Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17766) agent_k válasza MunezXBK (#17763) üzenetére


agent_k
őstag

Én.

A külföldi fórumos tapasztalatok szerint könnyű vele dolgozni, szuper fantasztikus anyag. Fekete legpuhább tojástartóssal fel felvinni. Sokáig elég lesz, mert kevés kell bele.

Szerintem viszont:
Rohadt nehéz vele dolgozni, mert kegyetlenül kevés kell belőle. Mármint úgyértem, hogy gondolj pöttynyi pasztára és felezd el. Kb annyi kell belőle egy géptetőre. És mivel ilyen keveset raktál belőle így elég nehezen terül amíg el nem ér egy hőmérsékletet a paszta. Utána könnyen terül, egységes bevonatot alkot, mint valami zsír. Onnantól szinte végtelen ideig lehet vele dolgozni. A következő szívás a letörlése lesz. Egy motorháztető kb 2 mikroszálast elhasznál, mivel ha nem törlöd le maradéktalanul akkor hologram hatást fogsz kapni, hiába dolgoztál alá rendesen. Ebből adódik, hogy kézzel esélytelen használni.

Utána viszont nagyon szépen pergeti le a vizet. De ezt a 4000-es paszta is tudja, ha a feketével addig dolgozod el amíg már majdnem felszedte az egészet. Cserébe könnyebb letörölni.

Persze benne lehet az is, hogy az én technikám rossz még a gyári előírást követve is.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.