Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17551) MunezXBK válasza Charley76 (#17546) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Tuti, hogy kék, most vettem.

Ezt milyen szivaccsal kell küldeni?

(#17552) agent_k válasza MunezXBK (#17551) üzenetére


agent_k
őstag

Kék tojástartóssal.

(#17553) MunezXBK válasza agent_k (#17552) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

:R

Pont erre tippeltem.

(#17554) Charley76 válasza MunezXBK (#17551) üzenetére


Charley76
csendes tag

Hali

Koszi a segitseget :R :R :R ra is irom egy filct tollal

[ Szerkesztve ]

Aki apolja a kocsijat rosz ember nem lehet

(#17555) M@nH.


M@nH.
aktív tag

Sziasztok.

A képen látható felpúposodást ti hogy orvosolnátok? Sajnos a fenti takaró csíkok mellett mindkét oldalon előjött. Érdekes, hogy pont ugyanott mindkettő oldalon, pedig soha nem volt rögzítve semmilyen csomagtartó. Az autó egyébként egy A3 8l1 kaszni.

(#17556) h1mpi válasza M@nH. (#17555) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Le kell csiszolni és lefényezni. A csík mellett megáll a víz és onnan kezd el korrodálni.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#17557) XP NINJA


XP NINJA
őstag

Sziasztok.

Nem vagyok még tisztában az árakkal, de Pest megyében egy ilyen pár lökös metálra fényezéséért mennyit kérnek el? [link]

(#17558) h1mpi válasza XP NINJA (#17557) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Kb. 60-70e Ft.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#17559) focvis válasza h1mpi (#17558) üzenetére


focvis
veterán

Lökhárító - kavics elleni - fóliázásra nincs valami bejáratott, kedvezményes helyed Bp környéken?

(#17560) MunezXBK válasza focvis (#17559) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Keress egy dekoratőrt, simán megcsinálja, ráadásul töredék áron.

(#17561) h1mpi válasza focvis (#17559) üzenetére


h1mpi
nagyúr

De az unokatesóm dekor cége itt a XX. kerületben :)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#17562) focvis válasza MunezXBK (#17560) üzenetére


focvis
veterán

Köszönöm!
Sablonjuk lesz hozzá, vagy "érzésre" vágják? Töredék árnál mondjuk szinte mindegy.

Volt kollégám rakatott pár évvel ezelőtt Astrára, 50 papír rémlik; ehhez képest amiket itt olvasok, azok ijesztő árak (100+).

@h1mpi: szuper! Ha aktuális lesz, gondolom elkérhetem a címet? :)

[ Szerkesztve ]

(#17563) h1mpi válasza focvis (#17562) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Persze méretre vágják. 90%-ban autó fóliázással foglalkoznak, elég nagy a rutinjuk ;)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#17564) raczger


raczger
őstag

Van két folt a fényezésen, de eddig nem sikerült leszednem. Emlékeim szerint valami elég folyós madárszar ment rá kb 1 hónapja, de akkor azonnal lemostam, tegnap autómosásnál vettem észre, hogy ez a két folt nem akar eltűnni. Ötlet?

[ Szerkesztve ]

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#17565) mandras81


mandras81
senior tag

Nemsokára megy az autófányezőhöz, egyúttal eltüntetném a kavicsfelverődéseket is, illetve van egy ilyen "horzsolás" rajta:

Ezzel mit kezdjek? Mivel csiszoljam, mielőtt lekenem javítófestékkel? Egyáltalán, ez járható út?

(#17566) goose87 válasza XP NINJA (#17557) üzenetére


goose87
tag

Szia! 50-böl kihozom neked a két lököst, szép igényes munkával Pest megyében ha gondolod.

Üdv Misi

(#17567) HuTi.HUN


HuTi.HUN
tag

Gyárilag fényezetlen, rücskös műanyagok fényezésére létezik tartós megoldás?

Két műhelyben is azt mondták, hogy ha ragaszkodom hozzá, akkor megcsinálják, de a legkisebb stressz hatására le fogja dobni a fényezést.

Létezik gyárilag alapozott elem is, de gondolom érthető, hogy az az utolsó lehetőség.

(#17568) goose87 válasza HuTi.HUN (#17567) üzenetére


goose87
tag

Létezik! be kell jól dörzsizni, műanyag alapozás, füller 2k,és jónak kell lennie. :)

(#17569) M@nH. válasza h1mpi (#17556) üzenetére


M@nH.
aktív tag

Rendben köszönöm :R Akkor a közeljövőben betervezem ezt is.

