Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17251) ot93


ot93
senior tag

Üdv,
Nekem is feladták elvileg már péntek szombat körül 2 csomagomat, de sehol sem látom, hogy valamerre haladna is :) Ilyenkor mi van?
LT084954070NL
LT084834749NL

szerk: Utóbbi mégis működik :K

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#17252) V/ válasza ot93 (#17251) üzenetére


V/
Topikgazda

Korai még nézegetni. Főleg hogy mai a bejegyzés az elsőnél. A másik már úton van. Nem írtad milyen szállítás és honnan indították, de ha nem EU raktár és EU Priotity majd akkor lesz mozgás a holland postai számmal ha beérkezik Hollandiába. Addig fű alatt jön.

(#17253) ot93 válasza V/ (#17252) üzenetére


ot93
senior tag

Rendben. Kínai raktárból és Priority Direct Mail szállítással jön.

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#17254) V/ válasza ot93 (#17253) üzenetére


V/
Topikgazda

Akkor is Hollandiába érkezik előbb, azután ide. Ráérsz úgy 7-12 nap múlva figyelni. De nekem a legutolsó az 23 napra jött meg a vásárlás napjától számolva. Így jött.

(#17255) vandor01 válasza ot93 (#17251) üzenetére


vandor01
őstag

kb 2 het mire lesz kovetkezo mozgas marc 30 - Apr 14...
habar fugg a virus szitutol?
lehet 10 nap de volt olyan is hogy 30 napig varatott magara....

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#17256) Tressy


Tressy
senior tag

Érdekes ez a paypalról nem megy a fizetés dolog én is beleszaladtam ebbe éppen ma de ahogy nézem a hozzászólásokat nem vagyok egyedül....

(#17257) V/ válasza Tressy (#17256) üzenetére


V/
Topikgazda

Próbáld később és ellenőrizd a fizetési vonalat, mert a banknál, a kártyatársaságnál és a Banggoodnál is lehet hiba. A kiírt üzenetből lehet következtetni az okára is.
De itt nem igazán látok ilyen jellegű hozzászólást. 1 volt 04.22-én.

[ Szerkesztve ]

(#17258) w.miki válasza V/ (#17237) üzenetére


w.miki
veterán

Úgy néz ki, vagy a varázslat, vagy a cservicesz@banggood.com segített.
5 nap után végre be tudtam lépni a fiókomba, már nem locked.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#17259) Tressy válasza Tressy (#17256) üzenetére


Tressy
senior tag

Itt is akad egy 4 nappal előtte [link] pont ugyan ez a bajom nekem is.Bangoodnál van a hiba mert máshol jó

[ Szerkesztve ]

(#17260) tgyurcy


tgyurcy
csendes tag

Sziasztok!

Február 21-én rendeltem egy telefont a Banggood-on EU Priority Line-nal, amit a rendszerük szerint február 24-én adtak fel. Paypal-lal fizettem. Vártam türelemmel, gondoltam a vírus mizéria miatt késik ennyit, aztán végül megunva április 24-én nyomtam a rendelésnél egy Refund-ot arra hivatkozva hogy a termék nem érkezett meg. Nyomkövetésen (CS640184621DE) látszik március 6-án elakadt, azóta semmi. Jött is egy sablon email április 25-én, hogy sajnálják meg minden, tudok e várni még 9 napot, na meg hogy 70nap a garantált max kiszállítási idő, utána keressem meg őket. Mik a lehetőségek? Vagy ennek már búcsút inthetek?

(#17261) vandor01 válasza tgyurcy (#17260) üzenetére


vandor01
őstag

erre nagy esellyel (99%) bucsut inthetsz :W
erre a szora " Feucht " keress ra itt a topikban
minden kerdesedre valaszt fogsz kapni :F

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#17262) qqcqqc válasza tgyurcy (#17260) üzenetére


qqcqqc
őstag

Én egy tablet miatt levelezgetek velük, amit szerintem már másfél hónapja egy újnémet család használ.

(#17263) Monaaaaa válasza qqcqqc (#17262) üzenetére


Monaaaaa
kezdő

De ilyenkor visszafizeti a pénzt a BG? Vagy hogy van?

