Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:31:37

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18701) V/ válasza Imy (#18700) üzenetére


V/
Topikgazda

De remélem most beállítottad, megadtad a biztonsági kérdéseket, a fizetési jelszót és azt hogy arra menjen a refund? Mert ha ez utóbbi nem volt bekapcsolva akkor nem kerülhetett rá, viszont a PayPal-obn keresztül a kártya mögötti számládra visszaküldik.
Amíg nincs az egyenlegen pénz nem tudsz fizetni egyébként. Kell néhány PayPal-os fizetés amit ott írnak jóvá.
Amikor fizetsz a BgPay-el akkor majd akkor ezen keresztül megy.

(#18702) vandor01 válasza x64 (#18698) üzenetére


vandor01
őstag

ahhh ezt elkuldtek :)
a nemet posta-DHL nel dekkol
valamelyik kis-fonoknek megtetszett
azota mar jol tele is fingotta Ő vagy csajadja faja mergez illattal :DD

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#18703) st6969


st6969
őstag

Üdv,
Gondolom az "EU Priority mail" CZ raktárból ÁFA+vám mentes 95$-os mennyezeti lámpánál. Jól gondolom, hogy tariff insurance-t felesleges kifizetni (ill. paypal-os fizetés miatt a shipping insurance-t is)?

Tudtok esetleg valami kupont Xiaomi mennyezeti lámpákra, vagy általános kupont, ami 95$-nál beváltható? Esetleg hol nézhetek ennek utána?

Köszönöm :R

(#18704) V/ válasza st6969 (#18703) üzenetére


V/
Topikgazda

Én mindkettőt kifizetném.
Esetleg a saját VIP fiókodban, meg vannak Neten Banggood kupon dolgok vagy ebbe a topikban kérdezz rá.

[ Szerkesztve ]

(#18705) st6969 válasza V/ (#18704) üzenetére


st6969
őstag

Köszönöm, akkor kifizetem (közben jobban megnéztem, tariff insurance-t fel sem kínálja...talán az áfa/vám mentesség miatt?).
Topicban rákérdeztem, neten is megnézem a kuponokat :R

(#18706) V/ válasza st6969 (#18705) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen azért.

(#18707) st6969


st6969
őstag

Srácok! Nem tudom, mit csináltam, csak elő akartam készíteni a rendelést, de valahogy rányomhattam. Ráadásul 2x is. Megrendeltem 2x 95$ értékű terméket a Banggoodtól. Vissza tudom csinálni??? :O :O
Nem ma kezdtem...fogalmam sincs, hogy történt :(

(#18708) solti válasza st6969 (#18707) üzenetére


solti
senior tag

írjál nekik emailt, segítenek.

(#18709) st6969 válasza solti (#18708) üzenetére


st6969
őstag

Igen, erre gondoltam én is. Viszont valamit nagyon nem értek. A termék továbbra is a kosaramban van. Tehát NEM vettem meg. Nem jelenik meg a Banggood orders-ben. Sem e-mail nem jött róla. Sem a Paypal-on nem látom semmit. Revolut kártya van a Paypal alatt. Egyedül a Revolut egyenlegemben látszik 2 egymás utáni vásárlás.
Ez hogy lehetséges?

(#18710) solti válasza st6969 (#18709) üzenetére


solti
senior tag

lehet, hogy foglalás van és nem vásárlás a kártyán. Amíg nem postázzák lemondható.

(#18711) V/ válasza st6969 (#18709) üzenetére


V/
Topikgazda

A kártya -bankszámla- meglesz terhelve -zárolva lesz az összeg- mivel meghiúsult a vásárlás ezért majd ez a zárolás meg fog szűnni, addig is a bankodban (a Revolutnál) van pénzed.
A Banggood-on egyébként fizetés után rögtön lehet törölni a vásárlást, van Cancel order, de ahhoz rendesen végig kell menni a fizetési folyamatnak, itt nem történt meg.

[ Szerkesztve ]

(#18712) st6969


st6969
őstag

Bocs mindenkitől, most meg sztornózták szerencsére. Tényleg nem értem, mi történhetett, én még így nem jártam. A kupon beírásig vittem végig a folyamatot 2x. Valahogy vásárlásnak vette a Paypal és a Revolut. De a Banggood-ig nem jutott el, és így emailt sem kaptam róla. 28 percre rá sztornózták. Kicsit megőszültem.

szerk.:
(#18711) V/
"ahhoz rendesen végig kell menni a fizetési folyamatnak, itt nem történt meg."
De akkor mit csináltam, hogy mégis levonta/zárolta az összeget 2x is? Miért, ha a fizetésre nem nyomtam rá?

