Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44151) jmarcell


jmarcell
csendes tag

Sziasztok!

Lehet, hogy nem igazán a legjobb helyre írom a kérdésemet, de nem tudom konkrétan bekategorizálni, szóval remélem tud valaki segíteni nekem. Arról lenne szó, hogy a gépemen nagyon akadozik a hang időnként, és nem tudom mi okozhatja, egy Gigabyte B85M-D3H alaplapom van, az integrált hangkártyát használom. Megnéztem valami "DPC Latency Checker" nevezetű programot, ott végig pirosban van, nagy ritkán sárga.
Próbáltam újrarakni a drivert is, frissíteni, akkor egy darabig esetleg jó lesz, de utána visszatér az akadozás. Gondoltam már rá, hogy talán a merevlemez (WD Blue 1 TB 7200rpm) miatt lehet, de a netes videók is akadoznak, szóval ezt elvetettem.
Előre is köszönöm a segítséget!

(#44152) Musicking válasza jmarcell (#44151) üzenetére


Musicking
aktív tag

Jó kis progival nézegeted, van annak egy nagytestvére is (LatencyMon) azzal is ráfigyelhetsz.
Gyakorlatilag az ilyen lagokba beleszól a intenzív lapozófájl használat, chipset driver, lan driver , audio driver , laptopoknál a wifi és bluetooth driver is. Tökminden milyen gépennéztem idáig de win10 alatt kb duplázódiak latency tehát ilyen jól van meghegesztve. Driverekből nem mindig a legújabb a legjobb itt keresgélj.

[ Szerkesztve ]

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#44153) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Adott egy GA-H61M-S2PV alaplap. Ez max 1333MHz-es DDR3 RAM-okat kezel. Jól sejtem, ha 1600-ast rakok bele, az is menni fog, csak 1333MHz-en? Vagy RAM-ja válogatja, melyik megy, melyik nem?

Köszi: RR

═════════════════════════════════════════

(#44154) Impair1980


Impair1980
aktív tag

Sziasztok!

Lenne egy MSI k9a2vm alaplap.
A gépet elindítom és jön 4 rövid csippanás, majd a képernyőn megjelenik a "bios recovery requested. starting bios recovery please insert usb flash disk with bios file".
Hiába töltöm le a bios-t és teszem rá egy pendrive-ra, nem csinál semmit.
Folyton a "Please insert USB flash disk with BIOS file... Checking for USB device..." majd ez ismétlődik.
Nem tudjátok hogy lehet megoldani ezt a problémát?
Előre is köszönöm a segítségeteket! Olvastam több külföldi fórumot, de nem találtam még rá megoldást!

Impair

(#44155) bobalazs válasza RootRulez (#44153) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Működnie kell 1333 mhz.-en.

(#44156) bolvar


bolvar
senior tag

Üdv
Nem tudom hol feltenni a kérdésemet így megpróbálom itt hátha valakinek van ötlete a problémámra.
Rendeltem egy alaplapot kibontom látom nem stimmel valami a cpu lábainál(1150-es).
Visszaküld nagyker rávágja hogy azt én basztam el így ő ezzel nem foglalkozik.
Gigabyte lap.A garit hogy lehetne megkerülni hogy ne a nagykeren keresztül kelljen küldözgetnem hanem közvetlen a gyártóhoz.
Előre is köszönöm a segítséget!
bolvar

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#44157) #65675776 válasza Impair1980 (#44154) üzenetére


#65675776
törölt tag

Milyen kiterjesztésű az a file? Nem lehet, hogy előbb ki kellene csomagolni?

(#44158) Impair1980 válasza #65675776 (#44157) üzenetére


Impair1980
aktív tag

Szia!

Természetesen a zip-et kicsomagoltam, maga a bios file a A7501AMS.1C0.

(#44159) #65675776 válasza Impair1980 (#44158) üzenetére


#65675776
törölt tag

Próbáld meg megváltoztatni a kiterjesztést .bin-re, vagy .img-re.

(#44160) dealerman válasza Impair1980 (#44154) üzenetére


dealerman
senior tag

próbáltad fat32,ntfs-be is ?

underground techno will never die

(#44161) Musicking válasza Impair1980 (#44154) üzenetére


Musicking
aktív tag

Régi pendrive-al (1gb vagy kisebb méretű) próbáld vagy külső vinyó lehetőleg húzd le addig a többi eszközt. Anno netbookot és médajátékost csak egy noname tudtam helyreállítani/frissíteni az újabbakról nem volt hajlandó beolvasni a fájlt.

