Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Azonnali VGA-s kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-03 23:23:26

LOGOUT.hu

Ebben a topicban tehetitek fel a videokártyákkal kapcsolatos azonnali, sürgős kérdéseiteket! Javasoljuk, hogy mielőtt kérdeztek töltsétek ki az adatlapotokon a konfigurációra vonatkozó részt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69451) pckownz válasza Csupingo (#69450) üzenetére


pckownz
senior tag

Minden rendben van, de onmagaban az a kijelzo sem ad kepet. Extenden van a jelenseg ahol par masodpercig mukodik.
Otletem sincs, hogy a win update-et hogyan keruljem meg a driver-rel. Viszont tenyleg csak a hetvegen kezdte, a driver pedig mar 2 hetes.

(#69452) Csupingo válasza pckownz (#69451) üzenetére


Csupingo
veterán

Azt már többször írták a win topikban, hogy frissítés után előfordulhat, hogy a driverek nem jól működnek, de driverek újratelepítése után ismét rendesen üzemelnek.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#69453) pingwin92


pingwin92
aktív tag

Üdv!

Nem tudom, jó helyen járok-e, de a "sima" azonnali kérdések órája topikban nem kaptam választ, és egyébként is, hátha tud valaki segíteni.

A probléma:
Újabban, .gifeknél és videóknál ilyeneket csinál a gépem. Pedig így kéne kinéznie.

Egyébként egy 5-10 másodperc alatt megjavul magától is, csak akkor lemaradok minden videó elejéről, .gifeknél meg egyszer végig kell nézni szarul, és, mikor újrajátssza, már jó. Vagy az is jó videóknál, ha mondjuk egy kicsit visszatekerem; attól is megjavul a kép.

Ugyanakkor, ha intézőből nyitok meg egy .gifet a Fényképek appal, vagy egy videót mondjuk VLC-vel, annak nincs ilyen baja, viszont nem csak Chrome specifikus a hiba, Edge-ben is ezt produkálja.

Leírom azért a konfigom, de nem tudom, mi lesz belőle hasznos.
MB: Gigabyte H61M-S2PV
CPU: Intel Xeon E3-1230 v2
RAM: 2 x 8GB GeIL Black Dragon 1333MHz
VGA: Sapphire HD 7850 1G D5
Monitor: LG IPS224V-PN
OS: Win 10 Pro

Lehet VGA hiba? Ha nem, akkor mi?

Előre is köszönöm a válaszokat! :R

(#69454) Csupingo válasza pingwin92 (#69453) üzenetére


Csupingo
veterán

Mintha a betöltés (letöltés) módja miatt lenne ilyen. Ha már gif-nél is csinálja, akkor nem hiszem, hogy vga hiba, vagy akár vga driver hiba. Akár szakadozó (rossz minőségű) internet kapcsolat miatt is lehet. Mióta ez a gond van, történt valami változás a gépben? Esetleg újra kéne rakni az alaplap drivereit, főleg a hálókártyát. Win eseménynapló nem ír hibákat? Sata kábelek nem mozdultak el a gépben? Firefox-szal is nézted már?

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#69455) pckownz válasza Csupingo (#69452) üzenetére


pckownz
senior tag

Hat, ujraraktam tobbszor is a drivert, de semmi kulonbseg.
Amit pedig az intel oldalarol szedek le, csak annyit mond, hogy "your system doesn't meet the minimum requirements", ami erdekes, mert direkt 4xxx szeriahoz toltottem le win10 64bit-es drivert, de az utolso 3 kozul egyik sem tud telepulni :DDD

(#69456) Csupingo válasza pckownz (#69455) üzenetére


Csupingo
veterán

Valaki így oldotta meg.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#69457) pingwin92 válasza Csupingo (#69454) üzenetére


pingwin92
aktív tag

Firefoxom nincs és csak ezért most nem tölteném le. Ezért néztem meg az Edge-ben is.
Az internettel sem lehet gond. Speedtest szerint sem.
Nem, semmilyen komponenst nem cseréltem a gépben. Így a kábelek sem mozdulhattak el.
Talán egy Windows update lehet, hogy volt, de már nem emlékszem, hogy mikor frissített utoljára, és mióta van jelen a probléma.
Megnéztem az eseménynaplót, de semmi erre vonatkozó nincs ott. Erről leginkább az időbélyeg árulkodik (azaz rákattintok egy videóra, a kép szar, de nincs új bejegyzés).

