Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17101) V/ válasza motoflug (#17100) üzenetére


V/
Topikgazda

Nincs azzal gond, a lezárt EU-s országokból sem kapod meg, hiába van írva 5-7 nap az esetleges EU-s szállítási módhoz.

(#17102) motoflug válasza V/ (#17101) üzenetére


motoflug
őstag

Az áruszállítás is áll? Nem az van, hogy azt nem érinti a lezárás? :R

(#17103) V/ válasza motoflug (#17102) üzenetére


V/
Topikgazda

Némelyik posta nem így gondolja, köztük a miénk se. Pl azt adták meg az angol postának hogy ne vegyenek fel ide irányuló küldeményt mert nem kézbesítik.

(#17104) motoflug válasza V/ (#17103) üzenetére


motoflug
őstag

Ausztriából/Németországból GLS/DHL/DPD-vel is ez a helyzet?

(#17105) V/ válasza motoflug (#17104) üzenetére


V/
Topikgazda

Csak nem tudom hogy tudsz a terméknél ilyet választani, ezek lassabban de működnek egyébként. Mert nem posták.

(#17106) vandor01


vandor01
őstag

ezt ma hozta a belgaposta kinabol.... egesz jo idot futott: [RV369899025CN]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#17107) kovcsrob


kovcsrob
tag

A Márc 9 én Kínában standard al feladott (két) cuccom ma megjött.

(#17108) syler123 válasza V/ (#17097) üzenetére


syler123
veterán

Tőlem is plusz 10 napot kértek. Nem tudok semmit tenni, annyi levéllel bombáztam már őket, hogy kezdem feladni, kíváncsi leszek mi lesz 70 nap után. Szerintem a paypalhoz fordulok utána, nem fogom rongálni az idegeimet.

[ Szerkesztve ]

(#17109) vandor01 válasza syler123 (#17108) üzenetére


vandor01
őstag

hat ja szeretnek kummantani igergetni amivel tele az ember padlasa ha 2-3 level nem eleg akkor jojjon a PP.... ugyhogy leirva megigerik ujra kuldik vagy visszafizetik.... azt az ujrakuldes mar fel eve uton van valahova a holdra felfelé.... ma mar csak a visszafizetesbe bizok akar BGpayre is eleg.... de ez is nehezen megy hiaba noszogatja oket az embere mint ha autistaknak irna a leveleket...

We want to express our genuine apology for all inconvenience caused. we would like to provide fully refund :C

ez volt mar egy hete..... de valahogy nem talajak a BGpay-t... meg csak nem is a PP-t!
:D

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#17110) syler123 válasza vandor01 (#17109) üzenetére


syler123
veterán

Régen nem voltak ennyire pofátlanok, részemről a Banggood a nem ajánlott boltok közé került... Inkább rendelek egy vadidegen alis eladótól, akinek sok értékelése van.
Most 75eFt-om lóg náluk...

[ Szerkesztve ]

(#17111) vandor01 válasza syler123 (#17110) üzenetére


vandor01
őstag

nekem csak az ilyen parezer forintos tetelekkel volt bajom mintha tudnak hogy hadjuk veszni a kicsit..... regelt level biztositassal kicsomagolo video azt hiamyzik belolle... mult tavasszal 3x egymasutan EU prioroity.... VTX(3e) 4et fizetek 3-at kuldenek.... runcam(8e) hianyzott azt 10 motort (4e/db) rendelek 9-ez kuldenek..... majd 4 motor helyett 3 kuldenek... vehettem a negyediket plus 1 tarcsi Ali-rol....

most vettem a piros 8520bol... 2 garniturat erre kuldtek 4db CW 8520 meg 4db CCW 0615-ot... na jo hasznalhatatlan es nem en voltam az egyetlen... ezt??!! kerdes nelkul kuldeniuk kellene automataban uja foleg ha egyet boffent az ugyfel ha mar ok a BG-en hulyek voltak?? DE nem most megy a birok..... mail pingpong.... de ezt nem usszak meg par ezer forint ide vagy oda??? inkabb ide! ha kell PP!!

nagy dologgal szerencsem volt... hogy jot is irjak a BG rol :)
GLS-el csomag shopba (szerzodott partner) kertem a "dragasagom" ott at lehet venni mire odaertem az uzletet bezartak a virus miatt.... a GLS a cuccot vissza a raktarba onnet vissza a feladohoz hiaba irogattam a GLS nek azt se tudtak mi van....
gyorsan ujra rendeltem mert kell a "dragasag"
Viszont BG parnapon belul vette a lapot azt visszautalta az arat.... FT miatt buktam az arfolyam miatt viszont a masodik rendelésnél el tudtam a hasznalhatatlan pontokbol tapsolni jo sokat.... igy zerora jott ki a dolog igaz a masodik rendelés meg valahol valamerre vesztegel :( pedig itt a nagy karantenban épitenem a kovetkezo 4S-t.....

