Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Assetto Corsa

Hozzászólások

(#4001) sultansmith válasza Tottu (#4000) üzenetére


sultansmith
senior tag

nem mondom, hogy fölöslegesen dolgoztál, de szerintem idővel benne lesz ez a funkció alapból is.
De azért köszi!

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#4002) Jack@l válasza sultansmith (#4001) üzenetére


Jack@l
veterán

Egy ideig benne is volt talán, csak azóta kikerült...

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#4003) Tottu válasza sultansmith (#4001) üzenetére


Tottu
senior tag

Én reménykedem is benne, hogy megfogják hivatalosan csinálni. De addig legalább van megoldás rá. :)

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#4004) Joshi


Joshi
titán

Haverokkal nyomattuk Ai ellen a versenyeket és egy i7-4790K@4.6Ghz-es procival + Radeon 290 kártyával 20 Ai ellenféllel CPU kihasználtság 95% fölötti hiba folyamatosan. :O Nevetséges hogy ez a hiba még mindig jelen van. Előtte egy 4670K@4.2GHz-es procim volt de ott néha nagyon beszaggatott, most ez max egy kis akadásban nyilvánult meg de még ez is zavaró volt.

Játszottunk a Project Cars-al is és a haverjaimnak jobban tetszett mint az AC. :F Egyébként PC-én BMW M30 Group A-val mentünk különböző pályákon, de Ford SieraRS500 és Merci190 Group A-val(azt hiszem) is mentünk. Hát elég kemény volt. Akinek van lehetősége azért próbálja ki, csak internet kell hozzá. ;]

(#4005) SityiSXT válasza Joshi (#4004) üzenetére


SityiSXT
őstag

"Akinek van lehetősége azért próbálja ki, csak internet kell hozzá. ;] "

Nagyon nem javaslom, mert abban a verzióban döglött az FFB és más olyan anomáliák is előfordulhatnak, amik a tagok számára hozzáférhető verzióban nincsenek benne - így torz kép alakulhat ki a játékról. ;)

(#4006) Gadfly


Gadfly
tag

Reméljük, hogy többen is várták a mai napot, ugyanis 19:00 órakor érdemes lesz ellátogatni a Maszim főoldalra (link), mert itt lesz közzétéve a Seat Leon Eurocup 2014 MOD. A közzététel pillanatában 4 tesztszerver fogja már várni a látogatókat, ahol élesben test-test ellen ki is lehet próbálni a MOD-ot, illetve ezen a felületen informálódni lehet a hamarosan induló Seat bajnokságról is.

(Mivel a Seat MOD-ot a határon túlról is sokan várják, így a tesztszervereken valószínűsíthetően több külföldi érdeklődő is meg fog jelenni.)

További részletek a Maszim főoldalon 19:00 órakor: LINK
(a weboldal nem dinamikusan frissül, így manuális frissítésre (böngészőben F5) lesz szükség az új tartalom megjelenítésére)

simraceseries.com

(#4007) tome0001 válasza Gadfly (#4006) üzenetére


tome0001
senior tag

Reméljük nem fogy szétfagyni a letöltőszerver, és lesz pár alternatív letöltési link is :)
Én személy szerint nagyon várom

A modban pályák is lesznek?

[ Szerkesztve ]

(#4008) sultansmith válasza Gadfly (#4006) üzenetére


sultansmith
senior tag

micsoda móka lesz ez, komáim! :D

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#4009) Met


Met
nagyúr

Jöhetnek a setupok :K

Így hosszú idő után megtaláltam az ülés magasság állító "nyilát", rajta volt a pedál kijelzés azért nem láttam. :DDD

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#4010) NewPityu


NewPityu
csendes tag

Sziasztok! Arra megoldás valakinek, hogy indításnál megáll az egész annál a résznél, hogy "Loading module". Nem vettem meg hanem letöltöttem, mert kiszeretném próbálni. Esetleg van valakinek ötlet hogy lehetne stabilan kipróbálni? Köszi

