Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3251) GBRDVD válasza Gulyopapa (#3250) üzenetére


GBRDVD
tag

Vanni van, csak a dobozban nincs benne. :) Le kell tölteni, és ehhez kell a vásárláskor kapott reg. kártya. Erről ment korábban a vita, hogy miért is van ez.

(#3252) Gulyopapa válasza GBRDVD (#3249) üzenetére


Gulyopapa
addikt

Ha ennyire összeesküvést sejtesz emögött, miért vettél Popcornt ? :D
Ott a WD, az is egy jó lejátszó ...

(#3253) headhunter válasza GBRDVD (#3246) üzenetére


headhunter
addikt

Dunat TV Sample:

Codec : WMV2 Name: WMP v8
____________________________________________________________

Lejátszók 99 %-a, ártól függetlenül, WMV-t csak innentől támogat :

Codec : WMV3 Name: WMP v9
____________________________________________________________

Üdítő kivétel lehet : (Leírás alapján a valóságban ez sem biztos!)

A.C.Ryan ACR-VE91200 Veolo, Internet TV web browser...

[ Szerkesztve ]

(#3254) #09634560 válasza adatfalo (#3243) üzenetére


#09634560
törölt tag

Mivel ennek a lejátszónak valószinűleg nincs digitális bemenete,igy csak a sztereót tudja bevinni oda. Sztereó kimenete minden lejátszónak van.HDMI mehet tévére.
De ha véletlenül van a házimoziján optikai bemenet,akkor is elég oda kötni optikai kábellel,és a HDMI mehet a tévébe.

(#3255) GBRDVD válasza headhunter (#3253) üzenetére


GBRDVD
tag

Értem, mostmár ezt is tudom.

(#3256) vlevi válasza GBRDVD (#3249) üzenetére


vlevi
nagyúr

"hogy bizonyos kódolású wmv-ket soha nem is játszottak le a Popcornok. "
Nekem a Samu tévém majdnem mindenevő, de ott is legtöbbször a wmv-vel van bajom.
Biztos van többféle kódolású mkv, amit nem játszana le a tévém, de valahogy azokat eddig sikeresen elkerültem.

(#3257) totog


totog
tag

Én végül egy AC Ryan Playon HD2 mini mellett döntöttem, és ma el is hoztam a boltból. Ha esetleg valakit érdekel valami vele kapcsolatban, kérdezzen nyugodtan, bár a net bekötésre még 1 hetet várnom kell, szóval a hálózatot addig nem rakom össze.

Samsung A71, Zigbee powered Home Assistant, Xiaomi Roborock

(#3258) erdoke válasza GBRDVD (#3238) üzenetére


erdoke
titán

HDD-ről kerregjen a film, hálózatról a másolás, ez inkább tipikus felhasználás. Kösz a teszteket. :R

A legjobb aláírás a héten

(#3259) TraceR válasza Gombinyó (#3225) üzenetére


TraceR
tag

Wifis Dune Lite 37.8k-tól, 500GB-os 2.5" HDD 11k-tól kapható. Nem olyan jó akció ez, egyszerűen csak lement az ára mindenhol.

(#3260) GBRDVD válasza Gulyopapa (#3252) üzenetére


GBRDVD
tag

Ez nem összeesküvés, ezek tények. Korábban kérdezted, tud-e valaki olcsóbban. Nem véletlenül nem tudod megvenni olcsóbban: Az ára úgy tűnik szabott, nincs árverseny (erőteljesen kartell gyanús). Valószínűleg a forgalmazó kikényszeríti, nem pedig javasolja a viszonteladói árat, ezért ugyanannyi mindenhol. Ezt persze nem ismerik el, pedig egyértelmű. Elég csak ezt az oldalt megnézni. Van rajta vagy 25 viszonteladó, és mindegyik kivétel nélkül 54900 Ft-ért adja. Egyik sem adja még 100 Ft-tal olcsóbban sem. Az árgépen sincs 53ezer alatt. Holott más terméknél (pl. egy WDTV) árverseny van.