(#17264) qqcqqc válasza Monaaaaa (#17263) üzenetére


qqcqqc
őstag

Hát kézbesítés nem történt, nekem máj 3-án lejár a 60napom, kötöttem náluk biztosítást, reménykedek.
Mondjuk én újraküldést kérnék, mert annyiért már nem kapnék tabot.
Minden más esetben ott a PayPal.

(#17265) V/ válasza Monaaaaa (#17263) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen visszaadja, itt az probléma, hogy az elvesztést a német postának kellene leigazolni feléjük és azután jön vissza a pénz. Viszont a nyilvánvaló dolgot, hogy ezeket ellopták nem hajlandók elismerni. Amikor azt látszik hogy átadva ide történő szállításra, normál körülménynek közt 12-14 óra és Magyar Posta átveszi, de maximum 48 órával lehet számolni. Ha ennyi idő alatt nem kerül Mo-ra akárhogy szépítjük azt bizony ellopták. Írtam ajánlott levelet a német üzletág igazgatónak a sorozatos lopások miatt, kézbesítve lett 3 hete és semmi reakció.

(#17266) tgyurcy válasza qqcqqc (#17264) üzenetére


tgyurcy
csendes tag

Köszönöm mindenkinek a választ!

PayPal-lal fizettem mint, írtam. Tehát a pénzt be tudom hajtani ha jól értem. Esetleg előtte még egy emailt megpróbálok az ügyfélszolgálat fele.

(#17267) Monaaaaa


Monaaaaa
kezdő

Köszönöm szépen a választ én is! :R

(#17268) MrDerekas válasza tgyurcy (#17266) üzenetére


MrDerekas
addikt

Előbb a bg-al boxold le. Minden elveszett csomagom árát visszadták eddig. Volt, hogy a pontokat is. (Ez mondjuk nem jellemző) Szóval chaten vagy mailban kérheted a refundot a 70 nap leteltével. Ezt ki kell várni mindenképp, mert őket is köti a szerződés.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#17269) tgyurcy válasza MrDerekas (#17268) üzenetére


tgyurcy
csendes tag

Köszönöm a tanácsot. :R Megvárom a 70 napot.

(#17270) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Sziasztok!

Egy csomó termék a héten még CZ raktáras volt, most viszont akármi amit korábban néztem, csak USA vagy CN raktárban érhető el.
Nekem nicns szerencsém és elfogytak ezek, vagy megszűnt a CZ raktár?

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#17271) V/ válasza Mosqu!to (#17270) üzenetére


V/
Topikgazda

Valaki kitalálta ott Kínában és terjesztik, miután már a csehek is feloldották a lezárásokat, a következő szöveget:
Dear customer First of all, thank you very much for your purchase. Currently the postal address does not support shipping from Czech Republic . If you accept, we will ship from China and choose fast logistics, you can receive the parcel soon.
De ez nem 100%, lehet hogy kifogytak és nincs készletük.

[ Szerkesztve ]

(#17272) ssgt1981


ssgt1981
senior tag

A holland postás eu priority szállítások átlagban mennyi idő után érkeznek meg?
Az normális, hogy egy 24-én feladott csomagnak még nem aktív a tracking száma?

(#17273) V/ válasza ssgt1981 (#17272) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen, mert CN-ből rendelted, még oda kell érni a holland postához. Mindig így van és ez akár 2 hét is lehet a mostani időkben.

(#17274) Monaaaaa válasza ssgt1981 (#17272) üzenetére


Monaaaaa
kezdő

Nekem sincs még semmi, 19-én feladott csomaggal.

(#17275) ssgt1981 válasza V/ (#17273) üzenetére


ssgt1981
senior tag

Köszi szépen a választ! A sima csomag esetében mennyi a szállítási idő? Ilyen csomagom is van kettő, ezeket 14-én adták fel. Az ezekhez kapott tracking szám is a holland postához tartozik, de itt van információ.

(#17276) V/ válasza ssgt1981 (#17275) üzenetére


V/
Topikgazda

A legutóbbi kettő 21 és 23 nap volt áprilisban, a járvány előtt meg azon belül érkezett amit írnak.