(#4011) Timer


Timer
veterán

Teljesen jól néz ki, de a hanggal kapcsolatban van egy kis gondom, nem tudom, mennyire egyedi eset: felváltásnál, amikor csattan a kipufogó, egy pillanatra mintha elmenne a hang, rettentően zavaró. Gyári autóknál nincs ez, ahogyan visszaváltásnál is rendesen szól a rendszer! :) Amúgy nem tudom, mennyire van mély hangja ennek az autónak a valóságban, de ha ilyen, nem irígylem a pilótákat, szerintem a dobhártyájukat a pályáról szedik össze néhány kör után! ;)

(#4012) HyP3b0y válasza Timer (#4011) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

"Gyári autóknál nincs ez, ahogyan visszaváltásnál is rendesen szól a rendszer!"

Ebből feltételezem csak add-on kocsikkal van a baj, akkor miről is beszélünk?

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#4013) AMD_ok válasza Timer (#4011) üzenetére


AMD_ok
őstag

Itt megnezheted/meghallgathatod, hogy milyen eloben, belulrol egy ilyen verda, es ha mar ott vagy, akkor feltetlen kapcsold be a feliratokat is, erdemes :)

(#4014) Timer válasza HyP3b0y (#4012) üzenetére


Timer
veterán

Ez az, hogy szerintem a Seat moddal van pici probléma. Javító szándékkal írtam le, nem fikázásból! ;)

(#4015) Ventur@


Ventur@
senior tag

(#4010) NewPityu: "Nem vettem meg hanem letöltöttem, mert kiszeretném próbálni." Itt a probléma. Megoldás:

Vársz 2 napot és kezdődik a Winter Sale Steam-en. Szinte 100% hogy kb 5000 Ft-ért meg lehet venni. Ha ennyit nem áldozol rá, akkor nincs más hozzáfűznivalóm :) . Amúgy meg a warez tiltott a PH-án ;) .

(#4006) Gadfly: Szerintem mocsok jó lett a mod. Tegnap gyorsan letöltöttem és mentem Spa-ban pár kört. Mondjuk közöm nincs a jelenlegi top időhöz, ami a hotlapotokon van. Kb. vagy az 60+ időt mentem offline (2.40:3xx) :DDD . De minden elismerésem :R :C .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#4016) wolf033 válasza Ventur@ (#4015) üzenetére


wolf033
senior tag

Versenyen amúgy sem érdemes indulnod mert 2 kör után kiesel :D :DD :DDD ;]

(#4017) sultansmith válasza Ventur@ (#4015) üzenetére


sultansmith
senior tag

Hát én is bajban leszek, ha ezek a top idők...

Majdnem futottam egy 2:17-et, de az egyik kanyarban sok volt, aztán bájbáj.

Jelenleg még 2:20 alá be tudnék férni valahogy, 4-5 kör alapján én se vagyok oda való... :(

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#4018) Ventur@


Ventur@
senior tag

(#4016) wolf033: De kva vicces voltál :(((

;] :DDD

(#4017) sultansmith: 2.17 hol? Nurburgring? Ott nem néztem még. Spa-ban köröztem, mert ki nem állhatom azt a pályát :DDD (Zöld Pokollal és Monaco-val együtt).

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#4019) sultansmith válasza Ventur@ (#4018) üzenetére


sultansmith
senior tag

nurburgring, igen.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#4020) NewPityu


NewPityu
csendes tag

Steam-be elinditom és semmi nem történik....ötlet valakinek?

(#4021) Joshi válasza NewPityu (#4020) üzenetére


Joshi
titán

Csak eredeti példánnyal foglalkozunk warezzal nem.

(#4022) HyP3b0y válasza Timer (#4014) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Nem írtad, hogy a SEAT-ról írsz, azt hittem a játékról úgy általánosan.

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#4023) kokoaliga


kokoaliga
tag

Sziasztok.
Tudnátok egy városi közlekedéses pályát/utat ajánlani az Assettohoz?
Vagy nincs ilyen?

