Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Assetto Corsa

Hozzászólások

(#7001) Viper26 válasza neilszab (#7000) üzenetére


Viper26
nagyúr

Előbb is bekerülhetett volna ide, sikerült lemaradni. :D

Pixel 7 | FR955

(#7002) neilszab válasza Viper26 (#7001) üzenetére


neilszab
őstag

Szia, minden kedden van Assetto Corsa FunRace, így aki ezt észben tartja, az nem tud lecsúszni róla. ;)

A teljes nyári program is előre ki van hirdetve, illetve az utolsó Fun futamra autót is lehet még javasolni, részletet itt: link

Friss futamok, hírek...

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#7003) ---Lasali---


---Lasali---
Közösségépítő

Sziasztok!

Arra létezik valami megoldás, hogy a régi modokat futtatni lehessen? Már 1.1 óta nem indul el a honda nsx mod, meg a bmw e46, seat ibiza, stb... ?

(#7004) subaruwrc válasza ---Lasali--- (#7003) üzenetére


subaruwrc
félisten

ha updatelik az adott modot.
játék részéről nem fognak vele foglalkozni

(#7005) ---Lasali--- válasza subaruwrc (#7004) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

Mondjuk sok mindent nem értek..
Miért nem képes be "emulálni" a régi "kiegészítőket"?
Ha már ennyire komolyan bele kellett nyúlni az eredeti szetáppba?!
Ennek a játéknak mint sok hasonlónak az egyik éltető eleme a MOD.. ha nincs mod meg vagy halva, mindenki ráun egyszer, aztán lesz egy jobb ami kiüti a sorból.

Másik amit nem értek, a másik oldalról megközelítve, hogy szerény véleményem szerint, ez az a jelenleg futó talán legjobb szimulátor, kérdés nélkül, lehet hogy van olyan helyzet amiben az rfactor vagy egyéb játék jobb szimulátor, de mindent össze-eresztve azért ez mutat valamit. És ellenben a modok mennyisége, minősége, annyira alul marad hogy az valami elképesztő, az nxs mod úgy jött ki mintha legalábbis egy half life 2 episodot vártunk volna. ;] Ennek ellenére, jött az 1.1 most az 1.2 nél járunk, nem fut a mod. Hoppá, és nem is fog (?). Egy sehonnani német játék, amiről a gamestar 1 odalt adott le az újságban, ott is mélyen alápontozva, beszélek itt a world racing 2 ről, a mai napig jelennek meg a games.reveur.de -n modok, 10 éves játékról van szó, ami hónapok alatt az ezer forintos ezt vedd meg kategóriába sűlyedt le, lehet hogy nem olyan jók, nincs velük annyi munka, de 10 év, és még mindig foglalkoznak vele. Kicsit elszomorít hogy ennél a játéknál nem látom ezt a rajongást. Pedig megérdemelné.

[ Szerkesztve ]

(#7006) N€T0X|N válasza ---Lasali--- (#7005) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Elvileg az aero szekció változott, ahol version sorba 2-t kell írni és a [DATA] részt kitörölni. Utána lehet, hogy menni fog, de valószínűleg hang nem lesz, azt újra kell generálni.

Egyébként meg várható volt, hogy egy könnyen moddolható játéknál ez lesz. Mármint fostenger, amiben válogatni kell és az update-ek hiánya sok modnál. Az NSX-et amúgy pont meg fogják csinálni, hiszen az még nem is volt egy kész autó eddig se. A többi meg... legjobb, ha az ember belekezd a moddingba. Én is ezt csinálom. Letöltöm a kocsikat és amelyik egy takony (és láthatóan nem foglalkoznak vele vagy nem jó szemszögből közelítik meg a dolgot), de menni szeretnék vele sokat, azt szépen meghegesztem magamnak a neten fellelhető infók alapján a lehető legreálisabbra. Ez hosszú idő és az ilyet közzétenni se illik, de legalább nem kell sóvárogni az után, hogy valaki végre megcsinálja... (Én mondjuk jellemzően 70-es évek sportkocsijaira izgulok, abból meg eleve nem sok van még AC alá, aminek legalább a modellje normálisan el van készítve.)

