Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17951) mikej95


mikej95
aktív tag

Miért van, ha malmoznak a rendelésem feladásával? Elég sokat rendeltem már tőlük, ilyennel még nem találkoztam. Egyetlen rossz élményem, az volt mikor Mi Band 2, 5 azaz öt hónap alatt ért ide, de az valami flash deal volt, alja postával.
Egy DQG 2.0 öngyújtót rendeltem tőlük, még 13-án, készlethiányt sehol sem jeleztek, rendelésbe annyi került, hogy 20-ig teljesítik rendelésem, szóval addig supportnak nem akartam írni. Kupon kód elvileg még van (akción túl) BGSPR vagy bgsm30% :)

Mi Band 5 Global láttam hogy out of stock mikor leadtam rendelést tegnap (és hétvége van és csak 1 nap telt el...), így az teljesen érthető. BTW band10 és BGSS10%SW kupon kódokkal még olcsóbb, 40 USD alá suvasztható.

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#17952) V/ válasza M.T. (#17950) üzenetére


V/
Topikgazda

Ez egy GLS csomag, a postai információk nem érvényesek. Kövesd a GLS oldalán.
A Parcelforce az angol számmal csak átviszi Puursba. Annak Belgiumra kell mutatni és úgyis van.

[ Szerkesztve ]

(#17953) M.T. válasza V/ (#17952) üzenetére


M.T.
senior tag

Eddig jól mutata de akkor megfogadom a tanácsod rákeresek a glsnél, köszönöm.

(#17954) vegyszer válasza mikej95 (#17951) üzenetére


vegyszer
addikt

Én ötödik hete várok egy cz raktáras holmira.
70$ volt, pontozva 62$.
Kaptam ajánlatot, hogy vegyem meg Kínából, 96$ ellenében, plusz vámbiztosítás. És nem értik, hogy mé' nem akarok élni ezzel.

Nyugi.
Most egy 500 pontos ajánlatot kaptam kárpótlás gyanánt.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#17955) Kisbaloo


Kisbaloo
csendes tag

Sziasztok!

Július 18. reggele óta nem mozdul a csomagom Feucht-ból, a posta oldalán az szerepel, hogy átadták nemzetközi szállításra. Beregisztráltam a posta.hu-ra, 10 grammos súlyt írtak be és a csomagtípusnál egy db nulla szerepel.

Gondolom beninjázták a telefont... :W
Ki kell várnom a 60 napot, hogy refundot kapjak?
Várjam meg az általuk becsült 2020.08.05. napot és csak utána jelezzem, hogy eltűnt a csomag?

Köszi

(#17956) V/ válasza Kisbaloo (#17955) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha van súly akkor annyira nem gond, de most még csak hétfő van, 18-19-én nem mozgott semmi, a következő 2 nap a meghatározó és egyébként is várd már meg a becsült időt, mert úgyis azt válaszolják hogy várj még pár napot. De azt kell jelezni hogy nem kaptad meg.

[ Szerkesztve ]

(#17957) Kisbaloo válasza V/ (#17956) üzenetére


Kisbaloo
csendes tag

Rendben, köszönöm.
Most frissült a posta.hu-n: Európa+ csomag érkeztetése Nemzetközi Posta Kicserélő Központ

Türelmetlen voltam..

[ Szerkesztve ]

(#17958) Lucho7 válasza Kisbaloo (#17955) üzenetére


Lucho7
tag

Nekem a július 11. szombati ugyanez 14.en kedden volt itt, holnap várható nálad is a beérkezés.

(#17959) V/ válasza Kisbaloo (#17957) üzenetére


V/
Topikgazda

Általában kamion szállítja, hétvégén meg kamion stop van.

(#17960) mikej95 válasza vegyszer (#17954) üzenetére


mikej95
aktív tag

Úgy néz ki megindult dolog, egyszerűen nem volt készleten csak nem írták ki, mivel kevesen rendelik. Mi Band 5 is szuper gyorsan megoldódott mivel abból is kaptak új készletet. Persze hiszem, ha látom az érvényes tracking numbert.

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#17961) Quidam válasza qqcqqc (#17881) üzenetére


Quidam
csendes tag

Az kafa, én nem hiszem, hogy ennyire türelmes leszek...

