Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17451) ot93


ot93
senior tag

Van a kosárban egy termék ami VIP logóval van ellátva (mint mikor valami "promo"). Viszont pontokkal vagy kuponnal ennél olcsóbbra jönne ki, de nem engedi azokat használni, merthogy kedvezményes (szintúgy mint egy promo terméknél). Amúgy csak pár hete van, ennél az egy terméknél, és tudom, hogy ennél olcsóbb lehetne). Van erre valami megoldás?

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#17452) V/ válasza ot93 (#17451) üzenetére


V/
Topikgazda

Nincs. Majd ha nem lesz promo-s akkor használhatod fel az egyebeket.

(#17453) petipetya válasza ot93 (#17451) üzenetére


petipetya
nagyúr

Mi az, ha nem titok? Csak azért kérdem, mert mostanában sok olyan 0-30 USD közötti Xiaomi cuccot látok a TomTop-on ugyanannyiért vagy minimálisan olcsóbban, mint amennyiért a couponsfromchina.com-os kuponnal a banggood-on meg lehet venni.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#17454) vandor01 válasza petipetya (#17453) üzenetére


vandor01
őstag

ez teny es valo.... de BG-t nem ez olcso arai miatt valasztjuk :DDD
hanem esetleg megveheto a 100-200 ejros cucc okos szallitassal
es igy neha a kicsit dragabb csak occobb lesz! sajnos ezekre is igaz
ez a kupponos, promos, pontos, tobbet veszel es megsem lesz occob BG szabalyok :W

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#17455) ssgt1981


ssgt1981
senior tag

Az EU-s priority szállítások is postával jönnek vagy ezek gls-esek?

(#17456) MrDerekas válasza ssgt1981 (#17455) üzenetére


MrDerekas
addikt

Nekem MPL hozta mind.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#17457) ssgt1981 válasza MrDerekas (#17456) üzenetére


ssgt1981
senior tag

Köszi

(#17458) V/ válasza ssgt1981 (#17455) üzenetére


V/
Topikgazda

Mindkettő szállíthatja, 2 kg felett vagy nagy méret inkább a GLS

(#17459) Kolondrum válasza ssgt1981 (#17455) üzenetére


Kolondrum
félisten

DHL (poco f2 pro)

(#17460) ot93 válasza V/ (#17452) üzenetére


ot93
senior tag

De miért lett VIP? Ha bejelentkezés nélkül nézem, akkor az eredeti árát mutatja, amit lehetne gondolom pontozni, csak ha mondjuk regisztrálnék új fiókot, ott nem lenne pontom sem.
És miért pont az az egy termék VIP csak? Ilyen VIP árat amúgy még nem is láttam.

petipetya
Mármint mi mi az?
Van amúgy még kb. 3500 pontom, ezekkel 17%-ot le tudok húzni az árból, illetve most jobb választás a -20% -os kupon, ezt eddig majdnem mindenre működött, kivétel persze a "promo" cuccok. De már hármat felhasználtam, persze van, hogy így is csak kb. ott vagyok, mint a járvány előtt. Hisz általában min. 2,5$ a szállítás már, meg kicsit emelkedtek is az árak.
Tomtop árakat ritkán nézem, lehet, hogy ott olcsóbb alapból, ezt nemtom. Én magyar árakhoz nézem. Ha csak kicsit olcsóbb, akkor bemegyek itt a boltba. De ha már mondjuk 30%-al olcsóbb Kínában, akkor inkább onnan rendelem. Persze a termék árától is függ, hogy mennyi % különbség esetén rendelem onnan. Pár száz forintos kütyüket meg most maximum együtt rendelve éri meg, mert akkor általában osztódik a szállítási díj közöttük (nem mindig, van, hogy növekszik)...

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#17461) V/ válasza ot93 (#17460) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem úgy lett VIP, hanem egyszerűsítve lett a felület, az adott terméknél az összes warehouse választható ahol meg lehet vásárolni. Most nincs külön oldaluk. Ez pedig egy gyűjteményes oldal a gyors eléréshez néhány terméknél.

(#17462) ot93 válasza V/ (#17461) üzenetére


ot93
senior tag

na, mostanra el is tűnt a vip ár. Most már újra az eredetit mutatja...

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#17463) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Vár még valaki itt poco f2 pro -t bangiról? 1-2 napot jósol és elér németbe. (Az elmúlt 60 nap adataiból 19 csomagra vetítve)

(#17464) Imi1981


Imi1981
veterán

Sziasztok! Off-ba írom mert nem egészen ide tartozik mert másik áruház. Rendeltem Geekbuyingról egy olcsó tv boxot bátyámnak és eu raktárból gls szállítással. Erre 2-7 napot írtak link ! Tényleg megjönnek az EU raktáros cuccok 7 napon belül? A GLS értesíteni fog ? Nem rendeltem még így sosem.