(#17570) Charley76 válasza raczger (#17564) üzenetére


Charley76
csendes tag

Hat szerintem bele éget a madárszar a lakkba az enyemen is meglatszik az urulek foleg ha valamilyen savas dolgot evet a madarka. En mar probaltam durva polir paszta geppel de az se szedte ki sajnos :W :W :W

Aki apolja a kocsijat rosz ember nem lehet

(#17571) verti1


verti1
tag

Ez eléggé durva azért melóban...a faszi kézzel csinálta...nem semmi. Mondjuk ez egy rétegű festék, nincs lakk, lehet ezt a fajtát könnyebb mint egy kemény lakkott polírozni...

[link]

[ Szerkesztve ]

(#17572) SZATA


SZATA
senior tag

Egy-két héten belül tesztelhetem a Wolf "Mystery Juice"-át és új ablaktisztítóját. :))

(#17573) -cobra- válasza SZATA (#17572) üzenetére


-cobra-
aktív tag

Kíváncsian várjuk! :)

(#17574) agent_k válasza verti1 (#17571) üzenetére


agent_k
őstag

Megtévesztő ez így. 3 mosás után nézzük meg. Szinte semmi nem marad majd a csillogásből.

(#17575) riska1982 válasza Charley76 (#17510) üzenetére


riska1982
tag

Szia!

Én tartom az összes AUTOGLYM terméket polcon.
Ha gondolod a IV. kerületben átveheted.

https://autofejlesztes.hu Ahol az autódhoz szinte mindent megtalálsz. 06/70-507-08-38

(#17576) MunezXBK válasza riska1982 (#17575) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

SRP nálad is folyós lesz?

Nálam már a 2. flakon alakul át, kicsit zavar, hiába rázom fel.

(#17577) riska1982 válasza MunezXBK (#17576) üzenetére


riska1982
tag

Szia,

Nem lesz folyós. Általános testápoló állaga van.

https://autofejlesztes.hu Ahol az autódhoz szinte mindent megtalálsz. 06/70-507-08-38

(#17578) MunezXBK válasza riska1982 (#17577) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Az jó. És van ötleted, hogy miért lesz folyós?

Azt a választ kaptam, hogy a hideg miatt. De a 23-4 fokos lakásban volt télen. :D A másikat pedig már így vettem. :))

(#17579) HuTi.HUN válasza MunezXBK (#17578) üzenetére


HuTi.HUN
tag

Nálam cseppfolyós lett pár hónap után állandó 18-20 fokos hőmérsékleten.
Ha felrázom, akkor jobb lesz, szerintem csak leülepedik.

(#17580) MunezXBK válasza HuTi.HUN (#17579) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Egyik se lett jobb, hiába ráztam.

(#17581) SZATA válasza riska1982 (#17575) üzenetére


SZATA
senior tag

Te is itt vagy? :) Vásároltam nálad többször is.
Már ajánlottalak.

(#17582) runner 125 válasza MunezXBK (#17576) üzenetére


runner 125
nagyúr

Enyém is folyós lesz, tuti a meleg teszi. Pont ma kezeltem le a motort és a sisakot, durván híg.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#17583) karakpecze21


karakpecze21
senior tag

Sziasztok.

Polírozás ügyében nincs itt valaki aki tudna segíteni nekem Mohács és környékén? Hátha akda itt valaki......

(#17584) Charley76 válasza riska1982 (#17575) üzenetére


Charley76
csendes tag

Szia az szuper en is a IV be fogok menni latogatoba engemet ami nagyon erdekelne az a üveg polirozo anyag mert semmi sem szedi le bejulrol az oldalso uvegekrol a trutyit telen mikor beparasodik bejulrol az uveg ugy nezki mintha olajban furdot volna es utana vizzel locsolnad

[ Szerkesztve ]

Aki apolja a kocsijat rosz ember nem lehet

(#17585) sunci_02 válasza MunezXBK (#17578) üzenetére


sunci_02
aktív tag

Jó, hogy erről beszélünk... az enyém nagyon sűrű. Tehát az a megfelelő állaga? Vettem hozzá szivacsot is, félek, hogy gyorsan fog kiszáradni, mennyire elég egy flakon SRP?

(#17586) MunezXBK válasza sunci_02 (#17585) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Megfelelő. :K

Attól függ mennyit használsz. :D

[ Szerkesztve ]

(#17587) verti1


verti1
tag

Sziasztok!

Alvázat, küszöb alját, kerékjáratokat mivel érdemes kezelni? Nincsen szét rohadva vagy ilyesmi, megelőzés miatt. Itt ott az élek, ponthegesztéseknél van egy kis rozsda, de az normál úgy gondolom 12 éves autón. Arra gondoltam kennék Korantot. Erre mit lenne célszerű? Epoxy alapozó? Hammerite? Alvázvédő? Belülről a küszöböt szondával Dinitrollal kifújom, de kívül mivel tesek a legjobbat?

