Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17801) do3om válasza Morris (#17786) üzenetére


do3om
addikt

Ilyen cucc van itthon, 1x használtam, e akkor áttérek rá, amíg van aztán valami más.
(belső térhez is van hozzá azt nem használtam, azt hittem a berneres szilikon jó)

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#17802) runner 125 válasza MunezXBK (#17800) üzenetére


runner 125
nagyúr

Jóvan, most mit kell meglepődni, kosaraskártyából is az ért a 90-es években a legtöbbet. ;]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#17803) bari012 válasza #00809728 (#17799) üzenetére


bari012
tag

Igaz 😅 Budapesten vagy környékén :) Köszönöm!

(#17804) kabalapasika


kabalapasika
tag

Sziasztok!Autoglym termékeket,hol lehet venni Nyíregyházán?

(#17805) roberto211


roberto211
őstag

Sziasztok... Ez a géptető javítható kikalapálással-gittel-stb? ?ert keresek motorháztetőt de 96 utáni swiftre szinte sehol nem találok bontottat. :(

Újra lesz fényezve mindenképp mert nem ilyen szinű az autóm, csak hogy meglehet e rendesen csinálni? Nem én csinálnám hanem a karosszériásom-fényezőm..

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#17806) MunezXBK válasza roberto211 (#17805) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Bárdiba azért less be, ott simán kapni fogsz utángyártottat.

Csak nem mindegy melyik márkát veszed.

(#17807) roberto211 válasza MunezXBK (#17806) üzenetére


roberto211
őstag

Ja, de 30k minimum .. Annyit meg egy régi swift motorháztetejére nem nagyon akarok költeni. :D

Melyik márkát kell venni? Webshopba össz vissz 1 db van.. Unixba van gyári, akkor kokkerholm meg valami v betűs, majd visszakeresem.

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#17808) MunezXBK válasza roberto211 (#17807) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Klokkerholm. :K Azt az egyet szabad.

(#17809) bari012 válasza bari012 (#17798) üzenetére


bari012
tag

Erre senkinek nincs tanácsa (Bp.)? :(

(#17810) Qru válasza bari012 (#17809) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Róluk sok jót hallottam, bár magam még nem próbáltam.

Hozso autókozmetika

#nincsbennetarcsi

(#17811) erikke17


erikke17
őstag

Fene.. Most gondolkodom vehettem volna egy EGP-t SRP mellé... Érdemes csak SRP-vel lekenni autót? Vagy jobb ha van EGP is? :F

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#17812) goose87


goose87
tag

Sziasztok!
Autòmat polìrozom a napokban 3m pasztákkal. Tudnátok ajánlani waxot,mùanyag gumi ápolòt? Üvegekre jò a sima ablaktisztìtò vagy azt is polìrozzam? Műszerfalra is mondhatok valami szert!
Előre is köszönöm!

(#17813) runner 125 válasza erikke17 (#17811) üzenetére


runner 125
nagyúr

Múltkor én is kipróbáltam az SRP-re egy réteg EGP-t, nekem tetszett a hatás. Igazán komoly csillogás látszott, főleg a lámpákon.

goose87

Autoglym SRP, de ha polírozod akkor szerintem elég az EGP is, vagy HD wax, csak az egy csöppet borsos árú.

Műanyag és gumiápolóból szintúgy próbáld ki az AG termékét, beltérre remek.
Van nekik egyébként külön autógumira való is, én szeretem mert simán ráfújom a külső műanyagokra azt is. Igazán "megzsírosítja", felszínezi a kifakult műanyagokat is.

Üvegpolírnak otthon szerintem ne állj neki, túl kockázatos meló. Ha tökéletes, foltmentes tisztaságot szeretnék, szintúgy próbáld ki az AG üvegpolírját. Neve ellenére nem políroz, viszont brutálisan tisztít, tényleg gyönyörű lesz tőle minden üveg, tükör felület.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#17814) goose87 válasza runner 125 (#17813) üzenetére


goose87
tag

Kőszi. És hol tudom beszerezni ezeket? :R

(#17815) focvis válasza runner 125 (#17813) üzenetére


focvis
veterán

A Hondád téli kerekéhez gyártott porvédő-kupakról tennél fel fotót, lécci! Esetleg némi további infót, hol és hogyan készült.
Köszönöm!

