Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Assetto Corsa

Hozzászólások

(#7051) RECSKA válasza Joshi (#7050) üzenetére


RECSKA
veterán

Igen. Semmilyen problemaval nem talalkoztam ( kiveve a fraps bugot... )

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#7052) Adebayor válasza neilszab (#7047) üzenetére


Adebayor
aktív tag

na ezek a többi problémák. veled is egyetértek... a multira is jól rá kéne feküdniük, hogy normálisan lehessen ligázni

Konfigom: Intel i5 10400 - ASUS Prime B560M-K - Gigabyte 1660S oc 6gb - 32GB ram - FSP 600W Hydro Bronze HD600

(#7053) N€T0X|N válasza Adebayor (#7052) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Egyébként nem rég volt egy nyílt levél vmelyik fejlesztőtől az AC fórumon, ahol azt is leírta, hogy oké, fejlesztik, amiket kérünk, de értsük meg, hogy ez elsősorban egy "driving simulator". Magyarul nem érti, hogy a multi a legfontosabb, szerintem ezért nem az a legelső, amit végre olyannak programoznak le, amilyennek mi szeretnénk.
Amit azért nem értek, mert tudták, tudniuk kellett, hogy elsősorban emiatt várja a közösség a "játékot". A multi miatt, hogy végre leválthassuk a százéves cuccainkat (rFactor, Simbin stb.) valami korszerűbbre. A netkart is ez ölte meg anno, hiába javították ki a végére. Most meg megint itt tartunk lényegében. Megölni nem fogja a játékot, de azért volna mit előrébb venni a fejlesztés során...

Sent from my keyBoard

(#7054) hermanyi válasza AMD_ok (#7035) üzenetére


hermanyi
őstag

Nem ligázom de egyetértek és amit hiányolok az az eső ami egyszer-csak megjön majd elmegy egy 10-20 körös verseny alatt .
Rajtnál ,hogy a lámpák alatt lehessen már sebességbe tenni az autót .

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#7055) KaraDani válasza N€T0X|N (#7053) üzenetére


KaraDani
addikt

Ha ez elsősorban driving simulator ami ezekszerint szerintük nem a versenyzésről szól, akkor hol vannak a versenypályán kívüli közutak, ahol gyakorolhatom az egyedül a városban, országúton, autópályán vezetést? A játékban csak versenypályák vannak amiken versenyezni szokás... Egyszerűbben fogalmazva, ilyen idióta szar érvet is rég hallottam...

Egyébként nem hiszem egy, hogy egy igazi autó nem engedi sebességbe rakni magát amíg a lámpák ki nem gyulladnak - nem értem itt akkor milyen driving szimulátorról beszélünk
És még lehetne ezeket sorolni.

[ Szerkesztve ]

(#7056) Adebayor válasza KaraDani (#7055) üzenetére


Adebayor
aktív tag

örülök hogy nem mindenki van bele*uzulva a játékba. oké csillog villog, meg jajj de jó. Az a része nekem is bejön meg a fizikája is, bár ugye nem mentem igazi versenyautokkal, de szerintem rendben van..
de a többi... de reméljuk még csiszolnak rajta...

Konfigom: Intel i5 10400 - ASUS Prime B560M-K - Gigabyte 1660S oc 6gb - 32GB ram - FSP 600W Hydro Bronze HD600

(#7057) KaraDani válasza Adebayor (#7056) üzenetére


KaraDani
addikt

"de reméljuk még csiszolnak rajta..."

Elég régóta remélem ezt, és semmi hajlandóság nem látszik rajtuk. Pedig nem nagy dolgokkal van gond, nem hiszem, hogy ne tudnák megoldani ha akarnák, netKar-Pro-t is összerakták anno. Gondolom mivel ebben nincs dirket pénz így a DLC gyártás van egyedüli fókuszban.

(#7058) N€T0X|N válasza KaraDani (#7057) üzenetére


N€T0X|N
őstag

a DLC gyártás van egyedüli fókuszban

Ez azért picit túlzás. A changelog mindig elég masszív és nem csak fizetős dlc-ket kaptunk eddig. Ami viszont nyilván viszi a fejlesztési időt az a konzolos verzió...

Sent from my keyBoard

(#7059) Milo629


Milo629
aktív tag

Üdv. G27-es kormánynál mit kell állítani, hogy AC közben ne csörögjön-zörögjön?
Live for Speed, RaceRoom és NFS SHIFT 1/2 alatt sem csinálja, csak Assetto alatt kerreg, vagy nem tudom mi erre a jó szó.

