Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3801) Old FatBoy válasza kirkri (#3781) üzenetére


Old FatBoy
aktív tag

És te hol vennél pölöHimedia HD600B-t?
Én is szemezek vele de Mo-n eddig egy helyen láttam árulni itt: http://www.joshop.hu/shop/HIMEDIA-HD600B-High-Definition-HD-Media-lejatszo-szett-with-tavoli-iranitas-Control
de ez viccnek is rossz.
A 160-170 dolláros cuccot ők úgynevezett diszkont áron nyomják 76000Ft-ért.
Ha nem félnék a garanciális problémáktól akkor itt:http://viewitem.eim.ebay.hu/1080p-USB-30-MKV-Network-Media-Player-Himedia-HD600B/230624407738/item -megvenném.
De elég nagy az esély arra,hogy ezeknél a lejátszóknál is nem csak szükségtelen papírfecni a gari papír elég sanszos,hogy használni is kellhet és ez ebben az esetben elég macerás.
Fati

Audiophile Troll

(#3802) keke69


keke69
őstag

Sziasztok!

Erre tudna valaki válaszolni? :R

A saját fórumán próbáltam csak nagyon kihalt! :U

Még annyit kérdeznék,hogy firmware frissítés után visszaállítható az eredeti állapot?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#3803) vlevi válasza keke69 (#3802) üzenetére


vlevi
nagyúr

[link]

AC Ryan honlapját nézted?

(#3804) keke69 válasza vlevi (#3803) üzenetére


keke69
őstag

Igen néztem megtaláltam,de az érdekelne,hogy melyiket érdemes feltenni,mert gondolom nem biztos,hogy mindig a legújabb a legjobb!

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#3805) kirkri válasza Old FatBoy (#3801) üzenetére


kirkri
addikt

Az eBay-en venném, mert ott lehet normális áron megvenni. UK-bők lehet venni garisan és onnan vám sincs, de valamivel drágább.

21 éve a Prohardveren! ™

(#3806) Béla29


Béla29
csendes tag

üdv mindenkinek.
egy kis segítséget szeretnék kérni,nem igazán értek a témához.Órákat olvasgattam a fórumot,de nem igazán tiszta minden.
Szükségem lenne egy média lejátszóra ami mindent lejátszik(hd-full hd tartalmak)
első sorban az Asus O Play Minit néztem.
viszont olvastam,hogy van ami tud hálózati funkciót.
El tudná nekem ezt magyarázni valaki,hogy hogyan működik és mire jó?
És persze várom további javaslatokat a lejátszóra.
előre is köszönöm.
u.i:egy zöldfülű

(#3807) ovecs válasza Neil Watts (#3777) üzenetére


ovecs
senior tag

Meg 1 kerdesem lenne. Ha zenelejatszas kozben kikapcsolom a TV-t (Optikain megy a hang az erositobe) akkor megy tovabb a lejtszo ? Szamot tudok leptetni ilyenkor ?
Egyebkent a lejatszo csak mappakat tud lejatszani, vagy lehet osszeallitani playlistet mint pl a winamp ban ?

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#3808) Gulyopapa válasza Béla29 (#3806) üzenetére


Gulyopapa
addikt

Én is új vagyok de azért már kicsit konyítok hozzá : a hálózati lehetőség azért jó mert :
1. tudsz pc-n lévő anyagot továbbítani a média lejátszóra, amit az lejátszik
2. tudsz a pc-ről másolni a média lejátszó HDD-jére közvetlenül
3. tudsz torrentezni a média lejátszóval pc bekapcsolása nélkül
4. egyes lejátszók autmatikusan letöltik a film borítóját és a film mellé "teszik"
5. csomó alkalmazás elérhető mint youtube és hasonlók ...
stb, stb, stb ...

(#3809) Béla29 válasza Gulyopapa (#3808) üzenetére


Béla29
csendes tag

tudsz pc-n lévő anyagot továbbítani a média lejátszóra, amit az lejátszik

tudsz torrentezni a média lejátszóval pc bekapcsolása nélkül
ezeket el tudná magyarázni konkréten?
köszönöm szépen

(#3810) Gulyopapa válasza Béla29 (#3809) üzenetére


Gulyopapa
addikt

Ez azt jelenti hogy ha van egy filmed ( fájl ) a PC-den azt egy program segítségével látni fogod a média lejátszón ( a TV-n lévő menüben ) és arra rákattinva le tudod játszani azt ( streaming ).
A torrent : ha van HDD a média lejátszódban akkor egy program segítségével le tudod rá tölteni a kívánt fájlokat úgy hogy a PC-t kikapcsolhatod közben. A média lejátszó tölti tovább a fájlokat a benne lévő HDD-re akár 24/7. Tehát a PC-n elindítod a letöltést a média lejátszóra és a gépet kikapcsolhatod ( a PC össze van kötve egy routerrel ami össze van kötve a média lejátszóval ).
A fogyasztása kb 20-30 W.