Viszont észrevettem néhány érdekes furcsaságot.

1) YouTube videóknál nem csinálja.

2) Egymás után többször is megnyitva ugyan azt a videót mindig ugyan úgy romlott el a kép (egy fél órával később nézve is).
Az alábbi képeket mindig kb 1 mp-nél lőttem.
1. kép, 2. kép, 3. kép, 4. kép

3) Az előbbi módszerrel egy másik videónál szintén ezt produkálta, azzal a különbséggel, hogy itt, ahogy "ment arrébb" a kamera a videóban, úgy ment arrébb a folt is - majd egy kis fehér foltot kell nézni a képeken alul-középen. Tehát nem egy állandó filtert rak rá, hanem valami más.
Itt a videó, hogy lehessen érteni, miről beszélek. Valamint a screenshotok:
1. kép, 2. kép, 3. kép, 4. kép, 5. kép, 6. kép, 7. kép
További érdekesség, hogy az utsó 3 képen, ahol a kamera már nem megy arrébb, viszont egy kicsit változik a kép, úgy a folt sem megy arrébb, csak változik egy kicsit.

[ Szerkesztve ]

(#69458) Csupingo válasza pingwin92 (#69457) üzenetére


Csupingo
veterán

Akár más vga drivereket is kipróbálhatnál, vagy a böngészőkben kapcsold ki a hardveres gyorsítást.
Rossz video codec is szokott hasonlót produkálni. Azt ki lehet deríteni, hogy milyen formátumban vannak ezek a videók?

[ Szerkesztve ]

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#69459) pingwin92 válasza Csupingo (#69458) üzenetére


pingwin92
aktív tag

A hardveres gyorsítás lesz a ludas.
Kikapcsoltam, és megszűnt a probléma. Visszakapcsoltam, és visszajött.
Úgyhogy akkor most kikapcsoltam. Mondjuk így, most mintha kicsit laggolósabb lenne. :/

(#69460) Csupingo válasza pingwin92 (#69459) üzenetére


Csupingo
veterán

Talán egy vga driver csere megoldaná a gondot és visszakapcsolhatnád akkor a gyorsítást is.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#69461) KJ82


KJ82
senior tag

Sziasztok

Vettem pár napja egy XFX RX 560D 4GD5 Single Fan OC-t. Beraktam, régi driver le, legújabb fel. Játék közben véletlenszerűen lefagy egy szürke képernyővel, csak az újraindítás segít. Mi lehet a gond ?

Gép:
Ryzen 1200

Asrock B350 Pro 4

Gskill Aegis 2400 2x4

FSP 350W FSP350-60APN

1 SSD 1 HDD

HDD kivételével minden pár hónapos, semmi overclock. Tápegységre gyanakszom, kevés lenne neki a 350 Watt ?

A segítséget előre is köszönöm.

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#69462) Csupingo válasza KJ82 (#69461) üzenetére


Csupingo
veterán

A tápnak elégnek kéne lennie. DDU-val próbáltad leszedni a régi drivert? Nem volt ebben a pár napban win frissítés? Esetleg újra lehetne tenni az alaplap drivereit is, vagy több vga meghajtóval próbálkozni. Ha semmi se segít, meg kéne nézni, hogy van e frissebb bios az alaplaphoz.

