Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-12 16:20:20

LOGOUT.hu

Autóhifi

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60651) kacsa7 válasza troll81 (#60650) üzenetére


kacsa7
őstag

Ok, csak írtad, hogy egy új nem lenne-e jobb. Egyébként ár/érték arányban a használt cuccok ezerszer jobban megérik. Ha normálisan bántak vele, akkor úgyis mind1. Élő példának, a mélyközepeim majdnem 20 évesek. Nevetséges áron vettem őket. Ha ezt a hangot újban akarnám, legalább 3x ennyibe kerülne.

(#60652) troll81 válasza kacsa7 (#60651) üzenetére


troll81
addikt

szia ezen vacillalok eppen Morel Virtus 602 :R

(#60653) kobefiam válasza troll81 (#60652) üzenetére


kobefiam
csendes tag

Ad-vesz fb csoportokba van 1-2 jó dolog eladó megbízható emberektől. Én el tudnék költeni elég nagy összegeket :DDD 100e árkategóriába az SL-C6.2 PRO-t mondják bestbuynak. Ez a lista talán segít dönteni, úgy gondolom ez viszonylag független tesztelős oldal. Bele lehet merülni rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#60654) troll81 válasza kobefiam (#60653) üzenetére


troll81
addikt

koszonom a valaszt. atnezem ehhez Steg QM 240.1 ilyen tapkabelt ajanlanatok?egy ladahoz lenne csak kiprobalni :R mert a masik autoba Helix HXA 400 ezzel egyutt epitenem be kiprobalni ezt is :R

[ Szerkesztve ]

(#60655) pöttty válasza GyurosAki (#60649) üzenetére


pöttty
tag

Viszont tegnap eladtam. 😀

(#60656) Z0mbi


Z0mbi
senior tag

Hali,
reg voltam itt... helyzet az hogy beszeltem Gulacsi felistennel, brutal velos es hasznalhato infot adott. Eleg nehezen talalok viszont erositot ami az elmondasanak megfelelne. 5 csatornas A esetleg A/B t keresek. Sok helyen nem tudok szurni igy. Van ottletetek hogy hogy keressek? (btw egy STEG et talaltam az FBn de az csak 4 csatornas (max szubnak kulon lenne))

(#60657) troll81 válasza Z0mbi (#60656) üzenetére


troll81
addikt

szia ezeket nezted?Gladen RC 150c5 Helix G Five ill uj vagy hasznalt ?es a keret ami a legfontosabb :R

(#60658) Z0mbi válasza troll81 (#60657) üzenetére


Z0mbi
senior tag

Koszi igen ezek jol neznek ki. Azota ebay en talaltam Hifonics ARX-5005 ot is kb ugyan ez. es majdnem egyarban vannak (a helixel). Ezek altalaban mindig hibridek? Gyanitom a v ab ben nem csinalnak sub erositot... 300W hoz kellene ketszer annyi.. (~50% hatasfok)

(#60659) troll81 válasza Z0mbi (#60658) üzenetére


troll81
addikt

szia igen az ar esetleg amiben keresel?uj csak vagy hasznalt is? :R milyen marka? teljesitmeny :F :F

[ Szerkesztve ]

(#60660) Z0mbi válasza troll81 (#60659) üzenetére


Z0mbi
senior tag

Kicsit forditva van a tortenet...3-4k t koltenek ra max. Az ar ettol fugg. most azt probalom felmerni hogy ezert egyaltalan osszetudom e rakni vagy faragni kell valamibol...

Amire szuksegem lesz ezert a penzert:
* 5-6 csatornas A vagy AB osztalyu erosito (1,2 - melykozep, 3,4 - magas, 5(,6) szub)
* fejegyseg DSP vel (idozites, EQ, keresztvaltok)
* beepitokeres fejegyseghez (automhoz ez EUR150) ez fix, sporolni nem tudok rajta (azert 150 mert egy kis
doboz is kell hozza a kormany vezerleshez/tipus atalakito)
* egy par komponens szett (16,5)
* szub (ha 4 csatornas az erosito akkor ehez egy D osztalyu erosito)
* kabel, csillapitas, egyen szereloanyag
* batorsag az epiteshez :D

Teljesitmeny:
A gyari fejnel legyen tobb, a Wattokat inkabb minosegre cserelnem - ha ez igy mukodne

Marka:
Nem erdekel, mivel nem vagyok autohifiben otthon igy azzal megelegszem ha mondjuk egy vegfok elszall az erositobe vagy egy stab IC akkor ne kelljen a marsrol rendeljem azt...szerelheto legyen.