(#17465) V/ válasza Imi1981 (#17464) üzenetére


V/
Topikgazda

Úgy szokott lenni ahogy írod, ha tényleg van raktári készleten.

(#17466) Imi1981 válasza V/ (#17465) üzenetére


Imi1981
veterán

Köszi. Gondolom innen link nem tudom meg hogy van raktáron vagy nincs?

(#17467) Imi1981


Imi1981
veterán

Rövidebb lett a szerkesztési idő? Pontosan ezt rendeltem és innen link

(#17468) V/ válasza Imi1981 (#17467) üzenetére


V/
Topikgazda

Látod hogy egy görög vevő is rákérdezett February 08, 2020 mielőtt megvette volna, még most is rákérdezhetsz. A képernyő alsó részén Questions & Answersés az megjelenő új oldalon alul az Ask a Question

[ Szerkesztve ]

(#17469) Imi1981 válasza V/ (#17468) üzenetére


Imi1981
veterán

Rákérdeztem és tök hamar válaszoltak ! Már fel is adták ! Tetszik ez a Geekbuying ! Jó lenne összevonni a gearbest, banggood ( hozzácsapni a Geekbuying-ot is) és más megbízhtóbb kínai áruház fórumokat mert úgy egyszerűbb lenne egy helyen szerintem.
Köszönöm a segítséget ! :R

(#17470) #92063744


#92063744
törölt tag

Sziasztok!

Kicsit belekavarodtam a dolgokba, ezért fordulnék hozzátok.

Május elején rendeltem töltőket az oldalról, kínai raktárból kb 15 000 Forint értékben. Én hülye nem PayPal-al, hanem Apple Pay-jel fizettem, mert kényelmesnek tűnt egy kattintással elintézni mobilról.

Nos, azóta jött egy értesítés, hogy a csomagom valószínűleg megsérült szállítás közben. Írtam az ügyfélszolgálatnak, és azt mondták, ha kérem, refundolják a rendelést.

Jelen pillanatban azt írja az app, hogy ez megtörtént. Mégis, félek, hogy az Apple Pay miatt megérkezik-e ez az én számlámra valaha.

Kerestem az interneten fel-alá, de nem találtam semmi erre vonatkozó leírást.

Tudom-tudom, PayPal-lal sokkal biztonságosabb lett volna, de sajnos ezt már nem tudom visszacsinálni.

Szerintetek ez elúszott? :(

(#17471) ot93 válasza #92063744 (#17470) üzenetére


ot93
senior tag

Ha visszaküldték a pénzt, az apple pay miért lenne ebben akadály? Csak nem nyúlja le az apple a pénzed :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#17472) V/ válasza #92063744 (#17470) üzenetére


V/
Topikgazda

Nyugodj meg, a pénzed meg fog érkezni, a szokásos 2-5 nap azért szükséges.

(#17473) XtremLor


XtremLor
őstag

Amit elotte adtak fel egy nappal mar tobb mint egy hete megkaptam kezdjek el aggodni vagy igy betud ragadni?

2020-05-12 08:00
Consignment departure
2020-05-12 08:00
Send item abroad
2020-05-11 06:50
Insert item into bag
2020-05-09 14:24
Receive item from customer
Feucht, Germany, The shipment will be transported to the destination country/destination
2020-05-10 23:51
Feucht, Germany, The international shipment has been processed in the export parcel center
2020-05-09 14:24
Köln, Germany, The international shipment has been processed in the parcel center of origin

"Legen...Wait for it...Dary"

(#17474) V/ válasza XtremLor (#17473) üzenetére


V/
Topikgazda

Inkább a nyomkövetési számot a már meg mert nekem úgy tűnik hogy megérkezett ide, ez is az NPKK-ba megy most lassú a postai feldolgozás akár 1 hétig ott lehet.

(#17475) XtremLor válasza V/ (#17474) üzenetére


XtremLor
őstag

[link] :R

"Legen...Wait for it...Dary"

(#17476) V/ válasza XtremLor (#17475) üzenetére


V/
Topikgazda

Rosszul gondoltam. Sajnos nem jó hír, ez nagy valószínűséggel az elveszett küldemény kategória mert nincs küldemény típus és súly bejegyezve és 15-ig mindenképp a Magyar Postának érkeztetnie kellett volna.

A pénzed visszakapod, de hosszabb idő lesz, mert a németek több hét után hajlandók beismerni az elvesztést (ellopást)

(#17477) qqcqqc válasza XtremLor (#17475) üzenetére


qqcqqc
őstag

Nem akarlak elkeseríteni, de március 13. óta nem mozduló csomagom panaszára kaptam olyan választ, hogy várjak még 10 napot.
Elöbb-utobb biztos lezárul, csak türelem kell hozzá.