[ Szerkesztve ]

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#44162) Impair1980


Impair1980
aktív tag

Sziasztok!

köszönöm a válaszokat. 4 GB-os pendrive-al próbáltam FAT32 és NTFS formázással is. ROM-ra is átneveztem a file-t, de arra sem reagált.

(#44163) jolti05 válasza jolti05 (#44148) üzenetére


jolti05
őstag

? :(

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#44164) trancemusic válasza jolti05 (#44163) üzenetére


trancemusic
senior tag

Foglalatlábakat meg nézted már?
Hűtő csavarjain lazítottál már?
Lehet eltolta picit a cpu-t,érintkezési hibád van csak.
Lap mutat hibakódot mikor egyik kimeneten sincs kép?

(#44165) jolti05 válasza trancemusic (#44164) üzenetére


jolti05
őstag

Köszönöm a választ (a másik topikban is!) :)

A processzor lábai szemrevételezéssel szerintem rendben vannak. Bíztam is benne, mivel ha nincs bent a gépben a 960, akkor semmi gond a géppel, pöccre indul mindig, mindenhogy.
Lazítottam a hűtő csavarjain, ezt követően windowsba lépve többször a következő hibaüzenetet kaptam alvásból ébresztve a gépet:
WHEA UNCORRECTABLE ERROR (majd újraindult a gép)

Elképzelhető, hogy valami nem ér össze, ha beteszem a diszkrét kártyát, de eddig erről nem tudtam megbizonyosodni.
Semmilyen hibakódot sem kapok, amikor épp egyik videokimenet sem üzemel, csak sötét a képernyő és égve marad az a led, ami bootolásig világít az alaplapon.

Azt sem értem, újraindítássokkor miért marad üzemképes a videokártya (?).

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#44166) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok,
mivel nincsen topicja és nem szeretném zaklatni az 1150-es csoportot, ezért itt is felrakom a kérdést.

Van egy ASUS Maximus VIII Hero alaplapom. Van egy olyan "jelenség" , hogy ha kikapcsolom a gépet akkor is villog a hűtőbordán a Republic Of gamers logo és a billentyűzet+ egér is világít. ami elég zavaró éjszaka és nem túl költséghatékony. Esetleg tudnátok mondani valami megoldást vagy javaslatot arra, hogy hogyan tudnám megszüntetni a világítást kikapcsolt állapotban?

előre is köszönöm a választ.

(#44167) user12 válasza smallmer (#44166) üzenetére


user12
őstag

Én leáramtalanítanám a gépet (pl a tápegységnél vagy hosszabbítónál).

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

(#44168) Teaway válasza smallmer (#44166) üzenetére


Teaway
veterán

BIOS > Advanced > ROG Effects > Onboard LED/SupremeFX (ROG Audio) LED/PCH (Logo) LED

Bill és egér: passz :(

[ Szerkesztve ]

Nincs itthon csokid??

(#44169) tom2085


tom2085
csendes tag

Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni. Amikor bekapcsolom a gépet csak 1 hosszú sípolás hallatszik, utána semmi, és nem jelenik meg semmi a monitoron. Egy GA-M55S-S3 -as(AM2, DDR2) alaplap, 4 GB DDR2-es Kingmax memória, Athlon 64 X2 6000 Mhz-es processzor, egy chieftec 400 W-os tápegység, és egy GIGABYTE Radeon HD6670 1GB videókártya van a gépben.

Kicseréltem a vga-t, egy Geforce n210-re, de ugyan az maradt a helyzet, egy hosszú sípolás, és a monitoron nem jelenik meg semmi. Viszont, ha egy Geforce GTX 560-at raktam bele, akkor volt kép a monitoron.

Egy másik alaplapba átpakoltam az eredeti RAM-ot, VGA-t, CPU-t és a tápegységet, ott simán betöltött, tehát valószínűleg az alaplappal van valami.

A 3 vga közül az utolsó GDDR5-ös memóriával rendelkezik, míg az első 2 csak GDDR3-sal. Létezik, hogy az alaplapnak videókártyamemória kezelési gondja lenne? Melyik lenne a jobb megoldás, ha vennék egy GDDR5-ös memóriával rendelkező vga-t, vagy ha vennék egy másik alaplapot?

