Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Assetto Corsa

Hozzászólások

(#6901) RECSKA válasza RECSKA (#6897) üzenetére


RECSKA
veterán

Visszaszívom :D

Melózom, sry.

Hazamegyek, bekészítem a cockpit mellé a cuccaim, megetetem a macskákat, füles fel, és gooooo

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#6902) AMD_ok válasza RECSKA (#6897) üzenetére


AMD_ok
őstag

1.2.1.... elirtam ugyan, de akkor is csak 1 db kb 8 megas file.... Koszi Neuro :R

(#6903) hermanyi válasza hermanyi (#6894) üzenetére


hermanyi
őstag

Jelentem nem tudom mitől ,lehet ettől a 7-8 megás valamitől vagy fingom nincs mitől de elindult az AC :D

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#6904) .LnB válasza subaruwrc (#6884) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem nagyon állat kocsi. Még a GT3-as verziónál is jobban tetszik.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6905) AMD_ok


AMD_ok
őstag

Aki meg mindig csak "szemezik" a jatekkal, annak most kell megvennie, 25 euroert megkapja a DLC-vel egyutt, felaron

(#6906) kinghaxor válasza RECSKA (#6886) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

Nekem meg pont ez a himbálózás nem tetszik. Olyan mint ha túl magasan lenne a súlypontja. Ide oda billeg az autó ahogy kormányoz az ember. És nem csak az Audi ilyen. Minden régebbi autó így van megcsinálva. Ott van az a régi kis Fiat a dream pack-ból, na arra ez hatványozottan igaz. Egyetlen egy autó sem viselkedik úgy az úton mint ahogyan ezek a régebbi vasak ebben a játékban. Ez az ide oda dülöngélés effekt hihetetlenül el van túlozva. Az autó felhozatal felével ezért nem is játszom. Nagyon nem jön be.

(#6907) Chosen válasza RECSKA (#6901) üzenetére


Chosen
addikt

Mi oldotta meg végül a fekete képernyőt?

(#6908) RECSKA válasza Chosen (#6907) üzenetére


RECSKA
veterán

Fraps...

Kikapcsoltam, egybol jo.

Koszonom a tanacsot!

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#6909) Viper26


Viper26
nagyúr

Nyomatni kéne az AC-t, ehelyett meló... :D :(

iPhone 14 | FR955

(#6910) Chosen válasza RECSKA (#6908) üzenetére


Chosen
addikt

;)

(#6911) subaruwrc válasza .LnB (#6904) üzenetére


subaruwrc
félisten

vérpezsdítő hangja van de mondjuk a camber settingek elég buták. akkora downforceot nem generál az a szárny mint a gt3-nál úgyhogy nekem elég hamar eldobja a seggét.de ettől még élvezetes.
a kis audival lehet a legjobbat veretni,ha véletlen kiesel a sóderbe,ugyanúgy megy tovább :DDD

(#6912) Adebayor


Adebayor
aktív tag

OW bajnokságot hirdetünk. Formula Abarth
Versenynap: szombat
Ha érdekel akkor látogass el valamelyik oldalra :)

Konfigom: Intel i5 10400 - ASUS Prime B560M-K - Gigabyte 1660S oc 6gb - 32GB ram - FSP 600W Hydro Bronze HD600

(#6913) kinghaxor


kinghaxor
aktív tag

Lenne egy kérdésem, igaz nem közvetlenül kapcsolódik a játékhoz, de hátha tud valaki ajánlani nekem valamit. Nemrég megvettem Play-ről a DashmeterPro-t a játékhoz. Na most a program szuper, tökéletesen működik, nagyon tetszik. A probléma inkább a telefonom pozíciójának beállításában rejlik. A kormányom egy T500RS, a telefon pedig egy 5.5 colos One. Be szeretném tenni valami tartóval a kormány mögé. Létezik valamilyen specifikus tartó erre a célra, vagy nekem kell csinálnom valamit hozzá? Iphone 4-hez találtam neten egyszerűen kivitelezhető megoldást, de 5.5 colhoz nem jó, mert a méretkülönbség miatt sokkal előrébb kell hozni a telefont, ott pedig már nincs hova fogatni.

