Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71751) jokeph válasza Angel2014 (#71750) üzenetére


jokeph
nagyúr

Nocsak, ez olyan mintha nem is érzékelné a VGA-t. :U

(#71752) Angel2014: így már értem.

Dobd be az RX550-et az alsó slotba, ahogy fentebb javasolták, akkor érzékelni fogja a Raeon driver. :K

[ Szerkesztve ]

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#71752) Angel2014 válasza jokeph (#71751) üzenetére


Angel2014
addikt

Csak az nvidával töltöttem le mert azzal jön csak be a win és kicsomagoltam, próbáltam telepíteni de akkor még nem volt benne a kártya akkor írta ki ezt. Utána leállítottam és átraktam de jött a nullás hibakód.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#71753) Angel2014 válasza jokeph (#71751) üzenetére


Angel2014
addikt

Ja hogy egyszerre mind a két kártya legyen benne?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#71754) Starchm válasza Angel2014 (#71753) üzenetére


Starchm
őstag

Felsőbe az nvidia, alsóba az rx.

Egyébként az a baja lényegében, h az alaplap nem tud mit kezdeni az új kártyával, de amint betölt a drivere a windowsból menne értelmesen. Csak ugye a driverét nem tudod felrakni, ha csaknem egy másik gépen felteszed a driverét arra a winyóra.

(#71755) Angel2014 válasza Starchm (#71754) üzenetére


Angel2014
addikt

Értem ..

Próbáltam egyszerre a kettőt úgy is nulla volt úgy hogy már a C meghajtóra ki volt csomagolva az AMD letöltött drivere.

Mondjuk lehet ha várok lehet átlépi ahogy korábban írtad.

Már előre félek ha egy vírus vagy valami miatt újra kell telepíteni a gépet .

Nem oldaná meg inkább egy 15 k körüli lap.. ?

PL : imotrepus: [link] is linkelte korábban.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#71756) Starchm válasza Angel2014 (#71755) üzenetére


Starchm
őstag

De megoldja, csak gondoltam nem akarsz rá költeni :D

(#71757) konci79 válasza antee_g (#71742) üzenetére


konci79
őstag

Sokat kerestem én is, de annyit találtam, az hogy felugrál 1,4 -1,5V környékére, az normális. Azért kell nézni az átlagot ,az számít.
Itt az igpu miatt más lehet a fesz, mint egy "sima" procinál.
Offset-el is az átlag lesz kisebb, nem a kiugró fesz (tapasztalat), az normális hogy felugrál addig, de csak pillanatokra, nem tartósan.

(#71758) Angel2014 válasza Starchm (#71756) üzenetére


Angel2014
addikt

Akkor ez jó is lenne nekem igaz? [link]

Támogatja a 2.gen i7 procikat. ddr3. és 24 pines táp...

Amúgy olvasgatom a 0_ hibát hogy oldották meg..hát betojtam.

A 0_ hiba látszik de betölt a rendszer azt mondják tegyek fel teamwiewert és távolról telepitsem az AMD drivert.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#71759) Starchm válasza Angel2014 (#71758) üzenetére


Starchm
őstag

Aha, szerintem ezzel mennie kéne, ha nincs semmi baja akkor mindent támogat amit kell.

(#71760) kenwood válasza jokeph (#71729) üzenetére


kenwood
veterán

Tuning nem volt. En is a lapra gyanakszom, viszont megvan mar az utod,es szeretne eladni a ket eszkoz kozul a mukodokepest. Itt mar nem eleg a tipp, tudni kell, hogy biztosan a lap halt meg, nem a proci, vagy mindketto. Maskepp nem lehet meghirdetni.

Esetleg valakinek van mukodo am3+ lapja 8350 tamogatassal Budapesten ?
Egy doboz sort/tabla csokit fel tudok ajanlani neki, ha ki tudnank benne probalni a procit :D

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#71761) looser


looser
addikt

Sziasztok!