Hasznalt/uj:
Hazimoziban/hifiben jartasnak tartom magam. A fej/erosito nem zavar ha hasznalt. A hangsszoro nal azt vallom hogy az friss aru...mint az autogumi. Ezzel lehet vitazni :), lehet hogy hasznatlat veszek ami kihagyhatatlan, de ha lehet ujat. Szubnal szintugy. Nem tudom hogy a lengotekercsen mennyire csopogott el a lakk... es hany km lesz meg benne ;)

(#60661) B-enji válasza Z0mbi (#60660) üzenetére


B-enji
tag

Apró pénzért pár használt minőségi 6 csatis:
Audio System F6-360
Signat RAM 1
Rodek R680N

(#60662) GyurosAki válasza pöttty (#60655) üzenetére


GyurosAki
tag

A szívem szakad meg :O Az vigasztal, hogy megvannak a kábelek, be is dobjuk ma az autóba.
Így abban segítsetek plíz, hogy vegyem a tizen X éves AMA-t 20ért, vagy inkább nézzek valami újat 25 körül? Elgondolkodtató ez a gumis hasonlat :U

(#60663) troll81 válasza GyurosAki (#60662) üzenetére


troll81
addikt

szia ha tiz x eves akkor nem kerdes uj mivel nem tudod mit elt meg elotte kb :K en az ujat vennem sot inkabb varnek es 40 50 kozt egyet ami sokaig jo lesz :K megfelelo hasznalat mellett :R

(#60664) troll81 válasza Z0mbi (#60660) üzenetére


troll81
addikt

en tanulva a sajat hibabol azt javaslom vesd le papirra az elkepzelest es ugy kezd a szamolast mindenkepp meg igy konyebb szerintem :K meg latod az uj vagy a hasznalt melyik hogy jobb sivesen segitenek itt :K en is elrontottam sok helyen :W jo hogy van 2 auto itthon igy tudom at pakolni ha mas gondolat kerul elo. :R

(#60665) Z0mbi válasza troll81 (#60664) üzenetére


Z0mbi
senior tag

ok koszi a segitseget lehet elek majd vele :)

(#60666) Z0mbi válasza B-enji (#60661) üzenetére


Z0mbi
senior tag

koszi, megnezem oket.

(#60667) spiky03


spiky03
veterán

Nah
Peti műhelyben leadva a verda :C

Szombaton mehetek majd érte, már izgatottan várom. :)
Remélem jó lesz :D

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#60668) GyurosAki válasza troll81 (#60663) üzenetére


GyurosAki
tag

Köszönöm úgy lesz, de 40-50et dijumdissum zenére nem adnék ki. Talán majd öreg koromra, ha a a zenei ízlésem úgy alakul.

(#60669) pengusz77 válasza GyurosAki (#60668) üzenetére


pengusz77
senior tag

Miért ne? Azért egy Green Velvet vagy egy Dritte Raum is máshogy szól ám, mint egy alap rendszeren ;)

(#60670) troll81 válasza GyurosAki (#60668) üzenetére


troll81
addikt

hat te tudod en oregkoromra minimalt halgatok altalaban egy 60 70 k szetten. es keresem azt h jobb legyen ha valami jo mindegy mit halgatsz rajta ugy is jo lesz :K

(#60671) B-enji válasza pengusz77 (#60669) üzenetére


B-enji
tag

Egyszer hallottam erről egy jó hasonlatot, mégpedig hogy dijummdisum-hoz venni high-end rendszert kb.olyan, mint húszezressel rágyújtani egy olcsó cigarettára... :DDD ;]

(#60672) Lusu válasza GyurosAki (#60668) üzenetére


Lusu
aktív tag

Ha beülsz egy jól megépített autóba zenét hallgatni, majdnem biztosra mondom, hogy a gazdája egy darab déundisun zenét nem fog mutatni rajta, hacsak nem azért hogy bebizonyítsa van benne mélynyomó is :) Viszont ha van lehetőséged tedd meg, szerintem fél óra alatt sokat fog változni a zenei ízlésed :K és ezzel párhuzamosan már kevésbé fogod sajnálni azt a 40-50 majd később 100-130 ezer forinto(ka)t :D

(#60673) kobefiam


kobefiam
csendes tag

Uraim!