(#17962) Quidam válasza Quidam (#17880) üzenetére


Quidam
csendes tag

Írtam BG-nek 20.07.09-én az After-Sale Details-ben, hogy talán elveszett a csomagom, mert még nem érkezett meg, azóta sem válaszoltak. Pár napja írtam a Contact US keresztül is, de arra sem válaszoltak. Már 30 napja "jön Feucht-ból" , de adok nekik még pár napot, utána PayPal vita lesz belőle. A legbosszantóbb, hogy még csak nem is mentegetőznek, egyszerűen nem válaszolnak. :(((

(#17963) V/ válasza Quidam (#17962) üzenetére


V/
Topikgazda

Úgy van a dolog, ha a szállító is leigazolja az elvesztést akkor visszakapod a pénzed vagy küldenek másikat, no ez az igazolás a német postától szokott sokat késni.

(#17964) Razermazer


Razermazer
őstag

Sziasztok

Expgdc adapter megjött és jól is üzemel. 15-nap alatt ideért és nem nyelte el a német fekete lyuk [link]
A másikat még várom az mondjuk 20-35 napos szállítással jön, így még mindig van ideje, 8 napja utazik.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#17965) V/ válasza Razermazer (#17964) üzenetére


V/
Topikgazda

Csoda lett volna, hiszen ez Hollandiából jött, közelébe sem járt a német postai központhoz ahol Cx999999999DE német postai csomagfajták szoktak eltűnni.
Még lesz olyan aki elhiszi hogy ezt is odaviszik, :(

[ Szerkesztve ]

(#17966) Razermazer válasza V/ (#17965) üzenetére


Razermazer
őstag

Értem akkor minden rendben most már ezt is tudom :R

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#17967) Quidam válasza V/ (#17963) üzenetére


Quidam
csendes tag

Értem én, hogy kell nekik a visszacsatolás az "elvesztésről", csak azt nem tudom megérteni, hogy miért nem válaszolnak. Szerinted meddig érdemes várni? Arra gondoltam, hogy lássák a jó szándékomat, talán várok 20.08.08-ig így lesz +30 nap az Expected delivery date-hoz képest.

(#17968) V/ válasza Quidam (#17967) üzenetére


V/
Topikgazda

Mikor lesz 90 napos a vásárlás napjától, mert addig nem igazán fog történni semmi.

(#17969) zumike


zumike
tag

Feucht...
Ilyenkor már lehet reménykedni?
We, 22.07.2020, 06:50, Feucht, GermanyThe shipment will be transported to the destination country/destination area and, from there, handed over to the delivery organization. (Homepage / online shipment tracking: https://www.posta.hu/nyomkovetes/nyitooldal?searchvalue=CQ610610229DE)
We, 22.07.2020, 02:47, Feucht, GermanyThe international shipment has been processed in the export parcel center

(#17970) V/ válasza zumike (#17969) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem, ez szokott az utolsó bejegyzés lenni, akkor reménykedj ha 1-3 nap múlva átvette a magyar posta. De a tiednél van súly érték is 470 g, ez már bizakodásra ad okot, mert amelyek eltűnnek azoknak nincs ilyen beírva.

[ Szerkesztve ]

(#17971) Wasp91


Wasp91
aktív tag

Én is kezdhetek félni.

Enyémnél 10g lett beírva. :U

Enyésszen minden rút kötöttség korlátozás, szabály életterem ne szűkítse ócska, poros morál

(#17972) Beni2360 válasza Wasp91 (#17971) üzenetére


Beni2360
félisten

Videózás közbeni csomag bontás

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#17973) V/ válasza Wasp91 (#17971) üzenetére


V/
Topikgazda

Ne pánikolj már, elírás, más is kapott így, pár napja írta.

[ Szerkesztve ]

(#17974) Kisbaloo válasza Wasp91 (#17971) üzenetére


Kisbaloo
csendes tag

Nekem is 10 g lett beírva, sőt a szürke fóliacsomagoláson is annyi volt ráírva amikor átvettem. Ha bekerül a posta rendszerébe lemérik újra gondolom.

(#17975) Avicularia


Avicularia
veterán

Sziasztok

Banggood Express szállítási módnál vámolják a cuccot?