(#7060) Joshi válasza Milo629 (#7059) üzenetére


Joshi
titán

Visszább kell venni az út és rázókő effektet. Sajnos most nem jut eszembe hogy mi az angolul, de így már könnyen megtalálod a neten. ;)

(#7061) zsiz válasza Joshi (#7060) üzenetére


zsiz
őstag

road/kerb effects

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#7062) Milo629 válasza Joshi (#7060) üzenetére


Milo629
aktív tag

+zsiz köszönöm :R

(#7063) manya777


manya777
tag

Sziasztok. Tudnátok ajánlani (aki 3 monitorral tolja az Assettot,) valami olyat ami nem a legdrágább konfig, de mindenképp elég 3 monitoros megjelenítéshez? Jelenleg fx 6100 proci, és r7 265 vga m van, 8 gb ddr3 1600 mhz ram, és egy chieftech 500 táp. Monitor meg 24 es led full hd 1920 x1080 felbontás. Nemtudom a monitor felbontása mennyit számít, vagy milyen cuccot kellene beszereznem? Mennyivel erősebb cput vagy vga-t? Ja, és önmagában azért is kellene valamit fejlesztenem mert online, szerveren ha van 10-12 autó egyszerre iszonyat nagyot zuhan az fps, de még akkor is ha berakok valami appot ami használja a procit. Ha offline megyek egyedül teljesen rendben van a dolog, és a grafikát sem kell nagyon lehúznom, gondolom a procim kevés. Milyen i5 lenne az ami nem 60 70 ezer, de már jó ide? Köszi a segítséget.

i5 12600k - Asus Maximus VI Hero , 2x16 Gb ddr4 3200 Ram.

(#7064) Joshi válasza manya777 (#7063) üzenetére


Joshi
titán

Várd meg az Oculust, ha neked bejön akkor nagyobb élményben lesz részed és akkor nem is biztos hogy konfigot kell váltanod.

(#7065) Dr. Gonzο válasza manya777 (#7063) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Ezt a kérdést itt tedd fel.
De nem lesz olcsó mulatság 3 monitorhoz. Minimum GTX970, de inkább GTX980-al kellene számolj VGA terén. Meg valami jóval jobb proci a mostaninál. Pl I7 4690.

(#7066) tikshow válasza Joshi (#7064) üzenetére


tikshow
addikt

Támogatom.

(#7067) Chrys_


Chrys_
addikt

Na igen, de a végeleges OR-re várhat még majd' 1 évet. Csak 2016 első félévében lesz, ha jól tudom? Ez könnyen jelentheti Q2 végét. Sőt, általában az ilyen megadás azt jelenti :)

(#7068) neilszab


neilszab
őstag

Vasárnap este: GT3 - Oschersleben! :D

Most hétvégén a Oschersleben-ben szállunk harcba egymással a GT3-as gépekkel. A prekvalifikációban eddig közel 90 köridő született, így biztosan komoly versenynek nézünk elébe, ahol mindenki talál magához illő ellenfelet. A kihíváshoz bárki csatlakozhat, aki egy kiadós kergetőzésre vágyik komoly versenykörülmények között, nagy mezőnyben, felkészült és korrekt ellenfelekkel!

GT3 futaminfók: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?5405

Azoknak meg akik nem szívlelik a GT3-as gépeket, nekik itt a méltó kihívás: ;)
Alfa Historic futam - Oschersleben - 09.10

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#7069) neilszab


neilszab
őstag

Kedd esti FunRace: Truck Trophy - Hungaroring! :D

Hogy méltó módon emlékezünk meg Kiss Norbi hétvégi szereplésről, ezért ma este mi is belehasítunk az őrületbe a Hungaroring-en a több mint 1000 lóerős monstrumokkal! :))

Este 20:00 körül kezdődik a kötetlen őrület, de a szerverek már most is üzemelnek, mindenkit várunk szeretettel a rajtrácson! ;)

Szerver infók és letöltések itt: Truck Trophy - Hungaroring - 09.08

------------------
Szeptember második felében pedig a Ti szavazataitok alapján indulnak a Masters őszi Assetto Corsa bajnokságai, részletek hamarosan, kövessetek minket a Facebook-on! :K

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#7070) #70869248 válasza neilszab (#7069) üzenetére


#70869248
törölt tag

vááá..
na most sajnálom hogy nem megy sokkal gyorsabban a felújítás.
hajrá. :R

(#7071) asprey válasza manya777 (#7063) üzenetére


asprey
tag

I7 4470K GTX970 SLI

[ Szerkesztve ]

(#7072) Chrys_ válasza asprey (#7071) üzenetére


Chrys_
addikt

GTX 970 SLI nem is olyan olcsó.

(#7073) Joshi válasza Chrys_ (#7072) üzenetére


Joshi
titán

Annyiból már majdnem kapott volna egy 980Ti-t. :B

(#7074) RECSKA válasza Joshi (#7073) üzenetére


RECSKA
veterán

De bizony 2db 970 foleg huzva elpaholja a 980ti-t. Nem nagyon, de elveri.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#7075) shteer válasza asprey (#7071) üzenetére


shteer
titán

Én single 970-nel iktatnék be +2 fHD monitort, viszont hajlandó vagyok visszavenni a graf minőségből.
Van realitása?