(#44170) varmi2 válasza tom2085 (#44169) üzenetére


varmi2
nagyúr

A gddr5 ram nem oszt nem szoroz ebben a hibába, az alaplapnak doszt mindegy, hogy a vga milyen ramokkla van szerelve. Más lesz itt a hiba forrás. Kipróbálhatnád egy másik táppal.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#44171) tom2085 válasza varmi2 (#44170) üzenetére


tom2085
csendes tag

2 másik táppal is próbáltam, és ott is ugyan az a helyzet.

(#44172) halilali


halilali
csendes tag

Hali!
Olyan probléma ütköztem, hogy már nemtudok éppen mit kitalálni. amit találtam interneten megoldást egyelőre nem segítenek.
Random újraindulásokkal szenvedek .Ntoskrnl.exe+14dca0 BSOD,eseménynaplóban kernel power 41 és kernel processor power 6. Azóta áll fent azthiszem mióta videókártyát cseréltem. Táp fsp 500w saga2(direkt cseréltem azthittem ezzel volt a baj), xeon l5420 tesztelve prime-al egész nap semmi baj, ramok tesztelve memtestel semmi, gpu HD 6850 toxic tesztelve semmi baja. ötletek? legfrisebb bios illetve driverek.

(#44173) varmi2 válasza tom2085 (#44171) üzenetére


varmi2
nagyúr

Bios resetet próbáltad? Esetleg a vga másik kimenetére dugni a monitort.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#44174) smallmer válasza Teaway (#44168) üzenetére


smallmer
őstag

köszönöm :)
a bill és egér is meg van :) csak simán egy usb 2 be kellett bedugni az usb 3 helyett és már nem is világít :)

(#44175) tom2085 válasza varmi2 (#44173) üzenetére


tom2085
csendes tag

Próbáltam a bios resetet is, de az sem segített. Egyéb ötlet?

(#44176) BGyulaHUN


BGyulaHUN
tag

Sziasztok!

CL9 és CL10-es ramokat lehet egy lapba tenni? Mennek rendesen együtt,vagy számíthatok fennakadásra?
Geil Evo Corsa Kit2 DDR3 PC14900 1866MHZ 4GB CL9 ilyenem van jelenleg de ahogy elnézegetem a boltok árlistáit mindenhol CL10-es memóriákat árulnak 1866MHZ-es modulokban.

Asrock 970 PRO 3 lapom van.

Előre is köszi,Gyula. :R

(#44177) Musicking válasza BGyulaHUN (#44176) üzenetére


Musicking
aktív tag

Ha egyforma órajelet és időzítéseket adsz nekik akkor nem lesz velük gond, ezért nem árt kézileg beállítani a biosban, ja és persze egyforma feszültségűek legyenek a ramok.

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#44178) user12 válasza halilali (#44172) üzenetére


user12
őstag

A rendszerösszeomláskor készített dmp fálj visszafejtésével meg tudod nézni, hogy milyen programmodul/fájl okoz hibát, az esetek többségében konkrétan vissza lehet vezetni a hibát.
Itt a leírás mit kell csinálni: [link]

[ Szerkesztve ]

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

(#44179) Musicking válasza user12 (#44178) üzenetére


Musicking
aktív tag

BlueScreenView v1.55

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#44180) bul07


bul07
nagyúr

Megjöttek az új alkatrészek a gépemhez
MSI B150 GAMING M3 alaplap
INTEL Core i5-6600K 3.50GHz 1151 BOX
HyperX 8GB Fury DDR4 2666MHz CL15 KIT HX426C15FBK2/8

Alaplapot még nem szereltem be nulláról így ehhez lenne kérdésem

Be kell valamit állítani rajta?
Értve ez alatt hogy a rajta lévő kis kapcsolókon kell e valamit állítani vagy a kis tűkön kell e valamit áthidalni, vagy a bios-ba valamit állítani
Bios-nál arra gondolok hogy elméletileg 2133 ramokat kezel de én 2666 vettem hogy kell e valami beállítást eszközölnöm hogy stabilan menjen a gép

Vagy csak bepattintom az alkatrészeket majd bekötöm a front panel vezetékét és mehet is a telepítés

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#44181) dannyl válasza bul07 (#44180) üzenetére


dannyl
addikt

Csak azt nem értem minek a K-s proci sokkal drágábban, ha nem tudod tuningolni a lapban :F Amúgy nem kell áthidalni, összezárni, kapcsolgatni semmit. összepattintod, és mehet a telepítés. A RAM-ot vissza fogja venni magától. Később lehet kísérletezgetni alacsonyabb időzítésekkel.