Valami hasonlóra lesz szükségem.

(#17816) erikke17 válasza runner 125 (#17813) üzenetére


erikke17
őstag

Azt gondoltam hogy jobb lenne! :D De nem baj, hogy csak SRP-vel kezelem? (totál nem gondoltam EGP-re először használok ilyet :) )

Elkezdtem bőrt takarítani. Kiporszivoztam, portalanítottam, lemostam, leöblítettem, megtöröltem. Erre most meg el kezdett idő ellenem dolgozni. Pedig ma le kell kennem bőrápolóval ha törik ha szakad :D

Valami kosz azért jött le...

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#17817) runner 125 válasza goose87 (#17814) üzenetére


runner 125
nagyúr

Pl.

focvis

Nem tudom miből gondolod, h gyártattam hozzá. Annó érdeklődtem itt is, h hol lehet vásárolni olyat, amit egy fb csoportban láttam egy HR-V-n, de nem találtam sehol, azóta sem.
Úgyhogy kupak nélkül használtam a múlt télen. Idén jó lenne valamit keríteni, talán vadászok egy gyári szettet, de az meg annyira retro h nem igaz.. Valami ilyesmi kellene rá. De itthon nem találok, és azért a 8k/db ár horror. Max a 4-ért adok annyit.

erikke17

Miért lenne baj, az is jól tart már magában is.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#17818) focvis válasza runner 125 (#17817) üzenetére


focvis
veterán

Ó köszönöm, akkor rosszul emlékeztem.
Most én is ott tartok, hogy nincs semmi ami passzolna ebbe a kerékbe. Van hozzá gyári dísztárcsám (szintén "5 küllős"), de csak a vasat tervezem szólóban feltenni.
Vadászok Golf 1 közepet, azonban az valóban túl retro lenne. Illetve szóbajöhet még Caddy közép, annál meg attól tartok, hogy nem fekszik fel a strukturált lemezfelnire és horror áron találtam ahhoz, hogy kísérletezzek vele.

Bal oldalon a Caddy, jobb oldalon a Golf 1 közepe.

[ Szerkesztve ]

(#17819) ::Trunks::


::Trunks::
senior tag

Szilikon vízlehúzót használtok? Nekem van egy nagyon olcsó,de nagyon gagyi az karcolta az autót. Mi a tapasztalatotok vele?

::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

(#17820) MunezXBK válasza ::Trunks:: (#17819) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Napi szinten használom. Nem mindegy, hogy tartod.

(#17821) FeRRaR1 válasza ::Trunks:: (#17819) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Mindegyik karcol, kérdés csak az hogy melyik mennyire, itt senki nem ajánlja a használatát, én sem.

Ezzel átmegyek, hogy leszedjem a nagyját, többször kifacsarva közben, majd 2-3 mikroszálassal bejezem, hogy tökéletesen száraz és foltmentes legyen.

[link]

[link]

Más:

Nem rég vettem egy sheepskin kesztyűt mosáshoz, a mikroszálasok után valami megváltás félét éreztem, hihetetlenül jó, könnyedén szedi le a szennyeződéseket, nagyon gyorsan lehet vele haladni, és érezhetően jobb minőségben. Ajánlom mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

(#17822) Morris válasza FeRRaR1 (#17821) üzenetére


Morris
veterán

Én zsenília kesztyűt használok áttörlésre. Nekem ez sokkal jobban bejött, mint a mikroszálas kendő.

(#17823) tboy93 válasza MunezXBK (#17820) üzenetére


tboy93
nagyúr

Na, errol nekem is johetnek a tapasztalatok :) Automosonal kaptam kolcsonbe, vizet szepen lehozta, mik a tippek/trukkok?:))

(#17824) ::Trunks:: válasza FeRRaR1 (#17821) üzenetére


::Trunks::
senior tag

Köszönöm a válaszokat :R Én is mikoszálassal törlom át ,csak az több idő ,de akkor marad :)

::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

(#17825) N-vidi-A


N-vidi-A
őstag

Sziasztok!