Nagyon barátiak ár/teljesítmény (esetenként fogyasztás) szempontjából az E5-26xx procik, a hozzá való deszkák viszont horror áron mennek. Arra lennék kíváncsi, hogy a kínai (Kllisre, Machinist X99) lapok mennyire megbízhatóak?

Üdv :R

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#71762) Angel2014


Angel2014
addikt

Teamwiewerrel sikerült elhárítanom a 0_ hibát . :K

Érdekes, hogy két gép illetve két kártya kell hozzá hogy tudjam telepíteni. :DD

Kérdésem az,hogy 2x4 giga memóriából csak 4 használható az AMD kártya veszi el igaz? Így ez kevés lesz CSGO-és fornitére a gyereknek?

Amúgy is jobb lenne ha ezt a 2x4 giga 1333-as memóriát 2x8 giga minimum 1600Hz-es modulra cserélném igaz?

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#71763) Starchm válasza Angel2014 (#71762) üzenetére


Starchm
őstag

Jó kis reddit tippek? :DD

Az amd-s kártya nem vesz le a 2x4 gigádból, mert annak sajátja van.
Hol látod, hogy csak 4 gb használható? Ahogy nézem rendesen listázza a 2x4-at mint használható.

[ Szerkesztve ]

(#71764) Angel2014 válasza Starchm (#71763) üzenetére


Angel2014
addikt

A maradékra gondoltam! :R

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#71765) kenwood válasza Angel2014 (#71764) üzenetére


kenwood
veterán

Nincs maradek. A kartyan 4GB dedikalt GDDR5 ram chip van. Semmi koze az alaplapba rakott 2x4 GB DDR3 ramhoz. Nem lehet sem osszeadni,sem kivonni.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#71766) Truman


Truman
senior tag

Sziasztok!

Talán szokatlan kérdés, de aki ASUS TUF GAMING B460-PLUS alaplapot vett, vagy hozzáfér, meg tudná nekem hány milliméter "D" az alábbi ábrán?

Az AC Freezer 13 -as proci hűtőm van jelenleg. És ettől függ, mekkora magas RAM -ot vehetek. És nem akarok másik hűtőt is venni. Ha a "D" kisebb mint 12.5 mm akkor max 33.5 mm lehet a RAM.

[ Szerkesztve ]

Az élet egy sz*r játék, de azért a grafikája nagyon ott van…

(#71767) Angel2014


Angel2014
addikt

Csináltam egy tesztet a super position benchmarkal egy tesztet nagyon kajla érték jött.

Egy 4 gigás rx 550 el max 21 FPS az nagyon gyatra .

Gyerek feltelepített egy gyatra Valorant nevű játékot és fagy és szaggat a játék,

Ez a kártya ennyit tud vagy valami más gigszer van itt PL a memória hogy 1333-as?

De még egy egyszerű telepítés kicsomagolása is vánszorog. Lemez tesztelt 100/100-as

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#71768) jokeph válasza Angel2014 (#71767) üzenetére


jokeph
nagyúr

Hát az RX 550 az nem egy erőmű, esport VGA, belépőszint játék szempontjából.

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#71769) abdulka1 válasza jokeph (#71768) üzenetére


abdulka1
őstag

Építettem néhány hónapja egy költséghatékony R3 1200 / RX550 / 8GB (2x4) 2400MHz konfigot.
A cél a WOT és a Fortnite futtatása volt elfogadható grafikával.
A tulaj tökéletesen meg van elégedve a teljesítményével.
Szerintem, itt valami más probléma lesz nem a VGA.

Nem az számít, hogy veszítesz vagy győzöl, az számít hogy ÉN veszítek-e vagy győzök.

(#71770) Angel2014


Angel2014
addikt

De ennyire ?

Pl ez a gépigénye? Sima 1 gigás kártyára 30 FPS ír.

abdulka1 Itt is a Fő cél a fortnite most kisebb játékokkal teszteljük de elakadnak azok is.

Telepítés ,Másolás, Kicsomagolás is nagyon lassú.

