Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Assetto Corsa

Hozzászólások

(#6601) neilszab


neilszab
őstag

Nordschleife program! :D

Most kedden a híres Nordschleife-re érkezik a DTM és a GT bajnokság mezőnye, ahol összesen 2 hetet fogunk eltölteni, 2 bajnoki és 2 fun futam kerül megrendezésre a zöld pokolban:

- 05.26 - Alfa Romeo GTA
- 05.31 - DTM '93 Bajnokság
- 06.02 - BMW M235i Racing
- 06.04 - GT2-GT3 Bajnokság

A részvétel NYÍLT, gyertek... infók és linkek itt: ;)
http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?5245

Videó1: https://www.youtube.com/watch?v=_a98ukR9RPM
Videó2: https://www.youtube.com/watch?v=xcoRk_om1pc

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#6602) Adebayor válasza neilszab (#6600) üzenetére


Adebayor
aktív tag

végülis semmi. mármár jol vezethetö.

viszont uj problémába ütköztem ami nagyon felhuzott... gondoltam megnézem a karriert... na jovan. de az első autóval az Abath-al mozdulni nem tudok.. váltani nem lehet....
nehogymá akkora szimulátor hogy amelyik autón nincs váltófül, az nem is müködik.... nem veszem most egy g25-öt vagy g27-et már bocsi :D

formaautóval tudok menni utcai kocsik meg se mozdulnak..... vicc..

Konfigom: Intel i5 10400 - ASUS Prime B560M-K - Gigabyte 1660S oc 6gb - 32GB ram - FSP 600W Hydro Bronze HD600

(#6603) Csapoati válasza Adebayor (#6602) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Lehet hülye kérdés, de átállítottad a váltógombokat? Meg beállítottad az automata kuplungot?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6604) Jack@l válasza Adebayor (#6602) üzenetére


Jack@l
veterán

Separate H shifter-t ne kapcsolad be.

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#6605) Adebayor


Adebayor
aktív tag

automatikus kuplung bevan lőve
h váltónál meg nincs pipa.

mit kéne átálítani?

[ Szerkesztve ]

Konfigom: Intel i5 10400 - ASUS Prime B560M-K - Gigabyte 1660S oc 6gb - 32GB ram - FSP 600W Hydro Bronze HD600

(#6606) Chosen


Chosen
addikt

3 hónapos ingyen iRacing promo kód!

PR-BLANCPAIN2015

Teljes leírás itt. Jó versenyzést! ;)

(#6607) Jack@l válasza Chosen (#6606) üzenetére


Jack@l
veterán

Egy baj van csak vele, hogy valid credit cardot kell megadni még a 0 dolláros promohoz is. Azért köszi az infót.
UI: paypalról nem húz le automatán zsét, csak ha engedem neki(minden egyes alkalommal név/jelszó)?

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#6608) Chosen válasza Jack@l (#6607) üzenetére


Chosen
addikt

Paypalt adtam meg neki én is, első regem volt, de szerintem biztos van opció, hogy ne lehessen automatikusan díjat leszedni. Max törlöm magam majd 3 hónap után :D

[ Szerkesztve ]

(#6609) neilszab válasza Chosen (#6608) üzenetére


neilszab
őstag

1. Ez nem iR topik :((
2. A kártya azért kell, hogy valós személyként azonosítsd magad, de nem vesz le pénzt. A automatikus előfizut meg ki lehet kapcsolni. :U

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#6610) Chosen válasza neilszab (#6609) üzenetére


Chosen
addikt

Az alapcsomagban rengeteg olyan tartalom van ami egyáltalán nem elérhető AC-ban, pl Laguna Seca, Oval pályák, Nascar autó, stb. Én is alapvetően AC-val tolom és nem olvasok napi szinten más szimulátorok topikjában, azonban ha adódik egy lehetőség, akkor szívesen kipróbálom hol tartanak más élvonalbeli szimulátorok, hiszen mind-mind másban jó egy kicsit.

(#6611) kinghaxor


kinghaxor
aktív tag

Sziasztok. Lenne egy olyan problémám, hogy vannak ugye a játékban a választható autóknak a menüben bemutató képei. Nálam viszont soknál nem hozza be a képet hanem csak egy üres hátteret no preview felirattal. Hogyan lehet ezt javítani? Próbáltam a steam file-ok ellenőrzését, ki is írta, hogy van valami probléma és néhány file újra le lesz töltve, de nem történik semmi. Nem szed le semmit. Aztán gondoltam letörlöm a cars mappát, amit utána újra le is szedett, de a hiányzó képek akkor sem jelentek meg. Vagy nem abban tárolja őket a játék. Van valakinek ötlete mit lehetne még megpróbálni? Kicsit más: Van itt valaki aki próbálta már a Harry's products váltót? Ha igen, írhatna egy picit róla. Érzésre milyen mondjuk egy G27 váltóhoz képest? Jól működik? Engem igencsak érdekelne egy H váltó a T500rs mellé. A Facebook oldalon kívül van neki valamilyen weboldala? Érdekelne az ára stb.