(#44182) dannyl válasza bul07 (#44180) üzenetére


dannyl
addikt

Bocs a dupláért. Arra rohadtul figyelj, hogy a CPU-t, hogyan rakod bele a lapba, mert sok láma eltöri a CPU lábait. Egy féle képpen megy bele, meg is van jelölve.

(#44183) Teclis1993


Teclis1993
tag

Hello

Első körben bocsi hogy ideszemetelek, de ha holnapig valaki nem tud mond valami okosságot akkor kényeken vagyok venni egy alaplapot .

Tehát a lényeg van egy Fujitsu Celsius W360 gépem amiben van egy FUJITSU SIEMENS D2587-A1 alaplap.
Akármikor próbálom feltenni a Win7 64-bitet miután felteszi és jön az üdvözlőkép kapok egy hiba üzenetet. [Itt a hiba üzenet.]
Próbáltam RAM-ot cserélni HDD-t stb a 32-bites tökéletesen megy rajta nem fagy nem kapok kék halált soha.

[ Szerkesztve ]

(#44184) user12 válasza Teclis1993 (#44183) üzenetére


user12
őstag

Szerintem nem alaplap hiba.
BIOS update-et próbáltál már?

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

(#44185) nagyszegi


nagyszegi
tag

Sziasztok.
Vilag eletemben amd+ati radeon konfogom volt viszont eljott az ido h ujraepitsem a gep gerincet(alaplap+proci+videokari). Mar evek ota nem kovetem a hireket es fejleszteseket ezert titeket kerdezlek h most intel vagy amd iranyba kene e gondolkodni?

Illetve barmelyik is a jobb van e jelentosege h a videokari milyen benne?

(#44186) dannyl válasza nagyszegi (#44185) üzenetére


dannyl
addikt

CPU-ban egyértelműen CSAK intel. VGA-ban azért árnyaltabb a helyzet. Ha gondolod, akkor gyere át a Milyen asztali gépet vegyek topicba, és válaszolj az 1. hsz. kérdéseire (De tényleg válaszolj!!!).

(#44187) Teclis1993 válasza user12 (#44184) üzenetére


Teclis1993
tag

Nem még nem esetleg privátban kérhetek egy két tanácsot ezzel kapcsolatban?

(#44188) Zala81


Zala81
tag

Sziasztok!
A kérdésem az lenne hogy okozhat e fagyási problémát ha az alaplapomban ( Asrock 970 Extreme4 ) egy olyan memória duó van ( Corsair 8 GB Vengeance DDR3 1600 Mhz CL9 Kit ), ami nem szerepel a lap support listáján?

(#44189) bul07 válasza dannyl (#44182) üzenetére


bul07
nagyúr

Azért vettem K-st mert annak az alap órajele magasabb mint a sima 6600-nak(turbóra már megegyezik amúgy)
Meg majd eladásnál lehet jobban elmegy egy K-s
Amúgy van valami auto tuning a lapba [link](Azt viszont már nem tudom hogy ehhez feltétlenül kell e a K processzor vagy simával is meg tudja csinálni)
De tuning nem lesz sokáig, mert nem lesz olyan erős vga a gépbe hogy processzor limit legyen

Igen félek is az Intel foglalatától ez az első Inteles gépem, ha minden igaz holnap lesz meg az összeépítés telepítés

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#44190) dannyl válasza Zala81 (#44188) üzenetére


dannyl
addikt

0,001%. Maximum ha hibás a RAM. Próbáld ki egyesével a RAM-okat, meg más slotokba is tedd be.


bul07
(PH! kedvence)

Ez neked ha megért +10k-t... Nekem biztos nem. Bár későbbi eladásnál talán tényleg számíthat valamit.

[ Szerkesztve ]

(#44191) KamuMazsola


KamuMazsola
őstag

Sziasztok!
Hosszú évek óta használok egy asrock g41m-gs alaplappal szerelt gépet. Elég sokat van 24/7 üzemben. Egy ideje azt csinálja, hogy véletlenszerűen kattan egyet és leáll. Ilyenkor csak úgy lehet újraindítani, ha teljesen árammentes lesz, játszom kicsit a bekapcsológombbal, majd bedugom a hálózatba és elindul, viszont ilyenkor a bios nem tölt be, kéri, hogy F1-et nyomva alaphelyzet, vagy F2-t nyomva konfiguráljam be. A rendszeridő ilyenkor 2009 dec 23 0:00. Szóval itt valami nem kerek. A gombelemen 3,1 V mérhető. Amíg rendesen működik a be lehet kapcsolni és olyankor a beállítások is megvannak.
Ti mire tippeltek, mi lehet a baja?

