Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:31:37

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18501) V/ válasza tomi6600 (#18500) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha befut megfelelő mennyiségű készlet akkor feladják. Lehet annyi a szállítási idő, vagy nem, megjósolhatatlan.

(#18502) Helló


Helló
friss újonc

Sziasztok! Még új vagyok a Banggoodon és rendeltem egy terméket, de mint később rájöttem csoportos vásárlásra kattintottam, viszont nem tudok több vásárlót szerezni, nem tudjátok ilyenkor mi van? Visszafizetik a pénzt vagy rá kell fizetnem a különbözetet?

(#18503) zagloba


zagloba
aktív tag

Holnap lesz 2 hete ,h rendeltem egy táblagépet! Még semmi mozgás nem volt. Jól gondolom ,h majd ha Belgium ból elindul akkor fogom csak látni a mozgást?
Idegeskedjek azon ,h a célállomásnak Olaszországot hozza a Magyar címemmel?🙄

(#18504) pch


pch
aktív tag

Üdv!
Jövőhéten jár le a 60 nap. Elvileg még mindig azt írja belgiumba van (7.17 óta) (GLS)
Ha most is írok szerintetek (ugye eddig mindig azt írták várjak) van esélyem a lóvé visszaszerzésre?

Érzésem szerint már nem fog megjönni soha.

http://sb-soft.hu - "A" számlázó

(#18505) vandor01 válasza zagloba (#18503) üzenetére


vandor01
őstag

surun elofordulhat az "olaszkapcsolat" de mindig revbe ert!
ha GLS hozza akkor Feutch-ot elkeruli! ez akkor felig mar sinen van! :DDD

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#18506) V/ válasza pch (#18504) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha a GLS elveszti akkor ők azonnal jelzik a BG-nek. Pontosan mi az utolsó bejegyzés?

(#18507) pch válasza V/ (#18506) üzenetére


pch
aktív tag

https://gls-group.eu/HU/hu/csomagkovetes?match=612370954150

http://sb-soft.hu - "A" számlázó

(#18508) zagloba válasza vandor01 (#18505) üzenetére


zagloba
aktív tag

Akkor várakozok és nyugodtan kevergetem a ☕-mat! :)

(#18509) tomi6600 válasza V/ (#18501) üzenetére


tomi6600
tag

Közben feladásra is került, GLS hozza és Belgiumban van.
"The parcel data was entered into the GLS IT system; the parcel was not yet handed over to GLS."
Minden adat ki van töltve,köztük a súly is :D. Ennek akkor a napokban el kellene indulnia?

Üdvözlettel: Tamás

(#18510) V/ válasza pch (#18507) üzenetére


V/
Topikgazda

Ez elveszett, jelezned kellene BG-nek és ők rákérdeznek a GLS-nél.

(#18511) V/ válasza tomi6600 (#18509) üzenetére


V/
Topikgazda

Hát még nincs Belgiumban.

(#18512) zagloba


zagloba
aktív tag

Nézem a toknak a szállítását! A két hét alatt 22 beírást látok hol elküldték, hol megérkezett valahová a termék! Most éppen Alashankouba érkezett! Mondom megnézem a térképen ,h hol van ez egyáltalán! Hát most van a kínai határnál!😀

(#18513) V/ válasza zagloba (#18512) üzenetére


V/
Topikgazda

Majd Dostyk, de emide repülővel hozták, tehát jó még az air mail-es bejegyzés is ;]

(#18514) b.kov


b.kov
senior tag

Sziasztok,
Rendeltem egy FM transzmittert a Banggood-ról, EU raktár (CZ).
Augusztus 18-án adtam le a rendelésemet, 19-én már fel is adták a csomagot.
Azóta se híre, se hamva a cuccnak. Mennyi idő után van értelme refund requestet nyitni nem megérkező termék miatt? Szállításnál 3-7 napot ígértek, "average" deliverynek augusztus 30-át ír.

(#18515) V/ válasza b.kov (#18514) üzenetére


V/
Topikgazda

Várd meg a holnapi postást és jelezd feléjük, de azért még ne írd le, megérkezhet, lehet 10-15 nap csúszás, mert ha ott volt raktáron akkor is átviszik Németországba és majd onnan jön ide.

[ Szerkesztve ]

(#18516) b.kov válasza V/ (#18515) üzenetére


b.kov
senior tag

Értem, köszönöm. Hát úgy vagyok vele, hogy ezt a hónapot még megvárom, de utána küldöm nekik a requestet.

(#18517) petrson


petrson
senior tag

Ottendorfban járt tegnap délután a legújabb kalandom. Szerintetek kikerüli a feuchti fekete lyukat?