El lehet olvasni a feltételeket, publikusak: [link]

"Komoly szándékú viszonteladó partnereink a számítástechnikában szokásos átlagos haszonkulcsnál nagyobb árrést legyenek képesek realizálni a mi termékeinken, és ennek egy részét forgassák is vissza marketingbe, a termék megismertetésébe, a gondtalan használat biztosításába, újabb vevőket indukálva a márkának – no és persze saját vállalkozásuknak is."

Átlagos haszonkulcsnál nagyobb árrés, amit visszaforgatnak a marketingbe??? Köszönöm szépen. Ezt fizetem ki én. A popcornhour.com-on rajtavan még az A-200-as amerikai ára: 150$, vagyis 30ezer Ft. Kb. ennyi reális is lenne magáért a hardverért. Az A-210: 200$. És ez igaz amerikai (magyar áfa, és vám nélküli), de végfelhasználói ár. Tehát a forgalmazó ennél olcsóbban veheti tőlük. Na ehhez képes szerintem nagyon is túlzó a fix 55ezer Ft.

Arról nem is beszélve, hogy az A-300-as "Only at 219.00$". Itthon meg rebesgetik, hogy 70ezer lesz...

(#3261) Gulyopapa válasza GBRDVD (#3260) üzenetére


Gulyopapa
addikt

De akkor már tényleg nem értem miért vettél te is ilyet ... :U
Ezek szerint csak kintről szabad venni !

[ Szerkesztve ]

(#3262) erdoke válasza GBRDVD (#3260) üzenetére


erdoke
titán

Mégis mit vársz egy "Szíjjábazz" nevű cégtől? :DDD

(#3261) Gulyopapa
Az nem segít, ott a "Szíjjábazz Internesönel". ;)

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#3263) gboszi válasza GBRDVD (#3230) üzenetére


gboszi
senior tag

Mivel már a kezdetek óta használok popit gondoltam benézek a forumra, nem is tudom eddig miért nem tettem:)

Szenvedtem én is a torrent fagyás problémával, megoldás: a letöltési limitet kell állítani, mindegy mennyi ( nálam asszem 4M) a lényeg, hogy "korlátozva" legyen. Nekem azóta egyszer sem fagyott. Remélem segítettem.

Maximálisan kiállok a popi mellett, mert az hogy a buszon ülve letoltök a pora egy filmet és mire hazaérek ott van...és szgép se kell hozzá...na azt imádom:)

"If you're good at something, never do it for free!"

(#3264) GBRDVD válasza Gulyopapa (#3261) üzenetére


GBRDVD
tag

Külfölddel meg az a baj, hogy nem tudod a garit érvényesíteni. A PCH-ra azért van 2 év, ezt nem szabad elfelejteni.

WD hub-ot akartam venni. Egy korábbi hsz-emben ki is fejtettem, miért kerül 33ezerrel olcsóbba (ha beleszámolod a benne lévő vinyót). Sosem tudom meg, hogy jó vétel lett volna-e, mert nem hiszem, hogy le fogom cserélni a Popcornt. Barátkozom vele. Alapvetően nem rossz. Csak kicsit nekem ez a marketing dolog része eltúlzott. Nem kell bedőlni mindennek. (Más egyéb lejátszókat még kiforratlanabbnak tartotok a szerintem kiforratlan Popcornnál is...) Így utólag az igazi megoldás szerintem egy HTPC, amit magadnak raksz össze.

gboszi: a korlátozást kipróbálom. Igazából nekem az is meglepő volt, hogy torrent alatt egyáltalán néztem a filmet. Csak a lefagyás nem hiányzott. Bár lehet, ha HD-t néztem volna, és nem avi-t, akkor nem fagy le. :) Érdekes dolog ez a médialejátszó, előtte nem gondoltam volna, hogy itt annyira nem érvényesül az informatikában elterjedt "visszafelé kompatibilitás" törvénye.