(#17478) XtremLor


XtremLor
őstag

Köszönöm sracok, ettol tartottam en is.....!

"Legen...Wait for it...Dary"

(#17479) Tangerine válasza V/ (#17412) üzenetére


Tangerine
senior tag

Most, hogy lejárt egyik csomagomnál a 60 nap, írtam nekik. Erre azt írták, hogy ismeretlen okból visszament a cucc, és hogy jó-e a címem?
Vajon igaz lehet, vagy el sem küldték?
Ha nem szólok akkor benyelik a pénzt? :U

Ezt írták:
"We are sorry to hear that your order 82248497 was returned due to unknown reasons.
Would you mind checking if your address is correct?
If all the details of your address are correct, we can arrange a full refund or a reshipment of your order. Which option do you prefer?"

[ Szerkesztve ]

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#17480) V/ válasza Tangerine (#17479) üzenetére


V/
Topikgazda

Milyen szállítás volt? Ha van nyomkövetési számod akkor tudjuk ellenőrizni az állításukat.

(#17481) Tangerine válasza V/ (#17480) üzenetére


Tangerine
senior tag

EU Priority Line, van tracking szám.
Két rendelés volt. Egyik (82248497) 03.20-án (ezt reklamáltam most) CS640438564DE tracking számmal.
A másikat (82603638) 03.30-án rendeltem (CS640318589DE), abból még van pár nap hogy 60 legyen, de persze az sem ért még ide, és szerintem nem is fog.
A trackingot nézegetve itt: http://parcelsapp.com/en/tracking/ mindkettőnél csak "Guangzhou, China" van, onnan nem ment el, nincs másik város.

[ Szerkesztve ]

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#17482) V/ válasza Tangerine (#17481) üzenetére


V/
Topikgazda

Szerintem mindkettőre igaz hogy el sem jutottak a német postáig, így legalább biztos hogy nem lopták el.
Persze nézz rá az Address Book-ra ami persze jó lesz, aztán majd eldöntöd hogy újraküldés vagy pénz vissza.

(#17483) p.t.r válasza V/ (#17476) üzenetére


p.t.r
aktív tag

Nekem is pont ilyenem van [link] már le is tettem róla. És most ki kell várni a 90 napot, hogy visszaadják a pénzt. Ez a második próbálkozásom tablettel, priority line-nal. Esélytelennek tűnik így rendelni, hogy ne lopják el. :)

(#17484) Tangerine válasza V/ (#17482) üzenetére


Tangerine
senior tag

Persze hogy jó a címem.
Újraküldetem, mert kell a cucc.
Köszi!

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#17485) gabro0


gabro0
őstag

Mostanában mennyi idő alatt kerül be a rendszerbe a követési szám? Mert múlt pénteken rendeltem, de még mindig azt írja nem található a csomagom :F

V/: Köszi, akkor türelem csomagot terem :)

[ Szerkesztve ]

(#17486) V/ válasza gabro0 (#17485) üzenetére


V/
Topikgazda

Van akár 1 hét is.

(#17487) Kolondrum válasza XtremLor (#17478) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ugyan ilyen számmal jön a poco f2 pro. Persze kicsit mással de ezzel az elvvel.

(#17488) XtremLor válasza Kolondrum (#17487) üzenetére


XtremLor
őstag

3-4 nap alatt itt volt a masik, remenykedek meg kicsit.... :DDD

"Legen...Wait for it...Dary"

(#17489) Kolondrum válasza XtremLor (#17488) üzenetére


Kolondrum
félisten

Hát nekem kb 1 hete süket. Elindult és ennyi. Várok jobbat nem tudok.

(#17490) azozo


azozo
senior tag

Sziasztok az ES Standard Shipping -el szokott e probléma lenni ? :)

(#17491) Alien4


Alien4
tag

Sziasztok!
Kocsiba, sajat akkuval rendelkezo kezi porszivo, ami birja is es megfeleloen felszerelt kiegeszitokkel? Tapasztalat barkinek? Pacsi ;)

(#17492) V/ válasza azozo (#17490) üzenetére


V/
Topikgazda

Legfeljebb a szokásos, elveszítik. Most ez is lassabb és néha elvarázsolt számot kapsz.

(#17493) azozo válasza V/ (#17492) üzenetére


azozo
senior tag

:(((

(#17494) gabro0 válasza V/ (#17486) üzenetére


gabro0
őstag

Csak nem hagy nyugodni, még mindig semmi frissítés, tehát az se látszik feladták volna.

