Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Assetto Corsa

Hozzászólások

(#2001) Xirtam válasza barcalaci84 (#2000) üzenetére


Xirtam
veterán

Miattam tuti nem! :) Mindig is arra törekedtem, hogy olyan emberekkel játsszak akik képesek felfogni hogy ez egy szimulátor. Ergo próbáljuk meg minél jobban a valóságot a pályára vinni! :) ;)

(#2002) N€T0X|N válasza Chrys_ (#1985) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Majd ha kiadták. Komolyan, hányan fogjátok még ezt megkérdezni? Nincs 1.0 megjelenési időpont. De amúgy is tökmindegy. Ha azt mondják, hogy holnaptól 1.0, akkor is csak abból tudunk építkezni, ami van. A verziószám semmit nem jelent.

Sent from my keyBoard

(#2003) Jack@l


Jack@l
veterán

Van olyan app a játékhoz, ami a saját pingemet mutatja szép nagy betűvel?

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#2004) Chrys_ válasza N€T0X|N (#2002) üzenetére


Chrys_
addikt

Csak annyit, hogy valószínűleg többé nem az alfa-verziós multiplayer mód lesz a játékba beépítve. Nem követem folyamatosan a híreket, ezért kérdeztem itt, hátha van már valami infó erről. Szóval a verziószám jelen esetben mégiscsak jelenthet valamit.

(#2005) N€T0X|N válasza Chrys_ (#2004) üzenetére


N€T0X|N
őstag

De ha azt mondanák, hogy holnaptól 1.0 és nem változtatnának semmit? Megtehetnék. Csak akkor nem azért menne a sírás, hogy miért nincs még/mikor lesz 1.0, hanem azért, hogy miért bugos/hiányos stb.
Az ugyan védi őket, hogy nem merik 1.0-nak hívni (ugye ez általában azért tényleg a végleges/kész szoftvert szokta jelölni, bár pl. EA címeknél ez nem feltétlenül igaz :DDD), meg early access, meg tököm, de amúgy tökmindegy, a lényeg az, hogy a cucc milyen állapotban van, nem a verziószám. :)

Legutóbbi információim szerint ősz eleje körül szeretné Kunos az 1.0-t, de tekintve, hogy a játék tavalyelőtt karácsonyra volt bejelentve, hogy megjelenik, szerintem akármit is mondanak a valós végleges megjelenéséig, úgy kell kezelni, mintha nem mondtak volna semmit és várni, hogy a cucc fejlődjön szépen addig is.

Sent from my keyBoard

(#2006) Chrys_ válasza N€T0X|N (#2005) üzenetére


Chrys_
addikt

A végén még a Project C.A.R.S. is megjelenik hamarabb, minthogy itt a multi elnyerné a "végleges" formáját :)

(#2007) N€T0X|N válasza Chrys_ (#2006) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Lehet. Bár azt is eltolták már néhányszor. :D

Sent from my keyBoard

(#2008) HollyBoni válasza N€T0X|N (#2005) üzenetére


HollyBoni
veterán

Még így is hogy early access szerintem készebbnek érződik mint jó pár játék amit mostanában kiadtak.

Ha tényleg kész lesz akkor ez lesz az ultimate autós játék. Csak legyen picit több kocsi, Forzában van több száz, de ugyanolyannak érződik kb az összes, itt annyira mások.

[ Szerkesztve ]

(#2009) barcalaci84


barcalaci84
őstag

emléleztetőül:

freejoin-nal bármikor be tudtok csatlakozni http://www.kegetys.fi/freejoin/freejoin122.zip

(#2010) Viper26 válasza barcalaci84 (#2009) üzenetére


Viper26
nagyúr

Húúú, jó kis összeállítás, ott a helyem. :)

Pixel 7 | FR955

(#2011) wolf033 válasza barcalaci84 (#2009) üzenetére


wolf033
senior tag

Hali!

Csak nekem szar a hangja a Ferrarinak? Ofline semmi baj de amikor felmegyek a szerverre akkor a Ferrari átalakul UFOvá és elég érdekes hangja van. A Lotus teljesen jó volt.

(#2012) barcalaci84


barcalaci84
őstag

jackal csinálj valamit a neteddel...

(#2013) Xirtam


Xirtam
veterán

van teamspeak? megtaláltam fent is vagyok! :D

[ Szerkesztve ]

(#2014) barcalaci84


barcalaci84
őstag

ki ma tököm szavazott már megint?
utolsó alakalom h nem járok utána...