Koko

(#4024) Joshi válasza kokoaliga (#4023) üzenetére


Joshi
titán

Szerintem nincs de remélem nem is lesz. Az Assetto Corsa verseny szimulátor kimondottan aszfaltos versenyekhez, nem városnézős taxi szimulátor. ;]

(#4025) kokoaliga válasza Joshi (#4024) üzenetére


kokoaliga
tag

A lányaimnak gondoltam nem magamnak :)
Miért ne lehetne? :U

Koko

(#4026) wolf033 válasza kokoaliga (#4025) üzenetére


wolf033
senior tag

Azt tudom, hogy van Monaco is de nem tudom megy e a jelenlegi verzióval.

Nézzél szét itt: [link]

(#4027) Chrys_ válasza kokoaliga (#4023) üzenetére


Chrys_
addikt

Ez kell nekik.

(#4028) Timer válasza HyP3b0y (#4022) üzenetére


Timer
veterán

Valóban, nem voltam pontos.

(#4029) Joshi válasza kokoaliga (#4025) üzenetére


Joshi
titán

Ez a játék nem arra való akkor inkább Need For Speed és hasonló játékok.

(#4030) Joshi


Joshi
titán

Kipróbáltam a Seat modot de az mitől van hogy pár kanyarig jutok csak el mert visszaváltásoknál elszáll a motor? Még anno a Diesel Seat-nál volt ilyen a Race07-ben ott azért volt mert át kellett állítani a max fordulatokat.

(#4031) barcalaci84 válasza Joshi (#4030) üzenetére


barcalaci84
őstag

az első3-4 fokozat nagyon rövid...a leglassabb sikánokban is elég 3-ig leváltani (ahogy a valóságban is , érdemes megnézni egy valós onboardot)
persze odáig sem nagyon agresszívan...

[ Szerkesztve ]

(#4032) neilszab válasza kokoaliga (#4025) üzenetére


neilszab
őstag

Amíg nem csinálják meg tisztességesen a kuplungolást, addig nem érdemes ezzel gyakorolni az autó vezetést, arra inkább az LFS-t ajánlom. Mondjuk olyan városi pálya, amilyet te keresel, abban sincs.

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#4033) HyP3b0y válasza neilszab (#4032) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Cruising server :DDD

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#4034) kokoaliga válasza Chrys_ (#4027) üzenetére


kokoaliga
tag

Köszi ez valóban bevált a csajoknak. :R

Koko

(#4035) Joshi válasza barcalaci84 (#4031) üzenetére


Joshi
titán

Az első 3-4 fokozat rövid? :F Akkor gyakorlatilag az összes fokozat rövid. :D Azt értem hogy le akarták másolni az eredeti modellt, de szerintem furcsa lett ez az autó. Na mind1 egyenlőre szokni kell.

(#4036) Jack@l válasza Joshi (#4035) üzenetére


Jack@l
veterán

Készül a javítás hozzá, azzal már jobb lesz. Az áttételek meg ilyenek, gyári doksi van róla, kicsit később válts vissza fékezéskor.

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#4037) Met válasza Jack@l (#4036) üzenetére


Met
nagyúr

Nekem a féktávokat kell szokni :DDD

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#4038) AMD_ok válasza Jack@l (#4036) üzenetére


AMD_ok
őstag

Maris javitani kell? Mi a gond vele, hogy patchelni kell azonnal?

(#4039) mike99.hu


mike99.hu
csendes tag

Sziasztok.

Elgondolkodtam egy videokártya cserén. Az Assettoban elért sebesség fő szempont lenne.
kerestem de nem találtam Assetto teszteket a két érdekes videokártyára.
Jelenleg Ati 280x van és egy GTX970-et terveznék megvenni. Szeretném tudni hogy ez kimondottan ebben a játékban (ami közismert hogy az Nvidia-nak kedvez) mit hozna.