[ Szerkesztve ]

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#69463) GeZaxx


GeZaxx
újonc

Sziasztok! Kezdő építgető vagyok,egy régi gepet kéne kicsit felhúznom hogy wow menjen rajta(legalább full screenben low settingsen) és lenne egy kérdésem.
Milyen videokartyát vegyek (használtan) ebbe az alaplapba: asrock G31M-VS. A proci sima core2duo es 4gb ram (valami olcso) azt neztem van a lapon overclock lehetőség pcie-re is, nem tudom számit e.
Köszi minden választ

(#69464) Viktor77 válasza GeZaxx (#69463) üzenetére


Viktor77
titán

Maxos 4 magos, ami belemegy a lapba, elöször is. Aztán mi lenne a felbontás?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#69465) GeZaxx válasza Viktor77 (#69464) üzenetére


GeZaxx
újonc

Amit elbír majd nem tudom. Full hd monitor van hozzá. Típust ajánlhatnál. Már keresgéltem csak bizonytalan vagyok. Meg a büdzsé se túl nagy😐

(#69466) Viktor77 válasza GeZaxx (#69465) üzenetére


Viktor77
titán

Szóval, 1920. Mennyi a keret?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#69467) GeZaxx válasza Viktor77 (#69466) üzenetére


GeZaxx
újonc

Ja igen, azt nem írtam. 20 körül, alatt kéne valami persze használtan. Később majd cserélnék procit is benne meg ezt-azt. Egyelőre vga. Hátha dob a teljesítményen. Fut most is minden lowon és ablakosban...

(#69468) dugo_ válasza GeZaxx (#69467) üzenetére


dugo_
veterán

Ha van digitális bemenet a monitoron, akkor 1030, ha nincs és kell a dsub, akkor 750Ti.

(#69469) sullerj


sullerj
tag

Rison77 & Fr@nkieWilde

Hosszú válasz

Rövid válasz: régebbi driver, windows aero kikapcsolás (egyszerű téma választása), registry hack (tdrdelay), de van akinél ram plusz feszültség, másik táp, vagy ati kártyára csere oldotta meg.

S.J.

[ Szerkesztve ]

(#69470) GeZaxx válasza dugo_ (#69468) üzenetére


GeZaxx
újonc

Ha hdmi-re gondolsz akkor arról szeretném igen.

(#69471) solfilo válasza GeZaxx (#69470) üzenetére


solfilo
veterán

Az digitális, úgyhogy mehet a GT 1030.

solfilo

(#69472) madarposta


madarposta
újonc

Sziasztok!

Segítséget kérek a következő témában.

Lenovo Yoga II. laptop és egy ThinkPad bokkoló + Dell U2412 monitort használtam. A Dokkolóról DVI single link kábelen ment át a kép. (A Dell monitornak csak DVI, Display port és régi VGA bemenete van) Az utóbbi időben állandóan szarakodott a dokkoló, ezért kivettem a rendszerből. A többi eszköz és a net egy USB3 elosztón jön be, a monitort pedig közvetlenül a Yoga mini HDMI kimenetéről próbálom elérni a következő képen:
1.) vettem egy Delock DVI apa - HDMI anya adaptert és egy mini HDMI-HDMI kábelt, de kép nem megy át
2.) utána vettem egy Pisplay port - HDMI anya adaptert is :( és az előbbi kábel, de megint nem megy át a jel

A másik otthoni monitornak van HDMI bemenete, ha arra csatlakozok a fenti HDMI kábellel, akkor ott van kép...
A Dell-t rákötöttem az asztali gépre és a VGA-n keresztül volt kép...

Én mint laikus, belefáradtam, értetlenül állok... az nem lehet, hogy mind a két átalakító rossz...

Tibor

(#69473) dugo_ válasza madarposta (#69472) üzenetére


dugo_
veterán

Ezek irányított átalakítók, ahol az első rész a forrás, a második a bemenet. Te mindkettőt fordítva kötötted be.

HDMI-DVI vagy HDMI-DP kell neked.