(#6914) RECSKA válasza kinghaxor (#6913) üzenetére


RECSKA
veterán

En autos tartot hasznalok. ;)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#6915) shteer válasza RECSKA (#6914) üzenetére


shteer
titán

a jobb oldali monitorra tapadókorongozva? ;]

..szerintem jónak tűnik

(#6916) RECSKA válasza shteer (#6915) üzenetére


RECSKA
veterán

Ugy az igazi, nem? XD

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#6917) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Meg tudná vki mondani, hogy ha a mod autókat/pályákat nem tölti be nálam a játék akkor mi a francot tudok csinálni? :D :O elindul a töltés aztán visszaugrik a versenybeállításokhoz.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#6918) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Én is tervezem a frissítést windows 10re. Megoldható, hogy ne kelljen újra letölteni a majdnem 30 gb-t?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#6919) Sutee89 válasza fLeSs (#6917) üzenetére


Sutee89
aktív tag

Mindegyik pályánál, autónál ezt csinálja?
Letöltött autókat, pályákat a content\cars vagy tracks könyvtárba kell beilleszteni/kicsomagolni. A mappák nevét ne módosítsd!
Ha az összesnél hiba van, akkor Steamben ellenőrizd újra a helyi fájlokat. Esetleg készíts egy backupot a Dokumentumok\Assetto Corsa mappáról és töröld ki a mappát (ugranak a statsok, beállítások, career stb.)

(#6918) pocokxx:
Én is pénteken frissítettem Win10-re, nem kellett semmit újra letöltenem. Persze, ha clean install-t akarsz, akkor más a helyzet, bár Steamnél a helyi fájlok átellenőrzése megoldja a hibás telepítés problémákat. Egyszóval szerintem nem kell letöltened újra az egészet.

[ Szerkesztve ]

(#6920) Met válasza pocokxx (#6918) üzenetére


Met
nagyúr

Ha csak frissíted a wint megmarad minden program, file.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#6921) pocokxx válasza Sutee89 (#6919) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Clean installt szeretnék, de maga a játék nem a rendszermeghajtón van.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#6922) Sutee89 válasza pocokxx (#6921) üzenetére


Sutee89
aktív tag

Akkor telepítés után Steamben majd újra megadod a Steam játékok mappáját és egyből felismeri az összeset. Ha valami miatt mégsem fut rendesen, akkor helyi fájlok újraellenőrzése (ilyenkor újra teszi a resdistributable-eket, frissíti a registry-t, stb.) Nekem Steames játékot még sosem kellett újra letöltenem.

[ Szerkesztve ]

(#6923) shteer válasza fLeSs (#6917) üzenetére


shteer
titán

Nalam nem megfelelő felbontás okozott ilyet

..szerintem jónak tűnik

(#6924) fLeSs válasza Sutee89 (#6919) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Néhány mod pálya betöltődik, néhány nem.
Az autók közül 1-2 igen, a többi nem.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#6925) wolf033 válasza fLeSs (#6924) üzenetére


wolf033
senior tag

Lehet a készítőnek le kéne frissítenie a modot.

A beállításoknál mi az, hogy "Fejkamera rögzítése" ?

[ Szerkesztve ]

(#6926) fLeSs válasza wolf033 (#6925) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Újrainstalláltam az egészet és most jó...

Viszont jelentkezett egy új probléma. :D elindítok egy versenyt és az autómat külső nézetből elölről mutatja (szal azt látom ami az autó mögött van). És semelyik kameragombbal nemtom visszahozni a cockpit nézetet... :U

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#6927) wolf033 válasza fLeSs (#6926) üzenetére


wolf033
senior tag

F1-el sem tudsz váltani?

(#6928) fLeSs válasza wolf033 (#6927) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Azzal sem tudtam, de már megoldottam, volt vmi összeakadás a controller beállításoknál.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#6929) pocokxx válasza Sutee89 (#6922) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Rendben, köszi. (Mentés gondolom így elveszik, vagy nem? 82%-nál járok karrierben...:) )

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#6930) Adebayor


Adebayor
aktív tag

üdv.