[ Szerkesztve ]

(#3811) Béla29 válasza Gulyopapa (#3810) üzenetére


Béla29
csendes tag

köszönöm szépen.
kitisztultam.

(#3812) jpeetr válasza Gulyopapa (#3810) üzenetére


jpeetr
aktív tag

azért ez nekem néhány helyen igencsak sántít.
pl minek mégegy program ahhoz, hogy a pc-n lévő fájlt kezelni tudja hálózaton a mediaplayer
egyszerű filesharing-al megoldható, legalábbis nálam
a másik, hogy minek pc a mediaplayeren való torrentezéshez. minek van akkor a mediaplayeren torrent kliens, ha még PC is kell hozzá. max a torrent fájl letöltéséhez, de utána minek? mondjuk egy jobb medialejátszóban böngésző is van, ahol a torrent file-t is le tudod szedni, így még annyira sem kell a PC

(#3813) Gulyopapa válasza jpeetr (#3812) üzenetére


Gulyopapa
addikt

Én egy béna fasz vagyok ... csak így tudtam elmagyarázni.
1 hete van lejátszóm ... csak próbáltam segíteni egy nálam még hülyébbnek :DD

[ Szerkesztve ]

(#3814) jpeetr válasza Gulyopapa (#3813) üzenetére


jpeetr
aktív tag

senki nem mondott ilyet, csak kijavítottam pár dolgot

(#3815) Gulyopapa válasza jpeetr (#3814) üzenetére


Gulyopapa
addikt

Köszönöm :R

(#3816) kano válasza jpeetr (#3812) üzenetére


kano
nagyúr

"mondjuk egy jobb medialejátszóban .." Na ez itt a probléma. Ez a jobb lejátszó viszont már annyira nem olcsó.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#3817) dh66e válasza kano (#3816) üzenetére


dh66e
veterán

.....nem bizony kifejezetten drága. :O

(#3818) Patice


Patice
Topikgazda

Az idei Házimozi és Hifi Show-n meginterjúztattam a DUNE kiállítóit a legújabb médialejátszóik elérhetőségéről.

Állítólag a Dune HD-TV 101 már megérkezett kis országunkba és hamarosan kapható lesz a hivatalos forgalmazóknál 35k körüli áron.

A bátyó, a HD-TV 301-esre még legalább 6 hetet várni kell itthon. Ára 40k-50k között lesz.

Mindkettő ára természetesen erősen Euró/Forint árfolyam függő.

A hivatalos honlap említi, hogy elméletileg lesz olyan változat ezekből, amikben beépített DVB-T/C tuner van, de ezt nem erősítette meg a kollégájuk a kiállításon. ("Magyarországon nincs olyan minőségű és elterjedésű digitális adás jelenleg, ami miatt érdekelt lenne a forgalmazó a DVB-vel szerelt változatok hazai terjesztésében.") Szóval ezek szerint ez a változat nálunk nem is fog forgalomba kerülni. Külföldön lehetséges, de ez sem biztos.

A jövő a dűnék esetében kb. az, hogy a csúcskategóriát fogják tolni 2012 első félévében és csak ez után várható az újabb sigma chippel szerelt további változatok megjelenése.

Eladó: TP-Link 24-es switch, Xbox 360, Daewoo Matiz

(#3819) Warter válasza Patice (#3818) üzenetére


Warter
őstag

Azt még ne felejtsük el, hogy évvégén érkezik az új Popcorn C-300-as is. :)

(#3820) #09634560 válasza ovecs (#3807) üzenetére


#09634560
törölt tag

Mindháromra igen a válasz a legtöbb lejátszónál,az első kettőt mind tudja, max nem látod hol jár,ha nincs kijelzője.

(#3821) tlala válasza Patice (#3818) üzenetére


tlala
addikt

("Magyarországon nincs olyan minőségű és elterjedésű digitális adás jelenleg, ami miatt érdekelt lenne a forgalmazó a DVB-vel szerelt változatok hazai terjesztésében.")

