Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Azonnali VGA-s kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-03 23:23:26

LOGOUT.hu

Ebben a topicban tehetitek fel a videokártyákkal kapcsolatos azonnali, sürgős kérdéseiteket! Javasoljuk, hogy mielőtt kérdeztek töltsétek ki az adatlapotokon a konfigurációra vonatkozó részt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70251) varmi2 válasza CrAck69 (#70250) üzenetére


varmi2
nagyúr

A 1050ti-n csak kimenetek vannak, bemenet nincs.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#70252) CrAck69 válasza varmi2 (#70251) üzenetére


CrAck69
senior tag

oksi köszi. :R

Egyszer fenn....

(#70253) Borisz76


Borisz76
veterán

Sziasztok.

Egy 4-5 éves HD7970-s VGA-n szinte biztosan meghalt egy hőmérséklet érzékelő.

Eredménye , hogy a 2 db ventiből csak az egyik megy.
Ha leterhelem a kártyát, akkor 70-72 foknál bekapcsol a 2. ventilátor is de egyből 100%-n pörög.
Nincs átmenet, nincs szabályozás, vagy áll vagy ezerrel teker.

Kérdésem :

Mi van ha a VGA nyomtatott áramköréről lehúzom a ventik csatlakozóját ?
A 2 venti egy csatlakozóba van kötve.

Természetesen nem maradna hűtés nélkül a kártya....
2 db 12 cm-s ventit szerelnék a gépbe, párhuzamosan a kártyával, hogy fújja rá a levegőt.
A kártyáról pedig leveszem a műanyag burkolatot , a gyári ventikkel egyetemben.

A 2 új ventit pont be tudnám kötni az alaplapon a 3. és 4. házventi helyére mert az szabad.

Szerintetek nem fog tiltani valamit a rendszer, hogy nem érzékel a VGA-n ventit?

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#70254) mateo91


mateo91
tag

Hali, jelenleg van egy i3 4170 mellé egy GTX 750 ti és 12gb ram, ha cserélném a gtx-et egy RX 560-ra mennyire tapasztalnék változást ? Ki bírja hajtani az i3 ?

(#70255) martin66 válasza Borisz76 (#70253) üzenetére


martin66
senior tag

En a 6870-rol húztam le az egy ventilatort. Semmit nem jelzett semmi es ment a gép. Természetesen raktam ra egy haura kötött ventit. De az a cpu homerseklete alapján működnek szóval érdemes ezt a ventit biosbol sokkal erzekemenyebbre rakni mint a többit, mert a vga hamar melegszik. Nekem igy nagyon forró feju lett a vga. Ja es mindenképpen a vga bordajara erositsd a ventilátort. Most jut eszembe a vga ventilátorral or csatlakozora nem tudod rakotni a ventilatort?

(#70256) Devas válasza mateo91 (#70254) üzenetére


Devas
őstag

Jó másfélszer erősebb. Az esetek többségében kihajtja. Jó választás.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#70257) solfilo válasza mateo91 (#70254) üzenetére


solfilo
veterán

Jó választás szerintem is, csak arra figyelj, hogy ne vágott verziót vegyél, 1024 számolóegységeset keress, 896-osak butítottak, lassúbb sokszor rajtuk a VRAM is.

[ Szerkesztve ]

solfilo

(#70258) Addel


Addel
senior tag

Sziasztok.
Hallott már valaki olyat, hogy egy vga úgy megy tönkre, hogy egyébként működik, de fullhd felbontásban nem ad jelet (konkrétan a monitor is kikapcsol olyankor). Kipróbáltam másik videokártyával is a gépet, azzal működik rendesen, meg alaplapi vga-val is oké. Azt is próbáltam, hogy pendriveról bootoltam linuxot, azzal is ugyan az a helyzet, boot alatt van kép, de mikor 1920x1080-ra vált, onnan nincs kép dvi és hdmi kimeneten se ?