Észak Pesten keresnék lehetőleg már mások által is ismert, "elismert" autófényezőt, egy 2011-es VW-nek kellene az első lököst és valószínűleg a motorháztetőt fényezni.

Szívesen veszek minden javaslatot, lehetőleg tényleg olyanokat kérnék, akik ár / érték arányban jó munkát végeznek, és már voltak velük tapasztalatok is.

Nagyon köszönöm a segítséget!

üdv :R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#17826) tresh


tresh
addikt

Hello Urak!

Pesten kéne nekem frankó kipufogós aki jól dolgozik és nem ijed meg egy kis harci feladattól :D Lehet hogy Janóékhoz vinném de előtte meghallgatnék más alternatívákat is ha akad.

(#17827) Mappa válasza tresh (#17826) üzenetére


Mappa
addikt

[link]

Kispesten őket tudom ajánlani. Rugalmasak,gyorsak, szép munkát végeznek és még jó áron is dolgoznak. 2x Voltam náluk még a jetta-val. Egyszer egy borsó szem lukat kellett orvosolni. Pár éve meg a hátsó dobot cseréltettem velük. Van két öreg szaki is (ha még ott vannak vagy élnek :D ) jókat lehetett velük sztorizni... sok mindent láttak már.

nem kötelező megadni

(#17828) g4bb3r


g4bb3r
tag

Hali. Sikeresen lepadkáztam tegnap este a jobb első felnit.. :((( Lehet ezt valamivel orvosolni? valamivel elhalványítani a horzsolást? :O Nem szép.. eddig karcmentes volt az összes felni erre most ... :W

(#17829) FeRRaR1


FeRRaR1
őstag

Felkészültünk a rossz időre, Autoglym SRP & EGP fent, motortér alaposan kimosva mind a kettőnél.

V50

S80

(#17830) h1mpi válasza g4bb3r (#17828) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Tescoban kapsz stiftet azzal bejavíthatod, de a karc mélye nem tűnik majd el....

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#17831) verti1


verti1
tag

Sziasztok!

AG wheel protector-t használta valaki? Itthon még nincs és leghamarabb télen lesz. Esetleg valaki rendelt kintről vagy te FeRRaR1? A videón/képeken jónak tűnik a dolog, de érdekelne személyes tapasztalat. Sok küllős felnim van és három nap után már egy merő fékpor az egész...

(#17832) runner 125 válasza FeRRaR1 (#17829) üzenetére


runner 125
nagyúr

Itt most már csak 1 gond, nincs köztük Honda. ;]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#17833) verti1


verti1
tag

Ott áll a V50 előtt a Honda...:)

[ Szerkesztve ]

(#17834) Qru


Qru
MODERÁTOR

Én is rávettem magam végül a csutakolásra...

#nincsbennetarcsi

(#17835) FeRRaR1 válasza verti1 (#17831) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Szia, még nem, felni téren egyedül a Wolf's Rim Shieldet próbáltam, meg mondom őszintén nem vált be, ugyan úgy fékporos lett, és a takarítás sem tűnt könnyebbnek, így hagytam a francba.

De most adunk egy esélyt az AG cuccnak :) ma rendeltem meg, max 3 munkanapon belül érkezik. Majd beszámolok róla.

runner 125

Nem is lesz ;] Megértem a hondásokat, statisztikák szerint is nagyon megbízhatóak motorikusan, de nekem egyszerűen nem tetszenek, sem a nagyon műanyag beltér, sem a külső. Bár az új civic szép, de ilyen drága és ilyen kicsi autót nem vennék amúgy sem. (Nem megkövezni a személyes véleményemért)

Nekem a Volvo a tökéletes kombináció, a biztonság, sportosság, kényelem nem csak 50 ha nem 2000 kilométeres úton is, visszafogott minimál dizájn, elegancia elég megnézni a mostani kettőmet, az egyik 8 a másik 10 éves, szomszéd meg azt hitte hogy a V50 3-4 éves, az s80 meg most jött a szalonból. Ezt nem sok márka tudja. Hihetetlen megbízhatóak, a hondával együtt ott vannak a legtöbb statisztika elején. Nem azt várom, hogy mikor szállhatok ki, mint sok korábbinál, ha nem hogy mikor vezethetem. Nagy különbség.