Ezt a veretes hülyeséget. :)
Már a nyaralómban is DVB-T vevőm van 2 éve, és itt a fórumon is hetente vadászik valaki olyan lejátszóra, amiben van DVB-T vevő.
Pont egy ilyen extra (normális áron, hisz 5e Ft egy USB-s tuner, 10e egy DVB-T box) lenne lehetőség arra, hogy egy forgalmazott termék kitűnjön a tengerből.
A DVB-C (kábeltévés) tuner pedig - pláne egy felvételi lehetőséggel megtoldva - ismét jelentős vásárlói réteget fogna meg.
Bár éppen a dune az, aki kitalálta, hogy USB stick formájában opcionális TV vevő kapható a készülékeihez, szerintem az az újakhoz is alkalmazható lesz, hacsak a fejlesztőknek nem jutott más eszükbe.

(#3822) Patice válasza tlala (#3821) üzenetére


Patice
Topikgazda

Igen, ezen a válaszon Én is röhögtem magamban egy nagyot. Egyetértek veled. No comment.

Eladó: TP-Link 24-es switch, Xbox 360, Daewoo Matiz

(#3823) dh66e válasza tlala (#3821) üzenetére


dh66e
veterán

Ezt de szépen megfogalmaztad én simán lebarmoztam volna az illetőt. :)

(#3824) TuliZ


TuliZ
csendes tag

Himedia HD 300 B lejátszóról szeretném kikérni a véleményeteket. Rendeltem egy Egreat EG-R6C készüléket és vissza kellett küldenem mert semmilyen eszközt nem ismert fel.Még nem kaptam vissza szerintetek váltsak inkább erre a Himediára inkább?

(#3825) #75912448 válasza Patice (#3818) üzenetére


#75912448
törölt tag

Érdekes jövevény a Dune 101. Mivel nincs rajta optikai/koax kimenet csak HDMI, ezért akkor van értelme az egész készüléknek, ha tudja az összes HD hangot passthrough módban és lejátssza a BD ISO-t is legalább menü nélkül. Ha olyan korlátos lesz, mint a Lite 53D, akkor ebből 1 db-ot sem adnak el. Ellenben ha teljesíti ezt a 2 kitételt, akkor a Pobox v8 mellé lehet alternatíva.

(#3826) Patice válasza #75912448 (#3825) üzenetére


Patice
Topikgazda

HD hangokat tudja HDMI-n keresztül küldeni. Ezzel nincs gondja, BD-ISO-t "BD-Lite" módban tudja, ezt mutatták be a kiállításon. Menü nélkül, csak a fejezeteket mutatva viszi.

Halovány emlék talán, hogy egy későbbi firmware frissítés lehet hogy orvosolni fogja ezt, de ezt csak akkor fogják kiadni, amikor kint lesz mindkét játékos.

Eladó: TP-Link 24-es switch, Xbox 360, Daewoo Matiz

(#3827) #75912448 válasza Patice (#3826) üzenetére


#75912448
törölt tag

Akkor jó vétel lehet, kíváncsi leszek az árára. Akinek amúgy is megvan a HDMI-s erősítője és nem kell a sok felesleges szolgáltatás, ez jó lejátszó lehet.

Az a fura, hogy most felmentem a honlapjukra és ott nem írják egyik tulajdonságot sem :-) A 301-re kiírják, hogy TrueHD, ennyi. Ettől még tudhatja, de miért titkolják? :)

(#3828) Gulyopapa


Gulyopapa
addikt

ftp gyorsaságát nem lehet valahogy növelni ?
vagy az adott egy rendszeren belül ?
Pc-ről másolok a popira és lassúnak találom ...

(#3829) Alex91 válasza Gulyopapa (#3828) üzenetére


Alex91
félisten

Ennyit tud, ezt kell szeretni... :DD

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#3830) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Üdv!

Mivel abszolút nulla a tudásom a médialejátszók tekintetében, remélem ti tudtok nekem segíteni. Bátyámat szeretném egy asztali médialejátszóval meglepni karácsonyra, de fogalmam sincs mit kell nézni, merre induljak el, mire figyeljek. Semmilyen támpontom sincs. Az árral nem szeretnék nagyon elszállni, de azért egy minőségi lejátszó kellene. Ezek az eszközök megbirkóznak minden formátummal(divx, mkv, blu-ray, dvd)? Érdemes beépített HDD-set vásárolni? A wifi mennyire létszükség? Bármi kérdésre szívesen válaszolok, ha hiányzik valami infó. Előre is köszönöm! :R

(#3831) Gulyopapa válasza Alex91 (#3829) üzenetére


Gulyopapa
addikt

:D ok csak azt hittem hogy ez állítható, gyorsítható :D
Nordic:
Azért az kérdés hogy mennyit szánnál rá maximum.
Onnantól el lehet indulni.
Lejátszanak ezek minden fontos formátumot.
Az hogy HDD-set veszel vagy sem az kényelmi kérdés.
A wifi szerintem nem létszükséglet, meg lassú is. Persze ha nincs vezeték az más tészta.