(#70259) muszurkefal válasza Addel (#70258) üzenetére


muszurkefal
aktív tag

Az enyém is egyébként működik, aztán mégse :DDD
FurMark-ot meg Heaven-t simán lehozza, amúgy meg tegnap 1 perc alatt 10 képernyő-összeomlást produkált egy böngészés alatt.

Más felbontáson sem ad képet, vagy lehetőséged sincs átállítani kép nélkül?

(#70260) Addel válasza muszurkefal (#70259) üzenetére


Addel
senior tag

Kicsit próbálgattam, úgy tünik alacsonyabb felbontásban működik rendesen, sőt most fullhd-ban is, de ott csíkozódik, meg szétesik a kép, főleg mozgásoknál, pl. ha böngésző ablakot áthelyezem. De pl itt a ph-n lévő mozgó reklámoktól is szépen csíkoz. :)

Na jó, asszem ez kuka. :D

[ Szerkesztve ]

(#70261) muszurkefal válasza Addel (#70260) üzenetére


muszurkefal
aktív tag

Leírásod alapján ez kuka. :((
Azért ha még nem próbáltad, én egy driver-frissítést/cserét megtennék.

(#70262) muszurkefal


muszurkefal
aktív tag

Csatolok 3 képet, ami ma ragadta meg a figyelmemet, de nem vagyok járatos az Afterburner-ben.

Amikor nem csinálok semmit.
Amikor megnyitok valamit és beszaggat a kurzor.
Amikor összeomlik a képernyő és "A(z) nvlddmkm képernyőillesztő nem reagált, és utána sikeresen helyreállt."

Képernyő-összeomláskor a Base clocknál 1974 MHz-et is láttam. 1708 kellene legyen a max.

Ezek az értékek normálisak, hogy ilyen széles skálán mozognak?
139 és 1708 MHz közötti base clock értéket konkrétan nem is láttam.

[ Szerkesztve ]

(#70263) Viktor77 válasza muszurkefal (#70262) üzenetére


Viktor77
titán

Mehet 1708 fölé, ha a hőfokok és a TDP engedi. Az 1708 a minimum, amire boostol a kártya.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#70264) muszurkefal válasza Viktor77 (#70263) üzenetére


muszurkefal
aktív tag

Jó, és akkor miért omlik össze szinte azonnal a képernyő, ha felboostol?
Gyakorlatilag most már bárhová kattintok vagy befagy a kép és a kurzor pár sec-re és úgy omlik össze, vagy instant bedobja a fekete képernyőt.
Emellett pedig pl. a FurMark tesztet simán megcsinálja mindenféle probléma nélkül. Wtf. A 4 perces futás alatt, ha átlagolok az eddigi tapasztalatok alapján, minimum 40 képernyő-összeomlásnak kellett volna lennie. Ehelyett átlagosan 85 fps-sel végigcsinálta 39C-72C között.

[ Szerkesztve ]

(#70265) Sanya192


Sanya192
csendes tag

Sziasztok.
Tudnátok segíteni a következő problémában?:
Adott egy Asus GL503GE laptop gtx1050ti-al benne, viszont az optimus nem működik a powerdirectorral.
Az összes programmal át lehet kapcsolni az nvidia GPU-ra kivéve ebbe, így használhatatlanul lassú a program.

[ Szerkesztve ]

(#70266) func93


func93
senior tag

sziasztok,

adott egy 280x kártya(5 éves). 1 hete megadta magát, nem ad semmilyen képet, egyik slot-ba se(hdmi,dvi). indításnál felpörög a kártya. sajnos nem tudtam tesztelni a kártyát, holnap veszem az újat, de eszembe jutott, hogy okozhat ilyet ha az alaplap foglalata nem lenne jó?

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#70267) martin66


martin66
senior tag

Vélemény?

Mindig a bal vagy a jobb oldalsó felén csinálja. Rapszódikus időközönként, valamikor 3-4 órát jó és csak pár pillanatra bukkan fel. (60 fps-el rögzített felvételen csak 3 képkockáig)

VGA: Gigabyte Nvidia GTX 1060 WF2 3GB GDDR5 PCI-E 6 hónapos
Monitor: Acer ProDesigner BM320 32-inch UHD Monitor 1 hetes.