[ Szerkesztve ]

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#18518) V/ válasza petrson (#18517) üzenetére


V/
Topikgazda

Cx999999999DE a száma? De ha jól emlékszem Feucht ezután jön. Mert Feucht után Budapest a következő hely, nincs közbenső megálló, jön az autópályákon a kamion, mert úgy ér ide 10-12 óra alatt.

[ Szerkesztve ]

(#18519) petrson válasza V/ (#18518) üzenetére


petrson
senior tag

Igen, ilyen száma van. Csak abból indultam ki, hogy legutóbb ez a megálló kimaradt.

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#18520) pch válasza V/ (#18510) üzenetére


pch
aktív tag

Jeleztem. Azt írták kérdezem meg a postán(?) meg várjak még 12 napot.
Válaszoltam nekik, hogy nem tudom megkérdezni nekik kell a GLS-nél és max péntekig várok eleget vártam már. Azóta nem írtak... Lehet kicsit dühösen fogalmaztam, de 7.17 se ma volt.
Most megint várok....

http://sb-soft.hu - "A" számlázó

(#18521) Doxyka


Doxyka
újonc

Sziasztok!
Ugyan elolvastam az összefoglalót és a sok-sok kommentet, de inkább kérek segítséget...
Először rendeltem a BG-ről paypallal augusztus közepén.
08.18-án átadták nemzetközi szállításra (CQ...DE ragszámos), azóta se kép,se hang... Szerintetek várható még ez a csomag? Eu Priority Mail-es szállítás volt..Megnéztem már a tracking alapján máshol is,de sokkal nem lettem előrébb nyilván. A csomag tömegénél a gramm be van írva,szóval reménykedem még, hogy nem veszett el...Köszi előre is!

(#18522) V/ válasza Doxyka (#18521) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha azt olvasod hogy Feucht-ból elküldték Magyarországra és az 08.18. 08:00 volt akkor, valamint nincs küldemény típus (mert nem csak a súly kell) akkor azt "elvesztették".
19-én estig ide kellett volna érni, de legkésőbb 24-én.

(#18523) Doxyka


Doxyka
újonc

Az nincs sajnos, akkor hiába várjuk.. :(

(#18524) darvinya


darvinya
titán

Jártatok már úgy, hogy egyik napról a másikra fiók nem létezik.
Próbálok belépni, s nem tudok, jelszó emlékeztetőnél, meg nem létezik a válasz.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#18525) solti válasza darvinya (#18524) üzenetére


solti
senior tag

igen. Írj emailt a Supportra, vagy várj, majd 1x megjavul. Nekem is volt ilyen, de megmaradt az account
szerk : nekem csak lockolva volt, de létezett a fiók

[ Szerkesztve ]

(#18526) darvinya válasza solti (#18525) üzenetére


darvinya
titán

Nem mindegy.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#18527) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Sziasztok!

Nincs valakinek feles pontja amit nem bánna ha elhasználnék? Kb 3ezerre lenne szükségem, Poco X3-at rendeltem aliról eu raktárból, viszont még mindig nem adták fel, így inkább lemondanám és megrendelném BG HK raktárból, úgy gondolom BG-nél talán több gari van a cuccra mint alin.

(#18528) solti válasza darvinya (#18526) üzenetére


solti
senior tag

tudom, azért pontosítottam :U

(#18529) petipetya válasza PainKiller13 (#18527) üzenetére


petipetya
nagyúr

Van 307 banggood pontom, de kérdés miként tudom átadni? Valóban fel tudod használni? Bármit akartam idén pontozni, arra vagy jobban jártam egy kuponnal, vagy nem engedte a pontokat a termék akciós mivolta miatt.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#18530) vandor01 válasza PainKiller13 (#18527) üzenetére


vandor01
őstag

most kaptam mailt

[100PCS ONLY] $199.99 POCO X3|NFC|SNAPDRAGON 732G OCTA CORE|5160MAH|64MP AI QUAD CAMERA|GRAB NO

ha kell atkuldom

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#18531) PainKiller13 válasza vandor01 (#18530) üzenetére


PainKiller13
őstag

Köszi ez lenne a cél (200 dolcsi), megjött nekemis, de nemigen tudom kivenni, hogy miként lesz ennyi az ára :D

(#18532) darvinya válasza PainKiller13 (#18531) üzenetére


darvinya
titán

Mert csak 100db lesz ennyi.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#18533) pn4hvq válasza PainKiller13 (#18531) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Ha nem sos, akkor én várnék 1-2 hetet, és le fog kúszni az ára a 200$ alá (legalábbis én a Poco F2 Pro-val vártam és bejött). Néznék Alis eu store-t is ezügyben, bár írtad fentebb a garanciakérdést...