[ Szerkesztve ]

(#3832) kirkri válasza jpeetr (#3812) üzenetére


kirkri
addikt

Ha egy kicsit a torrentes részt végiggondolod, akkor látható a kákán is csomót keresés tipikus esete.

Hiszen a Gulyopapa által leírt folyamat szerintem teljesen korrekt volt és egyszerűbb is egy torrent betöltését PC-ről egy remote GUI segítségével megoldani, mint a lejátszó távirányítójával vacakolni a TV-n keresztül. Arról már nem is beszélve, ha esetleg több 10/100 torrent fut a lejátszódon, azok kezelése a TV-n szintén sokkal körülményesebb a PC-n lévő célprogramnál.

Én folyamatosan a lejátszóval torrentezek, de az általad írt megoldást az első pillanattól elvetettem.

21 éve a Prohardveren! ™

(#3833) kirkri válasza Nordic (#3830) üzenetére


kirkri
addikt

Sajnos az első kérdés mindjárt anyagias, miszerint mi az a keret ami rendelkezésre áll? :B
Aztán jönnek majd a továbbiak, hogy hálózatos lejátszóra van-e szükség, vagy sem, beépíthető HDD-s, vagy sem, stb.

Szerintem első körben írd meg, hogy mi az amire használva lenne a készülék.

21 éve a Prohardveren! ™

(#3834) kano válasza Nordic (#3830) üzenetére


kano
nagyúr

Én is most keresek lejátszót, és szerintem:
- WIFI nem létszükséglet;
- ha kívűlről tudsz rákötni USB-s vinyót akkor nem szükséges a beépíthető HDD sem;
Én amit néztem az a WD TV Live. Most ment fel az ára, de ha megkeresel priviben akkor
még tudok neked küldeni egy boltot, ahol még a régi áron van (23k).
Ajjaj, látom nem pesti vagy, így +2k lenne a szállítás. :(((

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#3835) Gulyopapa válasza kirkri (#3833) üzenetére


Gulyopapa
addikt

40-50k körül már jó lejátszót lehet kapni ami szinte mindent tud ami egy igényes usernek kellhet ...

(#3836) Thomyyyyy


Thomyyyyy
tag

Sziasztok!

Szemezgetek a HDI Dune LITE 53D-vel. Volt szerencsém eljutni a Házimozi és hifi showra, ahol elcsíptem egy kósza mondatot az egyik Dune képviselőtől, miszerint kb 6 hét múlva megjelenik egy új Dune a legkisebb és a Lite Dune ötvözete, a csávó szerint a Lite meg is fog szűnni, mert a tudása ki fogja majd szorítani azt a piacról......tudtok erről valamit? Sajnos nem tudtam megkérdezni tőle, hogy ez biztos-e vagy csak rosszul hallottam, mert el kellett hagynom akkorra a kiállítást.
A LITE-ra visszatérve, tudom, hogy bluray filmeket is lejátsza és azt is, hogy a menüt nem, de a blurayt minden formátumban játsza? pl. iso-ban is és egyebek?
Ha igaz a kósza hír az új Dune-ről, akkor szerintetek várjam meg a megjelenését a vásárlás előtt? Elvileg az is 40 000 körül kapható majd. Ezt mondta az ipse.

Köszi a válaszokat!

Tamás

(#3837) kirkri válasza Gulyopapa (#3835) üzenetére


kirkri
addikt

Mivel a fórumtárs azt írta, hogy nem akar az árral elszállni, tartok tőle, hogy a 40k már nem fog beleférni a keretbe. :(

21 éve a Prohardveren! ™

(#3838) Nordic válasza kirkri (#3833) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Egyenlőre az árban olyan max 70k-t szánok rá(a minőség nekem az első szempont). A wifi-t mire lehet használni egy ilyen cuccon? Nem tudom, hogy kell-e az a plusz. Sajnos azt sem tudom van-e külső HDD-je(azt hiszem van, de nem biztos), így jó lenne, ha ajánlanátok olyat is, amiben van HDD. A hálózati lejátszó az mégis milyen? Elolvastam az első hsz-t, de az olyan volt nekem, mintha kínai nyelven írták volna, még második olvasatra is. :(((

Elsősorban filmnézésre lenne használva(azt se tudom, még mire lehet használni egy médialejátszót). Főleg mkv formátumú meg normál blu-ray filmeket néz. Aztán a divx sem lenne elhanyagolható, meg hogy feliratokat is kezeljen.