Sent from my keyBoard

(#7007) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Videó azoknak akik nem csak időre mennek :K

[link]

(#7008) neilszab


neilszab
őstag

Vasárnap este: GT3 - Hockenheim! :D

Most hétvégén a Hockenheimring-en szállunk harcba egymással a GT3-as gépekkel. A prekvalifikációban eddig több mint 90 köridő született, így biztosan komoly versenynek nézünk elébe, ahol mindenki talál magához illő ellenfelet. A kihíváshoz bárki csatlakozhat, aki egy kiadós kergetőzésre vágyik komoly versenykörülmények között, nagy mezőnyben, felkészült és korrekt ellenfelekkel!

GT3 futaminfók: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?5395
AC Summer Cup: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?5327

Azoknak meg akik nem szívlelik a GT3-as gépeket, nekik itt a méltó kihívás: ;)
Alfa Historic futam - Hockenheim - 08.27

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#7009) Chalez


Chalez
őstag

Tud valaki ajánlani leírást az AC G27 beállításáról? Egy kicsit kuszának érzem az egészet... Defaulton pl nagy sebességnél jár jobbra balra a kormány, ideges az egész, el nem hiszem, hogy ez így normális... :U

(#7010) negro


negro
őstag

Hello. Vki probalta mar ezt a Porsche-t? Nem gyari de szeritem eszement jo fizikaja van.

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

(#7011) Joshi válasza negro (#7010) üzenetére


Joshi
titán

Link?

(#7012) ---Lasali--- válasza N€T0X|N (#7006) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

Köszönöm a választ.
Valóban elindul ha 2-re átírom, és törlöm a data sorait, és nincs is hang. :D
Hogyan kell újra generálni a hangot hozzá?

(#7013) ---Lasali--- válasza ---Lasali--- (#7012) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

Felraktam ezt a sound fixet, és lett hang!
http://acmodhub.com/assetto-corsa-1-1-6-sound-fix/

(#7014) Joshi válasza ---Lasali--- (#7012) üzenetére


Joshi
titán

Hol kell átírni 2-re? :B

(#7015) ---Lasali--- válasza Joshi (#7014) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

data/aero.ini ben van egy olyan bejegyzés hogy:
[HEADER]
VERSION=0.9

És itt mondjuk a "0.9" et átírod "2" re.

[ Szerkesztve ]

(#7016) N€T0X|N válasza ---Lasali--- (#7013) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Na, így még jobb! Nem tudtam, hogy ilyen egyszerű fix is van. Hangot újra gyártani nem volna jó móka, ahhoz fmod stúdió (mondjuk ez ingyenes) és az eredeti hangminták kellenének...

Sent from my keyBoard

(#7017) Joshi válasza ---Lasali--- (#7015) üzenetére


Joshi
titán

Nekem nem működik. :( A 0.9-et átírtam 2-re majd 2.0-ra de mikor betölti a pályát és az autót az AC leáll hibaüzenetet kapom. A Sound Fixet tartalmát az autó mappájába lévő sfx mappába kell bemásolni?

ui.: a 3D modell nézet a hangárban az viszont működik. :F

[ Szerkesztve ]

(#7018) ---Lasali--- válasza Joshi (#7017) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

Kitörölted utána a DATA részt?
Az "sfx" könyvtárat nevezd át valamire, és a helyére másold be a rar-ban levő sfx et.