(#17976) V/ válasza Avicularia (#17975) üzenetére


V/
Topikgazda

Az honnan lenne szállítva? Egyedül a EU Priority Line nem az. De ez futáros és valószínű, ráadásul add hozzá a szállítási költséget is és úgy számolj a 27% Áfá-val és a 7600 FT-os vámeljárási költséggel. Viszont ha fizetsz Tariff insurance-t (kb 250$-os tételnél 20 $) akkor ezt vállalják: If you are charged import duties on an item covered by tariff insurance, contact us for reimbursement of up to 60% of the value of the item. De ez nem áfa (VAT) , hanem vám: import duties ami általában 0%.

De az utóbbi időben én nem hallottam olyanról aki ezt igénybe vette volna.

[ Szerkesztve ]

(#17977) Avicularia válasza V/ (#17976) üzenetére


Avicularia
veterán

Svédbe rendelek, nem Magyarországra. Eddig mindent Prority Direct Mail-el rendeltem. Ez rendre meg is érkezett mindenféle pluszköltség nélkül. Tudni kell, hogy nálunk már 2 éve minden értékű csomagra 25% áfát kell fizetni legyen az akár 0.5 dollár. Plusz 75 korona (7 euró kb.)díjat a postának csomag értékétől függetlenül. Természetesen unión kívülről érkező csomagnál.
Most eltűnt mindenhonnan a Priority Direct Mail és felváltotta ez a Banggood Express szállítási mód, ami rövidebb szállítási időt ígér mint a PDM.
Ha átállítom a célországot Magyarországra, akkor még mindig megvan a Priority Direct Mail, de Svédországra eltűnt.
Kipróbáltam és a Banggood Express módot választva fizetésnél nem is jelenik meg bepipálható Tariff insurance négyzet, szóval nem tudom mi a helyzet ezzel kapcsolatban.
Más téma, de ezenkívül semmilyen akksit nem lehet már nagyon régen a BG-ról ide rendelni, nincs rá postázási lehetőség.

[ Szerkesztve ]

(#17978) V/ válasza Avicularia (#17977) üzenetére


V/
Topikgazda

EU Priority Line az nincs opcióként? A PDM nálunk is csak úgy volt biztonságos eddig is, ha az értékhatár felett volt fizetve a Tariff insurance. Oda is futár cég szállítja ezt az BG Express-t nem a posta, ott lehet eltérés az itteni dolgoktól.

[ Szerkesztve ]

(#17979) Avicularia válasza V/ (#17978) üzenetére


Avicularia
veterán

De van EU priority line, de az jóval drágább. PDM jellemzően 2.x euró volt az EU priority line pedig 7.xx-8.xx euró, ami nem mindegy. Tariff insurance-t mindig fizettem PDM-re, de egyszer sem fogtak meg csomagot.
Most van úton egy pack, amiben egy zseblámpa és egy Blitzwolf TWS füles van 43.xx euró értékben és PDM-el kértem, ennek ellenére EU prority line-al adták fel. 10.én rendeltem és a svéd posta szerint holnap itt van, német TN-el. De van úton másik csomag luxemburgi TN-el, július 7.i rendelés, semmi hír róla azóta, szintén PDM-el rendelve.
Be fogom próbálni ezt a Banggood express-t, ki kell próbálni milyen.

(#17980) V/ válasza Avicularia (#17979) üzenetére


V/
Topikgazda

A BG Expressnél drágább? Itt pont fordítva van. Majd írd már meg a tapasztalatokat. A luxemburgi lassú addig amíg nem ér hozzájuk azután ők már gyorsan továbbítják.

(#17981) Avicularia válasza V/ (#17980) üzenetére


Avicularia
veterán

Pld. [link] erre 2.17 euró a Banggood express és 8.19 euró az EU priority line. Ezen kívül van 2.20-ért Air parcel register és 22.91 express shipping.

(#17982) V/ válasza Avicularia (#17981) üzenetére


V/
Topikgazda

Én félreértettem. Ez nálad is posta marad. Magyarországra még van a PDM US $2.77 15-20 business day-el, viszont más országoknál ez a BG Express van. Bár nem értem, Belgiumban és Németországban ez van, Hollandiában meg PDM

[ Szerkesztve ]

(#17983) nzozz


nzozz
aktív tag

Sziasztok!
Van arról esetleg infótok, hogy a Blitzwolf Ampcore kábelek leghosszabb, 2,5 méteres verziója csak átmenetileg vagy végleg tűnt el a Banggoodról? Esetleg csak én vagyok olyan szerencsétlen, hogy nem találom?

