Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39844) Doner válasza Multibit (#39842) üzenetére


Doner
aktív tag

"akkor neked tényleg felesleges ebben a topicban érdeklódni. De a HTPC-sben is!"

Azt hiszem nem túl szép tőled ilyen messze menő következtetést levonnod hogy nekem melyik topicban van helyem és melyikben nem..
Nem találtam eddig kifogást ennek a konkrét tv-nek a beépített lejátszójában amit néztem, szerintem fogalmad sincs hogy igazából milyen is volt...nekem sem ami azt illeti de nem csalódtam benne.
Amit néztem rajta azt mindent lejátszott 1920x1080-as bluray ripp-et 5.1-es hang-al bezárólag és nem akadt egyáltalán, a tv natív felbontása pedig full hd volt rajta..az én szemeimnek teljesen jó volt és nagyon szépnek láttam. 15-20gb-os fájlokról
Supernatural.S10E06.Ask.Jeeves.1080p.WEB-DL.DD5.1.H.264-ECI
Titanic.1997.1080p.Retail.BluRay.DTS.x264.Hun-Sadu
Avatar.2009.EXTENDED.1080p.REMUX.AVC.BluRay.DTS-HD.MA.5.1.HUN-C4
Ezeket és még sok más anyagot néztem vele amiket mind röccenésmentesen lejátszott.
Nem lehetséges hogy elbeszélünk egymás mellett és igazából lehet hogy ami lejátszó integrálva van ezekbe az új samsung TV-k be az nem is olyan szar? Lehet akkor hogy többet tud egy ilyen tv lejátszani mint egy sima set top box? Mert nekem ilyen elég lenne ami ezeket tudja..csak nem értek hozzá ezért jöttem ebbe a topicba ahol persze nincsen helyem..

Ha tudnád hogy a gyertya fénye láng, már rég készen lenne az étel.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.