Nézem a feladatkezelőt , Processor 7% Memória 34% Lemez 100% teker de teszteltem hd sentinelell és 100/100as nem látok hibát.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#71771) Starchm válasza Angel2014 (#71767) üzenetére


Starchm
őstag

Proci milyen meleg? Az a csoda hűtő elég viccesen nézz ki egy k-s procin.

(#71772) jokeph válasza abdulka1 (#71769) üzenetére


jokeph
nagyúr

Egyetértek, nekem is van RX 550-em, élhető. :K

(#71770) Angel2014: írtad, hogy a lemez kihasználtsága 100%, na ez lesz itt a gond.
W10 van fent igaz ?
kívánja az SSD-t mint egy falat kenyeret. ;)
Amúgy milyen/mekkora HDD van benne ?
Mert ha nem legalább 7200 rpm-es 500 GB/1 TB-os, akkor ez már bőven produkálja a lassulást amit érzel.
Célszerű lenne beledobni egy 240 GB-os WD Green SATA SSD-t. ;)

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#71773) Angel2014 válasza jokeph (#71772) üzenetére


Angel2014
addikt

Na van itt egy érdekesség..

Mértem hőfokot szinte semmi nem megy csak 1 lfortnite letöltés 97 fok felett..

Lemez 100/100 as--

Ráengedtem egy aida testet és a proci hőfoka nem változott és jött a thorting. 10% on megy a proci és ki sem akasztja.

És a proci működése kiakasztva aida tesztel 10% 0,34 GHz

Akkor a melegedéstől szinte leáll a proci igaz ? Úgy thortingol.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#71774) Starchm válasza Angel2014 (#71773) üzenetére


Starchm
őstag

Yap.

Ránézésre is gyenge az a stock intel hűtő arra a procira.
Vegyél rá valami tower hűtőt és akkor semmi baja nem lesz + ha lesz időd és kedved akkor kicsit alul is feszelheted és akkor még jobb lesz.
Itt egy topik hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#71775) gee84 válasza Angel2014 (#71773) üzenetére


gee84
tag

Nagyon nagy a hőfok, a gyári hűtővel sem kellene ennyit produkálnia. Az első képeden látszódik hogy a jobb alsó hűtőfelfogató nincs bepattintva a helyére. Előbb szedd le és rakd fel stabilan a gyári hűtőt, úgy próbáld meg.

[ Szerkesztve ]

(#71776) jokeph válasza Angel2014 (#71773) üzenetére


jokeph
nagyúr

Atyavilág.... :Y
Ahogy a kollegák is írták, nincs a hűtőd a helyén rendesen.

(#71774) Starchm: alapon (H170-es lapban) használt i5-6600k-t is megfogja a gyári Intel propeller. :D

(#71777) kenwood: :K még LinX/IBT párossal se tudtam thrlottlingoltatni a 6600k-t alapon Intel gyári hűtővel (4. gen i5-é volt a hűtő, semmi rézmag), megállt 90 fok alatt. :))

[ Szerkesztve ]

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#71777) kenwood válasza Starchm (#71774) üzenetére


kenwood
veterán

A 2. generacios K-s procik tuning nelkul ugyanannyira turboznak,mint a simak.
Eleg neki boven a gyari rezmagos huto, azzal arulta az intel, max kanikulaban picit hangosabb egy minosegi darabnal.

Itt egyertelmuen az a gond,hogy nincs rendesen rogzitve a hutes,nem 100%-os a hoatadas, ezert 100 fok fole megy a proci, throttlingol, ami nagyon rossz hatassal van a teljesitmenyre.

Maga a custom huto egyebkent nem hulyeseg,de kizarolag a hangja lesz alacsonyabb terheles alatt.
Egy normalisan felrogzitett intel hutovel a 2600k soha nem fog throttlingolni tuning nelkul,igy 0 fpst hozna a huto csereje.