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#17112) MrDerekas válasza V/ (#17099) üzenetére


MrDerekas
addikt

Szia! A hazai posta még nem válaszolt a hivatalos megkeresésedre a tömeges eltűnés kapcsán?

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#17113) daddybear00


daddybear00
csendes tag

Rendelt mostanában valaki a cseh raktárból?
Azért kérdezem, mert rendeltem Kínából is, mást, és az már elindult, de a cseh meg sem mozdult. :(

[ Szerkesztve ]

(#17114) Ciccuka válasza syler123 (#17110) üzenetére


Ciccuka
veterán

Rég is ilyenek voltak. Én mindig megírtam, de senki nem tulajdonított neki jelentőséget.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#17115) MittuDomain_ válasza MrDerekas (#17112) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Nem tudom mi van ezzel.
Ma hozott a posta egy óriási csomagot (30kg) amit 6 napja rendeltem Ali szülinapon, de európai raktárból.
Van 01.06án kelt rendelésem, ami még sehol, de az eladó bizonygatja hogy eljött. Ma végre valódi nyomát láttam a belga posta honlapján, talán jövő hét végére megjön. De akkor is 100 nap körül lesz, ami gáz.

Viszont nem lódított, tényleg feladta, Európában/valahol útközben lehet gáz.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#17116) V/ válasza MrDerekas (#17112) üzenetére


V/
Topikgazda

De mivel nem került hozzájuk nem tudnak segíteni, a feladónak kell jelezni a másik posta felé. Az hogy ők nem kapták meg azzal van bizonyítva, hogy ők nem könyvelték le a megérkezést. Ha itt van akkor ők bizony beszokták írni. :F Erre mondom, messziről jött ember.....
Lényegében lepattantam róluk.

[ Szerkesztve ]

(#17117) V/ válasza daddybear00 (#17113) üzenetére


V/
Topikgazda

Már írtam, némi karatén van ott, szigorúbb mint nálunk.

(#17118) daddybear00 válasza V/ (#17117) üzenetére


daddybear00
csendes tag

Köszönöm az infót.
Valamit azért írhattak volna a webshoptól, vagy akár küldhették volna Kínából is.
Remélem mondanak valamit előbb vagy utóbb.

(#17119) V/ válasza daddybear00 (#17118) üzenetére


V/
Topikgazda

Mindenkinek azt javaslom hogy érdemes rákérdezni hogy el tudják-e juttatni, hogy itt miként tudunk a raktárral egyeztetni azt nem igazán tudom. Hiába van ott a raktárba ha nem tudja szállítóhoz eljuttatni, lehet hogy futár cég kimegy és felveszi viszont lehet hogy az ottani posta meg nem.
Ahogy én tudom a cseheknél a karantén alatt lévő településeken nincs kiszállítás, a polgármesteri hivatalokban tárolják, így felvétel sem.
Sajnos most ne tudom azokat a településeket elővarázsolni, mert nem találom cseh oldalkon a publikus listát, ami látok azt meg nem oszthatom meg, de a BG raktár is zárlat alatt van, ha jól olvasom.

[ Szerkesztve ]

(#17120) MrDerekas válasza V/ (#17116) üzenetére


MrDerekas
addikt

Köszönöm! Időközben továbbra is nézegetem a Feutch/DHL felületet és bizony raklapszám tűnnek el ott csomagok. Ha a mi postánk lenne a hunyó, nem lenne annyi orosz, francia, olasz, spanyol, ír, lengyel, román panaszos. Márpedig vannak szép számmal. Arányaiban a panaszok alapján nálunk még alacsony is az arány. De akkor is brutális mennyiséget nyúlnak be.