(#17277) ssgt1981 válasza V/ (#17276) üzenetére


ssgt1981
senior tag

Köszi szépen! Ezek voltak innen az első vásárlásaim

(#17278) Cyborg


Cyborg
őstag

Sziasztok,

Adott egy Mi9T 128GB , kuponnal ~86.000 körül lenne, itthon 99.000, talán megéri kintről venni.
Ezt, ha EU prority line-nal rendelem HK direck raktárról, akkor is afa mentesen fog jönni?

Javasolt kötni shipping insurance-ot?

Köszi szépen!

(#17279) V/ válasza Cyborg (#17278) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen úgy jönne, én mindig javaslom a biztosítást.

(#17280) vandor01 válasza Cyborg (#17278) üzenetére


vandor01
őstag

ezert erre keress ra! itt a topokban: Feutch

ebben a szituban ami Feutch ban es plus a COVI9 miatt van...??
magamreszerol fognam a 99e ft besétálnék a bootba es Hétfon mar bokdoshetnem a telefont! Nem pedig rizikoznek aztan szivoznek a BG supporttal es meg Juliusban is a regi telcsit kene bokdosnom 13e ft-ert!? 40euro? es meg helyi szerviz gari is lenne?

de ez en vagyok.... nem vagyunk egyformak....
annak ellenere hogy jopár eve nem vettem telcsit Mo-on csak kinabol rendeltem igaz nem is ennyiert!

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#17281) vandor01 válasza vandor01 (#17280) üzenetére


vandor01
őstag

bocsi rosszul irtam inkabb erre keress ra: Feucht

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#17282) Stigma.HC válasza vandor01 (#17280) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Pont ezen filóztam én is két hete. Szerencse, hogy olvasgattam a topikot. Pont emiatt vettem én is meg hét elején végül itthon ezt a telefont.

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#17283) solti válasza vandor01 (#17280) üzenetére


solti
senior tag

Feucht vagy még nélküle is túl kicsi ez a különbség, hogy külföldről rendelje az ember...

(#17284) draco31


draco31
veterán

Március elején rendeltem valamit, és véletlenül április elején rányomtam, hogy megérkezett. De még nem érkezett meg. Ilyenkor mi a teendő? Bukta?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#17285) V/ válasza draco31 (#17284) üzenetére


V/
Topikgazda

Hát a posta ezt nem tudja, hozni fogja. ;] Némi bonyolultsággal jár ha nem érkezne meg, de meg lehet oldani.

(#17286) draco31 válasza V/ (#17285) üzenetére


draco31
veterán

Azt tudom, hogy a posta nem tudja. Csak ha nem jönne meg még kb 2 héten belül, akkor hogy tudom visszakönyörögni az árát? Ez egyébként, vettem egyet magamnak még karira, és megtetszett tesómnak is.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#17287) V/ válasza draco31 (#17286) üzenetére


V/
Topikgazda

Nyugi, majd foglalkozunk vele ha nem kapod meg. Még akkor sincs gond ha nem nyomkövetett a küldemény.

(#17288) Cyborg válasza vandor01 (#17280) üzenetére


Cyborg
őstag

Oh, köszi, hogy felhívtad a figyelmem erre a dologra, ezzel nem voltam tisztában.

Már filózok egy ideje a rendelésen, de akkor inkább nem kockázatok.

Köszi mégegyszer!

(#17289) draco31 válasza V/ (#17287) üzenetére


draco31
veterán

Kellett panaszkodjak, megérkezett :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#17290) ot93


ot93
senior tag

3db akkut 82$ értékben mennyire ajánlott egyben rendelni? Csak standard mail register választható, mekkora eséllyel vámolják meg? :) (alapból veszélyes áru, lehet, hogy jobban fel is kelti a figyelmet?) tariff insurance egyébként "köthető" rá 0,45-ért...

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#17291) vandor01 válasza ot93 (#17290) üzenetére


vandor01
őstag

hobby kingen van ejropai raktar ennyi zsetonert mar ingyee szallitjak max 1 het!
de te tudod.... akkor rendeld meg kinabol egyenkent...