..szerintem jónak tűnik

(#7076) RECSKA válasza shteer (#7075) üzenetére


RECSKA
veterán

En 3 monitoron tolom jelenleg egy gtx780al. Semmi gondja. Kozepes feletti beallitas, 100+ fps...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#7077) shteer válasza RECSKA (#7076) üzenetére


shteer
titán

ezt akartam olvasni :R

..szerintem jónak tűnik

(#7078) Dzsidzsi32 válasza shteer (#7075) üzenetére


Dzsidzsi32
tag

Hali. Én egy GTX 780 Ti - t használok 3x27 fhd colos monitoron. Recska által írt beállításokkal. Közepes felett. 100+ fps. Azért az a 100+ max 135 :) . Építsd meg. Nagyon megéri :D

(#7079) neilszab


neilszab
őstag

Csütörtöki móka: Alfa Romeo GTA - Oschersleben! :D

Infók és pályaletöltés a fenti linken... ;)

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#7080) Steady74 válasza asprey (#7071) üzenetére


Steady74
addikt

Nem fura oldalról játszani? :DDD

(#7081) ---Lasali--- válasza Steady74 (#7080) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

Onnan jobban látja a menü sort. Egyébként meg látom akkora a rendszer fogyasztása, hogy már mérni kell. (asztal alatt az egy fogyasztásmérő ha minden igaz) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7082) shteer válasza Steady74 (#7080) üzenetére


shteer
titán

lehet kancsal :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#7083) Viper26


Viper26
nagyúr

Ezek szerint egy 980GTX elbírna 3db 1080p monitorral?

iPhone 14 | FR955

(#7084) Joshi válasza RECSKA (#7074) üzenetére


Joshi
titán

A video alapján nem jobb a 970 SLI mint a 980Ti. :( Meg ugye a többkártyás rendszerek nem mindenhol skálázódnak jól, meg aztán ott van a VRAM ami a 970-en csak 4GB míg a 980Ti kártyán 6GB. Talán akkor lehet jó választás a 970 SLI, ha áron alul jut az ember a kártyákhoz.

(#7085) JONAS77


JONAS77
aktív tag

Sziasztok segitség kellene, hová kell beilleszteni az MCLAREN MP4-13 módot a játékba?

Opel Grandland X - Sky-Watcher 200/1000 NEWTON TELESCOPE + BAADER HYPERION ◙ OLYMPUS E-620 + 14-42mm + 40-150mm + 70-300mm, HLD-5, iPhone 12

(#7086) AMD_ok válasza JONAS77 (#7085) üzenetére


AMD_ok
őstag

"steam/steamapps/common/assettocorsa/content/cars" mappa. Ide az autokat, a "tracks" mappaba pedig a palyakat...

[ Szerkesztve ]

(#7087) JONAS77 válasza AMD_ok (#7086) üzenetére


JONAS77
aktív tag

köszönöm!

Opel Grandland X - Sky-Watcher 200/1000 NEWTON TELESCOPE + BAADER HYPERION ◙ OLYMPUS E-620 + 14-42mm + 40-150mm + 70-300mm, HLD-5, iPhone 12

(#7088) neilszab


neilszab
őstag

Kezdődik az Assetto Corsa​ GT3 Bajnokság! :D

Itt az idő, hogy elindítsuk az első valóban éles megmérettetésünket az Assetto Corsa-val és a GT3-as gépekkel és ezzel méltó módon vigyük tovább a közel 10 évig futó, rendkívül sikeres GTR2​-es bajnokságunk örökségét. Ennek szellemében kőkemény GT bajnokságban lesz része az indulóknak, hosszú futamokkal, taktikai- és közelharccal, profi szervezésben, izgalmas pályákon, nagy és korrekt mezőnyben! ;)

Részletes infók és jelentkezés:
AC GT3 Bajnokság: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?5421
Shakedown futam: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?5423

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#7089) fLeSs válasza neilszab (#7088) üzenetére


fLeSs
nagyúr

A TC miért nem engedélyezett GT3-as autókon? A valóságban tudtommal használhatnak TC-t és ABS-t is.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#7090) neilszab válasza fLeSs (#7089) üzenetére


neilszab
őstag

Igen, de mi keményebbek vagyunk annál! :DDD
(Az ABS-t engedélyezni épp elég megrázkódtatás volt a lelki világunknak.. :B)

Na de a viccet félretéve, gondoltuk maradjon azért benne némi kihívás és élvezet, ha már van ABS, akkor legalább a gázzal kelljen kicsit mindenkinek játszani.. ;)

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#7091) Csapoati válasza neilszab (#7090) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Viszont ez igy nem szimulacio szerintem, hanem felesleges onszivatas (kemenykedes?) Ami a kocsiban benne van, az hozza is tartozik a fizikajahoz, de persze ez csak egyeni velemeny. A gyari segitseggekel sem egyszeru a leheto leggyorsabban menni.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7092) neilszab válasza Csapoati (#7091) üzenetére


neilszab
őstag

Ne menjünk bele kérlek, ezerszer átrágtuk már mi is a témát, de mi így döntöttünk és így szeretjük. :)
Egyébként sem akkora érvágás, nagyon minimálisan kell csak a gázra figyelni.