(#2015) Viper26 válasza barcalaci84 (#2014) üzenetére


Viper26
nagyúr

Mi történt? :F

Pixel 7 | FR955

(#2016) wolf033 válasza barcalaci84 (#2014) üzenetére


wolf033
senior tag

Tök jó mert nem tudtam visszalépni. Megtelt a szerver. :( Biztos kellett valakinek a hely.

(#2017) Viper26 válasza wolf033 (#2016) üzenetére


Viper26
nagyúr

Na, ez így gázos azért. :(

Pixel 7 | FR955

(#2018) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

sultankah (vagy mi/ki) nem tudom innen való-e, de kriminális, amit művelt... :D

Amúgy olyat szokott csinálni a játék, hogy random boxból indít vagy ezt hogy hoztam össze? Vége volt a kvalinak, nyomtam, hogy tovább és nézem, hogy a boxban vagyok, többiek a rácson. Csak kilépni tudtam volna a szerverről... :F De mind1, így volt egy pár izgalmas pillanatom, feltehetőleg több, mint az első helyről lett volna, bár amikor utolértem a minusz nevű vezető emberkét, jót kergetőztünk, nem tudom ki volt, de grat. :D

Sent from my keyBoard

(#2019) zeee


zeee
senior tag

nem tudok belépni, pedig 16/18 van

no response from the server shutting down
vagy valami ilyesmit ir ki a free slot utan

[ Szerkesztve ]

(#2020) Met válasza zeee (#2019) üzenetére


Met
nagyúr

Nekem is no response

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#2021) zeee válasza Met (#2020) üzenetére


zeee
senior tag

pedig biztos most mentünk volna rekordidőt :D

(#2022) Met


Met
nagyúr

Basszus, kit löktem, ki? sorry
Nagyon elbasztam.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#2023) barcalaci84


barcalaci84
őstag

freejoin-nal bármikor be tudtok csatlakozni [link]

a serveren az esti futamok ideje alatt TILOS a restart...
torrentet kapcsolja ki mindenki:)

pálya letöltése:[link]

Maszim TS: 87.229.108.129:9987
Jelszó: maszim
TS szoba: ASSETTO CORSA

(#2024) sultansmith válasza N€T0X|N (#2018) üzenetére


sultansmith
senior tag

Én voltam.

Első szimulátorom és első versenyem, bocsi. 2 esetre emlékszem, amikor elb*sztam, egyszer az első kanyarban vettem túl rövid féktávot és rácsúsztam (belerobbantam) az előttem levőbe, egyszer pedig az utolsó kanyarnál akartam belső íven visszaelőzni valakit, de sok volt, kisodródtam és magammal vittem a másikat a sóderágyba.

De engem legalább 6x löktek ki, legtöbbször azért, mert olyan helyen akartak megelőzni, ahol még nem tudtak, mert nem volt rá hely. Ha egy sikánban valaki betolja az orrát a kocsim seggére, és lop az autómhoz egy métert, attól még nem fogom beengedni, a verseny még verseny.

Egyébként azt honnan tudom, hogy a mögöttem jövő leköröz, vagy versenyben vagyok vele? Nincsenek zászlók ahogy láttam, szóval még az is lehet, hogy feltartottam valakit, akit nem kellett volna.

Mindenesetre bocsi mindenkinek, akinek borsot törtem az orra alá, de valahol azért ez cél is volt.. :D

Azt szerettem volna, ha a középmezőnyben végzek, ami az időt és a helyezést nézve sikerült is. Igaz, a Ferrarira már nem tudtam maradni, de legközelebb is szívesen mennék, ha addig nem kapok bannt.

Egyébként barcalaci84 biztosan csal ( :R ), délután mikor felmentem időt mérni megalázott és porrá törte az önbecsülésemet, alig mertem este felmenni! :D

Be kell szereznem egy jobb kormányt, az viszont elég világos.
Mi az amivel érdemes kezdeni, ha az ember nem akar százezreket rászánni, de bele akar kóstolni az ízébe?

Előre is köszi a válaszokat!