(#69474) pckownz válasza Csupingo (#69456) üzenetére


pckownz
senior tag

Sajnos ez sem jott be. Kozbe win update frissitett drivert, DDU-val lekaptam, majd a linkelt modszerrel egy tegnapi friss driver fel, de a szitu ugyan az. Monitor kepe lekapcsol 2masodperc utan :(
Lehet kellene egy dsub dvi atalakito es radugni az nvidiara. :W

(#69475) Od!3


Od!3
tag

Sziasztok!

Adott egy gtx 770 vga. A hibája az. hogy biosban pöttyöz, illetve driver telepítés után nem ad képet. Driver nélkül ad képet.

Nem tudjátok mi lehet a hiba forrása illetve, hogy javítható???

ASUS M5A99X EVO R2.0, AMD FX 6300 (1,26V 4,2 Ghz), Arctic Freezer Xtreme R2.0 borda+2x(12cm) Noiseblocker BlackSilent XLP, 16GB DDR3 HyperX Blue (1866Mhz), GIGABYTE GeForce GTX 1060 Mini ITX OC 3GB, Be Quiet! Pure Power 9 500W, 1TB Seagate HDD (7200RPM)

(#69476) Viktor77 válasza Od!3 (#69475) üzenetére


Viktor77
titán

Jellemző vga halál ha driver nélkül működik, driverrel meg nem.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#69477) KJ82 válasza Csupingo (#69462) üzenetére


KJ82
senior tag

Szia

Minden a legújabb a gépen, és DDU-t is használtam. Most lejjebb vettem 100 Mhz-el az órajelet Wattman-ban, ez megoldani látszik a dolgot. Ennek ellenére azt hiszem le fogom cserélni a tápot egy nagyobbra rövidesen.

Írtam még tegnap a supportnak, szerintük is jobb lenne egy minimum 400-as táp ennek a kártyának. )

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#69478) fbeni91


fbeni91
tag

sziasztok. volna egy nagy gondom.

gpu temeratune hot spot 108 fokos. ez mit jelent?? és miért van?? :W :W

(#69479) Od!3 válasza Viktor77 (#69476) üzenetére


Od!3
tag

akkor gondolom nem javítható...

ASUS M5A99X EVO R2.0, AMD FX 6300 (1,26V 4,2 Ghz), Arctic Freezer Xtreme R2.0 borda+2x(12cm) Noiseblocker BlackSilent XLP, 16GB DDR3 HyperX Blue (1866Mhz), GIGABYTE GeForce GTX 1060 Mini ITX OC 3GB, Be Quiet! Pure Power 9 500W, 1TB Seagate HDD (7200RPM)

(#69480) fbeni91 válasza fbeni91 (#69478) üzenetére


fbeni91
tag

az már meg van hogy hol van! :@ de azt még mindig nem tudom miért olyan geci forró. :@ :@

(#69481) Csupingo válasza KJ82 (#69477) üzenetére


Csupingo
veterán

Elvileg 65-80 W környékén kéne lennie a kártya fogyasztásának. A proci tdp-je 65 W, az ssd pedig kb. 9 W. Egy hibátlan, márkás 350-es táp azért bírhatná. Persze lehet, hogy már öreg a tápod és kezd betegeskedni. Egy próbát természetesen megér a csere.

[ Szerkesztve ]

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#69482) etejedu


etejedu
őstag

Hali!
Az milyen hibára utal, hogy csak csökkentett módban indul el a win10? Illetve Próbál javítást elvégezni a rendszer, de nem sikerül neki és felajánlja az újabb hibajavítások lehetőségét ( csökkentett mód..., egyéb) . Ha az alaplapi csatlakozóra dugom a monitort akkor minden rendben.

Ezt az egészet megelőzte egy fagyás. Azóta a dedikált vga-val nem megy.

Venti megy forrósodás nincs. Szóval fizikai okot szemre nem látok.

(#69483) lsc válasza etejedu (#69482) üzenetére


lsc
nagyúr

Ha kicsit többet lehetne tudni a gépről úgy könnyebb lenne.

Az élet kegyetlen .