Ha benezel a lap ala,akkor latod,hogy a fekete tuskek kijonnek a feher (atlatszo) rogzito kozepen. Ahol nem latszik a tuske vege,ott nincs rogzitve.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#71778) Starchm válasza kenwood (#71777) üzenetére


Starchm
őstag

+ (#71776) jokeph
:R :R
Lehet, sőt biztos is akkor. Nekem sajna csak az alu magosokhoz volt szerencsém, de azokkal se sok jó.
Bár én csöndbuzi vagyok valamennyire, úgyh nálam a custom hűtő kb alap.

A felfogatást meg nem néztem, feltételeztem alapból jól rakta fel. :W

(#71779) jokeph válasza Starchm (#71778) üzenetére


jokeph
nagyúr

Azt nem mondtam hogy halk is volt, csak azt hogy megteszi. :DD
Amúgy nem állhatom a gyári körmös lefogatást. :U

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#71780) imotrepus válasza Angel2014 (#71762) üzenetére


imotrepus
aktív tag

Szerintem a lapod nem támogat csak 2 x 4 Gb RAM-ot, de 1600MHz-t igen

Regisztrált 2012-02-12 21:53

(#71781) kenwood válasza jokeph (#71779) üzenetére


kenwood
veterán

Szerintem zsenialis megoldas.
https://www.youtube.com/watch?v=5qczGR4KMnY

Eleinte fura volt, de aztan megertettem a mukodeset,es azota csukott szemmel is.
Az a lenyeg, hogy be kell allitani mind a negyet a nyitott pozicioba,.
Ha volt mar hasznalva a hutes, akkor vissza kell tekerni oket kivitel utan, kulonben nem tudod lenyomni. A tuske minimalisan se legyen benne a feher(atlatszo) cuccban, ez fontos.
Beengeded mind a 4 lyukba.
Lenyomsz egyet,kattan,ok.
Atlosan nyomod le a kovetkezot.Katt, az is ok.
Utana a masik kettot is,es kesz.

troubleshoot :
Ha picit is benne van a fekete,nincs rendesen felhuzva mielott beengeded a nyilasba ,es ott nyomod le, akkor a nyilas tetejen fesziti szet a fehereket,es nagy szarban vagy. Ugy nem lesz meg a tokeletes hoatadas. Ki kene szedni,kezdeni elolrol, de nehez.
Foleg ha lenyomtal meg par masikat,mire eszreveszed.

Ha meg van vetemedve,nem egyenes az alaplap, vagy mar nincs gyari allapotban a huto, akkor lehetnek nehezsegek,de amugy tenyleg csak 4 pattintas az egesz.
Ha pedig nagyon ki van tagitva valamelyik feher, akkor elofordulhat,hogy a felet benyomod a lyukba,a masik fele meg felulrol rafekszik az alaplapra, eltorik, es ki is nyirtad a rogiztest. Ugyes kezzel meg javithato,az atlag ember szamara onnantol kuka a hutes.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#71782) jokeph válasza kenwood (#71781) üzenetére


jokeph
nagyúr

Ismerem a mechanikáját, volt időm megtanulni, megy csukott szemmel is, de ettől még rühellem. :D
Jó pár lapnál észrevettem, jellemzően alsóbb kategóriásoknál, hogy bizony elég szépen "meghajtja" az alaplapot a gyári körmös Intel hűtő. :U
Maguk a "körmök" se örökösek, x idő és használat után célszerű őket lecserélni, fárad az anyag (kapható újban, s775-től s1151v2-ig ua. körmök vannak).
Sűrű le/fel szerelést nem is szeretik. :K

A videó tökéletes, ugyanezen szerelési metódust alkalmazom én is (kellett hozzá pár hibázás azért). ;]

[ Szerkesztve ]

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#71783) kenwood válasza jokeph (#71782) üzenetére


kenwood
veterán

"Sűrű le/fel szerelést nem is szeretik"
Mint az Ikeas, es minden, nem premium butor.
Ez teny,de az atlag usernel elobb pusztul meg az alaplap,minthogy ujra kellene pasztazni, vagy mas okbol leszedni. A kockak meg ugyis vesznek custom hutest, backplatest.