(Egyéb iránt a valódi GT3-as gépekben is ki lehet kapcsolni azt a TC-t, de nyilván ha szabályok lehetővé teszik a használatát, akkor senki se fogja szívtani magát, akkor sem ha az úgy élvezetesebb. A szabályokat viszont a valóságban nem az versenyzők írják, viszont nekünk szerencsére meg megvan erre a lehetőségünk, hogy úgy menjünk, ahogy nekünk jó és nem a gyártói, gazdasági és egyéb érdekek szerint ;))

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#7093) RECSKA válasza Csapoati (#7091) üzenetére


RECSKA
veterán

Nem kell abs... Teljesen mashogy viselkedik a kocsi tole... :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#7094) neilszab válasza RECSKA (#7093) üzenetére


neilszab
őstag

Igen, emlékszem itt ebben a topikban is voltak régebben nagy viták abból, hogy ha egy alapvetően ABS-sel operáló és azzal együtt is lemodellezett GT3 versenyautó alól "mesterségesen" kivesszük az ABS-t, akkor azzal arcon köpjük a fizikai engine-t és az úgy már nem is "szimuláció"... :B

Mi már lefutottunk 2-3 komolyabb sok-sok résztvevős tesztkupát ezekkel a gépekkel, ahol ezeket a dolgokat is igen alaposan leteszteltük és a saját tapasztalaton alapuló véleményünk az volt, hogy ha kivesszük az ABS-t a GT3-as gépek alól, akkor pont úgy fognak viselkedni mind egy GT gép ABS nélkül és nem borul tőle össze a "Mátrix", nincsenek fizikai anomáliák. Innentől meg már csak döntés kérdése, hogy az adott közösség, hogy szeretné használni és teljesen felesleg elvi vitát generálni belőle. ;)

Ezeket általánosságban mondom és a legtöbb állítható, kapcsolható funkcióra, vagy lebonyolítási módszerre szerintem igaz... a valódi autósportban túl sok "egyéb" körülmény és érdek határozza meg egy adott szériában érvényben lévő szabályokat, szerencsére nekünk itt meg csak a versenyzői igényekkel kell törődnünk...

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#7095) Csapoati válasza neilszab (#7092) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nekem aztán teljesen mindegy, csak furának tartom, hogy ABS igen, TC nem.

RECSKA: Én sem vagyok oda az ABS-ért, de kb 1 perc megszokni egy kocsinál, hogy van-e benne vagy nincs.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7096) wolf033 válasza Csapoati (#7091) üzenetére


wolf033
senior tag

+1

(#7097) neilszab válasza neilszab (#7088) üzenetére


neilszab
őstag

Assetto Corsa GT3 Shakedown futam most kedden! :D

Vasárnap indul a GT3 Bajnokság, ezért előtte kedden tartunk egy bemelegítő futamot, hogy mindenki felkészülten érkezhessen a megmérettetésre és senkit se érjenek meglepetések az éles versenyen!

Persze az is jöhet, aki csak úgy kergetőzne egyet, a részvétel nyílt, örömmel látunk mindenkit, gyertek! ;)

GT3 Shakedown: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?5423
GT3 Bajnokság: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?5421

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#7098) pocokxx válasza neilszab (#7097) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Ha a vasárnap este még egyáltalán nem biztos, hogy szabad lesz, akkor is mehetek "prekvalit"?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#7099) NIBI


NIBI
csendes tag

Az AC-ben van lehetőség megfigyelőként bemenni a szerverre?
Megnézném mit alkottok, azért hiányzik a versenyzés... de indulni sajnos nem tudok. :U

Fejmozgáskövetőt készítek (TrackIR szerűség házi változatát!), érdeklődj bátran. ;)

(#7100) neilszab válasza pocokxx (#7098) üzenetére


neilszab
őstag

Persze, a Prekval szervereket szabadon lehet használni bárkinek és vásárnap este 19:30-ig van idő leadni a nevezést, eddig kell mindenkinek eldönteni, hogy indul, vagy sem a futamon. ;)

Viszont nevezni csak az tud, aki teljesíti a kiírásban szereplő feltételeket.

Eddigi köridők: AC GT3 Prekvlifikáció

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Assetto Corsa
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.