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#2025) barcalaci84 válasza N€T0X|N (#2018) üzenetére


barcalaci84
őstag

akkor indulsz a boxból ha pont időmérő lejártakor, vagy kicsivel utána (pont lepergett az óra míg a menüben matattál:) ) rányomsz a "vissza boxba" gombra...én is jártam már így párszor...:)azóta inkább fél perccel a q vége előtt visszamegyek beállítani az üzemanayagot stb...:)

(#2026) barcalaci84 válasza sultansmith (#2024) üzenetére


barcalaci84
őstag

a verseny az verseny ez rendben van...
viszont ha bedugja melléd valaki az orrát akkor kutya kötelességed helyet hagyni neki és akár más ívet választani....az ajtót nem lehet csak úgy becsapkodni...:)
ha meg valaki mögött vagy nem árt készülni arra h lehet nagyobb féktávot kell venned...ha érzem h nem fogok tudni megállni akkopr nem lebombázom az előttem lévőt hanem inkább kimegyek a bukótérbe (nem belül:) )...

kormánynak meg használt DFGT...ha mégjobbat akarsz akkor estleg g25

(#2027) barcalaci84


barcalaci84
őstag

jövõ heti program...
autó ötleteket mondhatnátok az egyes pályákhoz...
szombaton Lotus 98T (Senna), de a többi?:)

(#2028) N€T0X|N válasza sultansmith (#2024) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Értem. Hát, akkor sok odafigyelésre lesz szükség, mert még sokáig lesznek, akik utolérnek. :R
Versenynél elhiszem, hogy van káosz, mert ez a freejoin rendszer abból a szempontból szerintem elég rossz, hogy ha már elindult rendesen rajttal meg minden, akkor is egy random belépő kimehet a pályára és a többieknek jó eséllyel fogalmuk se lesz arról, hogy mi van (neki azért illene).

Sent from my keyBoard

(#2029) N€T0X|N válasza barcalaci84 (#2023) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Elég erős párosítás ez, nem? Tegnap sokan nem voltak képben a Lotust illetően sem, elég kontrasztos volt átállni a 458 S3-ra. Nem volna jobb mindig csak egy autó, hogy jobban rá tudjanak állni az emberek? Nekem különösebb gondot nem okozott, meg nem akarok okoskodni, mert ritkán megyek, csak egy meglátás. :R

Sent from my keyBoard

(#2030) Jack@l válasza sultansmith (#2024) üzenetére


Jack@l
veterán

Az uccsó kanyarban engem küldtél ki lótusszal. Pedig már sikerült annyi embert beelőzni és téged is be tudtalak fogni gyönyörűen féktávon. :) (a kocsi tuti előtted volt már)

UI: DFGT, G27, Fanatec GT3 RS v2, ki mennyi zsét szán rá. (vannak még ezektől sokkal durvább kormányok is, kb autó árban...)

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#2031) barcalaci84 válasza N€T0X|N (#2029) üzenetére


barcalaci84
őstag

a fiat azért van bent, mert azzal legkönnyebb pályát tanulni...(mod pályákon mindig az az egyik)
és a 2 autó szándékosan különböző stílusú mindig, h az is jöjjön esténként akinek valamelyik annyira nem jön be...míg egy autó volt sokan nem jöttek mert á nem szeretem a ferrarit...stb bla-bla...

(#2032) akela91 válasza barcalaci84 (#2031) üzenetére


akela91
addikt

Jó ez így, én pl. ha nagyon ellenszenves az egyik autó, akkor azt a versenyt kihagyom, de 20-30 perc múlva ismét tolom a másikkal. Ellenszenves = nem tudom magabiztosan vezetni, ezért nem megyek fel bénázni. (pont a Ferkák ilyenek pl.)

Jól gondolom, hogy nem volt Lotus 125(S1 mondjuk nem is hiányzik, káosz az összes olyan verseny) eddig? Illetve Formula Abarth sem nálatok? ;)

[ Szerkesztve ]

(#2033) barcalaci84 válasza N€T0X|N (#2028) üzenetére


barcalaci84
őstag

freejoin-nál ugye verseny közben is be lehet jönni...nem tiltottam le ezt...este aki verseny közben jön fel a serverre az jó lenne ha nem versenyezni kezdene, hanem körözgessen szépen óvatosan figyelve a már versenyzőkre...a következőn majd megmutathatja...:) de addig is tanulgathatja a pályát autót és nem kell lobbyban várakozni...
nem értem ezt miért kell leírnom , azt hittem ez egyértelmű...:)

(#2034) barcalaci84 válasza akela91 (#2032) üzenetére


barcalaci84
őstag

Formula Abarth holnap lesz COTA-n (austin GP) meg p4/5 lesz...viszonylag hosszú pálya két szerintem stabil autóval...