Köszi

(#17588) tboy93 válasza verti1 (#17587) üzenetére


tboy93
nagyúr

Runner-t idézve:

- alapos mosás, tisztítás, levéve mindkét lökhárítót, műanyag küszöböket, kerékjárati műanyag dobokat
- szárítás vagy pár nap száradás
- a felületi korrózió alapos kicsiszolása koronggal mindenhol (rozsdapssziváló NÉLKÜL!)
- epoxis alapozófesték felvitele
- fedőfesték felvitele
- alvázvédelem majd üregvédelem felvitele minőségi szerekkel

(#17589) g4bb3r


g4bb3r
tag

Hali.

Vettem egy kocsit a beltérre ráférne egy takarítás. Nincs lelakva szerencsére de azért elkel a tisztítás. Milyen könnyen beszerezhető tisztítószereket érdemes venni (DM/Tecso/etc?)? A "filléres neppertrükk " rovatban láttam érdemes venni a koszradírt + mikroszálas törlőkendőtltérnek . Ablakokra jó a sima cif? Valami kárpit tisztitó pl könyöklőre??

Én biztos nem fogom szétkapni a belét és nagynyomásúval kitisztítani mint a totalcaros arc :)

Köszi!

(#17590) Dare2Live válasza verti1 (#17587) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

kivül kerékjárati ív úúgy Dinitrol, csak míg üregbe csak Dinitrol 1000 addig kerékjáratiba dinitrol 1000 és száradás után 4941

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#17591) MunezXBK válasza g4bb3r (#17589) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ablakra Cif?

Autoglym beltér samponra keress rá.

(#17592) g4bb3r válasza MunezXBK (#17591) üzenetére


g4bb3r
tag

Hülyeséget írtam. Normál ablaktisztitóra gondoltam.

Közben más is lett. Most vettem észre hogy a tegnapi eső után beázott az utasoldal , legalábbis vizes volt a kárpit az anyósülés előtt... próbáltam rongyal kinyomkodni, mikroszálas kendőt is bevetettem de kicsit nedves maradt... :( Mit lehet tenni? szét kell szedni, kiszedni a padlókárpitot vagy száraz/nedves porszívóval ki lehet szívni? Esetleg valami autókozmetikában ki tudják géppel szárítani?

Nem akarom hogy berohadjon..

(#17593) MunezXBK válasza g4bb3r (#17592) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Rakd ki a napra. Milyen autó?

(#17594) N-vidi-A


N-vidi-A
őstag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy Budapesten kit ajánlanátok, a motorháztető orrészénél középen van egy tenyérnyi horpadás, egy kisebb kocc eredménye, amit először ki kellene "húzatni" vagy "kalapálni" gondolom én, majd fényezni is kellene. Jelenleg sérülésmentes a fényezés, de valószínűleg ha "kihúzzák" a horpadást, akkor pattan le egy kis festék...

Ha valaki tudna ajánlani egy nagyon jó ár / érték arányú "mester", műhelyet, azt megköszönném, egy VW-t kellene meggyógyítani, nyilván a legjobb, ha fényezés nélkül ezt meg lehetne úszni!

Előre is köszi!

:R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#17595) h1mpi válasza N-vidi-A (#17594) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szia!

Én itt szedettem már ki párszor horpit és mindannyiszor jó minőségű lett a munka: [link]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#17596) g4bb3r válasza MunezXBK (#17593) üzenetére


g4bb3r
tag

Seat Toledo mk2. Mint kiderült ezeknél a beázás tipushiba.. de lehet el van dugulva a vizelvezető is. Szerdan megyek szervizbe ott megnezetem velük.. Plusz az utasoldalon a szelvedo aljan elenegdte a gumi.. azzal mit érdemes csinálni? Szilval kihuzni?

[ Szerkesztve ]

(#17597) MunezXBK válasza g4bb3r (#17596) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Pont ezért kérdeztem. :))

Inkább sikaflex.

(#17598) g4bb3r válasza MunezXBK (#17597) üzenetére


g4bb3r
tag

Köszi! Gondolom a héten már nem tudok venni hacsak tecsoban nincs a környéken. Sajnos nap nincs ami jelenleg szaritaná , beálltam egy fedett helyre és lehúzva hagytam félig az ablakokat hátha kiszellőzik..

(#17599) runner 125 válasza g4bb3r (#17596) üzenetére


runner 125
nagyúr

Szilóval??? Ha azt akarod h ne rohadjon szét még jobban, felejtsd el. Savas hatású az összes házi sziló, nem szabad autónál alkalmazni. Kifejezetten autós ragasztót, tömítőt (szélvédőragasztót pl.) vegyél, mint pl. a Sika termékei, ahogy Munez is írta.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#17600) MunezXBK válasza g4bb3r (#17598) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ilyen helyeken nem kapsz, ez kimondott szélvédőragasztó.

Csak nálam sütött a nap ma is? :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.