalt banggood-osokhoz lenne egy kérdésem. Április elején rendeltem, EU Standard Shipping-gel (UK), tracking nélkül de azért biztosítással. Az ígéret 5-7 munkanap volt, gondoltam ha nem is igaz, de azért majd ideér 10 alatt talán... Nem ért ide. Kérdeztem chat-en őket, hogy mi újság, erre adott egy parcel számot, hogy kérdezzem már meg a "local post office"-ban, hogy megérkezett-e!? :F Kérdeztem őket, hogy ugyan már melyikben a városban található 20-ból? Hát a legközelebbiben... Mielőtt lenne egy full felesleges túrám a postára, esetleg vki járt már így, tényleg érdemes rákérdezni, vagy ez csak amolyan lekoptató duma?

Amúgy nem sürgős a dolog, szóval nekem még az is OK, ha kínából küldik és ki kell várni a szokásos 1.5-2 hónapot, de az arra vonatkozó kérdésemre, hogy ugyan már legalább annyit áruljon el, hogy mit lát, hol adták fel a csomagot csak szemérmesen hallgatott az ügyfélszolga... Postáról semmi értesítést nem kaptam (egyikről sem), nekem kicsit fura, hogy kapnak egy csomagot és ülnek kussban, hátha érte jön majd vki. Persze a magyar postáról viszonylag könnyű bármit elképzelni :).

[ Szerkesztve ]

(#17305) zeon.hu válasza V/ (#17303) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Mind be van kapcsolva.

#?*@&!

(#17306) tomy_cz


tomy_cz
senior tag

Sziasztok! Bangoodrol első rendelésem volt tegnap este, igy nincs nagy tapasztalatom. Kifizettem a terméket PP-al, a szamlamrol le is vonta az osszeget, azonban a BG feluleten Pending státuszban van és a Pay Now gomb aktív. Valami félresiklott a kifizetésnél vagy még csak nem könyvelték le?! :U

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tomy_cz

(#17307) V/ válasza zeon.hu (#17305) üzenetére


V/
Topikgazda

Mi lenne ha ha csinálnál egy e-mail cím cserét? De az app-ban sem kapsz üzeneteket?

[ Szerkesztve ]

(#17308) V/ válasza tomy_cz (#17306) üzenetére


V/
Topikgazda

Hát ennyi ideig nem szokott tartani ez a rész. Van Paypla tranzakció azonosító és onna megkaptad az e-mailt? A BG fizetési értesítőt sem kaptad meg,

(#17309) Csatravi válasza zeon.hu (#17300) üzenetére


Csatravi
senior tag

Nekem sem jött meg az aktivációs email. Többedik kérésre sem. Na mondom akkor hogy aktiváljam a fiókot ? Aztán aktivációs procedúra nélkül másnap beengedett a BG-re.
Ki érti ezt ?!

(#17310) tomy_cz válasza V/ (#17308) üzenetére


tomy_cz
senior tag

Erdekes, tegnap este szerepelt a Paypal levonas az Otp appban. Most belépve semmi, nincs levonás, es az egyenlegembol sem hianyzik. :F Paypal történetben sem mutat semmit. Nem értem, igy még nem jártam. Email vsak BGtol kaptsm a megrendeles igazolasarol.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tomy_cz

(#17311) V/ válasza tomy_cz (#17310) üzenetére


V/
Topikgazda

A számládról mindig később szedik le, csak zárolják az összeget. A PayPal-on a kártyánál a banki váltás van beállítva? Ellenőrizd le hogy elegendő-e a fedezet, nincs a banknál valami fizetési limit, a címed a Banggood-on pontos-e a (My Account, Address Book,ne legyen ékezetes betű), ha minden rendben van akkor fizesd ki.

(#17312) tomy_cz válasza V/ (#17311) üzenetére


tomy_cz
senior tag

Zárolt összegként szerepelnie kellene akkor is ha levonásra került. Legalábbis eddigi tapasztalataim alapján. Mióta bevezetésre került az "azonnali" utalás, vagy mifene (kb. év elejétől), azóta azonnal látszanak az Aliexpresses kártyás vásárlásaim is.
Nemrégiben más helyre fizettem PP-vel, akkor nem volt gond, banki konverzió van beállítva.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tomy_cz

