Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Assetto Corsa

Hozzászólások

(#6951) Chosen válasza Jack@l (#6949) üzenetére


Chosen
addikt

Reflection quality-t emelném még ki, nálam Low/static-ra levéve rengeteg FPS-t hozott, verseny közben meg alig látszik a különbség. Most i5 + 7950-nel van singleben 120-140 FPS-em pályától függően.

(#6952) subaruwrc válasza Kommy (#6950) üzenetére


subaruwrc
félisten

nismon kalapáltak megint bőven. tegnap csapattam egy jót vele monzában :D

(#6953) RECSKA válasza subaruwrc (#6952) üzenetére


RECSKA
veterán

Nekem a nismo mar urhajo. Gyors oalyakra valo. Kanyarodni nem szeret...

Ellenben az audi. Az mindent... Murvas palyakon ugyanolyan gyors mint betonon xD

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#6954) subaruwrc válasza RECSKA (#6953) üzenetére


subaruwrc
félisten

megint jött 3mb update.

(#6955) Viper26 válasza subaruwrc (#6954) üzenetére


Viper26
nagyúr

Jövőhét előtt nem tudok ránézni sajnos, arra meg hiába várok, hogy a G27 magától kimásszon a dobozból. :D

iPhone 14 | FR955

(#6956) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Kipróbáltam a Nissan GT3-at és megtaláltam a szerelmemet. :D qrvajó, nem az az unalmas, tövig fék, tövig gáz GT3-as mint a többi, ez emlékeztet engem a GT1-es autókra komoly nyomatékkal, játszani kell a gázzal és a fékkel is. Mondjuk sebességben is olyan, mint egy GT1-es autó és ez engedélyezett versenyeken? Fura.
Mondjuk azt hozzáteszem, hogy leszedtem hozzá egy jó kis soundmodot, a gyári hang nem jött be.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#6957) guftabi96


guftabi96
addikt

Aki még nem próbálta:
Audi Quattro Step 1 Krajiska Zmija hillclimb Dirt változatán. Nagyon jó :D
Egyébként nekem az egész frissítés nagyon bejött. A Toyota először csalódás volt, de aztán kipróbáltam utcai gumival és úgy egész jól el lehet vele szórakozni (legalábbis Magioneben biztosan).
A Nissan brutál, nekem jobban tetszik, mint a GT változat, kár, hogy kanyarodni nem szeret.
A Lambo is tetszik, de arra volt korábban is egy jó mod, és szerintem ott sokkal jobb hangja volt.

Egyébként én szívesen látnék az Audiból egy Group B-s változatot :K

Egy S1.. Kegyetlenül tetszik

#KeepFightingMichael

(#6958) RECSKA válasza guftabi96 (#6957) üzenetére


RECSKA
veterán

Csak ido kerdese...

Biztos raugrig majd valami modder ;)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#6959) guftabi96 válasza RECSKA (#6958) üzenetére


guftabi96
addikt

úgy legyen!

#KeepFightingMichael

(#6960) Viper26 válasza guftabi96 (#6957) üzenetére


Viper26
nagyúr

Vannak most dirt pályák?

iPhone 14 | FR955

(#6961) guftabi96 válasza Viper26 (#6960) üzenetére


guftabi96
addikt

ennek a hillclimb-nak van.
És az Audi nagyon adja rajta.

letöltés

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#6962) RECSKA válasza guftabi96 (#6961) üzenetére


RECSKA
veterán

Probald ki :
- leulteted teljesen. De tenyleg teljesen. A rugozast kemenyt allitod.
- elso kerekek dolesszoge 3 korul legyen.
- a hatso kerek 5-5.5
( camber ertekek, nem a beallitas, hanem a valos, amit a kis kocsinal mutat. -3 elol, -5 hatul)
- hatso difi zar 1.

Olyan drift szeker lesz meg betonon is, besirsz ;)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#6963) guftabi96 válasza RECSKA (#6962) üzenetére


guftabi96
addikt

Na, pont az volt a bajom, hogy aszfalton már nem igazán tette a hátulját, de mindjárt kipróbálom ezzel a beállítással.

Kerekek dőlésszögét pluszra állítsam? (rfactorban - volt, azért kérdezem :D )

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#6964) RECSKA válasza guftabi96 (#6963) üzenetére


RECSKA
veterán

-------

Olyan japanosra ;)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#6965) guftabi96 válasza RECSKA (#6964) üzenetére


guftabi96
addikt

(#6966) RECSKA válasza guftabi96 (#6965) üzenetére


RECSKA
veterán

dönts többet rajta. Mármint hátsó keréken. :)

be lehet csúnyán :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#6967) guftabi96 válasza RECSKA (#6966) üzenetére


guftabi96
addikt

Hát én akkor valamit elnéztem, mert ennyi a max.
Setupot tudsz küldeni? (vagy itt nincsenek ilyen bemásolható setup fájlok, mint Race07-ben?)