Szép lassan halad a projekt, megtörtént a fejegység csere. Végül egy JVC KD-R90BT lett berakva, és ez most egy csomó kérdést felvetett, ami feladja a leckét.

Az első és legfontosabb, hogy a fejegység és így az egész rendszer külön életet él a gyújtástól. Ahogy néztem az ISO csatiját a piros (gyújtás) rá van kötve a sárgára (pozitív) és úgy megy bele a "biztosíték szerűségbe". Arra gondoltam, hogy e miatt kap folyamatosan áramot és ezért él külön életet. Ezt, hogy lehetne megoldani? :F

A másik amiben elakadtam pedig az idókorr. Mindenek előtt passzív rendszerről beszélünk, oldalanként tudom állítani. Írtátok, hogy előtte a jelszintet állítsam, hogy "ugyan olyan hangos" legyen a 2 oldal (igaz más fejegységre írtátok). Ilyen menüpontot egyáltalán nem találok ebben, szerintem ezt csak gain-el tudom állítani az erősítőn, balance-ot nem akarnék.
És ha ez meg is lenne, jön maga az időkorr. Tegnap nagy hévvel elkezdtem állítgatni, találtam egy pozíciót amit jó kiindulási alapnak hallottam, reggel beleülök és jobbról szól minden :DDD :DDD Valaki nem tud esetleg a frontra egy olyan értéket adni ami alapján el tudnék indulni (Corolla e12)? :F

(#60674) Lite válasza kobefiam (#60673) üzenetére


Lite
őstag

Reggel, hideg erősítővel ne is csodálkozz... ;) A beállításokat célszerű bemelegedett készülékkel eszközölni.
A JVC logikáját nem tudom, de pl. Pio + passzívnál akkor tudsz időkorrozni, ha a fejet aktívra állítod, és a közép csatornáját nem vágod meg felül, kimegy rajta a teljes jel, az megy az erőbe, onnan a hangváltóba. Akkor azon tudsz egy kicsit állítani, illetve a szubod is időkorrozható lesz, gain is lesz a csatornákon, de a szettet nem tudod külön közép/magas megoldásban szabályozni, csak olyan "balance" jellegű lesz.

Ezzel kb. azt nyered, hogy egy passzív fronthoz a szubot szépen alá lehet illeszteni. Szerintem.

(#60675) kacsa7 válasza kobefiam (#60673) üzenetére


kacsa7
őstag

Gyújtásos kérdésre: Szétválasztod a vezetékeket pirosra és sárgára, ahogy eredetileg van. Úgy nem lesz állandóan áram alatt.

A JVC-nél nem tudsz a fejen hangerőt állítani, csak a balance-al. Esetleg másik opció, hogy fronton van az egyik oldal, rear-en a másik és akkor a faderrel. Az lenne a cél, hogy a 2 oldal hangereje kb egyforma legyen. A hangváltón a magas hangerejével tudsz még próbálkozni, ha csak az egyik és csak a másik oldal szól, akkor kb. ugyanazt halljad. Ez passzívban eléggé korlátozott dolog.
Utána tudsz időkorrekciózni. Mérőszalaggal mérd ki a 2 magas távolságát, és a 2 mélyközép távolságát. Először állítsd az időkorrekciót a 2 magasra be. Utána próbál ki a 2 mélyközépre. Amelyiket jobbnak hallod, azt használd és finomítsd. Mivel nem tudod hangszórónként időkorrekciózni, hangerőt állítani és vágni, mindig is vándorolni fog a színpad, a hallgatott zeneszám alapján, annak függvényében éppen magas vagy mély hangok és honnan vannak túlsúlyban. Viszont már így is sokkal jobb lesz, mint időkorr nélkül.
A másik, a hideg hangszóró merevebb, tehát amíg nem szól pár percet, hogy bemozogjon, az is simán elhúzhatja valamerre. Én udvaron állok, minden reggel megvan a jelenség még ilyen időben is, pedig aktív vagyok.