(#3265) kola99 válasza GBRDVD (#3264) üzenetére


kola99
tag

Üdv
Milyen médialejátszót érdemes venni , amivel torrentezni is lehet ?
/ ár 35k-ig, mert onnantól van pl: ZYXEL NSA 221 is amibe 2db 2TB-os belső HDD fér
[link]
Szóval melyik be érdemesebb fektetni?

(#3266) madgie válasza GBRDVD (#3264) üzenetére


madgie
titán

Gondold el,mennyire fontos itt a kompatibilitás: már a mobiltelefonokban is szinte erősebb hardver van,mint ezekben a médialejátszókban. Htpc-ből is minimum egy i3 szintű proci, 2giga ram, meg normális vga kell, hogy izomból lenyomja a nagyobb mkv-kat. Ott is fontos a szoftveres támogatás, meg igazából ott sem lehet egy programmal lejátszani mindent (xbmc nem tud bd-t) és igen, az is (sőt igazán csak az) össze tudja sz@rni magát bármilyen kis hibától (főleg, ha nem elég erős a hardver, így teljesen a driverre vagy utalva: lásd Atom, Brazos, ilyesmi)

(#3267) Freestyle79


Freestyle79
tag

Sziasztok!
Hátha valakit érdekel. Eladó egy Samsung BD-D7000-es típusú 3D-s Bluray lejátszó. A készülék fél éves, újként került hozzám. Sajnos anyagi okok miatt vagyok kénytelen megválni tőle. Minden tartozéka megvan, és adok vele még egy 2m-es HDMI kábelt, és egy 3m-es optikait is!
Érdeklődni lehet a freestyle23@freemail.hu címen. Azt sűrűben nézem, mint itt a privit.

3D Blu-ray és DVD lejátszás
Formátumok: DVD±R , DVD±RW, CD DA, CD-R, CD-RW, AVCHD, DIVX-HD, MKV, MP3, WMA, WMV(1/2/3/7), MP4, HD-JPEG)
All-Share (DLNA), Smart HUB
2D->3D felkonvertálás
Beépített Wi-Fi
HDMI (1080p felkonvertálás)
USB csatlakozó
Anynet + (HDMI-CEC)
BD Wise, Ethernet csatlakozó
Full Screen
Ultra Fast Play
Dolby Digital Plus, Dolby True HD, DTS HD MA dekóderek a tökéletes hangzásért
A Samsung Smart Hub korszakalkotó változást hoz a televíziózásban. Mostantól közvetlenül a Blu-ray lejátszóján böngészheti az internetet, üzenhet a barátainak és családtagjainak, vagy a megnézheti a legújabb filmajánlókat.

Az ára: 40.000Ft.

(#3268) Ance válasza madgie (#3266) üzenetére


Ance
őstag

Egyetértek. Méghozzá egy médialejátszó annyira célhardver, hogy egy realtek vagy sigma chip egy full HD .mkv lejátszásakor a teljesítménye töredékét használja ki. Mondjuk egy 700Mhz-es chip kb. 300 Mhz-en ketyegve is simán lejátsza a filmet, a 700 Mhz igazából csak azért kell, hogy a flash menü, egyéb kiegészítések, net viszonylag gyorsan fussanak.

Gondolkoztam én is HPTC-n, de annyit kellene rá költeni a sebességigény miatt, hogy fel sem merülhet az összehasonlításkor. Mert ugye az nem célhardver.

Akkor még nem is beszéltünk arról, hogy a mindent lejátszó HPTC-ben minimum 1 ventilátor van (a procin), de inkább kettő. Majd akkor lesz nagy létjogosultsága a HPTC-nek, ha valaki készít egy cél videokártyát, mondjuk egy sigma chippel és akkor elég lesz egy lassabb proci. De ilyet nem valószínű, hogy készítene valaki, mert senki sem rontja a saját üzletét.