(#7019) guftabi96 válasza Chalez (#7009) üzenetére


guftabi96
addikt

Engem is érdekelne. :K

Illetve a fent említett Porsche is, ha valóban olyan jó :D

#KeepFightingMichael

(#7020) Joshi válasza ---Lasali--- (#7018) üzenetére


Joshi
titán

A Datát nem töröltem ki :B , most már működik, viszont találtam egy fix-es verziót aminél ezek már meg vannak csinálva. :C Az sfx-et rossz helyre másoltam be, mert én az autó mappájába raktam holott a C:\Steam\SteamApps\common\assettocorsa\content\sfx\ a jó útvonal. Köszi a segítséget. :R

(#7021) RECSKA válasza Joshi (#7020) üzenetére


RECSKA
veterán

bemásolt sfx moddal nekem nincs hangja az uj autóknak... audi, nismo, gt86...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#7022) Joshi válasza RECSKA (#7021) üzenetére


Joshi
titán

Azon az útvonalon amit előbb írtam, át kell nevezni az eredeti sfx fájlt valami másra, azért hogy ne vesszen el. Aztán a helyére kell tenni amit Lasali fórumtárs linkelt. A Nissannál működik, más autóm egyenlőre nincs. Próbáld ki a Nissant, ha annál sincs hang akkor valamit elkeféltél. :D

[ Szerkesztve ]

(#7023) subaruwrc válasza negro (#7010) üzenetére


subaruwrc
félisten

gt3 rs ide vele!

(#7024) neilszab


neilszab
őstag

Kedd esti FunRace: Nissan GT-R Nismo - Hockenheim! :D

Kedd este a Bonus Pack leggyorsabb gépét, a Nissan GT-R Nismo-t hajtjuk meg egy jó hangulatú baráti kergetőzés keretében a Hockenheimring-en. Örömmel látunk mindenkit, a részvétel NYÍLT, infók itt, gyertek! ;)

FunRace infók: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?5399
AC SummerCup: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?5327

SZAVAZÁS az Őszi Bajnokságokról!!
Rövidesen megkezdődik az őszi éles szezon és csak Rajtatok áll, hogy milyen gépekkel szeretnétek nekiveselkedni a küzdelmeknek. A fenti linken lehet szavazni a nektek szimpatikus a kategóriákra.. :K

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#7025) RECSKA válasza subaruwrc (#7023) üzenetére


RECSKA
veterán

Igen igen igen!!! Kormanyom van mar hozza! XD

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#7026) Joshi válasza RECSKA (#7025) üzenetére


Joshi
titán

Na még mindig nincs hangod a mod autóknál? A Nissannál mi a helyzet?

(#7027) RECSKA válasza Joshi (#7026) üzenetére


RECSKA
veterán

Hetvege elott nem tudok gep ele kerulni.

Kiprobalni is csak akkor tudom ( eljen a 14-16 ora melo... )

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#7028) creedszl


creedszl
aktív tag

sziasztok

lan játszmában lehet beállítani AI játékost is?

Hulligaaan

(#7029) neilszab


neilszab
őstag

Őszi Assetto Corsa és RaceRoom bajnokságok!! :D

Nyakunkon az ősz, kezdődik az éles szimulátoros szezon. A GTR-Masters őszi programjában az Assetto Corsa-é és a RaceRoom-é lesz a főszerep, de hogy pontosan milyen bajnokságokat fogunk indítani, azt a Ti segítségetekkel fogjuk eldönteni! ;)

Összegyűjtöttük a két next-gen szimulátor legnépszerűbb kategóriáit a GT autóktól kezdve a Historic-on át egészen a Formula gépekig, nektek meg csak annyi a dolgotok, hogy a linkelt szavazáson kiválasszátok azt a 4 legszimpatikusabb autó kategóriát, amelyekkel szívesen részt vennétek egy-egy kőkemény online megmérettetésben! Mi pedig garantáljuk nektek a minőségi szerverezést és a kellően nagy számú mezőnyt, hogy biztosan izgalmakban és kihívásokban gazdag futamokban legyen részetek! :)

SZAVAZÁS: Őszi Bajnokságok

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#7030) neilszab


neilszab
őstag

Ma este pedig: Alfa Romeo GTA - Hockenheim! ;)

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#7031) AMD_ok


AMD_ok
őstag

Hali

Tud valaki valamit az ujabb DLC (Dream Pack 2) pontos tartalmarol, es megjelenesi datumarol? Ebbol a cikkbol se derul ki konkretan, milyen autok varhatok pontosan...