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#17292) Csatravi


Csatravi
senior tag

Üdv !
Eddig az Ebay és az Aliexpress volt a bevásárlóhelyem. Gondoltam kipróbálom a BG-t is.
Valami nem jön össze :) Beregisztráltam kiválasztottam a terméket. Igaz hogy Preorder termék de továbbküldött a fizetés oldalhoz. Proceed to Checkout-ra kattintva majd Place Order.
Feljön a PayPal bejelentkezés oldala. Belépek, feljön hogy mennyit kell fizetni, szállítási cím és a bankkártya félig rejtett adattal. Rányomok a fizetésre. [kép] Egy kicsit molyol majd felugrik egy új oldal és nem hajtódik végre a fizetés hanem ez [kép] az oldal jön fel. Persze ezt itt már nem piszkáltam mert minek ha egyszer be van regisztrálva a kártya. Évek óta használom. Meg felötlött bennem hogy nehogy már halásszon valaki.
A kártya érvényességi ideje bőven több mint 2 év. Nem rég vásároltam vele PayPal-on keresztül. Nem értem mi lehet a hiba ?

(#17293) V/ válasza Csatravi (#17292) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem volt rajta elegendő pénz vagy a banki vásárlási darabszám limitet elérted és emiatt nem érzékelt fedezetet. A PayPal-on a kártya banki váltásra van állítva?
De technikai hiba is lehetett.

(#17294) Csatravi válasza V/ (#17293) üzenetére


Csatravi
senior tag

Eddig minden rendben volt a kártyával. Többször vásároltam vele. A kártyát is feltöltöttem elégséges pénzzel. (virtuális kártya) Nem hinném hogy az előző havi 4-5 vásárlás leterhelte volna. Ebben a hónapban meg nem is vásároltam még vele. Tegnap este is ezt csinálta. Akkor töröltem a vásárlási kezdeményezést. Ma újra próbáltam és szintén ugyanaz lett az eredmény :(

(#17295) petipetya válasza Csatravi (#17294) üzenetére


petipetya
nagyúr

Szerintem hagyd, elég gyanús hogy a banggood esetén ez történik. Semmi esetre se fizess náluk bankkártyával, hátha nem érkezik meg a cucc és később emiatt utasítják el.

"nincs rá lezsóidő"

(#17296) V/ válasza Csatravi (#17294) üzenetére


V/
Topikgazda

Nézd az a szöveg akkor jelenik meg ha a PayPal kliens elküldi az összeget a banknak és onnan nem kap visszajelzést vagy azt hogy nincs ennyire fedezet.
Próbáld meg másik böngészővel, ne legyen VPN és egyén anonim böngészés vagy mobil app-al fizess.
Esetleg a magyarra fordítást el kellene felejteni, nálam a fizetési oldal sem így néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#17297) V/ válasza petipetya (#17295) üzenetére


V/
Topikgazda

PayPal esetén is általában bankkártyával fizetünk, akinek nincs PayPal az csak kártyaadat megadással fizethet, de emiatt nem utasítják el a reklamációt.

(#17298) Csatravi válasza petipetya (#17295) üzenetére


Csatravi
senior tag

Semmi esetre sem szeretnék mással csak PayPal-al. Viszont az ott feldobott ablakon hogy adjam meg a kártyaadatokat azt meg nagyon nem csinálnám mert annál jobban van zabszemem van amiatt hogy halászkodnak. Főleg hogy a BG oldalról terel úgy át hogy a végén kártyaadatokat kér. Azért akartam csak a BG-t használni hogy EU raktáras legyen mivel kb 80$ árú a cucc. Meg talán gyorsabban és olcsóbban meglenne mint az aliról. Főleg hogy azt is beterelnék a VÁM procedúra alá.

(#17299) Csatravi válasza V/ (#17296) üzenetére


Csatravi
senior tag

Több mint 10 éve használom a Foxit böngészőnek ezen beállítással a PC-n. Nincs semmi hókuszpók. A fordítást még kilövöm. Nem én raktam magyarra.
Hátha összejön. Ha nem akkor felejtősre teszem a BG-t.

Köszi mindenkinek a válaszokat. Ha sikerrel jártam akkor azért jelzem.

(#17300) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Support javaslatára csináltam egy új reget. Működik ugyan, de pl a megerősítő email nem érkezik meg napok óta, többszöri kísérletre sem.
Ugyanez van mondjuk a snatch játéknál is, nincs email róla.
(-sem promóció, sem spam mappában nincs)
Az email cím évek óta jól működik.
Mi a teendő?

#?*@&!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.