[ Szerkesztve ]

(#3269) tlala válasza GBRDVD (#3260) üzenetére


tlala
addikt

Kiszámoltam a 200 USD-re a vámot és az ÁFA-t - többre jött ki, mint az itthoni ára...
És akkor még szállítás, support, értékesítési/logisztikai költségek...
Nyilván az importőr valami gyári/nagyker áron kapja a dolgot (ismerve kis hazánk piaci súlyát, valami európai központtól sima nagyker vagy épp viszonteladói áron) - szóval akkora zsíros üzlet nem lehet nekik sem.

Ezzel együtt nekem nagyon bejött a cucc - és az egész család rákapott, hogy a fotelből a plazmán fészbukozzon meg jutubozzon. :)

[ Szerkesztve ]

(#3270) Gulyopapa


Gulyopapa
addikt

Megjött az A210 :C
Egyenlőre SD kártyáról kártyaolvasóval fut rajta egy full HD anyag, mint a vaj :)
Annyi segítség kéne hogy a PC-n hova kell pontosan másolnom a filmeket hogy lássa a Popcorn.
A gépet már látja.
Bocs a láma kérdésért !

(#3271) kano válasza Gulyopapa (#3270) üzenetére


kano
nagyúr

Gondolom meg kellene osztani egy mappát (vagy többet, vagy egy meghajtót) a hálózaton (PC-n) ami majd látszani fog a hálón.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#3272) madgie válasza kano (#3271) üzenetére


madgie
titán

Ha nem látná egyszerű megosztással (előfordul Windows-nál), akkor myiHome szerver, azt tuti látni fogja (azon belül is megadhatod, hol keresse a filmet, a zenéket, ilyesmi)

(#3273) TCr


TCr
veterán

A Popcorn fórumon Martin nevű admin írása segített nekem abban, hogy rendesen működjön a Win7-es Samba megosztás a myihome nélkül is, idézem:

Hálózati és Megosztási központban a hálózat típusát Nyilvánosra állítottam.
Szintén a Hálózati és Megosztási központban a bal oldalon van egy "Speciális megosztási beállítások módosítása" link arra kattintva a következőket állítottam:
Hálózatfelderítés bekapcsolása
Fájl- és nyomtatómegosztás bekapcsolása
Nyilvános mappa megosztása résznél a felső pont. (Most nem írom le végig az opció nevét mert hosszú. :) )
Fájlmegosztási kapcsolatoknál a 48 vagy 56 bites opciót választottam.
Jelszóval védett megosztást pedig kikapcsoltam.

Ezután Intézőben megkerestem a megosztani kívánt mappát, majd jobb gomb rajta. A megjelenő menüben a Megosztás ezzel->Adott személyek...
A megjelenő ablakban a felső mezőbe beírtam, hogy Mindenki (Everyone, ha angol a Win), majd a Hozzáadás gomb, végül a Megosztás gomb alul, és ennyi.

Ezután simán tallózható a megosztás a Popcornról, és le is játszható minden fájl ami benne van.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#3274) Gulyopapa válasza TCr (#3273) üzenetére


Gulyopapa
addikt

Értem :D
Vagyis nem ... hol kezdjem ?
Olvassam végig a használti utasítást ( magyar nincs ugye ? )
Szerintem az lesz, mert ez így elsőre kínai :))

(#3275) madgie válasza TCr (#3273) üzenetére


madgie
titán

Tényleg látja így, de mondjuk az Avatar BD25 el sem indul, myiHome-ban meg csont nélkül. Ki érti ezt? :)

(#3276) TCr válasza Gulyopapa (#3274) üzenetére


TCr
veterán

Amit bemásoltam, az mind Windows 7-es beállítás, ott kezdd!
A kézikönyvet pedig oda-vissza 5x kibeszéltük az elmúlt napokban, hogy honnan és hogyan tudod letölteni. :)

madgie: az a BD ugyan nincs meg nekem (eredeti BD megvolt, első kiadás, 7.000 Ft, de már el is adtam), de még a külföldi NMT fórumon is külön topic van neki, van vele b@szakodás rendesen. :U