(#60676) kobefiam válasza Lite (#60674) üzenetére


kobefiam
csendes tag

(#60674) Lite, (#60675) kacsa7

Köszönöm a válaszokat! Sub nincs, kizárólag első szettem van. Akkor marad a balance, azzal belövöm egy hangerőre. Utána pedig akkor leméricskélem és állítgatok, úgy érzem még így passzívban sem lesz kis munka :D Ez, hogy a hidegbe így el tud menni teljesen új dolog nekem, eddig ezt nem érzékeltem csak annyit, hogy merevek a hangszórók. :))
Ha csak simán a pirosat lekötöm a sárgáról és direktbe bekötöm akkor nem lesz rajta az a biztosíték szerű akármi. Az nem okoz majd problémát?

(#60677) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/Urak!

2002-es évjáratú Nissan Almerába szeretnék fejegységet venni (az autóban még kazettás van :D ), mp3 lejátszásra, android telefonról de inkább usb pendrive-ról.

Az autó gyári hifirendszerén nem akarok fejleszteni semmit a későbbiekben sem, ha usb-t kezel az új egység, nagyjából már elég is.

Pioneer és Kenwood egységeket nézegettem, minél olcsóbban szeretném megúszni, mit ajánlanátok? Illetve korábban olvastam hogy valami átalakító is kell a bekötéshez, olyat hol kapok?

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#60678) B-enji válasza kutga (#60677) üzenetére


B-enji
tag

Ha olcsó és egyszerű sima usb-s, akkor én ezt választanám most:
Pioneer MVH-190UB

(#60679) kutga válasza B-enji (#60678) üzenetére


kutga
nagyúr

Köszi, közben beszéltem egy szakival aki be is szereli, hát nem olcsó mulatság, de valamikor úgyis meg kellett volna csinálnom. :)

Let the Zone take me if I am.

(#60680) kacsa7 válasza kobefiam (#60676) üzenetére


kacsa7
őstag

Nem tudom milyen biztosíték szerű izéről beszélsz, ha le tudod fényképezni tedd meg.
Emlékeim szerint az enyémen a sárga és a piros kábel is úgy van, hogy gyárilag szilikonnal burkoltan "saruzva" van, ráadásul az egyik Y-al megoldva. Szét lehet húzni, és így lehet egyesíteni a két kábelt, hogy gyújtás nélkül is menjen. Ennyi. Nem kell hozzá semmit barkácsolni.

(#60681) pengusz77 válasza kobefiam (#60673) üzenetére


pengusz77
senior tag

Az nem biztosíték, hanem egy széthúzható csatlakozó.

(#60682) MunezXBK válasza Lusu (#60672) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Én megépítettem amit elterveztem, oszt mégis maradtam a psytrance-nél. :B

Engem az kapcsol ki.

[ Szerkesztve ]

(#60683) Lite válasza MunezXBK (#60682) üzenetére


Lite
őstag

+1

Egy rendes rendszeren kiderül, hogy a "diundisu" zenékben még van, vagy 10 másik hang(sáv) és esetleg hangszerek is. Pláne bakelitről digitalizálva.

(#60684) pengusz77 válasza Lusu (#60672) üzenetére


pengusz77
senior tag

Miért kéne megváltoznia a zenei ízlésének? Szerintem az egyénfüggő, ki milyen zenét szeret hallgatni, és ezek nem nagyon változnak meg. Jó én is beteszek néha teszt zenéket, de idővel besokallok. Inkább hallgatok DM-ot, EBM-et, Madness-t, Cure-t, és főleg techno-t, nekem az a kedvencem :) Más meg a rockot szereti, vagy a jazz-t stb. Miért kéne ennek megváltozni? Én mit mutogassak? A 100W-os subomat? ;]

(#60685) pengusz77 válasza B-enji (#60671) üzenetére


pengusz77
senior tag

Még szerencse, hogy nekem nem high-end a rendszerem :)
Hidd el, én is hallom, amikor elmegy egy ilyen majd széteső autó, recseg ropog a szám, annyira kitekeri, de olyan szarul szól, mint állat. Meg meghallok az enyémen egy Trommelmaschine-t, és úgy szól, mint annakidején Supersonic Technikuum-ban bakelitról hát azért más. Hangszeres zene is szólhat úgyanígy szarul.