#KeepFightingMichael

(#6968) RECSKA válasza guftabi96 (#6967) üzenetére


RECSKA
veterán

Lehet annyi a max...

Radirok privatban ha hazajutottam. ;)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#6969) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Megvan itt vkinek az URD EGT mod?
Az érdekelne, hogy a Kunos Ferrari 458 GT2 és az URD 458 GTE hogyan viszonyul egymáshoz?

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#6970) guftabi96 válasza RECSKA (#6968) üzenetére


guftabi96
addikt

:R

#KeepFightingMichael

(#6971) Adebayor


Adebayor
aktív tag

kiderült hogy nincs köze a replay minőségének a grafikához.. Tehát a fene se tudja hogy ez mit jelent a beállitásoknál.
tudjátok, ahol a 500megát lehet beállitani.

mert ugyanugy lehet grafikát állítani, mint alapból.

aki már rájött hogy ez mire jó, majd irjon :D Az a lényeg hogy 40-50 perces futam meglegyen elejétől a végéig.
Replay minőségét leveszem mondjuk talán jó lesz.

Konfigom: Intel i5 10400 - ASUS Prime B560M-K - Gigabyte 1660S oc 6gb - 32GB ram - FSP 600W Hydro Bronze HD600

(#6972) AMD_ok válasza Adebayor (#6971) üzenetére


AMD_ok
őstag

Biztos eleg lesz, mert olyan 45-50 perces futamokat szoktunk menni, es low-ra leveve a replay minoseget, olyan 165 mega lett az allomany nagysaga

(#6973) djrobaa válasza fLeSs (#6969) üzenetére


djrobaa
aktív tag

URD Ferrari 458 GTE

.:: iPhone 13 Pro 128GB ::. Fanatec CSR Elite Wheel - CSR Elite Pedals

(#6974) neilszab válasza Adebayor (#6971) üzenetére


neilszab
őstag

Persze, hogy nincs semmi köze a grafikához, mivel a replay nem egy videó :U
A replay a kocsik mozgás adatait tárolja, a képernyőn látottakat pedig az engine pedig minden egyes lejátszáskor újrarendereli az aktuális grafikai beállítások alapján. ;)

A repaly minősége tehát a kocsik mozgásáról tárolt adatokhoz részletességét állítja, de nem hiszem hogy bárki is meg tudja mondani a különbséget a maximum és a medium között. A fájl mérete a futam hosszától, az autók számától és a fenti beállítástól is függ.

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#6975) neilszab


neilszab
őstag

Vasárnap este: GT3 SummerCup - Zandvoort! :D

Vasárnap este az új gyári pályán, Zandvoort-ban eresztjük egymásnak a GT3-as gépeket. Eddig több mint 100 db prekvalifikációs köridő született, nevezni a futamra este 8-ig lehet. A kihíváshoz bárki csatlakozhat, aki egy kiadós kergetőzésre vágyik komoly versenykörülmények között, nagy mezőnyben, felkészült és korrekt ellenfelekkel! ;)

GT3 futaminfók: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?5384
AC Summer Cup: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?5327

Friss hírek:GTR-Masters Facebook

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#6976) Viper26 válasza neilszab (#6975) üzenetére


Viper26
nagyúr

Az update miatt kell most új rank app, vagy működni fog ahogy eddig?

iPhone 14 | FR955

(#6977) bab1987


bab1987
tag

Xbox 360-as joyon nem lehet a gáz féket analogra állítani? Sehol nem találom hol lehet átállítani. Így tök kényelmetlen vezetni. :W

psn:balazsb1987

(#6978) Viper26 válasza bab1987 (#6977) üzenetére


Viper26
nagyúr

Joy?

Az alapból kuka szerintem szim esetében, nem csoda ha kényelmetlen. :U

iPhone 14 | FR955

(#6979) HyP3b0y válasza bab1987 (#6977) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Miért ne lehetne? Sőt, szerintem problémásabb gombra állítani, mert a gáz és fék is egy tengely a játékban.

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#6980) Adebayor válasza neilszab (#6974) üzenetére


Adebayor
aktív tag

ok. kösz. hát nem lehet tudni hogy az assetto hogy müködik.. néhol fura.

régóta rfactoroztam, és onnan tudom hogy ez nem videó. csak hát fura volt hogy lehet állitani a minőséget :)

Konfigom: Intel i5 10400 - ASUS Prime B560M-K - Gigabyte 1660S oc 6gb - 32GB ram - FSP 600W Hydro Bronze HD600

(#6981) Adebayor válasza Adebayor (#6980) üzenetére


Adebayor
aktív tag

az időjárás beállitásokba volt aki már bővebben belemélyedt? a server manager programnál.