500mb-ről nem lehet valahogy feljebb tenni a replay maximum méretét? mert multkor észrevettem hogy egy kb 1 órás futamot nem vett fel teljesen a játék, mert nagyobb méretü lett volna... ez elég hülyeség volt a készitőktől.
na meg csak azt kérdezi meg hogy elmentsem-e ahonnan kilépek.. meg hogy előre beálitsam hogy miylen minőség legyen. Oké, gondolom rosszabb minőséget beállitva elég 500mb.. de ha esetleg videót akarok belőle, akkor nekem első a minőség..

rfactoros megoldás a legjobb.

Konfigom: Intel i5 10400 - ASUS Prime B560M-K - Gigabyte 1660S oc 6gb - 32GB ram - FSP 600W Hydro Bronze HD600

(#6931) AMD_ok válasza Adebayor (#6930) üzenetére


AMD_ok
őstag

Tudtommal sehogy, sajnos eleg gaz ez is tenyleg, igy a felvetel eleje, ha nagyobb lenne, mint 500 mb, akkor elvesz... :(

(#6932) Sutee89 válasza pocokxx (#6929) üzenetére


Sutee89
aktív tag

Steam felhőben elvileg mentve van a progress, tehát nem veszik el, de az a biztos, ha csinálsz egy backupot a Dokumentumok\Assetto Corsa könyvtárról.

(#6933) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Kéne egy kis help. A következő autó/pálya modokat keresem, _működő_ verzió érdekelne.

Spec Racer Ford
V8 Supercars
Porsche GT3-as autó (mármint GT3 osztály és nem típus)
Road Atlanta
Mosport

Léteznek?

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#6934) Jack@l válasza fLeSs (#6933) üzenetére


Jack@l
veterán

http://www.racedepartment.com/downloads/categories/ac-tracks.8/#_=_

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#6935) fLeSs válasza Jack@l (#6934) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Ismerem az oldalt, innen szedtem le mindent amim van. Innen is.
Itt van egy Road Atlanta, de nincs hozzá AI és amúgyis kezdetleges.
Mosport, V8SC, SRF mod nincs. Porsche vagy RUF sincs sehol.
Amúgy kéne egy Watkins Glen is, ami létezik ahhoz sincs AI.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#6936) Jack@l válasza fLeSs (#6935) üzenetére


Jack@l
veterán

Amit vagy ott, vagy itt nem találsz, az nincs is...
http://www.assettocorsa.net/forum/index.php?forums/3d-car-models.24/

AI-hoz asszem csak egy ideális ív berajzolás kell a pályára.

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#6937) fLeSs válasza Jack@l (#6936) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Igazából van ezeken kívül is élet (mindenféle eldugott blogok és modos facebook profilok), csak sokat kell keresgélni és a franc se tudja ezek mennyire reálisak, gondolom a többségük konvert vagy ilyesmi.

Találtam egy külsőleg vmennyire felturbózott Simraceway Watkins Glen konvertet :D, van hozzá AI is, a pálya layout egész jó első ránézésre (körbementem :D).

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#6938) Adebayor


Adebayor
aktív tag

Hali.
Ezekből még mit lehet levenni hogy több fps-em legyen?

Összhatás minőség pl az mi pontosan?
Meg a mélységélesség minőség
na jo ezeket ki tudom következtetni de a szin szaturáció? :D

Konfigom: Intel i5 10400 - ASUS Prime B560M-K - Gigabyte 1660S oc 6gb - 32GB ram - FSP 600W Hydro Bronze HD600

(#6939) wolf033 válasza Adebayor (#6938) üzenetére


wolf033
senior tag

A szaturáció az igazából maga a szín. Ha teljesen leveszed akkor fekete-fehér lesz minden.

(#6940) RECSKA válasza Adebayor (#6938) üzenetére


RECSKA
veterán

Gtx670 amppal ( gtx770 feletti szint )
0fpst jelent a kikapcsolt post process.
Marmint ha low minosegben bekapcsolom, akkor 0-val kevesebb az fps. Nem kimutathato nalam.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#6941) Adebayor


Adebayor
aktív tag

kösz. hát levettem a füstöt meg a alacsonyra tetem ami eddig nem az volt, sokat nem javult de egyedül emgvan a 100fps. látszik hogy nem mai a gépem. de legalább megy. Ennyi talán elég lesz online futamra is.