(#17115) MittuDomain_ Lóg még nekem is csomagom a levegőben. Sőt, februárig bezárólag nekem a legutolsó rendelés érkezett meg a leghamarabb. A csúszás meg érthető is, azért a pandémia borította a papírformát és a gyakorlatot is. A légi szállítás is a nullához konvergál, hajón meg lehet a legalsó konténer a miénk ;)

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#17121) daddybear00 válasza V/ (#17119) üzenetére


daddybear00
csendes tag

Hm, értem.
Nekem mondjuk munkához kellett volna, lehet, hogy itthoni jobb lett volna.
Azért vettem ott, mert ha egyszer megszűnik ez a vírus gond, akkor visszatérek a gépemhez, s a tabletet olvasásra, stb. fogom használni.
Szóval nem akartam rá sokat költeni, de lehet, hogy így fog sokba kerülni.

(#17122) kmarci25


kmarci25
veterán

Kaptam egy 2 dolláros kupont, szállításra. Azt honnan tudom meg, hogy ezt mire tudom felhasználni, mert persze most lenne egy rendelésem, ahol nem engedi, csak azt nem tudom miért nem.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#17123) V/ válasza kmarci25 (#17122) üzenetére


V/
Topikgazda

Írja hogy nem minden kategóriában érvényes, amikor kapod akkor olvasható hogy mire vonatkozik.

(#17124) kmarci25 válasza V/ (#17123) üzenetére


kmarci25
veterán

És többet nem is tudom visszanézni?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#17125) Beni2360


Beni2360
félisten

Hát amint megjósoltam három a magyar igazság egy a ráadás. :C
Köszönöm : n * 8 fórumtársnak. :R
Lassan jön a dédunokám biztos hasznát veszik ha igénylik.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#17126) zeon.hu válasza Beni2360 (#17125) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

A topik nevében mondhatom, hogy kicsit kezdünk utálni... :D
Grat az újabb nyeréshez!

#?*@&!

(#17127) Beni2360 válasza zeon.hu (#17126) üzenetére


Beni2360
félisten

OK, akkor abbahagyom a játékot. ;]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#17128) V/ válasza Beni2360 (#17127) üzenetére


V/
Topikgazda

Kár lenne, ez is bizonyíték hogy nem kamu a játék.
Ráadásul így most nagyobb esélyem van a Lottó 5-re, ha te itt nyersz. :P

[ Szerkesztve ]

(#17129) pyres7


pyres7
csendes tag

Sziasztok!
Egy kis segítség kéne. Március 12.-én rendeltem egy Xiaomi telót,amit aztán két nap múlva átadtak szállításra kapott is nyomkövetőt de azóta semmi. A nyomkövetők sem látják,viszont kíirták a rendelésnél hogy 16.-án megkaptam?! Várjak még kicsit vagy már reklámaljak náluk?
Köszi!

(#17130) V/ válasza pyres7 (#17129) üzenetére


V/
Topikgazda

Milyen nyomkövetési számot kaptál?

(#17131) Beni2360 válasza V/ (#17128) üzenetére


Beni2360
félisten

Úgy legyen. ;]
***************
zeon.hu a köszönöm az előbb lemaradt. :R

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#17132) pyres7 válasza V/ (#17130) üzenetére


pyres7
csendes tag

ezt: CS640267913DE

(#17133) V/ válasza pyres7 (#17132) üzenetére


V/
Topikgazda

Ez még nem hayyta el Kínát. Van neki egy másik száma is F348322003130051. Lényegében mindenhol azt lehet látni hogy szállítása folyamatban. Nincs megérkezés. És a vásárlásnál te tudod azt beállítani, nincs automatikus leigazolás.

[ Szerkesztve ]

(#17134) petipetya válasza pyres7 (#17132) üzenetére


petipetya
nagyúr

Annyit tennék hozzá pluszban, hogy az ilyen EU expressz teló/laptop csomagjaim alapesetben ünnepen kívüli időszakban 2-3 hét alatt voltak az EU-ban, majd onnan 1 hét alatt nálam. Ünnepi időszakban ez összesen 4-5 hetet is igénybe vehet. A mostani helyzetben inkább ez utóbbira számítanék.

"nincs rá lezsóidő"

(#17135) pyres7 válasza V/ (#17133) üzenetére


pyres7
csendes tag

Érte, s köszönöm!
Szerinted várjak még vagy írjak nekik?

(#17136) V/ válasza pyres7 (#17135) üzenetére


V/
Topikgazda

Érdeklődj, azzal nem lesz probléma, a 30 nap sajnos most előfordulhat, de viszont akkor látni kellene hogy eljött onnan és nincs ilyen információ.