Azóta tapasztalom, amióta az új monitor van.

VGA driver többször újra rakva, tiszta telepítéssel ddu. DP kábel kicserélve.
Szerintetek?

[ Szerkesztve ]

(#70268) varmi2 válasza martin66 (#70267) üzenetére


varmi2
nagyúr

Ez vga memoria hibának tünik.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#70269) martin66 válasza varmi2 (#70268) üzenetére


martin66
senior tag

Akkro a végén tényleg VGA hiba lesz. Pedig azóta csinálja, amióta az 1920-at leváltotta a 4K-s új monitor.

(#70270) TYÜTYI2006


TYÜTYI2006
tag

Sziasztok. A konfig Z97 Deluxe, 4790K Brocken2 hűtés, 32 GB 2400 MHZ DDR3 TeamGroup gold ram, SS660 XP2 táp, SSD, HDD, Hangkártya, stb. A monitor Asus PB248Q. A VGA most Asus 970 Strix. Előtte Black volt bent, de ki kellett cserélnem. A gond hogy pár napja, pontok jelentek meg a képernyőn, amik eltűntek. Ez többször előfordult. Tuningolva még soha sem volt, inkább játék, meg netezés stb. Aztán az egyik ilyen pontok után megszűnt minden kép. Lekapcsoltam a gépet, mert újraindulás után sem tudott betöltődni a win 8.1 (diagnosztika, újraindítás, ezekről jött be képernyő, tiszta képpel, akár a bios is betudott tölteni), és az alaplapival sem működött. Kivettem a kártyát, alaplapival mindjárt jó a gép. Gondoltam pasztázom, teljesen száraz ezüst paszta volt már. Pár próbálkozás után betudott tölteni a win, de nem sokáig maradt jó. Aztán utána sem lett jó. A gép a strixel működik azóta, gondolkozok, hogy azt is pasztázom. Memória hiba, vagy más e a gond, illetve mit lehet vele kezdeni? Már nem garanciális. :R

[ Szerkesztve ]

(#70271) mateo91 válasza solfilo (#70257) üzenetére


mateo91
tag

Köszönöm a segítséget :)

(#70272) mateo91 válasza solfilo (#70257) üzenetére


mateo91
tag

és azt honnan tudom megállapítani ?

(#70273) solfilo válasza mateo91 (#70272) üzenetére


solfilo
veterán

Gyári honlapon kell látszódjon. Vagy belinkeled ide és megnézzük.

[ Szerkesztve ]

solfilo

(#70274) mateo91 válasza solfilo (#70273) üzenetére


mateo91
tag

Ezt néztem ki

https://www.pcx.hu/sapphire-rx560-4gb-gddr5-pulse-oc-11267-18-20g-videokartya-956540

(#70275) solfilo válasza mateo91 (#70274) üzenetére


solfilo
veterán

Ez 896 shaderes gyári oldal szerint. (kattints a specifications-ra, aztán a 11267-18-20G-re)
Bár az ára nem rossz ahhoz képest, hogy 4GB-os, még mindig el vannak borulva a kártya árak.

Ha jól nézem, vagy 2GB-osak vannak ezen ár körül, vagy 896 shaderesek, szóval ha ennyi a keret, akkor mehet a dolog.

solfilo

(#70276) Vakegérke válasza mateo91 (#70274) üzenetére


Vakegérke
veterán

Van pár üzlet, ahol olcsóbban adják.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#70277) mateo91


mateo91
tag

Köszönöm a segítségeket srácok, bár nem tudom pl a 4gb-nak van e értelme vagy elég a 2gb ?
Vagy ebben az árkategóriában jobb választás mint a GTX 750 Ti-om ?

[ Szerkesztve ]

(#70278) Vakegérke válasza mateo91 (#70277) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem vagyok szaki, úgy mondom, ha teheted, ne add alább 4GB RAM-nál.