[ Szerkesztve ]

(#2035) akela91 válasza barcalaci84 (#2034) üzenetére


akela91
addikt

Abszolút jó párosítás. P4/5 -öt is imádom. :R

Írtam róla anno, de ismét beteszem az újak kedvéért. DashMeterPRO app (android). Bőven megéri a pénzét.

[ Szerkesztve ]

(#2036) barcalaci84 válasza akela91 (#2035) üzenetére


barcalaci84
őstag

vag itt van ez ingyen többféle stílussal...:)
[link]

(#2037) Z0C! válasza akela91 (#2035) üzenetére


Z0C!
őstag

kár, hogy WP mobilra még nincs :/

no, csak lett support hozzá :)

[ Szerkesztve ]

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#2038) akela91 válasza barcalaci84 (#2036) üzenetére


akela91
addikt

HUD Dash-re gondolsz? Arról váltottam, azért ez más világ :)

(#2039) barcalaci84 válasza akela91 (#2038) üzenetére


barcalaci84
őstag

erre gondolok amit linkeltem:)
ugyanazokat tudja mint a dashmeter pro

(#2040) akela91 válasza barcalaci84 (#2039) üzenetére


akela91
addikt

Okés, csak nem jött be az oldal bejelentkezés után sem, de a linkből megtaláltam mire gondolsz. Ezt is használtam anno, valamiért nem jött be, már nem emlékszem, de ha azonos a tudások akkor egyértelműen ezt kell választani. :)

(#2041) wolf033


wolf033
senior tag

Sziasztok!

Tegnap derült ki, hogy valami nem stimmel nálam a hangokkal. Ferrarinal vettem észre eddig csak. 458, 599 mind a kettő szarul szól. A 458 az nagyon szörnyű. Ilyennel találkozott már valaki? Eddig semmi bajom nem volt vele bár annyi hozzátartozik a dologhoz, hogy most volt újra rakva a gépem. Mit lehet ezzel kezdeni? AC újra telep vagy valami driver baj?

(#2042) barcalaci84 válasza wolf033 (#2041) üzenetére


barcalaci84
őstag

csinálj egy steam integrity checket... (majd rakd újra a freejoin-t:) )
ha nem oldja meg akkor valami a hangkártyadrivereddel lesz szerintem...

(#2043) wolf033 válasza barcalaci84 (#2042) üzenetére


wolf033
senior tag

Köszi de nem az volt a baj. :)

GX GAMING-ben a 8 CH-t átváltottam 2 CH-ra és most tökéletes. Remélem így is marad. Egyébként csak akkor jött elő a hang probléma ha több autó volt a pályán. Ha csak egyedül akkor nem volt vele baj.

Lenne egy javaslatom valamelyik napra.

Ferrari 599 meg valami kis Lotus esetleg az Elise Magione-n.

Most próbáltam az 599-el és egész jó rajta még ez a a szörnyeteg is. :)

(#2044) Met


Met
nagyúr

Tegnap másnál is eltűntek az appok?
Előszedtem ami kell, kiléptem, beléptem megint eltűntek. Második ilyen után nem tűntek el. :F

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#2045) Jack@l válasza Met (#2044) üzenetére


Jack@l
veterán

Sőt mi tőbb, a segítségek közé valamiért magától berakja az 50% stability controllt, meg abs-t, meg 1-2 ilyen baromságot ami nekem nem kéne...

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#2046) MPowerPH válasza Jack@l (#2045) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nekem is... Nem tudom az ABS-t kinyomni.

Don't Tread On Me

(#2047) Jack@l válasza MPowerPH (#2046) üzenetére


Jack@l
veterán

Nem lehet, hogy a maszim szerveren vannak beállítva alapból ezek a segítsgek és az írkálja felül?

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#2048) Viper26 válasza Jack@l (#2047) üzenetére


Viper26
nagyúr

Remélem nem..bár én nem tapasztaltam ilyet két nappal ezelőtt.

Amúgy ha jól emlékszem szerveren ezek a dolgok még nem állíthatók.

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 | FR955

(#2049) barcalaci84 válasza Jack@l (#2047) üzenetére


barcalaci84
őstag

nem állítható serverről...
nekem nem is kapcsolódott be semmi...

(#2050) barcalaci84


barcalaci84
őstag

kedvcsináló:
[link]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Assetto Corsa
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.