(#4040) tome0001


tome0001
senior tag

Megjelent az 1.0 emberek :) :)

(#4041) Joshi válasza mike99.hu (#4039) üzenetére


Joshi
titán

Nagyon sokat hozna szerintem még az én R9 290-hez képest is. :K

(#4040) tome0001 és van érezhető változás?

(#4042) tome0001 válasza Joshi (#4041) üzenetére


tome0001
senior tag

Elvileg elég sok változás van elnézve a changelog-ot. Este lesz időm kipróbálni csak.

(#4043) AMD_ok válasza mike99.hu (#4039) üzenetére


AMD_ok
őstag

Itt megtalalsz par dolgot, Karadaninak ilyen kartyaja van

(#4044) #48967168 válasza mike99.hu (#4039) üzenetére


#48967168
törölt tag

Én egy 290x-et cseréltem 780ti-re és óriási volt a különbség. A két nVidia meg nagyon hasonló, úgyhogy pozitív lesz, megnyugodhatsz... :)

(#4045) sultansmith


sultansmith
senior tag

nekem most az nem tiszta, hogy azzal hogy early acces-t vettem, meg kell vennem újra, vagy hátradőlhetek? nem tiszta... hülyevagyok, de idióta az nem! :) :C

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#4046) Joshi válasza sultansmith (#4045) üzenetére


Joshi
titán

Már megvetted. :D

(#4047) shteer válasza sultansmith (#4045) üzenetére


shteer
titán

a fizetős DLC-kig mindenki hátradőlhet aki megvette EA

..szerintem jónak tűnik

(#4048) zsiz válasza sultansmith (#4045) üzenetére


zsiz
őstag

[link] :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#4049) Gadfly


Gadfly
tag

Megjelent a Seat Eurocup 2014 MOD v1.1 verziója! Letöltés: LINK

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A bajnokság PREQUAL szervere is elindult, így kezdetét vette az első futamra való felkészülés, melyről részletesebben ITT lehet olvasni.
Arra szeretnénk kérni mindenkit, hogy a PREQUAL szervert csak azok használják, akik indulni is kívánnak a bajnokság futamain. A bajnokság részleteiről ITT lehet tájékozódni.

Ahogy ígértük, indítottunk egy FUN szervert is a MOD-al. Ide bárki csatlakozhat, akik esetlegesen a bajnokságban nem tudnak indulni, de ez mellett kikapcsolódásra vágynak. A FUN szerveren használt pálya a jövőben azonos lesz a bajnokság aktuális pályájával. Változtatás, csak akkor lesz, ha a bajnokság pályáját is léptetjük a következőre.

!Seat Leon EuroCup 2014 - MaSzim.hu #FUN server (only hungarians) - HOTLAP

A szerver a nap 24 órájában online! Hivatalos FUN időpontok nincsenek, de íratlan szabályként esténként 20:00 órakor összelehetne verődni a szerveren. ;)

FUN Szerver Beállításai:

Időmérő: 10 perc (megegyezik a bajnokságban használttal)
Verseny: 12 kör (megegyezik a bajnokságban használttal)

1. Üzemanyag fogyasztás: 1x
2. Gumikopás: 1x
3. Sérülés: 50%
4. Büntetés pályaelhagyásért: nincs
5. ABS: kikapcsolva
6. TC: kikapcsolva
7. Stability: kikapcsolva
8. Kuplung: engedélyezve
9. Dinamikus pálya változás: Nincs (pályatapadás fix 100%)
10. Napszak: 14.00

simraceseries.com

(#4050) Gadfly


Gadfly
tag

Seat Leon EuroCup 2014, Version: 1.1 (19th of December, 2014)

Changelog:
- modified cockpit parts for better onboard view
- re-calibrat RPM Led's
- fixed downshift time and clutch time
- fixed upshift clutch time
- fixed steer ratio
- fixed AI
- modified tire physics to the new AC 1.0 version
- updated FFB

Install:
- Before you install, delete the whole slcr_2014 folder within the .../content/cars - folder

simraceseries.com

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Assetto Corsa
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.