Második kérdésedre nem tudom a választ.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#70279) mateo91 válasza solfilo (#70275) üzenetére


mateo91
tag

Azt néztem hogy pcx-en azt írja kell neki a pci-e 3.0, nekem az alaplapom csak 2.0-át tud de a gyári oldal írja hogy 2.0 vagy magasabb mennyire befolyásolja az ha csak 2.0ás foglalatba kerülne ?
ASRock H81M-VG4 R2.0

(#70280) solfilo válasza mateo91 (#70279) üzenetére


solfilo
veterán

Ilyen kártyáknál mindegy hogy pci-e 2 vagy 3, kb nincs lassulás. Lesz valamennyi javulás 750Ti után, de nem olyan sok, lehet én elnapolnám a fejlesztést, míg ilyen elszabadult árak vannak. Régebben 40k alatt/körül is volt 4GB teljes értékű RX 560 4GB, most meg inkább 50k körül/felett tanyáznak, rablás.

Megéri amúgy a 4GB, textúrák magasabbra tehetők, időtállóbb a több VRAM.

solfilo

(#70281) OddMan


OddMan
őstag

Használ valaki Fedora27-et játékra (főleg Steam) AMD Radeon VEGA 64 kártyával? Eddig Nvidia kártyáim voltak csak, de kíváncsi lennék, hogy az AMD Radeon VEGA kártyák mennyire jók játékra Linux alatt?
Van egy régi GTX780Ti kártyám, amit szeretnék lecserélni és gondolkozom azon, hogy esetleg AMD kártyát veszek, de egyelőre fogalmam sincs, hogy merjek-e váltani, mert sok helyen azt olvastam, hogy az AMD nem igazán jól támogatott Linux alatt és egy csomó játék nem megy vele, ami Nvidia kártyával meg simán működik. Szóval szerintetek ezzel kapcsolatban mi az igazság manapság? :F Sajnos a neten nagyon sok elévült, idejétmúlt információ kering, ezért próbálok infókat szerezni itt a fórumon. :U

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#70282) UnSkilleD


UnSkilleD
senior tag

sziasztok

ha egy vga kártya ventillátoráról egy lapát le van törve akkor a garancia ugrott? van valakinek valami tapasztalata ezzel?

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#70283) TYÜTYI2006


TYÜTYI2006
tag

Sziasztok. A konfig Z97 Deluxe, 4790K Brocken2 hűtés, 32 GB 2400 MHZ DDR3 TeamGroup gold ram, SS660 XP2 táp, SSD, HDD, Hangkártya, stb. A monitor Asus PB248Q. A VGA most Asus 970 Strix. Előtte Black volt bent, de ki kellett cserélnem. A gond hogy pár napja, pontok jelentek meg a képernyőn, amik eltűntek. Ez többször előfordult. Tuningolva még soha sem volt, inkább játék, meg netezés stb. Aztán az egyik ilyen pontok után megszűnt minden kép. Lekapcsoltam a gépet, mert újraindulás után sem tudott betöltődni a win 8.1 (diagnosztika, újraindítás, ezekről jött be képernyő, tiszta képpel, akár a bios is betudott tölteni), és az alaplapival sem működött. Kivettem a kártyát, alaplapival mindjárt jó a gép. Gondoltam pasztázom, teljesen száraz ezüst paszta volt már. Pár próbálkozás után betudott tölteni a win, de nem sokáig maradt jó. Aztán utána sem lett jó. A gép a strixel működik azóta, gondolkozok, hogy azt is pasztázom. Memória hiba, vagy más e a gond, illetve mit lehet vele kezdeni? Már nem garanciális. :R

(#70284) Katana28


Katana28
csendes tag

Szevasztok.
Próbáltam a vga-ra rákötni egy 10 méteres displayport kábelt, de nem ad semmiféle jelet. Gondolom ekkora méretnél már aktív kábel vagy valami adapter kell. Hol lehet ilyesmit beszerezni?