[ Szerkesztve ]

(#18713) wwenigma válasza st6969 (#18712) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Lefoglalta az összeget addig amig utoljara megerosited a vasarlast.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#18714) Imy válasza Imy (#18696) üzenetére


Imy
veterán

A Banggood érdekes. Megkérdeztem hol a termék/csomag. Jajj bocs visszaküldték nekik, de elfelejtettek szólni. Akkor vagy újra küldik, vagy utalják BGPayre. Mondtam PayPalra kérem vissza, nagy nehezen belementek. Az újraküldésbe nem akartam belemenni, mert kifutottam volna a PayPalos visszatérítési időből. Azért no comment, hogy nem szólnak, én meg várom a terméket.

(#18715) V/ válasza Imy (#18714) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem véletlenül javasoltam hogy rá kell kérdezni, ha nem kerül a futárcéghez azzal a szállítási fajtával 15 napon belül a csomag akkor mindig kérdezni kell.

(#18716) Beni2360 válasza st6969 (#18707) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát addig míg a Playpal oldalán nem fizetted ki addig semmi nem történt fizetés szempontjából. Ugye ott a Pay belépés SMS-ben kód, ezek nélkül nincs fizetés. vagy nembalga módon sima kártyás fizetéssel vásárolsz?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#18717) V/ válasza Beni2360 (#18716) üzenetére


V/
Topikgazda

A Banggood-ot is meg lehet adni a PayPal-on gyorsfizetésre és akkor nincs beléptetés, hanem azonnali fizetés.

(#18718) Beni2360 válasza V/ (#18717) üzenetére


Beni2360
félisten

Hiba lehetőség. Azt is utálom, hogy semmi visszaigazolás nélkül elfogadja a tévedésből klikkelt megérkezett gomb. Vagy már nem?
Volt 1x valahol olyan, hogy a Pay-nál ne keljen újból belépni és még a fizetés után 15 percig nyitva marad. Evvel sem éltem. Arról nem is beszélve, hogy WEB kártyám van amire a vásárlás elött töltök fel valamivel több Ft-t. De hát kinek pap kinek a papné nekem a lánya volna jó? :)
UI: Ma adták fel a Szep.24.-i nyereményemet.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#18719) st6969 válasza Beni2360 (#18716) üzenetére


st6969
őstag

Nem sima kártyás fizetéssel vásárolok. Bár bevallom, nekem is eszembe jutott ez, miután a Revoluton kívül semmi nem jelezte, hogy terhelés van. De aztán kicsit később mégis megjelent a Paypal-on is ez a 2 terhelés, de nem a számlatörténetekben, hanem a kis harangnál, értesítés formájában, valami olyasmi szöveggel, hogy 95$ értékben kifizetést engedélyeztem XY kártyámon, amit ha nem hív le a kereskedő, 7 napon belül visszatérítenek :F
A Banggood rendelés oldalon Checkout Paypallal gomra nyomtam, ahogy szoktam. Be is jelentkeztetett a Paypal-ba (email cím + jelszó, de SMS nem volt), enélkül a kupont sem tudtam volna megadni. Megadtam a kupont, újra számolta a végösszeget. És valahogy ennél a pontnál történt valami. 2x is, mert végig csináltam az egészet mégegyszer egy másik kuponnal, hogy megnézzem, jobban jövök-e ki.
Onnan jöttem rá, hogy baj van, hogy mikor másodjára eljutottam idáig, beléptem a Revolut-ba, hogy $-t váltsak, és inaktív volt a váltás, ugyanis nem volt számlaegyenleg. Mindkét próbálkozást befoglalta. Banggood-on ennek semmi nyoma nem volt, hiszen a végső rendelés gomra nem nyomtam rá.
28 perc elteltével mindkét foglalást visszatérítették meglepetésemre (miközben épp fogalmaztam a levelet a Banggoodnak...akik néztek volna nagyot, hogy milyen 2 rendelést akarok lemondani, hiszen semmilyen rendelés nem látszik), így elmúlt a pánik, tudtam dollárt váltani, és harmadjára ismét végig csináltam a folyamatot (egy még jobb kuponkóddal), és az rendesen végig is ment.
Nem tudom, milyen tanulságot vonjak le, talán azt, hogy Paypal-ba csak akkor jelentkezzek be, ha már tényleg a rendelésre rá is nyomok, de nem tudom, hogy enélkül a kuponkódot valahogy le lehet-e csekkolni...