(#18534) PainKiller13 válasza pn4hvq (#18533) üzenetére


PainKiller13
őstag

215ért rendeltem alis eu storeból, nem a 15 usd miatt, főleg akkor még 305 volt a dolcsi, hanem inkább a garancia, karácsonyra lesz szóval piszkosul ráér még.

(#18535) pn4hvq válasza PainKiller13 (#18534) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Ha ráér, akkor én 11.11-re várnék. Akkor tuti lesz extrajó áron.
A garancia pedig (saját vélemény) kínai rendelés esetén: nem értelmezhető.

Banggood: 199$ [link]
Ez a fentebb kérdezett email only ár 500db-ig.

[ Szerkesztve ]

(#18536) PainKiller13 válasza pn4hvq (#18535) üzenetére


PainKiller13
őstag

Igen megtaláltam, szerintem hagyom az alis rendelést, az tuti ideér spanyolból pár héten belül ha feladják.

11.11 nekem eddig szinte sosem jött meg karácsonyig, főleg kínai raktár nem.

(#18537) zagloba


zagloba
aktív tag

Anyukám most hívott ,h megjött a táblagépem! 12 munkanap itt volt! Igaz az első 8 napban meg sem mozdult! De utána a repülő behozta a lemaradást. Már csak a tokot várom hozzá! Öröm és boldogság! :))

(#18538) darvinya


darvinya
titán

Írtam szupportnak, odáig jutottunk, hogy már zárolt lett a fiókom, s 24 órán belül feloldják.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#18539) x64


x64
aktív tag

Sziasztok!

Szept. 1-én rendeltem egy forgószéket CZ raktárból EU Priority Mail (2-5 business day) szállítással. Trackingszám szerint szept. 3-án adták fel Németországban DHL Paket-tel.
A várható szállítás BG rendeléskövető oldal alapján szept.12 lett volna.
A tracking info jelenleg is: "The shipment has been processed by the sender. You will receive further information as soon as the shipment is received by DHL."
Írtam nekik chatben, kérték, hogy várjak 30 napot. Kértem a supportost, hogy inkább eszkalálja, erre másnap emailben válaszoltak, hogy várjak 70 (!!!) napot. :C
Paypalon dispute-ot indítottam, ott már csak azt kérték, hogy még egy hetet várjak, mert customs clearance meg poor weather conditions...
Feladták ezt egyáltalán? Várjak még egy hetet, mielőtt a PP-nak eszkalálom?
Köszi!

(#18540) V/ válasza x64 (#18539) üzenetére


V/
Topikgazda

Megadnád a számot? De ez elég nagy darab dolog, így nem tűnhet el. Az azért tudod hogy a várható szállítás az nem jelent fix határidőt és csak 3 nap telt el, nem 3 hét. Lehet hogy korai volt a PayPal.

[ Szerkesztve ]

(#18541) x64 válasza V/ (#18540) üzenetére


x64
aktív tag

Persze: CQ611365737DE
Egyelore csak “beszelgetunk” a Paypal feluleten, okt.5-ig barmikor lezarhatom/eszkalalhatom.

[ Szerkesztve ]

(#18542) V/ válasza x64 (#18541) üzenetére


V/
Topikgazda

Ez szintén egy német postai azonosító, téves a DHL-es szöveg.
Ebből nem volt a cseh raktárban, mert akkor már átvitték volna Németországba és elindult volna ide. Biztos volt készleten amikor kifizetted? Azt kell tisztázni a BG-vel hogy miért igazolták le a szállítást, adtak nyomkövetési számot ha nem is volt raktáron ez a termék.
Úgy gondolom hogy ez úton van Kínából utórendelésként, de nem ért még a cseh raktárba.
Az utóbbi időben mindenkinek akik kínai kötődésű EU-s lerakatból akar vásárolni azt javaslom hogy fizetés előtt rá kell kérdezni. A raktári készlet kezelés sajnos nem igazán valósul meg.