Köszönöm!

(#17984) Ciccuka


Ciccuka
veterán


[link]

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#17985) Zoli-bácsi válasza Ciccuka (#17984) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Huu, gratulálok! Hogy csináltad, áruld el a titkot.!? :DDD

(#17986) V/ válasza Ciccuka (#17984) üzenetére


V/
Topikgazda

Játék téma még mindig a másik topik. Távol-keleti webshopok OFF topikja (játékok, kuponok, stb.)

(#17987) osonte válasza Wasp91 (#17971) üzenetére


osonte
senior tag

Újra mérték a csomagod: 520g lett. Az enyémmel együtt jön, illetve "zumike" csomagjával. Mindhárom túl van a vámkezelésen és most a csomaglogisztikai központban van feldolgozás alatt.

Így már gondolom biztató a végeredmény, mármint nem veszett el. Ilyenkor szombatra nem szokták kihozni vagy inkább a hétfő az esélyes?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 14

(#17988) Wasp91


Wasp91
aktív tag

Igen én is néztem. :) Túlélte a bermuda háromszöget. :D Hétfőn kapjuk meg.

Enyésszen minden rút kötöttség korlátozás, szabály életterem ne szűkítse ócska, poros morál

(#17989) ssgt1981


ssgt1981
senior tag

Szerintetek ezzel mi lehet?

Írtam a múlt héten az ügyfélszolgálatnak, akik azt válaszoltàk, hogy 15-20 munkanap a szállítási idő és várják türelemmel. Az ezzel közel egy időben rendelt cuccok már régen megjöttek.

(#17990) Bobby G.


Bobby G.
senior tag

Luxemburgból Priority Direct Mail-el pontosan 14 nap alatt ideért az elosztóba. Hétfőn ha minden jól megy (és eltalálják elsőre, hogy melyik postára vigyék), akkor hozza is a postás. :C

(#17991) Beni2360 válasza Bobby G. (#17990) üzenetére


Beni2360
félisten

Az az Országos logisztikai központ?
Nekem kiküldte anno de 1 hétig nem vételezte be a helyi hivatal.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#17992) Bobby G. válasza Beni2360 (#17991) üzenetére


Bobby G.
senior tag

Nyíregyházi Logisztikai Központ. Innen 1-2 nap alatt átküldik a postára (Nyíregyháza). :)

(#17993) luciferk válasza Bobby G. (#17990) üzenetére


luciferk
senior tag

Mikor vásároltad a cuccot?
Mert az enyémre május 27-írtak szállításnak ugyancsak priority-vel, de junius 10 az utolsó bejegyzés a trackon, hogy előkészítés a szállításhoz:U. LL770135176LU a tracking száma.

(#17994) Bobby G. válasza luciferk (#17993) üzenetére


Bobby G.
senior tag

Július 10-én vásároltam. LL771757336LU

(#17995) V/ válasza Bobby G. (#17994) üzenetére


V/
Topikgazda

(#17996) Bobby G. válasza V/ (#17995) üzenetére


Bobby G.
senior tag

Meglátjuk, de mivel eleve nyíregyházára kell szállítani, így max. 1-2 nap szokott lenni, ha már itt van a helyi logisztikában. A linkelt példán is az látszik, hogy ha beér a Szegedi Logisztikába, ott már nem tartják sokáig.

[ Szerkesztve ]

(#17997) V/ válasza Bobby G. (#17996) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha már kijött az NPKK-ból akkor az megérkezett hivatalosan, az országon belüli mozgásokat ki kell várni. Van ahol gyorsabban feldolgozzák, van ahol lassabban csomag és dolgozó mennyiség függő. De ez már nem a Banggood-on múlik.

(#17998) Razermazer


Razermazer
őstag

Az enyém is pihen már egy hete, szerintem ez normális[link] csak azt nem tudom, hogy ez itt van már nálunk az országba vagy még nem?

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#17999) cof válasza luciferk (#17993) üzenetére


cof
veterán

Érdekes, ugyanazok a bejegyzések kicsivel fölötted ssgt1981-nél is. El tudom képzelni, hogy valami szerencsétlenség érte a szállító járművet idefele jövet.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#18000) V/ válasza Razermazer (#17998) üzenetére


V/
Topikgazda

El van indulva ide, nem érkezett meg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.