Also kategorias lapokon vekonyabb a pcb, elofordul, hogy keves a rogzito lyuk is rajtuk. Normal lapnal a hazhoz torteno rogzites boven eleg ahhoz,hogy ne vetemedjen.

Vekony lapokat a regebbi Corsair AIO vizhutesek sem szeretik. Nekem volt olyan, ahol plusz alatetet kellett szerezni,mert kulonben rosszabbul hutott a gyari Intelnel. Vastagabb lapra terveztek a rogzitest, nem fekudt fel a blokk rendesen a procira.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#71784) Hintalow


Hintalow
senior tag

Sziasztok!

Lehet, hogy hülye kérdés, de a modern gépeknél a 4 fázisú kiegészítő tápcsati a lapon mindig szükséges a működéshez? (csak mert most rakok össze egy gépet, aminek hétvégére kész kell lennie, de a 4 fázisú nem ér oda a csatihoz, és nem akarok holnap feleslegesen hosszabbító után rohangálni :D )

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#71785) Hintalow válasza Hintalow (#71784) üzenetére


Hintalow
senior tag

Tárgytalan, behúztam a VGA alatt :DDD

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#71786) Angel2014


Angel2014
addikt

Mindenkinek köszönöm a segítséget MX4 el lepasztáztam cpu hűtő a levegőben lógott visszaraktam. Egyből 34 fok lett tesztekkel 64 és 3400 GHz fel is pörög a játék simulékony az RX550-el.

De mikor végeztem volt egy áramszünet gép kikapcsol beindítom alíg akar felállni nézem a feladatkezelőt lemez 100% pörög mondom megnézem ismét Hd sentilellel 100/ 72 a tegnapi 100/100 hoz képest. szóval kell vennem egy SSD -ét bele. Valószínű az áramkimaradás vágta haza, vagy nem tudom. :W

A másik a 0_ hibakód indulásra visszatérve Nem lehet az okozza hogy a HDD rosz helyre van dugva ? Nztem a biosban a sata vezérlőket és azt hiszem 6 van..és így indul és így van beállítva.

0- cd rom tss corp

1-

2-

3-

4-

5-

6- wd digital HDD

Szóval nem lehet hogy a felállásnál ellenőrzi a sata meghajtókat és mikor utoljára megtalálja akkor bootol be a gép? Addig a jobb sarokban ezért látom a 0_ hibát.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#71787) bbmt


bbmt
senior tag

Sziasztok,

Vettem egy Asrock J4105M lapot szervernek. Volt itthon G Skill 3200Mhz 8GB memória.
Összeraktam a rendszert, de indítás után nincs kép a ventilátorok pörögnek a házban még az is ami az alaplapi csatlakozóra van kötve, a LAN bemenet piros és narancssárga fénnyel villog, a billentyűzeten világít a jelzőfény. Passzív hűtésű a cpu nem melegszik semmit.
Elképzelhető, hogy a RAM nem támogatott és ezért nem indul?

Szerk: nem világít a billentyű jelzőfény

[ Szerkesztve ]

A kanál a gyengék villája

(#71788) g@bo


g@bo
nagyúr

urak, segítséget kérnék.
adott egy gigabyte b450m sh2 lap, eddig dvi csatlakozóval volt csatlakoztatva a monitor, új monitort kapott, amin csak hdmi port van, eddig ment a hang az audio kimeneten (jack) most már a Windows (lehet elmozdult a hangkábel) csak hdmi re adja ki a hangot. Ha rádugok egy másik monitort amiben van hangszóró, ott van hang tehát a hdmi kimeneten ad hangot, most viszont csak annyit ír, hogy "nincs csatlakoztatott hangszóró vagy fülhallgató" , nem igazán tudom átállítani. A monitoron csak hdmi csatlakozó van (nincs benne hangszóró) display port az alaplapon, hdmi a monitoron nincs.
a jack kimenetre hogyan varázsolható vissza a hang, elképzelhető hogy az alaplapi hangkártya meghalt? de a hdmi ugye ad hangot.
Lehet megkavartam, tehát hiába küldi a hdmi-n a hangot, a monitoron nincs hangszóró, a tv-n volt, ott ment a hang, de most a jack kimenet nem megy.
köszönöm.