[ Szerkesztve ]

(#6612) wolf033 válasza kinghaxor (#6611) üzenetére


wolf033
senior tag

Válassz ki egy skint a hiányzó autóknál és utána már ott lesz a képe.

(#6613) Jack@l válasza kinghaxor (#6611) üzenetére


Jack@l
veterán

Kapd le az egész assetto mappát és újratöltés után biztos előjön mind.
T500 mellé TH8A dukál.

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#6614) wolf033 válasza Jack@l (#6613) üzenetére


wolf033
senior tag

Nem kell leszedni újra az AC-t. Nekem is szokott ilyen lenni. Szerintem a frissítéseknél tűnik el néhány autó de a picsa tudja. Ha választ egy skint akkor újra ott lesz a képe a menüben.

(#6615) kinghaxor válasza Jack@l (#6613) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

Lehet, hogy az dukál de 50-et biztos nem adok egy H váltóért. Nagyon kevés H váltós autóval játszom, inkább az open wheel kategória meg a gt2,3 áll közel a szívemhez. Az a 2-3 régebbi autó nekem nem ér annyit amennyit elkérnek egy TH8-ért. Az egész játékot biztosan nem fogom leszedni pár képért, de köszi a segítséget.

Köszi wolf033, kipróbálom. Egyébként tényleg frissítés után tűnnek el. Minden frissítés után egyre többnek tűnt el a képe, de a skin váltás mint megoldás nem jutott volna eszembe soha.

[ Szerkesztve ]

(#6616) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Sziasztok!

Mi a legnagyobb különbség az Assetto Corsa és a Project Cars között? Eddig konzolon játszottam, de most kipróbálnám valamelyiket PC-n is.
Trailer alapján nem igazán láttam nagy differenciát, és nem akarom "ugyanazt" játszani kétszer, szóval valahogy választanom kell. :)

:R

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#6617) N€T0X|N válasza Darko_addict (#6616) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Mivel itt kérdezed, ezért válaszolok: az, hogy az AC olyan szimulátor, ami - még - nem szimulál mindent (lásd pl. fékhőmérséklet, időjárás), de azt igazán jó teszi, a PC meg sokkal komplettebb, de a legtöbbjében csak közepes (grafikát, hangokat most ne vegyük ide, de abban szvsz PC jobb). Ez a rövid véleményem, amivel valószínűleg az itteni többség egyetért, de mondjuk a PC topikban nem biztos, hogy ez volna az állás. ;]

Sent from my keyBoard

(#6618) .LnB válasza Darko_addict (#6616) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az Assetto valósághűbb, nehezebb. Igazi gyakorlást és odafigyelést igényel. A PC szórakoztatóbb. Sokkal megengedőbb ott inkább a hangulat nagyon jó. Ha a kihívást keresed akkor Assetto. Nekem mindkettő megvan nem tudnék választani, de az Assetto-t jobban "tisztelem".
Kormány nélkül egyiket se próbáld ki.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6619) hermanyi válasza N€T0X|N (#6617) üzenetére


hermanyi
őstag

Én azt hiányolom csak amit zárójelbe tettél :( azaz a fékek mindig jól fognak az első kanyartól elkezdve ,hiányzik az eső a változékony idő , és egy kicsit komolyabb hangok kellenének . Remélem ezt orvosolni fogják .

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#6620) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Megkergettem a Nismo-t Monzában

Imádom ezt az autót.. ahogy féktávon megindul az orra a belső ív felé... :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6621) LLL888


LLL888
csendes tag

Sziasztok,

http://www.gtr-masters.hu/ oldalon hol lehet látni a GT és a DTM '93 versenyek eredményét?
Az aktuális futam topic-jában csak a prekvalifikáció eredményét látni, a versenyét nem.
üdv

(#6622) Chosen válasza Motion_Blur (#6620) üzenetére


Chosen
addikt

Nem semmi kör, grat! :K

(#6623) subaruwrc válasza Motion_Blur (#6620) üzenetére


subaruwrc
félisten

csórikám nagyon menekült :DDD

(#6624) Viper26 válasza subaruwrc (#6623) üzenetére


Viper26
nagyúr

Akartam is mondani, hogy hogyan tartotta a lépést vele... :DDD

iPhone 14 | FR955

(#6625) Chosen válasza LLL888 (#6621) üzenetére


Chosen
addikt

A korábbi futamokat innen az első hsz-ekből éred el: DTM, GT. Ezen belül sajnos az eredmények csak valahol szétszórva vannak mindig a kommentek között ahogy jön. Valóban jobb lenne mindig hozzátenni az aktuális futam 1.hsz-éhez a futam végeredményét, de ez van.

