Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#39752) inf3rno válasza krizmo_ (#39751) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Néha elkövetem azt a hibát, hogy facebookon hirtelen felindulásból válaszolok. Tudom nem kéne. :( Ami a legtöbb embernék kiveri a biztosítékot manapság, ha valakinek más a véleménye, és ennek hangot is ad. Valami borzasztó ráébredni, hogy nem körülöttünk forog a világ, ezért a legtöbb ember nagyon messzire kerüli ezt a gondolatot. :N

Most éppen az RTL-t fikáztam, hogy torzítják a valóságot a részletek elhallgatásával. Legutóbb meg olyan volt, hogy nem tetszett a fazonnak a cikke, beírtam, hogy primitív, aztán elkezdett beszólogatni. Akkor levezettem neki, hogy ez mennyire ciki, hogyha valakinek más a véleménye, akkor beszólogatunk. Utána meg amikor kiderült, hogy ő a szerző, akkor hogy duplán ciki, hogy ennyire nem bírja a kritikát. A végére kihozta azt, hogy bunkóság beírni egy cikkre, hogy primitív, és ez mennyire megsértette az ő érzékeny kis lelki világát. :D Amúgy vicces volt, fasziként akarta megmondani fél oldalban, hogy mi kell a nőknek. Ehhez azért már kell ego... Utána a végére már kifordult magából, és elkezdett homoszexuális utalásokat tenni. Mondom ez kemény. Már egy ideje észrevettem, hogy mindig megtalálom a súlyosan sérült kategóriát. Talán mert ők írnak olyat, ami már végképp kiakaszt és nem bírom szó nélkül hagyni.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.