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#3277) kano


kano
nagyúr

Emberek, akkor milyen lejátszót vegyek?? Ha már a Popi V8 sem váltja be a hozzá fűzött reményeket.
De most tényleg, Ti mit vennétek a lehető legolcsóbban de még normális minőségben? Nagyon nézegetem ezt az Asus O!Play HDP-R1-et, de elég bizonytalan vagyok a sok jó és sok rossz vélemény miatt. A másik a Venice v13 HD, de az már nagyon tűréshatár árban.
Más ötlet ilyen árban (15k-30k)?
Köszi :R

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#3278) TCr válasza kano (#3277) üzenetére


TCr
veterán

Ha nagyon meg kellene húznom 30-ban a max. árat és nem kellene a beépíthető vinyó lehetősége, akkor én A.C. Ryan Playon HD Mini 2-t vennék.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#3279) kano válasza TCr (#3278) üzenetére


kano
nagyúr

Ennél nem jobb egy sigma chippel ellátott? Olvasgattam a HD Mini 2 topicot, de nincs az az óriási elszállás tőle.
Inkább egy sigma lesz szerintem. Ez a Venice v13 HD milyen? Nem olvastam róla semmi rosszat eddig.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#3280) TCr válasza kano (#3279) üzenetére


TCr
veterán

Sokat én sem olvastam a Venice-ről, nem egy kommersz darab.
Milyen környezetben használnád a játékost?
(Milyen tv? Milyen házimozirendszer?)

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#3281) Ance válasza kano (#3277) üzenetére


Ance
őstag

Esetleg az új WD TV Live. Csak megjelenik nemsokára.

(#3282) kano válasza TCr (#3280) üzenetére


kano
nagyúr

Házimozi rendszerem nincs és őszintén szólva nem is érdekel. TV-m még egy 72cm-es CRT, de majd lesz egy 40-42"-os Samu. Mkv-m nem sok van, de annál több xvid, divx.
A lehető legolcsóbbra gondoltam, ami már elfogadható minőségű. Ezért néztem 17k-ért az Asus R1-et, de közben fel is ment az ára + a HD2 fw-el sem tudtak megegyezni a tulajok, hogy érdemes-e megvenni vagy sem. :F

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#3283) Warter válasza kano (#3282) üzenetére


Warter
őstag

Ha csak filmet akarsz nézni és nincsenek extra igényeid, akkor R1. Felesleges rá a HD2 firmware. Bár tény, hogy a Ac Ryan hd2 mini jobb választás. Többet is tud.
Speciel én Venice-t nem vennék olvastam róla rosszakat, volt aki 2 nap után visszavitte.

(#3284) kano válasza Warter (#3283) üzenetére


kano
nagyúr

Köszi. Én is olvasom most itt a topicban, hogy annyira nem jó ez a venice. Akkor szerintem marad az Asus R1.
Köszönöm mindenkinek.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#3285) TCr válasza kano (#3282) üzenetére


TCr
veterán

Ez esetben teljesen mindegy, hogy Sigma, vagy Realtek...

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#3286) Ance válasza TCr (#3285) üzenetére


Ance
őstag

Az Asus esetében biztos mindegy neki.... :)) Elvégre az gyárt videokarit, lapostopot is vagy mifene...nem valami alig ismert márka, amit ajánlottál egy f*sza sigma chippel :D

(#3287) Gulyopapa


Gulyopapa
addikt

Na megjött a Popi A210 !
Eddig tökéletesen lejátszik mindent méghozzá hálózaton keresztül ( 30 gigás Avatar megy mint a vaj ).
Egyedül a Jukebox funkciót nem tudom életrekelteni :)

(#3288) TCr válasza Ance (#3286) üzenetére


TCr
veterán

Most vagy én nem értem, hogy mit akarsz ezzel mondani, vagy Te néztél be valamit.
A Sigma-s Venice-t nem én ajánlottam, a Playon meg Realtek chipes.

A környezetére (CRT tv, házimozi nincs) reagáltam azt, hogy mindegy, hogy milyen chippel szerelt gépet vesz (de nem azt írtam, hogy mindegy, hogy melyik márkát).