(#18720) V/ válasza st6969 (#18719) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem kell belépned a PP-ra, a kupon kód ellenőrizhető még az összesítő oldalon. Leírom én hogy szoktam.
Kosárba rakom a terméket.
View cart
Alul a Proceed to Checkout gombra kattintok. Nem a Paypal Checkout-ra
Ezután az összesítő oldalon lehet tesztelni a kuponokat, pontokat a baloldali opcióknál a Grand Total az mutatja az aktuális összeget.

Ha meg van a megfelelő kombináció akkor a jobb oldalt lent a Place Order gomb és lehet fizetni a megfelelő módon.

[ Szerkesztve ]

(#18721) st6969 válasza V/ (#18720) üzenetére


st6969
őstag

Szuper, így fogok tenni, köszönöm szépen! :R

(#18722) McLaca


McLaca
őstag

Sziasztok,

olyankor mi van, ha indítottam egy group buy-t (én hoztam létre a csoportot), rendben paypallel ki is fizettem, de sehol semmi nyoma, hogy bármi is függőben lenne, a termék mellett sem látszik, hogy létrejött egy group buy lehetőség...

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#18723) jaikah


jaikah
csendes tag

Sziasztok!

Banggoodon 09.18-án rendeltem egy robotporszívót CZ raktárból, EU Priority Mail-el, biztosítással. Eltelt 31 nap, de a Track detail-ben még mindig "Our warehouse has started packing your items" az utolsó bejegyzett esemény.

Az lenne a kérdésem, hogy visszautalják szerintetek maguktól a pénzt vagy nekem kell kérnem?

(#18724) anonymus89


anonymus89
addikt

Üdv, van egy 3$-os "power bank" kuponom amit csak a jó isten tudja, hogy milyen kondíciókkal használhatom fel.
Hol tudom megnézni a feltételeket?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#18725) kmarci25


kmarci25
veterán

Rendeltem egy routert. A leírás alján a terméklapon írja, hogy küldenek egy tápkábel átalakítót. Na, ez nekem nem jött meg. ezt hol tudom jelezni? (Oké, filléres cucc, de akkor is...)

Semmi, megvan... :B

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#18726) V/ válasza jaikah (#18723) üzenetére


V/
Topikgazda

Neked kell kérned.

(#18727) V/ válasza anonymus89 (#18724) üzenetére


V/
Topikgazda

Kiválasztasz egy powerbankot, lehetőleg olyat ami a kuponhoz tartozik mert lehet hogy gyártói kupon és ha ki tudod választani a fizetési módoknál a kupont akkor felhasználhatod, általában más kedvezménnyel nem vonható össze. Ha 3 $ akkor általában 10 $ felett.

(#18728) anonymus89 válasza V/ (#18727) üzenetére


anonymus89
addikt

Nem megy sehogy sem, "Coupon for Charger Power Bank Smart DeviceFor partial categoriesFor all warehouses"
Se 20$ se 30 $ felett állandóan inaktív.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#18729) V/ válasza anonymus89 (#18728) üzenetére


V/
Topikgazda

El kell találnod ezt a partial categories-t mert ez valami speciális akció volt. Semmi emlék hogy hogy szerezted?

(#18730) anonymus89 válasza V/ (#18729) üzenetére


anonymus89
addikt

Ha rákattintok, hogy use it akkor csak a chargereket hozza fel akármit választok checkoutnál inaktív a kupon.
Sajnos már nem tudom miért kaptam mert ez elég rég volt....
Írjak Nekik egy érdeklődő e-mailt?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#18731) V/ válasza anonymus89 (#18730) üzenetére


V/
Topikgazda

A chat is jó.

(#18732) anonymus89 válasza V/ (#18731) üzenetére


anonymus89
addikt

Köszi, most beszélek de sajnos semmi lényeges infót nem tud adni állandóan azt írja, hogy a feltételek le vannak írva a mycoupons alatt.... :(
"As I informed you that I already raised the concern for the coupon code so I request you to check after some time and you will able to use the coupon code and for terms and condition as every coupon has different conditions and it is mention in my coupon section so please check."

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#18733) V/ válasza anonymus89 (#18732) üzenetére


V/
Topikgazda

Hát nincs ötletem.

(#18734) anonymus89 válasza V/ (#18733) üzenetére


anonymus89
addikt

Semmit nem tudott segíteni azt mondta próbáljam végig... (szánalmas)
Elkérte a coponkódomat csak azt nem tudom miért.
Annyi infót kaptam, hog nincs értékhatár de már ebben sem bízok.
Próbálgatom aztán meglátjuk.
Felajánlott 6%-offot de ahhoz meg 50$-ért kellene vásásrolnom hogy hasonló feltételt nyújtson mint a 3$-os kupon.