[ Szerkesztve ]

(#17836) #42667776 válasza FeRRaR1 (#17835) üzenetére


#42667776
törölt tag

Szia!
Hogy használtad a Rim Shield-et? Felvitel után szárazon, vagy nedvesen törölted le? Nálam teljesen jól működik, fékporos lesz a felni, de nagyon könnyen takarítható.

(#17837) Elemental válasza Qru (#17834) üzenetére


Elemental
addikt

Az matricán nem takartad ki a rendszámot :)

(#17838) g4bb3r válasza h1mpi (#17830) üzenetére


g4bb3r
tag

nézegettem tecsoban autoapolasi cuccokat de ilyen felnijavitot nem lattam..

(#17839) h1mpi válasza g4bb3r (#17838) üzenetére


h1mpi
nagyúr

sima stift is jó csak színben egyezzen meg.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#17840) FeRRaR1 válasza #42667776 (#17836) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Lemostam a felnit alaposan, majd mikroszálassal szárazra töröltem. Kozmetikai vatta paddal át kentem az egészet rim shieldel, majd vízzel leöblítettem, ha jól rémlik azt olvastam, így alakul ki a védő réteg.

Utána ugyan úgy fékporos lett, és ugyan annyi "vesződség" volt lemosni, mivel tisztán tartom, persze ez nem jelent komoly sikálást, de nem éreztem különbséget.

(#17841) #42667776 válasza FeRRaR1 (#17840) üzenetére


#42667776
törölt tag

Gondolom van még belőle, ha adsz neki még egy esélyt és újra kipróbálod, akkor a felhordás után, spricnivel fújj rá egy kis vizet és mikrószálassal töröld szárazra, nem kell erősen dörgölni, csak letörölni. Használom a Wolf termékeket rendszeresen és elégedetten, azért is gondoltam, segítek, ha tudok...... Glass Guard felvitelénél szintén ez a helyes munkamenet, a második réteg után víz permetezése spricnivel, majd letörlés.
Szárazon szinte lehetetlen is letörölni.
link

(#17842) FeRRaR1 válasza #42667776 (#17841) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Amint megjön az AG, adok neki még egy esélyt, a V50 első kerekeit lekezelem, egy össze hasonlítás erejéig. Meglátjuk melyik lesz a jobb.

Glass guardot sikerült jól felvinnem, az elsőre jó lett. Bár ott sem spricceltem a vizet, csak át töröltem nedves mikroszálassal, utána pedig szárazzal.

Minden infót szívesen veszek :R

(#17843) Qru válasza Elemental (#17837) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Haha jogos. Jár a piros pont. :D

#nincsbennetarcsi

(#17844) bitpork válasza Elemental (#17837) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Hagyd rá MODI: nem az eszéért válogatták be :D
Qru: bocs, de túl magas labda volt :R

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#17845) verti1


verti1
tag

Ok! Minden képen számolj be! Kiváncsi vagyok. Azért az AG -vel nem kell semmit pöcsölni csak ráfújni és kész....

(#17846) Qru válasza bitpork (#17844) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

:D

mod:

Tudod, mindenki jó vmire. Ha másra nem, hát elrettentő példának... :DDD

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#17847) N-vidi-A válasza N-vidi-A (#17825) üzenetére


N-vidi-A
őstag

:F

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#17848) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Megvan a sógorom BMW-je, elég jó állapotú nem nagyon karcos. Ha kerámiát szeretne rá kell előtte a polír mindenképp? Mennyi egy ilyen kerámia kezelés 3-as BMW-re?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#17849) MunezXBK válasza h1mpi (#17848) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Én nem kennék rá semmit, polír nélkül. :B

(#17850) #00809728 válasza h1mpi (#17848) üzenetére


#00809728
törölt tag

Cerámia kezelés előtt mindenképpen javaslok egy polírt és egy komolyabb lemosást.
Ha csak simán felteszed a 20.000ft értékü Cerámiát attól nagyon ne várj csodát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.