(#17313) tomy_cz válasza tomy_cz (#17312) üzenetére


tomy_cz
senior tag

Rápróbáltam megint:
Paypalt nem engedi, azt írja, hogy rendeljek hozzá kártyát....pedig hozzá van rendelve a kártyám. Az otp-s napi vásárlási limitem 50k.
Azonban az otp-s felületen megint szerepel egy bejegyzés: Paypal *Bangood kártáys művelet - 36.793.-Ft
wtf? :F

Próbáltam MasterCard adatok megadásával, erre a Bangood: "Withdrawal amount exceeded"

A bangood most ezt mutatja:
alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tomy_cz

(#17314) V/ válasza tomy_cz (#17312) üzenetére


V/
Topikgazda

Az azonnali utalás csak magyarországi bankok közt működik, köze nincs bankkártyás vásárlásokhoz.
Zárolt, majd később levont-elutalt pénz a kettő együtt nem látszik, mindig csak az egyik fázisban van.

[ Szerkesztve ]

(#17315) V/ válasza tomy_cz (#17313) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem forintra állítva kellene fizetned, $ az alap. Lehet hogy tiszta alappal kellene kezdeni, most ha 50k és volt egy próba akkor már nem tudod kifizetni.
Törölni ezt vásárlást és újból elindítani, ha biztos hogy a bankkártyánál minden oké, elérhető rajta 40000 Ft és legalább 5 fizetési lehetőség.
A PayPal-on bankkártya legyen az alapértelmezett fizetési eszköz.
Erre a kártyára beállítva az hogy ne a PayPal váltson, hanem a bank és meg van erősítve a 400 Ft-os limit eltörléssel valamint a PayPal-on is ugyanazon cím van megadva és nincs ékezetes betű beírva. A böngészőben nincs anonim böngészés, nincs VPN, a reklámblokkolón ha van átengedve a PayPal.

[ Szerkesztve ]

(#17316) tomy_cz válasza V/ (#17315) üzenetére


tomy_cz
senior tag

Köszi, megemeltem a limitet 100k-ra, töröltem, majd újból indítottam a vásárlást ahogy írtad, és most elsőre jó lett Paypal-al fizetve. Nem tudom mi volt pontosan a gond, lehet hogy mégiscsak a limit...
Köszi! :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tomy_cz

(#17317) zeon.hu válasza Csatravi (#17309) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Belépni tudok most is.
Csak aktíváló email nincs, meg egyéb email sem.

V/:

Régi mail címek vannak, kérdés, hogy elfogadja-e.

#?*@&!

(#17318) V/ válasza zeon.hu (#17317) üzenetére


V/
Topikgazda

Azért lenen jó, mert lehet hogy náluk volt beragadva valami. Ha nem fogadja el akkor nem változik semmi, ha pedig igen akkor az aktiválót is megkaphatod és jó lesz.

(#17319) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Tavaly nyáron vettem USB-ről tölthető AAA és AA-s elemeket melyből az egyik megadta magát és 1 nap alatt lemerül. Mennyi garanciát biztosítanak ezekre a termékekre? [link] volt a termék.

(#17320) V/ válasza Pikkolo^^ (#17319) üzenetére


V/
Topikgazda

Hát ezekre 30 nap.

(#17321) Pikkolo^^ válasza V/ (#17320) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Köszi.

(#17322) haxy27


haxy27
aktív tag

Valaki tud valamit most erről a paypal vásárlásról? Mert az imént rendeltem banggoodról és most úgy csinálják hogy a paypal le foglalja a pénzt a számlámon majd be terheli külön a számlámat, és valamikor később vissza adja a foglalást. de így 2x annyi pénznek kell a számlán lennie. mert ha nincs 2x annyi akkor nem tudom meg venni a terméket. :W de nem látom hogy ezen lehetne e változtatni. Márciusig ilyen nem volt, és így a paypal -os vásárlást sem fogom erőltetni.

A demokrácia azt jelenti, hogy mindenkinek lehetősége van a híd alatt aludni!

(#17323) zeon.hu válasza V/ (#17318) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Mobil alkalmazásban nem tudok email címet cserélni, nem aktív az ablak. Minden más módosítható.

#?*@&!