(#69484) etejedu válasza lsc (#69483) üzenetére


etejedu
őstag

evga gtx 560 ti fpb 1gb
2x4 gb ram
sandy i5 proci 2300 gyári hűtés
gigabyte ga-h61m-s2pv v2.2 alaplap
táp. corsair cx500m
Hp L1925 monitor
egér, bill
eredeti win10 pro n
120gb ssd
1000gb wd green hdd

[ Szerkesztve ]

(#69485) Revox66


Revox66
aktív tag

Sziasztok !
Lenne egy kérdésem, jelenlegi konfigomban van egy HD 5770-es passzív hűtéses videókártya, szerintetek milyenre lenne érdemes cserélni, hogy 1080p-ben tudjak játszani újabb játék címekkel is tűrhetően ? Alábbi vonallal szemezgetek HD 7850 hasonlóan R7 370 talán RX alsó szegmes, bár a TDP befojásoló lehet. Nvidia fronton gondolom a 1060 3Gb lenne a valódi dehát az húzós árban. A tápegység FSP Hexa 400+ A pc már némileg az újabb vonalhoz tartozik i5 6500 cpu-val, csak valahogy a GPU fejlesztés elcsúszott. Hátha tudtok valami érdemlegest ajánlani, használt is megfelel! Köszi a választ ! :)

(#69486) Viktor77 válasza Revox66 (#69485) üzenetére


Viktor77
titán

Attól függ mennyi a keret. GTX1050, 1050Ti, AMD vonalon RX460, 560.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#69487) Revox66 válasza Viktor77 (#69486) üzenetére


Revox66
aktív tag

Nagyjából 25-35e között szánnék rá, plusz legszívesebben beszámíttatnám a meglévőt lehetőség szerint. :K :R

(#69488) Viktor77 válasza Revox66 (#69487) üzenetére


Viktor77
titán

5K körül elmegy a kártyád, 45 körül kezdődnek az 1050Ti-k. Alatta az 1050-ek 35 körül, majd 560, 460 az erősorrend, elől az erősebbekkel.

Esetleg gondolkodhatsz GTX960-ban, ez 1050 szintű kártya.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#69489) Revox66 válasza Viktor77 (#69488) üzenetére


Revox66
aktív tag

Óh...5k-ért eláll ez a szép nagy kártya a vitrinben is GV-R577SL-1GD. Talán 45e volt anno. Persze jól szolgált, és hát nem mai darab. Megnézem az aprót mik a lehetőségek GTX 960-as fronton. :R

(#69490) Csupingo válasza etejedu (#69484) üzenetére


Csupingo
veterán

Általában vga hibára utal, de a win 10-nél még nehéz konkrétumokat mondani. :) Ha van erősebb táp a közelben, azzal is ki lehetne próbálni, talán az gyengélkedik, vagy a videókártyát másik gépben megnézni, ha van rá lehetőség.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#69491) etejedu válasza Csupingo (#69490) üzenetére


etejedu
őstag

Ok megpróbálom! Még annyit hogy csak órajel visszavétellel működött mert még a böngésző is kifagyott ha sok ablak volt nyitva illetve valami videó ment.

[ Szerkesztve ]

(#69492) Csupingo válasza etejedu (#69491) üzenetére


Csupingo
veterán

Az talán túlmelegedéstől is lehet. A hőfokokat is lehetne figyelni. Több driverrel is próbáltad?

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#69493) pingwin92 válasza Csupingo (#69460) üzenetére


pingwin92
aktív tag

No, egy driver frissítés megoldotta a dolgot.
Köszönöm a segítséget! :R

(#69494) etejedu válasza Csupingo (#69492) üzenetére


etejedu
őstag

Ezzel az állandó ujraindulással lehetőségen sincs másik driverrel kipróbálni. De most ahogy a napokban olvastam gondok vannak a win 10 legújabb frissitésével, amit talán holnap javítanak. Akkor majd kiderül, hogy továbbra is a kártya vagy az oprendszer e a ludas. Amugy a kártya 70 fok fölé nem igen ment terhelés alatt.