[ Szerkesztve ]

(#6626) PerFectSim


PerFectSim
csendes tag

Minden este megy a szerver Prekvalifikáció [link]

[ Szerkesztve ]

(#6627) Chrys_ válasza Chosen (#6625) üzenetére


Chrys_
addikt

És lehetne valahol egy összesített eredmény is.

(#6628) neilszab válasza neilszab (#6601) üzenetére


neilszab
őstag

Kedd esti FunRace: Alfa Romeo GTA - Nordschleife!! :D

A következő időszakban a DTM és a GT bajnoki futamok között minden kedden kötetlen Fun futamokat rendezünk a bajnokságok aktuális pályáján. Most kedden egy igazi hőskori legenda, a maga idejében világverőnek számító Alfa Romeo GTA volánja mögött veselkedünk neki a zöld pokolnak! A hangsúly azonban nem az utolsó tizedek kipréselésén, hanem a kötetlen szórakozáson lesz, a részvétel NYÍLT, infók itt, gyertek! ;)

Futaminfók: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?5281
Tavaszi program: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?5245

GTR-Masters Facebook

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#6629) pocokxx válasza PerFectSim (#6626) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Linket kérhetek az autóhoz...? Van valami feltétel a jelszó ismeretén kívül? :)

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#6630) pocokxx válasza pocokxx (#6629) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Közben meglett az autó.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#6631) vlevi


vlevi
nagyúr

Kicsit OFF, a Race Track Builder a Steamre akar kerülni.
[link]
Egy pár dolgot biztos érdemes lenne megrajzolni vele.

(#6632) neilszab válasza neilszab (#6628) üzenetére


neilszab
őstag

Vasárnap este: DTM '93 - Nordschleife!! :D

Most hétvégén a híres zöld pokolban mérkőzik meg egymással az DTM '93 bajnokság mezőnye, több mint 140 kanyar, közel 400 lőerős oldschool gépek, kihagyhatatlan élmény! A részvétel NYÍLT, de előzetes nevezés szükséges... gyertek! ;)

Futamkiírás: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?5228
Program: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?5245

GTR-Masters Facebook

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#6633) neilszab válasza neilszab (#6628) üzenetére


neilszab
őstag

Kedd esti FunRace: BMW 235i Racing - Nordschleife!! :D

Most kedden a Dream Pack egyik legszórakoztatóbb és legkezesebb autóját, a BMW M235i Racing-et fogjuk jó alaposan meghajtani a pokol bugyraiban! A hangsúly azonban nem az utolsó tizedek kipréselésén, hanem a kötetlen szórakozáson lesz, a részvétel NYÍLT, infók itt, gyertek! ;)

Futaminfók: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?5282
Tavaszi program: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?5245

GTR-Masters Facebook

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#6634) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kezdő szimulátoros kérdésem mára:

Ebben a videóban honfitársunk minden visszaváltásnál ad gázfröccsöt. Én azt hittem ezt csak H váltós gépeknél kell csinálni mikor kuplungozni is kell. Nekem az autoblip be van kapcsolva. Ha komolyabb időt szeretnék elérni akkor kapcsoljam ki az autoblip-pet, és én is kezdjem el adagolgatni a gázt minden visszaváltásnál?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6635) N€T0X|N válasza .LnB (#6634) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Elektronika csinálja az autóban a gázfröccsöt, nem kell manuálisan. Nem is tudod kikapcsolni, mert a menüben állítható autoblip erre nincs kihatással. Nem tudom minek nyomja a videón az illető.