[ Szerkesztve ]

(#7032) neilszab válasza AMD_ok (#7031) üzenetére


neilszab
őstag

Itt minden friss infót megtalálsz: Assetto Corsa Hungary
A kedd esti post-ban van a Dream Pack 2-ről részletesebben szó. ;)

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#7033) AMD_ok válasza neilszab (#7032) üzenetére


AMD_ok
őstag

Koszi, az 1.3 rol nem is tudtam, hogy jon....jo ujitasok, helyes irany, csak meg mindig nem az amit varnek egy ilyen jatektol :(

(#7034) RECSKA válasza AMD_ok (#7033) üzenetére


RECSKA
veterán

? Ha nem gond, leirnad mit varsz? ;)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#7035) AMD_ok válasza RECSKA (#7034) üzenetére


AMD_ok
őstag

Nem gond: (azt tudni kell, hogy itt most csakis online ligazasrol beszelek, a karrier mod engem nem erdekel, most is nyomjuk egy ligaban egy ideje, valamint keszul a sajat modunk)

Elsonek pl a felvezeto kor...tiszta orulet, hogy meg mindig nem sikerult belehegeszteni. Setup csere lehetoseg - ez az uj patchel meg lesz oldva vegre, ahogy olvasom (kulso program kell hozza jelenleg). Boxolas modja - kitepem a hajam tole (nemtom mennyire ismered, a lenyeg, ha beertel a helyedre, felugrik a menu, es akkor kezdj el kattintgatni, meg csuszkakat tologatni).
Aztan van meg par dolog, pl a gurulorajt, ez viszont (szamomra) nem annyira fontos, masodlagos. Ott van meg a speed limiter, ami pillanatnyilag is automatikus, de kerdem en, miert? Lehessen vegre gombra kirakni, es vigyazni kelljen boxba be, boxbol ki... ilyesmik :U

(#7036) Viper26 válasza neilszab (#7030) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nagy lelkesedésben elő is kaptam a kormányt...sajnos a pedálszett elcsúszik a parkettán, így meg nem tudom használni rendesen. :O

Pixel 7 | FR955

(#7037) Csapoati válasza Viper26 (#7036) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ketoldalas ontapado talpkorongok? :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7038) Viper26 válasza Csapoati (#7037) üzenetére


Viper26
nagyúr

G27 alján ilyen kis gumi csíkok vannak.

Pixel 7 | FR955

(#7039) shteer válasza Viper26 (#7036) üzenetére


shteer
titán

Szögeld körbe :D

..szerintem jónak tűnik

(#7040) Met válasza Viper26 (#7036) üzenetére


Met
nagyúr

Én kerítettem ilyen műszerfalra rakható szilikon cuccot és azokon van a pedál, meg sem moccan.
Ilyen

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#7041) Chosen válasza Viper26 (#7036) üzenetére


Chosen
addikt

Jellemzően az a gond, hogy beporosodik a gumicsík. Vizes konyhai törlőkendővel töröld le őket, alatta a parkettát is, és addig ne tedd le vissza amíg meg nem száradt mindkét felület. Amint felszáradt mehet a parkettára és ragadnia kell brutálisan.

(#7042) Viper26 válasza Chosen (#7041) üzenetére


Viper26
nagyúr

Kuplungnál fordul el kicsit balra, mivel ütközésig falnál van, de majd megpróbálom.

(#7037) Csapoati.:

:R

(#7040) Met.:

Köszi. :)

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 | FR955

(#7043) ---Lasali--- válasza Met (#7040) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

én vágtam alá egy bazi nagy bútolapot, felcsavaroztam mind a 6 darab 6 os csavarral, sűlyesztve, aztán arra ráragasztottam szerszámos fiókba való tapadás segítő szivacsot palmatexel :D aztán be van tolva a falig, esélytelen hogy megmozduljon, igazi szoci bútorlap, 3 szor nehezebb lett tőle a pedál :D
atom szét driftelheted másodpercenkénti kuplung-gáz váltásokkal

ha simán betolod falig a g27 pedálját, az eleve nem jó, mert elnyírja a kábelt, valamint íves a hátulja, tehát össze vissza forgolódik, amitől ráadásul mégjobban elvágja a kábelt :D

[ Szerkesztve ]

(#7044) ---Lasali---


---Lasali---
Közösségépítő

Kérdés.
Mióta 1.2 lett a játék nálatok is atom lassú a Pikes Peak pálya? Kb van 15 fps em, míg a többi pálya rezzenéstelenül fut, kb 45-50 fps a minimum.