[ Szerkesztve ]

(#69495) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Sziasztok!

Gyors kérdés: mennyit dobna egy VGA csere az alábbi konfigon játékok szempontjából? (átmeneti megoldásról van szó, a teljes konfig cserélve lesz rövid időn belül)

CPU: C2D E8400
RAM 8GB DDR2
VGA: HD4890 1GB -------> GTX 660Ti OC
Diszk: 240GB SSD

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#69496) Csupingo válasza A_ScHuLcZ (#69495) üzenetére


Csupingo
veterán

A 660 ti jóval erősebb, az nem is kérdés. Biztos sokat dobna, bár talán érdemes lenne fhd-n használni, mert a proci az elég kevés már hozzá, ezért nagyon alacsony min. fps-ek és néha akadozások is előfordulhatnak, de valamennyit így is gyorsulni fog szerintem.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#69497) A_ScHuLcZ válasza Csupingo (#69496) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Abban én is biztos voltam, hogy az a proci gyenge, illetve a 775 fejlesztésére sem érdemes már költeni, ezt most kizárólag átmeneti megoldásnak szánom. (én veszek 1060-at, a 660-at pedig átrakom az említett gépbe)

Tehát akkor a lényeg, hogy ez a mai szemmel már gyengének számító proci is fog tudni profitálni a VGA cseréből, igaz?

[ Szerkesztve ]

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#69498) Csupingo válasza A_ScHuLcZ (#69497) üzenetére


Csupingo
veterán

Azért szerintem gyorsulni fog. De inkább azt tudnád elérni, hogy jóval komolyabb beállításokat használhatnál játékokban (pl. 720p-ben medium helyett high-ra szinte mindent), vagy fhd-n futtatni a játékokat. Szerintem olyan 35-40 fps környékére érdemes beállítani, mert akkor még kb. ki tudja szolgálni a proci (inkább a vga-t terhelő beállításokat alkalmazni). Konyhanyelven fogalmazva, az se ideális ha mondjuk 720p-ben használnád low-on, mert akkor egy erősebb vga azért "megszaladna", a cpu pedig nem tudná megfelelő sebességgel adatokkal ellátni és gyakrabban találkoznál zavaró akadásokkal.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#69499) A_ScHuLcZ válasza Csupingo (#69498) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Értem, köszönöm! Alapvetően CS:GO-ra van használva most a gép, abban akkor lehet javulást elérni a cserével.

Kérdezek mást, ami az én gépemet érinti. Több lépésben tervezem megoldani a fejlesztést, mire számíthatok, ha most csak a VGA-t cserélem le?

Lap: P8H77-V
CPU: i5-3570
RAM 2x8GB
VGA GTX 660Ti OC ---> GTX 1060
Diszk: 240GB SSD

B verzió: a VGA egyelőre marad, és a többi perifériát cserélem ki körülötte, a VGA-t pedig egy későbbi lépésben.

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#69500) Csupingo válasza A_ScHuLcZ (#69499) üzenetére


Csupingo
veterán

CS:GO-nál ha alacsony beállításokat használsz, akkor az erősen cpu limites lesz a 660ti-vel, és azért nem fog annyi fps-t hozni, mint amit tudna a vga, de a régi videókártyához képest gondolom több lesz, a nagy erőkülönbség miatt. Esetleg kérdezz rá a cs:go topikban is.

Ha a 660 ti-t meghagyod az új gépben, akkor szerintem nagy gyorsulást nem fogsz tapasztalni, max. kicsit magasabb min. fps értékeket, mert az i5 is közel mindent ki tud hozni a kártyából.
Egy gtx 1060-at azért be lehet tenni a mostani gépedbe is, single játékoknál biztos nem lenne gond, inkább komolyabb multiban gyengélkedne az a "régi" i5 kicsit.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Azonnali VGA-s kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.