Sent from my keyBoard

(#6636) .LnB válasza N€T0X|N (#6635) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megnéztem több videót is mindegyikben így van. Akkor lehet, hogy az elektronika által adott gázfröccsöt is mutatja nem? Én akkor erre gondolok.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6637) RECSKA válasza .LnB (#6634) üzenetére


RECSKA
veterán

A komolyabb ido nem itt keresendo ;)

Fektavokon veszit az ember sokat...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#6638) .LnB válasza RECSKA (#6637) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem azok a köridők elérése a cél nekem még most természetesen. :) De értem mit mondasz. Egyszerűen csak feltűnt ez a gázadásos dolog, és gondoltam rákérdezek.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6639) N€T0X|N válasza .LnB (#6636) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Lehet, nem tudom, hogy azt is így mutatja-e az app. Ki kell próbálni. De én vagy egy hónapja elő se vettem AC-t. :B

Sent from my keyBoard

(#6640) Adebayor


Adebayor
aktív tag

valaki olvasott már olyan cikket, hogy lesz-e eső és éjszakai versenyzés a játékba? mert nagy szégyen hogy 2015-be nem képesek ezt beletenni a játékba....
majd lehet DLC-be kiadják és fizess érte hülyegyerek... :)

Konfigom: Intel i5 10400 - ASUS Prime B560M-K - Gigabyte 1660S oc 6gb - 32GB ram - FSP 600W Hydro Bronze HD600

(#6641) Chosen válasza Adebayor (#6640) üzenetére


Chosen
addikt

Erről még csak pletykákat sem olvastam, szerintem a közeljövőben nem várható egyik sem. Lambo packon és az új pályák scanjén dolgoznak gőzerővel, azok jönnek hamarosan. ;)

(#6642) neilszab válasza .LnB (#6638) üzenetére


neilszab
őstag

Minden autóban szükség van leváltáskor gázfröccser, azt hogy ezt neked kell megtenni, vagy az elektronika elvégzi helyetted az már más kérdés... de ez nagyon könnyen kideríthető, kapcsold ki a help-et és nézd meg, hogy magától csinálja-e az autó leváltáskor, vagy sem.

Az már kérdés, hogy nekem már benne van a boogie a lábamban és mindig tolok neki gázfröcsöt. Egy keményebb féktávon ezzel stabilizálni is lehet a kocsi seggét, ha ficánkolni akarna.

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#6643) .LnB válasza neilszab (#6642) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Egy keményebb féktávon ezzel stabilizálni is lehet a kocsi seggét, ha ficánkolni akarna."

Pont ezért kérdeztem meg, mert igen, nekem táncol a fara visszaváltásokkor. Ezért érdekelt, hogy ha ezt megtanulom akkor segít e visszaváltáskor ezen a problémán. Köszönöm. Akkor megpróbálom majd gyakorolni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6644) gianni85 válasza neilszab (#6642) üzenetére


gianni85
veterán

Jajj de várom már, hogy tolhassam :) Kormány megérkezett már németbe ismerőshöz, 22én kapom meg, gép meg VGA kivételével összeállt :C
Lesz majd nekem is boogie a lábamban :D

(#6645) RECSKA válasza .LnB (#6643) üzenetére


RECSKA
veterán

Abs be van kapcsolva?

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#6646) .LnB válasza RECSKA (#6645) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

factory

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6647) N€T0X|N válasza Adebayor (#6640) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Eső lehet, hogy lesz "valamikor", de éjszakára nem sok esély van. [link]

Amúgy szégyen vagy nem szégyen, igazából lehet, hogy tényleg sokaknak nem kellenek. Ha magamba nézek, oké, fun, meg minden, de amúgy anélkül is elég nehéz konstansan jól versenyezni, na most ezt megspékelve sötéttel és/vagy esővel... végtére is, nem, nem hiszem, hogy annyira hiányzik. :B (Meg egyelőre szerintem fontosabb dolgok legyenek helyretéve, mint ezek.)

[ Szerkesztve ]

Sent from my keyBoard

(#6648) Adebayor válasza N€T0X|N (#6647) üzenetére


Adebayor
aktív tag

oké, én aki rfactoron nőtt fel, azé nekem se hiányzik eső annyira. de azért egy jó kis esti futamot azé lefutnák pl le-mans-ba :)

más:
látom sokan hirdetni szoktak. akkor gondolom nem tilos :)

még csak teszt jelleggel. mert még mi is alig értünk AC-hoz. ha lesznek emberek. minimum 7-8. akkor mehetnek a futamok :)

Konfigom: Intel i5 10400 - ASUS Prime B560M-K - Gigabyte 1660S oc 6gb - 32GB ram - FSP 600W Hydro Bronze HD600

(#6649) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Hoppá, PS4-re és XboxOne-re is jön az Assetto Corsa! :Y

Az E3-on pedig bemutatják az új PC-s contentet.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6650) KaraDani válasza Csapoati (#6649) üzenetére


KaraDani
addikt

Előbb befejezhetnék a játékot... :((( Minden mas fontos mar egy eve, csak az nem hogy versenyzesre alkalmassa tegyek :(

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Assetto Corsa
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.