(#70285) sisi24


sisi24
tag

Sziasztok. Ez lehet hülye kérdés lesz, de muszáj feltennem mert tanácstalan vagyok. :U

Adott egy Sapphire HD7950 3gb, 384bites vga és tudni illik hogy ezek alapból melegedős kártyták. Jelenleg még most nincs a házamba ventilátor, de tervbe van.. Nem régiben vettem bele egy Asus Xonar DX hangkarit és azt vettem észre h így jobban melegedik, mivel közel van a vga a hangkarihoz.

Milyen megoldást tudnátok nekem kitalálni? Esetleg másik pci hangkarira cseréljem le?

Vagy pedig arra gondoltam hogy mivel Gigabyte ga-ph67a-ud3-b3 alaplapom van és itt ugye adott 2db vga csatlakoztatás, mi lenne ha a megcserélném a videókártya helyét, tehát nem az első slot vgaba tenném hanem a 2. ba és így felette lenne a hangkártya :F

Amúgy a héten cserélem le a vga-m gondolom egy Asus Rog gtx1060 6gb ossal nem lesz ilyen melegedős.. :U

(#70286) FoLey-v válasza sisi24 (#70285) üzenetére


FoLey-v
addikt

Amit bekarikáztam pirossal oda tehetnéd a hangkártyát alatta lévőbe meg a videokártyát.

Házventilátor mindenképpen kéne lehet az is a probléma forrása.

Asus Rog gtx1060 6gb ossal nem lesz ilyen melegedős.. :U

Az én szólásmondásom nincs melegedős videokártya csak gyáva foglalkozós tulajdonosok. :D

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#70287) sisi24 válasza FoLey-v (#70286) üzenetére


sisi24
tag

Oda raktam a hangkarit, a videókártyát meg a második vga slotba tehát az utolsó vga stlotba. :U Így van köztük elég nagy táv, bár így meg közel van a tápegységhez egy kicsit.. :U Hát nem tudom, remélem így lesz különbség.. :DD

[ Szerkesztve ]

(#70288) ricinus13


ricinus13
senior tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget kérnék. Szitu a következő: bármilyen nagyobb terhelés alatt elhasal a gépem. Fekete képernyőt kapok játék közben, néha akár youtube videó közben is. Hard crash, nem reagál semmire. Ha nyomok egy reset-et, akkor a videokártya ventijei 100%-on pörögnek és a gép nem bootol. Ujra reset-re már igen. Eleinte a tápra gyanakodtam mert nem a legkomolyabb táp volt a gépben, főleg ehhez a kártyához, de 2,5 évig rendesen üzemelt, plusz ma kapott egy Bitfenix 550 80+ Gold tápot, és továbbra sem javult a helyzet. Hőfokokat nézegettem, GPU mag hő max 75C, és egy légkondis szobában van a gép, Define R4-es házikó, szóval a légáramlat is elvileg jó. Szerintetek mi lehet a baja?

Gép: R9 390, i5 3570k

(#70289) sisi24 válasza ricinus13 (#70288) üzenetére


sisi24
tag

Próbáld ki integrált vga-val, vagy másik videokártyával, meg lehet hogy a videokaridnak van valami baja.

[ Szerkesztve ]

(#70290) martin66 válasza varmi2 (#70268) üzenetére


martin66
senior tag

köszi, szerencsére garban cserélik a VGA-t, remélem az lesz a gond.

(#70291) ricinus13 válasza ricinus13 (#70288) üzenetére


ricinus13
senior tag

Kiegészíteném azzal, hogy a hiba randomra jön elő. Most például lefuttattam 5-ször egymás után a Unigine Valley benchmarkot max beállításoknál és semmi nem történt. Játéknál is ez a helyzet.

(#70292) DamieN 86


DamieN 86
újonc

Üdv aLL!

Azután érdeklődnék hogy a vga mb mérete össze függésben van a monitor képátmérőjével ? és itt most nem a bit interface busz sebeségre gondolok, mert az a gyorsaság ha nem tévedek amiból a 256 bit-et már erősnek mondanám.