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#18735) McLaca válasza McLaca (#18722) üzenetére


McLaca
őstag

Tárgytalan, pár perc után refundolták (paypal sem teljesítette), csak közben elmentem aludni. :D

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#18736) drr


drr
őstag

Helló!

Próbáltam keresni, de nem találtam semmit a kérdésemmel kapcsolatban.
Luxembourg D LOGISTICS, Electronic Notification of Shipment Received - ez mit jelent pontosan? Luxemburgi postával jön egy csomagom, Priority Line-nal. Már Luxemburgban lenne? Innen kb mennyi idő még? Elméletileg 15-én adták fel...

(#18737) V/ válasza drr (#18736) üzenetére


V/
Topikgazda

Ez még csak az lenne hogy megigényelték a szállítást., legalábbis ott ahol ezt olvasod. Ha megadod a nyomkövetési számot akkor tudok pontosabbat, de 15-én feladott Priority line szerintem nem ér 20-án Belgiumba.

(#18738) drr válasza V/ (#18737) üzenetére


drr
őstag

[link]

A BG szerint meg ez van

(#18739) V/ válasza drr (#18738) üzenetére


V/
Topikgazda

Ez nem belga, hanem luxemburgi posta lesz és csak azután lesz újabb bejegyzés a 17track-en is a szállításról ha oda megérkezik, ami csütörtök vagy péntek és onnantól 8-10 nap hogy megérkezzen az NPKK-ba. Ott 1-6 napig is dekkolhat a neked történő kézbesítésig.

[ Szerkesztve ]

(#18740) drr válasza V/ (#18739) üzenetére


drr
őstag

:R

(#18741) Beni2360


Beni2360
félisten

Lassan felmondok a BG-nek mivel 3 $ cuccot 2 $ szállít vagy van ahol az árunál drágább a szállítás mint a cuc. :W
Úgy is túl vagyok már vásárolva.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#18742) vandor01


vandor01
őstag

Oct 19, 2020 01:22UBI LogisticsTransport to DSTK

tudja vki a DSTK mit takar? remélem nem vonatot?
ilyen bejegyzest meg nem láttam....

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#18743) V/ válasza vandor01 (#18742) üzenetére


V/
Topikgazda

Dostyk, írtam már hogy előkerült ez az Uborka logisztika is ezen a vonalon

[ Szerkesztve ]

(#18744) Ciccuka


Ciccuka
veterán

App-on van Lucky Draw szerencsekerék pontgyűjtő. Pontokat lehet gyűjteni vele.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#18745) Brutus007


Brutus007
újonc

Sziasztok!

Új felhasználó vagyok Banggood-on és rögtön egy elég drága cuccot néztem ki magamnak, konkrétan egy robotporszívót, EU raktárból. Mit tanácsoltok, mire figyeljek azon kívül, hogy Paypal-lal fizessek? Konkrétan ez a termék érdekelne: [link]
Átolvastam az összefoglaló tájékoztatót, de ennek ellenére jótanácsot szívesen fogadok.

(#18746) V/ válasza Brutus007 (#18745) üzenetére


V/
Topikgazda

Kérdezz rá hogy biztos van-e az adott raktárban. Ha a cseh mellett döntenél akkor azt is, hogy biztos el tudják-e küldeni, mert némi vírus helyzet van náluk. De arra készülj hogy átküldik Németországba és a német postán keresztül fog jönni. Ott is helyzet van, szerintem a szállítási időt nem tudják tartani, hosszabb lesz.

(#18747) Brutus007 válasza V/ (#18746) üzenetére


Brutus007
újonc

Köszi a tanácsokat! Az eddigi hozzászólások alapján be merek vállalni egy ekkora összegű rendelést. Ha fejlemény van én is megírom, hátha másoknak jól jön.

(#18748) V/ válasza Brutus007 (#18747) üzenetére


V/
Topikgazda

Az jó lesz, mert én már egyszerűen nem látom át BG EU-s raktári dolgait és a szállítási módszereit.

(#18749) petipetya válasza chatran (#12048) üzenetére


petipetya
nagyúr

Legelső tapasztalatom a European Railway Direct Mail (e-roller) szállítással:

2020/09/14: rendelés leadása, a többi a képen látható alulról-felfelé haladva. Szerintem nem rossz.

"nincs rá lezsóidő"

(#18750) bl4ze


bl4ze
veterán

Urak ez milyen feladás, posta lesz BG rendelés, érték 10 USD :

Shipping Method:Banggood Express
Ship From:CN

Azt írja "tracked"

.:. bl4ze .:.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.