[ Szerkesztve ]

(#18543) petrson


petrson
senior tag

Megérkezett a tablet-em, aminek nagyon örülök, bár van egy kis (nagyobb) gond...
Úgy kezdődött a történet, hogy mára vártam, de a tracking szerint délelőtt 10 után kézbesítetlenül a helyi postára továbbították a csomagot. Fel is hívtam őket, hogy miért, hiszen voltak itthon, a csengő működik, stb. Ma munka után bementem, elhoztam a csomagot személyesen, már gyanús volt, hogy tűl kicsi csomagot kaptam. Volt egy jegyzőkönyv csatolva, hogy "...a nejlon csomagoló szakadt, tartalom hozzáférhető. Jegyzőkönyvezés és visszazárás után továbbítva..."
Itthon elindítottam egy videót a kicsomagolásról, a tablet maga itt van, de a billentyűzetet nem kaptam meg. Elvileg két dobozban szállították volna, most néztem YT unboxing videót róla. /V topikgazda kolléga csekkolta a küldeményt nekem pár nappal ezelőtt, amit köszönök ismét, akkor a küldemény kb. 1,5 kg volt, én ebből kaptam alig 1 kg-ot... Ilyenkor kinél kezdjek el reklamálni? Gondolom Magyar Posta? Ha nem tudnak rá magyarázatot adni, akkor hogyan tovább? Ez utóbbit tartom valószínűbbnek...
Bocsánat a hosszú postért, de már kicsit elegem ebből, az előző rendelésem (szintén tablet) "elveszett", most meg szarakodhatok ezzel is.

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#18544) vandor01 válasza petrson (#18543) üzenetére


vandor01
őstag

szerencses kakas vagy......
lasd a pozitiv oldalat a tortenesnek....
vihettek volna a tabletet is azt most nyomkodhatnad a billenyuzetet kepernyo nelkul!

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#18545) x64 válasza V/ (#18542) üzenetére


x64
aktív tag

Koszi, kb. ezt gondolom en is.
Feheret rendeltem, amikor a rendelest leadtam (szept.1.) mindegyik szinbol volt keszleten a CZ raktarban.
Most csak a pirosat mutatja keszleten.
Csak azt nem ertem, hogy miert kell melle beszelni, miert nem tudjak megirni, hogy “bocs, tevedtunk, elfogyott, 6 het mulva erkezik ujra, fenntartod a rendelest, vagy visszautaljuk a penzt?”
Miert kell bekamuzni, hogy mar feladtuk, meg kerdezzem meg a helyi postat, meg poor weather condition, stb.?

(#18546) petrson


petrson
senior tag

*szerk: elfelejtettem csekkolni, a jegyzőkönyv szerint 960g-ot vett át a posta. A csomag Feucht-on keresztül jött. Akkor nem a MP-nál kell kezdenem, írok a BG-nek...

@vandor01: szerintem megvan a megoldás rá mi történhetett. A tablet maga egy kb. semleges csomagolásban érkezett )semmi kép a dobozon), a billentyűzet doboza pedig (YT videó szerint) ábrázolja magát a tabletet és a hozzá tartozó billentyűzetet. A hülyék azt hitték, abban van a nagy fogás... :DD

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#18547) V/ válasza petrson (#18543) üzenetére


V/
Topikgazda

A Postánál kellene kezdeni a reklamációt, ha adnak valami igazolást vagy ezt a jegyzőkönyvet és a videót el kellene juttatni a BG-hez és kérni valami kártérítést. A végeredményt nem tudom megjósolni sem, de talán kapsz valamit.

(#18548) petipetya válasza petrson (#18546) üzenetére


petipetya
nagyúr

A rohadékok.

"nincs rá lezsóidő"

(#18549) petrson válasza V/ (#18547) üzenetére


petrson
senior tag

Megírtam nekik az esetet (BG-nek), csatoltam 2 képet, itthon lemért súlyról és egy drive megosztást a videóról. Meglátjuk, mire megyek vele...
Ez nem a Banggood hibája, szinte biztos. Ez megint a feucht-i fekete lyuk szerintem, azért ez tényleg felháborító már és látva youtube-on a billentyűzet dobozát, tuti a tabletre utaztak.
Baromi jó dolgok vannak a BG-n, de többet semmit nem rendelek tőlük. Nem tudják a küldeményeket kontrolálni, 4 megrendelésből egyet kaptam meg hiánytalanul az elmúlt 1 évben (az egy kisebb csomag, powerbank volt cseh raktárról szintén).

[ Szerkesztve ]

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#18550) sysrq válasza sysrq (#18476) üzenetére


sysrq
őstag

Nálam van változás, de kicsit rémisztő.
Mivel a tn nélküli csomagom nem érkezett meg a későbbi rendeléseimet már tn-el kértem.
A postás be is rakta a postaládámba, nem zárható, bárki hozzáférhet.
Másnap küldött a BG egy emailt hogy látják megérkezett a csomag, igazoljam vissza meg értékeljem. (?)
Bónusz, az elveszettnek hitt csomag is befutott ( a tn nélküli) elég durván megnyomorgatva.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.