[ Szerkesztve ]

(#3839) Alex91 válasza Nordic (#3838) üzenetére


Alex91
félisten

Western Digital TV Live Hub Media Center 1TB

Mondjuk valoszinu, hogy ahol lehet kapni, ott jo draga lesz a HDD valsag miatt... (Szoval inkabb 70k HUF, es nem 50...)

[ Szerkesztve ]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#3840) Nordic válasza Alex91 (#3839) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Nem rossz, de sejtettem, hogy a thaiföldi események miatt azért borsosabb árban lesznek a beépített HDD-s lejátszók. Közben kiderítettem, hogy van külső HDD-je, szóval a HDD immáron nem követelmény. Amúgy melyik a kényelmesebb használat szempontjából? A beépített vinyós, vagy ha külsőről játssza le a filmeket? Melyik a gyorsabb?

(#3841) Alex91 válasza Nordic (#3840) üzenetére


Alex91
félisten

Hálózaton NAS-rol a legkényelmesebb...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#3842) gbors válasza tlala (#3821) üzenetére


gbors
nagyúr

az a gond a DVB-C-vel, hogy a kábeles szolgáltatók a kódolt adás felé mozognak, tehát csak akkor vagy előrébb vele, ha kártyaolvasója is van, ráadásul olyan, ami a szolgáltató megoldásához passzol.

ugyanez igaz a DVB-T-re is részben, bár ott az AH-féle MinDigTV-ben legalább vannak kódolatlan csatornák.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#3843) Nordic válasza Alex91 (#3841) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ez így elég kínai nekem, legalábbis a NAS.

(#3844) Alex91: Közben megtettem, így már világos, de csak médialejátszóra lesz keret, a NAS majd megveszi ő ha akarja:D Akkor azt a WD-t érdemes megvenni? Jártam a honlapján,jó sok dolgot tud, ebből nem tudom mennyi a marketingszöveg.

[ Szerkesztve ]

(#3844) Alex91 válasza Nordic (#3843) üzenetére


Alex91
félisten

Google, azt hátha...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#3845) Gulyopapa válasza Nordic (#3843) üzenetére


Gulyopapa
addikt

A NAS egy távoli HDD-kből álló szerver amin a fájlok vannak .

(#3846) kirkri válasza Nordic (#3843) üzenetére


kirkri
addikt

Igazság szerint az itthon kaphatók közül a Popcorn és a Dune modelljeit szokták a legjobbként emlegetni és a 70k-s árba mindkettő vígan belefér(het).

Ne kapkodd el a vásárlást, olvasgass utána pl. ebben a fórumban.

21 éve a Prohardveren! ™

(#3847) bagesz71


bagesz71
tag

EMTEC Movie Cube K800 DVB-T merevlemezes multimédia lejátszó - 1tb
Ezt a ketyerét néztem ki,szerintetek ez jó vétel lenne 35k-ért,vagy ha nem akkor miért nem?
:R a segitséget.

Bagesz

(#3848) jpeetr válasza bagesz71 (#3847) üzenetére


jpeetr
aktív tag

azért nekem ez elég szegényes:
Video formats AVI - MPG - VOB - DAT - MP4 - TS
Video codecs MPEG1/2/4 - Xvid

mkv? HD filmeket hogy nézel?

A/V out connections
Composite A/V out
HDMI V1.1
S/PDIF optical jack
S/PDIF coaxial jack

HDMI 1.1?

elég nevetséges szerintem így 2011 végén

[ Szerkesztve ]

(#3849) jpeetr válasza bagesz71 (#3847) üzenetére


jpeetr
aktív tag

hamár ragaszkodsz az EMTEC-hez (bár én inkább hanyagolnám), akkor ez: Movie Cube S120H - Full HD (1080p)

(#3850) hazo


hazo
csendes tag

Sziasztok!

Asztali médiaplayert keresek. MKV-t és M2TS-t játszanék le vele és fontos, hogy minden féle hangsávot tudjon továbbítani (és váltani köztük). Nem kell dekódolni, csak továbbítania HDMI-n.

Az ASUS o!play mini-t néztem ki, jókat írnak róla, de elbizonytalanodtam, mert valahol azt írják, hogy nem tudja pass-through kiadni pl. a DTS HD-MA-t. Van valakinek tapasztalata erről?

Esetleg tud valaki alternatívát ajánlani (<20e HUF)?

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.