(#17324) V/ válasza haxy27 (#17322) üzenetére


V/
Topikgazda

Néhányan jelezték, szerintem a Banggood változtatott a PayPal fizetési kliensükön (most máshogy néz ki) és az szórakozik. De mivel a Banggood-on fizetsz ők terhelhetnek 2* hiszen a fizetési kérelem tőlük indul a PayPal-on keresztül. Nem a PayPal szedi le a pénzt, csak közvetít a BG és a bankod közt a bankkártyával történő fizetéshez.
Ha nincs gond a bankodnál, a bankkártya cégnél és az összeköttetésben. És így lehet gond a Banggoodnál és a PayPal-nál is.
Milyen kártyával fizetnél egyébként?

(#17325) V/ válasza zeon.hu (#17323) üzenetére


V/
Topikgazda

Azért mert ott azzal vagy belépve és nem tudja lekezelni a cserét, ezt a modult úgy néz ki nem aktiválták. A böngészőben megy.

(#17326) haxy27 válasza V/ (#17324) üzenetére


haxy27
aktív tag

Én a bankra gyanakszom OTP mert ugye kapnak egy foglalást ennek is van egy száma majd ugyan ezen a számon terhelést amit nem a lefoglalásból vonnak le hanem külön tranzakcióként kezelik. holott a tranzakció azonosító ugyan az. De felhívtam őket hát persze hogy nem náluk van a gond. Csak hogy a paypal meg azt sem tudja miről van szó. Ami érdekes ha bank kártyával fizetem akkor nincs semmi gondom. csak paypalon keresztül. egyébként mastercard.

[ Szerkesztve ]

A demokrácia azt jelenti, hogy mindenkinek lehetősége van a híd alatt aludni!

(#17327) kircsi21 válasza kircsi21 (#17304) üzenetére


kircsi21
csendes tag

Megválaszolom a saját kérdésemet :). Tegnap a kérdés leírása után 1 órával találtam a postaládámban egy értesítőt nagyméretű nemzetközi levélküldeményről. Ma átvettem és a BG csomagom az. Tehát a posta nem ül kussban, hanem értesít és nem kell random csekkolni a "legközelebbi" postahivatalokat a parcel számmal.

Amúgy Holland postával jött, szóval a UK raktáras küldés kb. kamu volt, ha esetleg erről szóltak volna, akkor rá sem kérdezek náluk a dologra, mert kínából a szűk 1 hónap egész jó idő... A lényeg, hogy megoldódott a probléma, legközelebb már okosabb leszek.

(#17328) zeon.hu válasza V/ (#17325) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ott sem...
Megpróbálom majd asztali gépen.

#?*@&!

(#17329) zeon.hu válasza zeon.hu (#17328) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Email cím váltáshoz kéne jönnie egy emailnek az eredetileg beállított címre.
Mivel oda semmi nem jön banggoodról, így ez a 22- es csapdája... :D

#?*@&!

(#17330) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv!
A Price Alert egyszerűn csak jelez ha csökken a termék ára? -1% vagy -10%, teljesen mindegy, mindegyiknél értesít?
Nincs olyan beállítás, hogy akkor kapjak értesítést email-en ha egy olyan összeg alá csökken az ár amit én határozok meg?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#17331) Monaaaaa


Monaaaaa
kezdő

Sziasztok!
Azóta semmi hír nem volt a nyomkövetésről, ma éjszaka frissített. Ez most mit jelent? Mert már egyáltalán nem értem... :F

(#17332) V/ válasza Monaaaaa (#17331) üzenetére


V/
Topikgazda

Útban van ide az Európába irányuló szállítási központból.

(#17333) Monaaaaa válasza V/ (#17332) üzenetére


Monaaaaa
kezdő

De amikor rendeltem is ez volt kiírva... Innen kb hány nap lehet?

(#17334) wwenigma válasza Monaaaaa (#17331) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

[link] szerintem nehezen jut ki kinabol es most indult el. flyt express oldalarol van a masik nyomkovetesi szam.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#17335) V/ válasza Monaaaaa (#17333) üzenetére


V/
Topikgazda

A május 7. biztos nem volt kiírva, legfeljebb más dátummal, akor azt jelenti hogy nem sikerült akkor elküldeni. Nem tudom mennyi idő, de szerintem linkeltem az enyémet már.

(#17336) herrká


herrká
senior tag

Sziasztok! Múlt év júniusban rendeltem egy Blitzwolf robotporszívót. Eddig sem működött hibátlanul, de legalább tudtuk használni. Tegnap óta viszont nem veszi a töltést! Érzékeli a dokkolót, de nem tölt. Rákeresve a Blitzwolfra, azt írja, hogy 18 hónap Banggood garancia van. Érdemes ezzel próbálkozni vagy veszett fejsze nyele? Köszönöm!