Kicsit nemértem a dolgot. És hol tudom beállitani hogy mikor kezdődjön a quali meg a futam?
Az oké hogy egy időpont ottvan, de az mire vonatkozik?

Azt talán logikusan kigondoltam, hogy azért lehet több időjárást beállitani mert gondolom változik az alapján.

amugy ebbe a gtr-masters-es futamoknál a 100 tesztidősből kb mennyien vannak futamokon? amennyi boxhely van? mindig teltház?

nem kéne egy kicsit szétszéledni? :D akik nem jutnak be nem akarnak hozzánk jönni? irjatok privátba ha igen. bár párszor tettem be képet mostanába.

Konfigom: Intel i5 10400 - ASUS Prime B560M-K - Gigabyte 1660S oc 6gb - 32GB ram - FSP 600W Hydro Bronze HD600

(#6982) Kommy válasza Adebayor (#6981) üzenetére


Kommy
veterán

Az időjárást úgy működik, hogy ugye te be tudsz állatni többet is és ekkor minden session-ban random választ a beállítottak közük.

You can add other WEATHER sections (WEATHER_1, WEATHER_2 etc) and each new session will be randomly selected from these.

(#6983) neilszab válasza Adebayor (#6981) üzenetére


neilszab
őstag

Annyi szervert indítunk mindig, amennyit csak szükséges! :)
Vasárnap este a GT3 futamon 2 szerverünk telt meg teljesen... ;)

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#6984) neilszab


neilszab
őstag

Kedd esti FunRace: Toyota GT86 - Zandvoort! :D

Most kedden a nemrég megjelent Zandvoort-ban hajtjuk meg a Bonus Pack egyik leginkább várt újdonságát, korunk egyik legjobb élményautójának tartott verdáját, a Toyota GT86-ot! Örömmel látunk mindenkit a rajtrácson, a részvétel NYÍLT, infók itt, gyertek! ;)

FunRace infók: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?5391
AC SummerCup: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?5327

Friss hírek: GTR-Masters Facebook

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#6985) Adebayor válasza neilszab (#6983) üzenetére


Adebayor
aktív tag

irigyellek titeket....

már az elején elkedtétek az assetto-t? vagy hogy csináltátok? :D

amugy én rohadztul nem igazodok ki az oldalatokon... xD hotlapsot sose találom meg például :D

[ Szerkesztve ]

Konfigom: Intel i5 10400 - ASUS Prime B560M-K - Gigabyte 1660S oc 6gb - 32GB ram - FSP 600W Hydro Bronze HD600

(#6986) neilszab válasza Adebayor (#6985) üzenetére


neilszab
őstag

Pedig ott vannak a címlapunk közepén az aktuális köridők: www.gtr-masters.hu

(Az új honlapunk meg már készül a háttérben teljesen a next-gen címeket helyezve az előtérbe..)

A másik kérdésedre válaszolva meg 2001 óta rendezzük folyamatosan az online futamokat mindig az aktuális legjobb szimulátorokkal, így már elég komoly know-how gyűlt össze a bajnokságok szervezését illetően és emellett már igen sokan is ismernek minket és tudják, hogy általában jó dolgokat csinálunk és mindig ügyelünk a létszámra is. :B

Ha bővebben is érdekel, itt mindent megtudhatsz: a GTR-Masters története

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#6987) Adebayor válasza neilszab (#6986) üzenetére


Adebayor
aktív tag

ja hogy a prekvalifikáció. én mindig is hotlapsnak hivtam :D

Konfigom: Intel i5 10400 - ASUS Prime B560M-K - Gigabyte 1660S oc 6gb - 32GB ram - FSP 600W Hydro Bronze HD600

(#6988) neilszab válasza neilszab (#6984) üzenetére


neilszab
őstag

Csütörtök este: Alfa Romeo GTA - Zandvoort
Akinek bejön a Toyota GT86, annak ez is tetszeni fog! :D

Csütörtökön Zandvoort-ban folytatódik nyílt nyári kupánk a hőskori méregzsákkal, a kőkemény hátsókerekes életérzést nyújtó Alfa Romeo GTA-val! A kupasorozathoz bármikor lehet csatlakozni, aki egy jó kiadós kergetőzésre vágyik komoly versenykörülmények között, nagy mezőnyben, felkészült és korrekt ellenfelekkel! ;)

Alfa futaminfók: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?5383
AC Summer Cup: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?5327