Hanem pl hogy 512 MB-os kari = 15" crt monitor, 2gb-os kari = 22" lcd monitor, és astb, ez valóban így van, vagy tévedek? a ddr számozás gondolom független ettől...

(#70293) varmi2 válasza DamieN 86 (#70292) üzenetére


varmi2
nagyúr

A memória mérete nincs hatással a képernyő átmérőre. De nem mindegy, hogy egy 512Mb kártyát kényszrítel 4k-s felbontásra, vagy egy modern 4-8Gb kártyát.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#70294) Borisz76 válasza DamieN 86 (#70292) üzenetére


Borisz76
veterán

A képátmérő a látható kép mérete.....kicsi tv vs nagy tv.
Ennek semmi köze a VGA kártyához.

Akár kicsi akár nagy a tv/monitor a megjelenített képpontok száma a lényeges.
Ez a felbontás.
Minél nagyobb a felbontás ( SD , HD , FHD , 4k ) annál több képpontot kell számolnia a vga-nak.
Ez főleg játékoknál érdekes.

Sima filmezéshez, netezéshez még 4k-s felbontáson sem kell a csúcs VGA.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#70295) sisi24


sisi24
tag

Sziasztok. Mai nap hozzá jutottam egy Asus Rog Strix GTX1060 6gb-os vga-hoz, minden jó és szép, de arra nem jöttem még rá hogy 3 led csík helyett miért csak 1 világít?

Tudtommal 3nak kellene világítson.. Driver, és minden hozzá tartozó progi fent van. "Asus GPU TweakII, Aura RGB, színeket tudok rajta változtatni meg miegymás, de azt nem értem miért 3 helyet 1 led csík világít. :U

[ Szerkesztve ]

(#70296) sayCet


sayCet
aktív tag

Sziasztok!

Van egy MSI 1050 Ti Vga, illetve egy VGA csatis monitor. Ugye a 1050-en nincsen Vga port, csak dvi, hdmi, displayport. Ezt egy Hdmi/vga atalakitoval orvosultuk. Viszont a gond az, hogy tobb alkalommal elfelejti a felbontást, néha pedig rendesen működik. Mi lehet a gond, mit lehet vele kezdeni?

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#70297) solfilo válasza sayCet (#70296) üzenetére


solfilo
veterán

Hát, meg lehet próbálni egy másik aktív átalakítót, pl DVI-VGA-t. De ezeknél sincs garancia, hogy hibamentes.
Legjobb megoldás a monitorcsere lenne, már jó rég nem lehet kapni olyat, amin csak VGA bemenet van.
Otthon anyámnál a Samu lapostévének is sokkal szebb a képe SD kábeltv adásnál is, ha analóg Scart helyett HDMI-vel van összekötve a boxxal.

solfilo

(#70298) Bighlen


Bighlen
csendes tag

Tisztelt tagok !
VGA vásárlás előtt állok, 1060 6GB amit szeretnék ebből kinéztem 2 típust, viszont jelentősen eltér a memória sebessége a kettőnek, kérdésem ez miben számít ?

Típusok:
ASUS GeForce GTX 1060 6GB TURBO Grafikus memória sebessége 8008 MHz
Gainward GTX1060 6GB GS Grafikus memória sebessége 4000 Mhz

Előre is köszönöm a válaszokat :))

(#70299) Pehi válasza Bighlen (#70298) üzenetére


Pehi
senior tag

Szia. Mind két kártyának ua. a memória órajele,max a GPU órajel különbözik.

(#70300) Bighlen válasza Pehi (#70299) üzenetére


Bighlen
csendes tag

Bocsi, a linkek lemaradtak

https://www.pcx.hu//gainward-gtx1060-6gb-gddr5-phoenix-426018336-3729-videokartya-360667?referer=arukereso

https://www.pcx.hu/asus-gtx1060-6gb-gddr5-turbo-gtx1060-6g-videokartya-677389

Itt a memória órajel eltérő jócskán, a gyári oldalon is stimmel.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Azonnali VGA-s kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.