Üdv.: KamuMazsola

(#44192) Balathruin válasza KamuMazsola (#44191) üzenetére


Balathruin
veterán

Lehet a táp haldoklik. Ki kéne próbálni egy másikkal, esetleg elemet is cserélni, hiába mértél rajta 3,1V-t.

(#44193) hawrlantb


hawrlantb
tag

Segítsetek légyszi!

A gépem indításnál nem kapcsol be hanem hármat sípol (azt nem tudom eldönteni, hogy rövid vagy hosszú). RAM hibára gyanakodtam, ezért vettem újat (amúgy is akartam). Beraktam az új ramot de nem valtozott. A gépet úgy tudom bekapcsolni, hogy a ramot ki-be rakom és akkor jónéhány próba után elindul.
Mi lehet a baj?

A konfig:
Alaplap: ASROCK FM2A75M Pro4+
CPU: AMD Athlon II X4 750K
VGA: MSI R9 270X Hawk 2GB GDDR5 PCIE
Winchester: Toshiba 500GB 32MB
RAM: Kingmax 4GB DDR3 1600Mhz
Táp: Chieftec CTG-500-80PB OEM
Ház: Sharkoon Vaya

Új RAM: CRUCIAL 8GB Ballistix Sport DDR3 1600MHz CL9 KIT 2x4GB

Köszönöm

(#44194) Vidual001 válasza hawrlantb (#44193) üzenetére


Vidual001
tag

Elsőnek minden fogyasztót, az alaplapon kívül köss le (ventiket, hdd-ket, odd-ket, ram-okat, videokártyát hangkarit húzd ki az alaplapból.
Ha ugyan ezt csinálja, akkor egyértelmű, hogy alaplap hiba. Elméletileg kellene lennie CPU visszajelző lednek a lapon, ha pirosan világít, akkor nem érzékeli a cpu-t. Ha zöld, akkor a Ramokat nem érzékeli.

Ha van valami változás a fogyasztók lekötése után, akkor vagy táp problémád van, vagy valamelyik fogyasztó hibás, és lehúzza a tápodat, emiatt nem kap elég áramot az alaplap/proci.

MSI GT62VR 6RD Dominator Pro

(#44195) hawrlantb válasza Vidual001 (#44194) üzenetére


hawrlantb
tag

Ha ram nélkül akarom elinditani akkor nem sipol. Elindulnak a ventik, de persze nem indul.

(#44196) Vidual001 válasza hawrlantb (#44195) üzenetére


Vidual001
tag

Az nem lehet, hogy nincs elég paszta/ rosszul van rögzítve a procira a hűtő?
Egyébként azt próbáld meg, hogy végigpróbálod mindegyik RAM slottot mindkét rammal.

MSI GT62VR 6RD Dominator Pro

(#44197) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Létezik 2015-ben még olyan hogy a Windows telepítő nem ismeri fel az alaplapomat? MSI H170 Gaming M3.
Win10 telepítés után az eszközkezelőben sok dolgot nem tudott felismerni. Persze a hálókártyt sem. Így net sem volt.

A másik, ha win7-et akartam telepíteni akkor a telepítő betöltődése után se az egér se a Bill nem működik?! Nem tudok Win7-et telepíteni...

Segítsetek légyszíves mit lehet tenni ez ügyben?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#44198) Musicking válasza .LnB (#44197) üzenetére


Musicking
aktív tag

Ps/2 vagy usb2 portokra dugj klavit vagy egeret, de ahci módban valószínüleg az alaplapi lemezen lévő drivert is meg kell adni hogy lássa a merevlemezt.

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#44199) .LnB válasza Musicking (#44198) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

SSD-t azt látja, főleg ha csak az az egy merevlemez van bekötve. Máskor szokott rinyálni, hogy nem tudja telepíteni a rendszert. Ezert előre kihúzom a HDD-két és csak az SSD van besüt a. Szóval a merevlemezekkel nem volt baj.

Erre az USB2-re gondoltam én is. Megpróbálom majd az előlapi portokra rádugni az egeret es a bill-t.

Köszi

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#44200) ak05


ak05
tag

Sziasztok

Van egy ilyen alaplapom
Kérdésem h milyen hangkártyát tudnék beletenni?vagy milyen úton tudok belőle hangot kicsiholni?

Köszi a válaszokat előre is :))

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.