(#71789) gee84 válasza g@bo (#71788) üzenetére


gee84
tag

Windows hangbeállításoknál a kimeneti eszköz kiválasztásnál a Hangszórók legyen az alapértelmezett, ne pedig a HDMI, a windows szereti alapra állítani HDMI-t ha érzékeli.

(#71790) bbmt válasza bbmt (#71787) üzenetére


bbmt
senior tag

Közben ráraktam egy csipogót. Ha benne van a RAM akkor néma, ha kiveszem akkor 3 beep ami ugye RAM hiány.
Akkor ezek szerint vennem kell RAM-ot?

A kanál a gyengék villája

(#71791) varmi2 válasza bbmt (#71790) üzenetére


varmi2
nagyúr

A másik slotban próbáltad már?

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#71792) imotrepus válasza bbmt (#71790) üzenetére


imotrepus
aktív tag

A lap leírásában főleg 2400 -2666 MHz a támogatott, egy Corsair 3000 MHz, max 8Gb

[ Szerkesztve ]

Regisztrált 2012-02-12 21:53

(#71793) bbmt válasza varmi2 (#71791) üzenetére


bbmt
senior tag

Igen ugyan az van.

A kanál a gyengék villája

(#71794) g@bo válasza gee84 (#71789) üzenetére


g@bo
nagyúr

köszönöm, de nem találom hol lehet állítani.

alapvetően panaszkodik, hogy nem található kimeneti eszköz.

eszközkezelő alatt a hang video és játékvezérlők alatt csak
az amd hd audio látható

sehol a realtek, vagy annak vezérlője. a gépben egy amd 3200g van.

nem az alaplapi hang ment el? :(

(#71795) imotrepus válasza g@bo (#71794) üzenetére


imotrepus
aktív tag

Vezérlőpult --- Hang stb.stb.
vagy próbáld meg újra telepíteni a gyári hangkártya driver-t

[ Szerkesztve ]

Regisztrált 2012-02-12 21:53

(#71796) g@bo válasza imotrepus (#71795) üzenetére


g@bo
nagyúr

hang, lejátszás:
ott csak: digital output / amd high def audio device
van
a felvétel mezőben, nincs telepített hangeszköz.

(#71797) Angel2014 válasza imotrepus (#71780) üzenetére


Angel2014
addikt

Van egy youtube videó itt 4x4 van próbáltam a sata beállítást is megnézni a sorrendet de csak raid van.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#71798) gee84 válasza g@bo (#71796) üzenetére


gee84
tag

Eszközkezelőben hang video és játékvezérlőknél sincs benne az alaplapi? Ha nincs, akkor biosban is meg kellene nézni hogy engedélyezve van-e. Bár ilyennnel még nem találkoztam hogy automatikusan letiltotta volna az integráltat, ha HDMI csatlakozót érzékelne.

(#71799) g@bo válasza gee84 (#71798) üzenetére


g@bo
nagyúr

sajnos egyik pillanatról a másikra eltűnt, a bios-ban engedélyezve, a vezérlőknél nem szerepel a realtek hang.

mivel a hdmi és az alaplapi hang egymástól független, gyanús, hogy az alaplapi elment. :( ezt egy újrarakott win talán kiszűrheti. nem tudom. :(

(#71800) Angel2014


Angel2014
addikt

Még abban tudnátok segíteni hogy ti melyik sata portba kötnétek be a HDD-ét és az optikai meghajtót?

A Kékbe? És nullába a cd -rom és az 1-es be a HDD? Vagy fordítva?

Vagy kékbe a HDD vagy ssd és a feketébe a cd-rom?

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.