Az meg hogy az Asus gyárt mindenféle pc-s nyavaját az ég adta világon semmit nem jelent, ráadásul az a cég az én szememben egy fikarcnyit sem ér.
Egy agyonhype-olt, agyonreklámozott, túlárazott silány márka, ez az én véleményem róluk.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#3289) madgie válasza Gulyopapa (#3287) üzenetére


madgie
titán

Jukebox = piros gomb, de hálózati filmekkel nem hiszem, hogy elboldogul.

(#3290) james008bond válasza Gulyopapa (#3287) üzenetére


james008bond
őstag

:C

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#3291) Multibit


Multibit
veterán

Sziasztok!
Vásárolt már itt valaki? Megbízható hely?
Nem szerepel a DuneHD hivatalos forgalmazók listájában.

(#3292) Ance válasza TCr (#3288) üzenetére


Ance
őstag

Benéztem :B

(#3293) McDog válasza Multibit (#3291) üzenetére


McDog
aktív tag

A két oldal eléggé hasonló., mikor először néztem azt hittem ugyanaz

[ Szerkesztve ]

(#3294) erdoke válasza tlala (#3269) üzenetére


erdoke
titán

"az egész család rákapott, hogy a fotelből a plazmán fészbukozzon meg jutubozzon"

Ehhez aztán nem kell 55-60 ezres lejátszót venni. Egyrészt tudja sok olcsóbb játékos is, másrészt a tévém és az érősítőm szintén képes rá...

A legjobb aláírás a héten

(#3295) TuliZ


TuliZ
csendes tag

Sziasztok olcsó médialejátszót keresgélek ami full hd t is tud játszani.Wayteq MP-500 HD médialejátszó ehhez mit szóltok.Még analóg a tv de a fényképező full hd t tol. M2TS formátumban.

(#3296) tlala válasza erdoke (#3294) üzenetére


tlala
addikt

"Ehhez aztán nem kell 55-60 ezres lejátszót venni."
Ezt a csacsiságot viccből írtad? Mert nem látom a szmájlit! :)
Hiszen a te "logikád" szerint akkor neked sem kellett volna 'erre a célra' több százezres tv-t meg drága erősítőt venned!
De az is igaz, hogy kettőnk közül akkor én jártam jobban, hiszen én oldottam meg a feladatot a legolcsóbb eszközzel. :))

(#3297) GBRDVD válasza Multibit (#3291) üzenetére


GBRDVD
tag

A dune-hd.hu oldalt a PcHotline Kft. üzemelteti. A Dune médialejátszók hivatalos importőrének és forgalmazójának mondja magát.

A dunehd.hu oldalt pedig a Neon Multimédia, szintén hivatalosnak mondja magát, és csak viszonteladókon keresztül értékesít (tegnap írtam róla, hogy szerintem igencsak sajátságos árképzéssel: felhasználókkal fizetteti ki a magas árrést és a marketinget).

Ott kell megvenni, ahol olcsóbb! Nem szabad bedőlni, egyik sem hivatalosabb, mint a másik.

Minden magyar cég köteles számlát adni, és mindegyik köteles magyar kézikönyvet is adni, valamint magyarországi garanciát. Ha bármelyik nincs, akkor panaszt lehet tenni.

(#3298) james008bond válasza erdoke (#3294) üzenetére


james008bond
őstag

:DD :C

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#3299) james008bond válasza GBRDVD (#3297) üzenetére


james008bond
őstag

Marketing?
Van ugyan egy magyar honlapja....meg zárt fórumja, de hol van a marketing? Ismeretségi körömben mikor mondom, Popcorn-t nézek, azzal jönnek, azt enni kell, nem nézni... :U :D

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#3300) hdcsaba87


hdcsaba87
aktív tag

Miért nem tudok külső merevlemezről belső vinyóra másolni Dunen?
Adott egy 30 gigás fájl, de merevlemez hibára hivatkozva megszakad a másolás.

Valakinek van valami ötlete?

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.