GTR-Masters Facebook

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#6989) Adebayor


Adebayor
aktív tag

Ha érdekel, nézzetek be hozzánk.

http://hopto.hu[link]
http://hrf1rt.hu[link]

[ Szerkesztve ]

Konfigom: Intel i5 10400 - ASUS Prime B560M-K - Gigabyte 1660S oc 6gb - 32GB ram - FSP 600W Hydro Bronze HD600

(#6990) Attila2003


Attila2003
tag

Hali! Windows 10-re frisitettem, minden ok, de másnak is volt már olyan hogy játék közben megakad, lekapcsol a monitor és csak újraindítás után jön helyre? Az az érdekes csak az Assetto Corsa meg a Raceroom online játéknál jön elő. GTX 760 om van.

(#6991) Viper26 válasza Attila2003 (#6990) üzenetére


Viper26
nagyúr

Azzal a rendszerrel várni kell még úgy 6-8 hónapot, mire napi használatra alkalmas lesz...én is csak laptopon tesztelem, a PC-re eszemben sincs ráengedni. :U

iPhone 14 | FR955

(#6992) kinghaxor válasza Attila2003 (#6990) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

Nekem az első R9 290-em csinált ilyet. Hibás volt, gariban cserélték. Nem bírta a gyárilag emelt memória órajelet. Ha húztad a kártyát akkor próbáld meg tuning nélkül is. Ha pedig gyári tuningos akkor vedd vissza az órajeleket. Ezt akkor is ki tudod próbálni ha nem tuningolt a kártya. Így kiderül ha valami miatt nem stabil.

Viper26: Ennyire rossz a 10-es? Ha ilyen hibák lehetnek miatta akkor biztos nem teszem fel. Bár nekem ez a hiba inkább tűnik hardveres gondnak. Nekem például csak Battlefield 4-ben jött elő ez a hiba. Más játék nem terhelte le annyira a kártyát, hogy elő jöjjön. Ennél viszont rögtön kiderült, hogy a tuning miatt instabil.

[ Szerkesztve ]

(#6993) Attila2003 válasza kinghaxor (#6992) üzenetére


Attila2003
tag

Nincs tuningolva, alapon megy, úgy vettem észre mikor frissít a háttérben akkor vacakol.

(#6994) Sutee89 válasza Viper26 (#6991) üzenetére


Sutee89
aktív tag

Nem a Windows 10 miatt fagy.

Attila2003:
Nekem megjelenés óta fent van a Win 10, bele is tettem azóta 10 órát az AC-ba, ugyanúgy GTX 760-nal. Ráengednék egy Display Driver Uninstallert a gépre, aztán feltenném a legújabb WHQL drivert, aztán próba.

[ Szerkesztve ]

(#6995) subaruwrc válasza Attila2003 (#6990) üzenetére


subaruwrc
félisten

vga hiba. gtx 660-asom is ezt csinálta mert nem bírja a tuningolt órajeleit. idegesítő ..

(#6996) HAX


HAX
tag

Üdv.

Kezdő vagyok még egy G27-el, egyelőre az AC jobban bejön mint a RaceRoom, valahogy itt jobban átlátom a pályákat a grafika miatt.

A beállításokról kérdeznék:

Ezeken változtassak még valamit? Inkább realisztikus irányba mennék, ilyen online versenyeken ti, hogy állítjátok be ezeket, mert gondolom ott is a realizmusra törekedtek inkább.

(#6997) RECSKA válasza HAX (#6996) üzenetére


RECSKA
veterán

Ez igy teljesen jo.

Esetleg factoryrol tedd offra. De a gtr-mastersen factoryval mennek ;)

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#6998) HAX válasza RECSKA (#6997) üzenetére


HAX
tag

Rendben köszi, akkor marad így. :)

Akkor már csak a kocsik setupolása maradt, így kezdőként elég bonyolultnak tűnik, lehet, hogy az marad egy darabig defaulton. :F

(#6999) RECSKA válasza HAX (#6998) üzenetére


RECSKA
veterán

Rengeteg setup lelheto fel a neten. ;)

Az alfa eleg nehezen vezetheto szorny, kezdesnek inkabb a mergat probalgatsd szerintem :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#7000) neilszab


neilszab
őstag

Kedd esti FunRace: Lamborghini Miura - Hockenheim! :D

Most kedden a nemrég megjelent Bonus Pack hőskori fenevadja, az Lamborghini Miura kerül a terítékre, melyet Hockenheim-ben fogunk meghajtani!! Örömmel látunk mindenkit, a részvétel NYÍLT, infók itt, gyertek! ;)

FunRace infók: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?5396
AC SummerCup: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?5327

Friss hírek

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Assetto Corsa
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.