Konfigom: Intel i5 10400 - ASUS Prime B560M-K - Gigabyte 1660S oc 6gb - 32GB ram - FSP 600W Hydro Bronze HD600

(#6942) RECSKA válasza Adebayor (#6941) üzenetére


RECSKA
veterán

Nekem online van baj. 20 fo, borus ido es 40fps... :(

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#6943) barcalaci84 válasza Adebayor (#6930) üzenetére


barcalaci84
őstag

vedd lejjebb nyugodtan a replay minőségét...a minőség levétele a grafikát nem befolyásolja...a replayt mindig ha visszatöltöd akkor mindig az aktuális grafikai beállításaiddal tölti be...(tehát még feljebb is húzhatod videó kedvéért ahhoz képest amilyen beállításokkal játszol...

kb 3 órára is elég az 500 Mega 20 fővel

(#6944) RECSKA


RECSKA
veterán

Hmmm. Vegig driftelem az esteket.

Sp moddal. Akkora tarsasag van a drift szerokon. Folyamatosan 10-12 emberrel toljuk. Imadom.

Hetvegen jot meccseltem a gtr szerveren az audival, hibatlan a gepezet. Bar ultetni kell rajta sokat, de az egyik legnagyobb elmenyt adja szamomra. A hangjat is eltalaltak. Imadom.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#6945) Chosen válasza Adebayor (#6941) üzenetére


Chosen
addikt

FPS növelés tippek:

[link]

Hasznos dolgokat írnak, Anisotropic Filteringbe pl én is belefutottam, itt tényleg sokat fogyaszt a 16x-os, sokat dob FPS-ben ha már csak 8x-osra levettem, látvány pedig ugyanaz.

(Mobilról vagyok, nem tudok linkelni innen sajnos)

Linkesítve

[ Módosította: Qru ]

(#6946) Jack@l válasza Chosen (#6945) üzenetére


Jack@l
veterán

Biztos nem az AF eszik sokat, ellenben a textúrákat jelentősen rontja a távolban, ha visszaveszed.

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#6947) subaruwrc


subaruwrc
félisten

na ma mi frissült ?

(#6948) Chosen válasza Jack@l (#6946) üzenetére


Chosen
addikt

Én se hittem el, de mérd ki valamivel. ;)

(#6949) Jack@l válasza Chosen (#6948) üzenetére


Jack@l
veterán

Nálam postprocess, füst és AA evett főleg. Ezeket értelmesre állítva vagy kikapcsolva pörög a játék nagyon.

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#6950) Kommy válasza subaruwrc (#6947) üzenetére


Kommy
veterán

1.2.2
- Fixed acd files reading wrong values creating problems with 4WD (possibly other cars)
- Corrected Nissan GT-R Nismo fuel tank capacity
- Corrected Nissan GT-R Nismo auto clutch assist engadgement
- Corrected Nissan GT-R Nismo weight figure on Interface spech data description (does not affect physics)
- Corrected Nissan GT-R Nismo skins' names.
- Added skin template for Audi Sport quattro
- Improved Audi Sport quattro skins
- Fixed Alfa Giulietta argento skin
- Fixed BMW Z4 red skin
- Corrected low fuel consumption for Lamborghini Miura, adjusted for the rest of the bonus pack cars
- Corrected Audi Sport quattro S1 turbo pressure dial
- Added DAMPER_MIN_LEVEL in assetto_corsa.ini to allow for some residual FF damping once the car is moving (default is 0)
- Small tweak to relaxation length variation vs tyre load
- Corrected Abarth 500 and S1 semislicks tyre heating and small corrections in alignment and bumpstops
- Fixed ghost car
- Corrected Alfa Romeo 155 DTM setup antiroll bar missing, plus some minor adjustments in suspension geometry and differentials
- Added ksBrakeDisc shader to allow modders to implement glowing brakes
- Removed log messages for Python function "getTexture" because some python app dev thought: "Hey, what a nice function! I will call it every frame instead of caching the result" resulting in >60mb logs and stuttering and 10 years less in the life expectance of the AC support guys

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Assetto Corsa
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.