(#17337) V/ válasza herrká (#17336) üzenetére


V/
Topikgazda

Jelezed feléjük ahogy írják a garanciás oldalon, de inkább 12 hóig számolj

(#17338) herrká válasza V/ (#17337) üzenetére


herrká
senior tag

Köszönöm!

(#17339) herrká válasza herrká (#17336) üzenetére


herrká
senior tag

Írtam a Blitzwolf.com-ra. Elég gyorsan válaszoltak, hogy nekik az Amazon a partnerük. Csak az onnan vásárolt készülékekkel foglalkoznak. Banggoodnak írtam ezután, kíváncsi leszek a válaszra. Nem paypallal fizettem. Így ha vissza kell küldeni, az nyilván nem lesz olcsó...

[ Szerkesztve ]

(#17340) MATEEEL


MATEEEL
friss újonc

Üdv!
Egy kérdésem lenne, a Banggood oldalon nem találtam rá választ. Rendeltem egy szkópot UK raktárból, (2-5 biznisz napot vállalnak szállítási határidőként). 4 biznisz nap már eltelt, de a csomag még nem jutott el a szállító céghez sem. Ha továbbra sem változik ez a helyzet, hányadik naptól lehet visszakövetelni tőlük a zsetont? PayPal fizetés volt, biztosítással.
Kösz a válasz(oka)t előre is!

(#17341) V/ válasza MATEEEL (#17340) üzenetére


V/
Topikgazda

30 nap, mert azt vállalták hogy ha annyi idő alatt nem kapod meg akkor visszajár a pénz. De várható szállítási idő van, nincs vállalva 2-5 nap, teljesen más a fogalma. És még járvány helyzet van.

[ Szerkesztve ]

(#17342) MATEEEL válasza V/ (#17341) üzenetére


MATEEEL
friss újonc

Király, köszönöm a gyors választ! Hát, akkor csak türelem...

(#17343) amadeus11 válasza MATEEEL (#17342) üzenetére


amadeus11
senior tag

Ma jött meg a háromezer forintos LG Magic Remote után gyártott változat. [link] A probléma csak annyi, hogy bluetooth jeladó nem érkezett vele! Így nem tudom párosítani a TV-vel és az OK gomb sem használható. Szerintetek reklamáljak ezért a filléres cuccért? Elég kiábrándító!

There is a star

(#17344) PainKiller13 válasza amadeus11 (#17343) üzenetére


PainKiller13
őstag

Gyárit már nem sikerült venni vagy hogyhogy ez lett? Azért ég és föld a gyárihoz képest.

(#17345) tibi970307 válasza Monaaaaa (#17331) üzenetére


tibi970307
tag

Úgy látszik akkor én sem mostanában fogom megkapni. :(
Április 22 óta csak Item in transit-ot ír. Ha még utána kb 3 hét, akkor majdnem 6 hét alatt érne ide a csomag. Pedig 10-20 business day volt írva.

(#17346) MrDerekas válasza amadeus11 (#17343) üzenetére


MrDerekas
addikt

Esetleg vedd le az elemtartót és nézz szét benne, vagy a hátuljában, mert mókásan el szokták rejteni a vevőket az ilyen cuccoknál.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#17347) Monaaaaa válasza tibi970307 (#17345) üzenetére


Monaaaaa
kezdő

Basszus, nálam ugyanez. Ma írtam nekik, utánanéznek és írnak e-mailt. Kíváncsi vagyok, hogy mit.... :U

(#17348) V/ válasza Monaaaaa (#17347) üzenetére


V/
Topikgazda

Gyerekek a transit ugyan mit jelent? Nem az hogy nem lett feladva. A Processing szó jellemzi a feladási időt.
Várható hogy még mindig van ami lekörözi a csomagjainkat a szállításban és ezért késnek. A 15-20 várható napba nem számolandó bele a járvány okozta késedelmek.

[ Szerkesztve ]

(#17349) ptesza válasza amadeus11 (#17343) üzenetére


ptesza
senior tag

Azt írja, hogy replacement. Nem rémlik ,hogy bluetooth kapcsolattal működne. Ezzel nem lehet TV-t felokosítani szerintem.

(#17350) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali.
Az lehetséges, hogy Priority Line szállításra DHL Packet trackinget kaptam? Azt nem fogja levámolni pluszba a DHL? :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.