Itt ezt írja: "normally it takes 7 business days to update the tracking information. As the parcel leaves China, there will not be any update until it arrives at the destination country/region."

Eddig oké, csak én UK raktárból rendeltem, nem kínaiból. Tavaly ilyenkor az EU-s rendelésem már itt volt és a feladás után kb. fél nappal látszódott is a rendszerben :F

(#17495) V/ válasza gabro0 (#17494) üzenetére


V/
Topikgazda

Mi olyan nehezen érthető azon hogy most teljesen más helyzet van mint tavaly?
Amit linkeltél az January 9, 2018-as bejegyzés.
Ha nem tudsz várni, akkor kérd törölni a rendelést.
Nekem is Processing time: 1-3 business days volt írva. Május 7-én fizettem és május 14-én indították el.
Mindegy hogy honnan rendeled, szerintem az UK raktár is lassabban dolgozik, mert ott UK-ban, munkaerő gondok is vannak, meg még más problémák is.
Lehet idegeskedni, de nem fog gyorsabb lenni semmi.

(#17496) Papa0019


Papa0019
újonc

Segítsetek legyetek szívesek:

tablet:
[link]

óra:
[link]

(#17497) V/ válasza Papa0019 (#17496) üzenetére


V/
Topikgazda

A játék linkek a másik topikban mennek, oda tedd őket.

(#17498) zacci


zacci
aktív tag

Hi all,

Ugy tunik gondok vannak a szallitassal china-eu vonatkozasban. Ezt a parom is megerositette (logisztikaban dolgozik).
Van 3 csomim Alirol, ami elvben uton van. Az egyik mar 79 napja. Ezt meguntam es disputoltam. A masik 2 mar 18 napja fut. Azokkal meg varok.
A banggood-rol is rendeltem egy cuccot vonatos szallitassal 5 napja es meg csak trackinget sem kaptam. Eloszor meg fel tudtam venni a kapcsot a live chat-el es azt irta a ferdeszemu, hogy aznap adtak at a szallitmanyozonak es 24-48 ora mulva lesz tracking. Ez mar boven letelt es azota sincs tracking. Raadasul tegnap ota lepasszoltak a live chat-et robotnak, igy gyak elerhetetlenne valt a BG. Irtam nekik 2 levelet is es no reaction. Lapitanak mint xar a fuben. Most vagy becsodolt vagy egyszeruen nem mukodik a szallitas es kussolnak rola. Utobbira gyanakszom. Az eddigi 1 napos inditas megnovekedett 13 napra a szallitmanyozoknal. Tehat aki rendel valamit annak jo esellyel 2 hetig meg se fog mozdulni a csomagja, majd talan akkor feljut valamelyik repulore/vonatra, mar ha lesz rajta szabad hely.

A live chat ezt hazudja:
"Sorry for the inconvenient caused. Due to the long queue time, would you please leave a message and we'll get back to you within 24 hours."

Nagy kamu, mert azota sem valaszoltak.

Azt hiszem hanyagolni kell a kinabol rendelest, mert egyszeruen nem mukodik.
Varok 10 napot, oszt ha addig sem kapok trackinget, nyitom a pp disputot a picsaba.

br,
zacci

(#17499) vandor01 válasza zacci (#17498) üzenetére


vandor01
őstag

ha latod es erted hogy problémak vannak?
akkor azt nem ertem hogy 2 hét utan miert kialtasz ordogot?!
kinabol rendelni gyorpostas multi nelkul (DHL/DPD/fedex etc) sose volt gyorstorténet bekeidoben 60napig az esetek 90%ban a vevonek joga van kussolni..... a mai haborus helyzetben 120napig az esetek 99%ban szinten ugyanaz! Joparan itt bazsevalunk 100+ napos csomagokon es varjuk oket.... ami megjon 30 nap alatt az a csoda........
vagy marad mediamarkt meg obi es tarsai már 5napja nyitva vannak! :D :DDD

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#17500) zacci válasza vandor01 (#17499) üzenetére


zacci
aktív tag

1 csomagnal nyitottam disputot mert annal mar 80 napja nem tortent semmi. Tudtommal 90 nap utan lejar a vasarloi vedelem. Azt hiszem ez esetben jogosan nyitottam vitat az Alin. Mint mar irtam a tobbi csomaggal nincs problemam, kiveve, hogy a BG-tol nem kapok trackinget, holott allitolag mar feladtak napokkal ezelott. Azota nem erheto el a BG es nem reagalnak a ticketekre sem. 4 csomibol 2-vel latszolag problema van. A masik 2rol majd kiderul kb. 2-3 het mulva...Probald ertelmezni azt amit irtam es utana reagalni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.