(#7045) Adebayor válasza AMD_ok (#7035) üzenetére


Adebayor
aktív tag

teljesen egyetértek...

ugyan ezeket hiányolom..nem igaz hogy nem lehet megoldani a boxkiállást. Ez a legnagyobb problémám nekem is. Még igy is, hogy általába én szoktam a leggyorsabb lenni a pitbe :) vicc.

De szerencsére egyre jobb úton halad a játék. Talán majd az is meg lesz.

Konfigom: Intel i5 10400 - ASUS Prime B560M-K - Gigabyte 1660S oc 6gb - 32GB ram - FSP 600W Hydro Bronze HD600

(#7046) Gadfly


Gadfly
tag

Hamarosan elérhető lesz Tommy78 új MOD-ja, amivel a SimRace Series egyik őszi bajnoksága is futni fog. Tommy a MOD mellett a már korábban rF2-re készített Hockenheimringet is átkonvertálta Assetto Corsa-ra, így 2015.08.31.-én mindkét tartalmat elérhetik az érdeklődők. https://tpongracz.wordpress.com/

Addig is itt egy "kedvcsináló" videó. ;)

https://www.youtube.com/watch?v=lXNDOaGiY14

simraceseries.com

(#7047) neilszab válasza Adebayor (#7045) üzenetére


neilszab
őstag

Mivel én a GT Legends-en nőttem fel, így engem egyáltalán nem zavar, ott is ugyan így gyorsan kellett kattogtatni a box-ban. Sőt még élvezem is, egy jó kis minjáték a futamon belül, rá kell készülni, be kell gyakorolni. :D

Ezzel nem azt mondom, hogy nem lenne jó, ha rendesen is megcsinálnák, csak azt, hogy sztem egyáltalán nem prioritás, így is használható. Ugyan így vagyok a safety car-ral, meg a formation lap-pal is. :B

Amit én sokkal jobban hiányolok bajnokság szervezői szempontból, az a szerver replay, a kötelező manuális váltó, kötelező cockpit nézet, a vágások és pályaelhagyások botrányos kezelése, 2 futamos verseny, hogy a befutónál ne engedje még egy kört futni a lekörözötteket, a LAG-os autók biztonságos kezelése, ja meg hogy rajtnál előre egyesbe lehessen tenni már azt rühes a gépet... :U

(Amitől meg én kitépem a hajam, az a repaly-ek vezérlése, egér + billentyűzet gombók keresztbe kasul, egy polip kell hozzá, hogy oda-vissza tekergess, meg kikockázz jeleneteket. rF meg Simbin címekben erre eléd volt 1 darab ujj... :W )

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#7048) RECSKA válasza neilszab (#7047) üzenetére


RECSKA
veterán

Project carsban nem csak 1esbe lehet tenni rajtnal, hanem be is ugrani. Emiatt tok jo, mikor annyit latsz a 2. Piros lampanal, hogy a droid felkegyelmuek japan kamikaze pilotakent vegigtorik a mezonyt... XD

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#7049) neilszab válasza RECSKA (#7048) üzenetére


neilszab
őstag

ISI engine-ben erre van egy kiváló megoldás a szerver beállítások között:
Prevent false start

Az admin meg szépen eldönti, mennyire értelmes a bagázs. ;)
Aki kiugrik, az meg kapja a Stop & Go-t automatikusan, ahogy az életben is..

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#7050) Joshi


Joshi
titán

Üdv. Windows 10-en jól működik a játék?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Assetto Corsa
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.