(#17137) pyres7 válasza petipetya (#17134) üzenetére


pyres7
csendes tag

Igen,csak azért aggódom kicsit mert januárban rendeltem egy robotporszívót s az 17 nap alatt megérkezett.

(#17138) pyres7 válasza V/ (#17136) üzenetére


pyres7
csendes tag

Köszönöm,úgy lesz!

(#17139) jkutya


jkutya
tag

Sziasztok,

Van valakinek tapasztalata, hogy Banggood Csehországból,
CP.........DE formátumú trackinggel kb mennyi idő alatt kézbesítik a csomagot?

[ Szerkesztve ]

(#17140) V/ válasza jkutya (#17139) üzenetére


V/
Topikgazda

Hát az azért nem jó mert Csehországból a német posta nem szállít, itt megnézve látsz Feucht-ra utalást.

(#17141) Beni2360


Beni2360
félisten

Ma végre 3 csomagom landolt a ládámba.
Egy decemberi már le is mondtam róla
Kettő feb 23.-i.
Kettő januári amire 10 napot kértek sehol. Abból a szerencse zsákot fen.23.-n postázták. :F

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#17142) vandor01 válasza Beni2360 (#17141) üzenetére


vandor01
őstag

decemberi?? namaaa de csaknem 2018-bol?? :DD

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#17143) Beni2360 válasza vandor01 (#17142) üzenetére


Beni2360
félisten

Order Time: 05:54:29 Dec 26 2019
5Pc 2/3/4/5 Pins Transparent Spring Terminal Block Electric...2,07€ x 1Pin Num:4PIN

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#17144) Andralin


Andralin
aktív tag

Sziasztok!

Kicsit most elvesztem, tudnátok segíteni, hogy 22 EUR végösszeg feletti rendelésnél mi a maximum érték, amikor még érvényes a 10 eurós szabály és nem kell az ÁFÁ-t megfizetni?

Nézegetem az Összefoglalót, látok ott jópár valutát, de EUR-t nem találtam.
Jól számolok, hogy EUR valutában történt rendeléskor 37,03 EUR a maximum?
És ez ugye fix érték, nem mozog az aktuális árfolyamokkal, vagy ez is mozog?

(#17145) V/ válasza Andralin (#17144) üzenetére


V/
Topikgazda

Mert €-ban fizettél? Az mért volt jó? De annyi amit írsz 37,037 és ez a fix.
Forintra számítva egy kicsit többet fizettél, bár ha eleve volt €-od és azzal fizettél akkor persze ez nem számít.

[ Szerkesztve ]

(#17146) Andralin válasza V/ (#17145) üzenetére


Andralin
aktív tag

Akkor jól számoltam, köszönöm a gyors választ!
Mindig euróban fizetek, mert euró alapú kártyát használok külföldi rendeléseknél.

(#17147) V/ válasza Andralin (#17146) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha nem forintból varázsolod az €-t akkor tényleg jobb azzal fizetni, de mindig van +díj a $-os árhoz viszonyítva.

(#17148) V/


V/
Topikgazda

No visszatérve a témához, a vásárlásnál ott az Expected delivery date, ennél 2020-05-02 10:05:03. Szóval nem vették ki.

Amiről ennyit kell tudni:

(#17149) qqcqqc válasza V/ (#17148) üzenetére


qqcqqc
őstag

Akkor ezek szerint ez már rég nálam kéne lennie.
Amikor reklamáltam, akkor ez volt a válasz:
Thank you for your reply.

According to the information shown on the tracking website, your order 81633344 is still in transit.

Occasionally deliveries can take a slightly longer period of time due to a slower Customs procedure or longer processing times in the post office. Please wait for one more week to see if there are any updates about its logistics status.

If you still can not find your parcel, please contact your local post office or carrier to request further details. If you still can not receive it, please do not hesitate to contact us again and we will help you to notify the logistics company.

Best regards,

Betty

Ezt április 7-én válaszolták.

(#17150) V/ válasza qqcqqc (#17149) üzenetére


V/
Topikgazda

Persze hogy ezt válaszolják, de ha átlépi a dátumot célszerű írni nekik, mert így szokott az is kiderülni, hogy valahol félbe lett szakítva a szállítás. Persze van a 30 és 60 vagy 70 nap, de kell őket nyaggatni előtte is. De ez elveszett már 19 Már 2020, pontosabban ellopták.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.