(#60686) BBéci válasza pengusz77 (#60684) üzenetére


BBéci
titán

A '90-es évek elején, közepén összevásároltam pár tucatnyi techno/rave/dance CD-t, ma 2 percnél tovább egyiket sem tudom hallgatni. 16-17 évesen jazzklubokba és P Mobil koncertekre jártam, ma is kedvenceim közé tartozik az előbbi műfaj, viszont a kemény rockot ki nem állhatom. Szóval változik az ízlésünk, meg nem is.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#60687) MunezXBK válasza Lite (#60683) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Te még lógsz egy kazal bakelites zenével. :D

(#60688) kacsa7 válasza pengusz77 (#60684) üzenetére


kacsa7
őstag

Pedig én is csak megerősíteni tudom, hogy ahogy fejlődik fel hangminőségben a rendszer, úgy csökken a gyengébb minőségű zenék aránya. Az elektronikus zenék legnagyobb része ezt az oldalt erősíti... Hiába nőttem fel ezeken, és mondjuk 2-3 évvel ezelőtt hangszeres zenét nem tudtam meghallgatni, már én is ott tartok, hogy inkább hallgatok jó minőségű, hangszeres zenéket, mert egyszerűen sokkal inkább közvetít számomra érzelmeket, sokkal jobban megmozgat. Van benne értelmes zenei tartalom. Persze ha olyanom van, ugyanúgy berakok egy house-t, vagy zúzósabb rock-ot, de eléggé felborult az arány.
A másik, ami a hangszeres zenék mellett szól, hogy ott létezik az a fogalom, hogy színpad. Jól belőtt időkorrekcióval elég élvezetes dolog. Elektronikusban elég ritka, az esetek 99%-ában ugyanaz szól bal és jobb oldalon.

(#60689) Ed Parker


Ed Parker
nagyúr

Urak, van lehetőség utólagosan Audi a4 b8-ba a gyári Audi concert nevű rettenetet jobb minőségű, netán gyári b&o egységre cserélni?
Vagy ahhoz nincs meg alapból a gyári kábelezés.
Egyelőre gyári megoldás érdekelne, csak utána más 1-2dines fejegység.
Az utólagosat úgy értem,ha találnék egy tk-ra törött gépet és abból megvenném a cuccost.

(#60690) pengusz77 válasza kacsa7 (#60688) üzenetére


pengusz77
senior tag

" Elektronikusban elég ritka, az esetek 99%-ában ugyanaz szól bal és jobb oldalon."

Ezt megcáfolnám: ez még az én alap passzív rendszeremben sincs így. Biztos rossz minőségű a forrásod ;]
Jó, most én is letöltöttem a technodrome 15gigát a rutracker-ről, de előtte Public Enemy-t, Madbess-t, DM-ot, Exploited-et hallgattam. Előtte meg hangszerest. Csak a rock ami teljesen kimaradt az életemből. Ebben már nem változok :)

(#60691) pengusz77 válasza BBéci (#60686) üzenetére


pengusz77
senior tag

Nem vagyunk egyformák :) Én szívesen meghallgatok bármilyen egykor számomra kedves zenét. Volt kollégáimat őrületbe kergettem a magyar lányzenekarokkal :)

(#60692) kobefiam válasza kacsa7 (#60680) üzenetére


kobefiam
csendes tag

(#60680) kacsa7, (#60681) pengusz77

Teljesen igazatok van, totál elnéztem. A piros volt Y-al bekötve a sárgába, most már jó lett. Mégy annyi lenne, hogy mappaváltás után mindig elfelejti a véletlenszerű lejátszást? :F nincs valami trükk?

(#60693) Lite válasza MunezXBK (#60687) üzenetére


Lite
őstag

Amit csak óhajt Uram! :R :R :DD

Bár ez másik topik, de épp a lemezjátszó űrtechnikai upgrade-je zajlik, hogy kihozzam belőle, amit csak lehet. Aztán kezdődik pár ezer lemez digizése... Újra, mert az első menetnél túl hamar kopott a tű és sz*r volt a kábel. :K

Azt azért még nem mondtad, miket is szeretnél... A Soul II Soul pont nem bakelit volt, amit hallgattunk...

(#60694) Lite válasza pengusz77 (#60690) üzenetére


Lite
őstag

Egyetlen dolgot engedjetek meg, hogy hozzá tegyek (és vállalom, ha ezért levauz valaki): a régebbi, főleg 90-es évek eleji zenéknél én annyit tapasztaltam, hogy a CD kiadások rettenetesen szóltak, a bakelitek meg valami csodálatosan. És akkor még intenzíven figyelte az ember, hogy AAD, ADD, vagy DDD cd-t hallgatott. Az analóg mesterszalagok varázsa és a konvertálások fejletlensége érdekes dolgokat eredményezett...

Ha egy kicsit később járunk, akkor pedig legyen egy kis keveréke mindnek, hogy az elektronikusban is mennyire van élet: Chicane - Saltwater. Az első kiadáson (Xtravaganza Records, 1999) az a vokál, a kórus belépésével.... Na, bakelitnél ott ledobtad a hajad... Ott volt színpad, pláne mélysége... Másoknak pedigcsak egy elektronikus, pumpáló "diumdisun"... Szerintem. :)

(#60695) MunezXBK válasza Lite (#60694) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ez pont kéne. :))

(#60696) troll81


troll81
addikt

sziasztok Soundstream Reference 4.920 rola valaki tud e valamit?erdemes ra kolteni? :R

(#60697) Lite válasza MunezXBK (#60695) üzenetére


Lite
őstag

Megdumáljuk, összehozzuk!

(#60698) rhonin


rhonin
senior tag

Sziasztok!

Az elmúlt hetekben sikerült behúznom minden kábelezést az Alpine 3555-nek + ládát is sikerült szereznem. ( SBG-1244BR )
A fejnél szétszedtem az ISO csatit, vagyis kioperáltam belőle az első hangszórók vezetékeit és erre kötöttem rá az erősítőből jövő jelet.
1-2-es csatornáról szól az első szett. 3-4-esről pedig a láda.
A probléma, hogy mivel csak 1 RCA kimenetem van ezért a 3-4es csatorna az 1-2ről kapja a jelet tükrözve.

A problémám az, hogy a fejről mondhatni semmit nem tudok állítani mivel ha valamit elállítok az beleszól az egész rendszer hangjába.
Az erősítőn pedig csak hp-lp filtereket tudtam bekapcsolni.
Gain mivel 1 RCA-ról megy ezért csak az 1-2-es csatornáét tudom állítani. A 3-4-esnél hiába állítom. Pedig akkor kicsivel lejebb tudnám venni a ládát.
Ez normális így működésileg?

Szerintetek mit kellene tenni a fejcserén kívül? Kössem vissza a fejre az első szettet és az 1 pár RCA-ról menjen csak a láda?

Kábelezést forrasztásokat próbáltam a lehető legjobban megcsinálni... :U
[kép]
[kép]
+ szigetelés és kész... ;]
[kép]

(#60699) K Norbi


K Norbi
addikt

Sziasztok! JVC KD-AVX2 fejegységen
Nincs kép, gondolom azért mert kéne neki áram a világos zöld vezetékre.
"A kézifékes történet"

Annyi nem világos hogy mínusz vagy pluszt kell neki adni? [link]

Rátudna valaki nézni?

(#60700) kacsa7 válasza rhonin (#60698) üzenetére


kacsa7
őstag

A legtutibb 2 külön pár RCA lenne.
Az Alpine erősítőn a 3-4 csatornánál ezek szerint az input channel 1/2-re van állítva. Input mode 3+4 legyen. Ilyenkor az erősítőn a gain poti elvileg ugyanúgy működik, szóval ugyanúgy hallanod kell hangerő változást, ahogy tekergeted.

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.