Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Assetto Corsa

Hozzászólások

(#6401) neilszab válasza subaruwrc (#6400) üzenetére


neilszab
őstag

jogos... :B

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#6402) flash-


flash-
veterán

assetto corsa-ban gyárilag milyen járművek vannak?

lamborghini,ferrari, koenigsegg, stb ilyenek vannak?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#6403) JDMKid válasza flash- (#6402) üzenetére


JDMKid
tag

[http://www.assettocorsa.net] :K

[ Szerkesztve ]

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#6404) Jack@l válasza flash- (#6402) üzenetére


Jack@l
veterán

Bőven elég jó kocsi van benne alapból, de ha az nem lenne elég, tonnaszámra van hozzá mod. (nagyjából fele ezeknek igen jól megcsinált)
http://www.igcd.net/game.php?id=1000009050&width=1920&page=1
Ha lesz leárazás, csapj le rá.

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#6405) flash- válasza Jack@l (#6404) üzenetére


flash-
veterán

Hát eddig hezitáltam hogy rfactor 2 legyen vagy asseto corssa de látva az AC járműfelhozatalát azt hiszem eldőlt a dolog.

Bár írányításban nem tudom melyik a jobb..
Nameg most van ugye a project cars..

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#6406) RECSKA válasza flash- (#6405) üzenetére


RECSKA
veterán

Ha az iranyitas a fontos, akkor a pc kiesik :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#6407) macy válasza RECSKA (#6406) üzenetére


macy
addikt

Annyira azért nem szar az :)

(#6408) RECSKA válasza macy (#6407) üzenetére


RECSKA
veterán

nem azt írtam, hogy rossz, de egy lapon nem említeném azért az assettoval... :U :R

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#6409) Jack@l válasza flash- (#6405) üzenetére


Jack@l
veterán

Project carsról nemtok nyilatkozni, mert az én szemeben az egy árkád (aztán megint jönnek azt letámadnak hogy denem, mert kishamilton és a többiek "tesztelték" :) ). Rfactort próbáltam, nekem az nagyon nem jött be. Irritálóan durván csúszkálnak a kocsik, grafika 5 évvel ezelőtti szint kb, mod-ok nem igazán voltak.(legalábbis mikor még próbáltam alig volt gyári kocsi meg pálya)
Nekem perpill az AC a best, feeling + irtányításra. Persze vannak kissebb hibái, de előbb utóbb biztos kijavítják őket.

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#6410) macy válasza RECSKA (#6408) üzenetére


macy
addikt

Én mostanában többet nyomom a másik játékot, a haverok eltűntek, egyáltalán nem megyek online, és abban jobb az AI. De sima ügy, hogy az assettot jobb "vezetni". :)

(#6411) SityiSXT válasza Jack@l (#6409) üzenetére


SityiSXT
őstag

(#6412) Shodan


Shodan
addikt

És R3E Raceroomal senki?

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#6413) MPowerPH válasza Jack@l (#6409) üzenetére


MPowerPH
félisten

rF2 magasan visz mindent azert.... Olyan szintu csak a gumifizika, ami eddig elkepzelhetetlen volt. Szimulator az nem feltetlen a grafikarol szol egyebkent, sokan itt buknak a dologgal. Ott a palyakkal van a gond, amiknek amiknek a minosege nem az igazi.
PCars pedig eddig semmi tobb, csak egy vacak arcade. Es szerintem az is marad. Telerakva autoval(mintha akar csak egy auto fizikajat is olyan rovid ido lenne megcsinalni).... Nekem tiszta Forza. :) Akinek a latvany a lenyeg, az biztos szeretni fogja, es kardoskodik majd mellette.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#6414) #70869248 válasza MPowerPH (#6413) üzenetére


#70869248
törölt tag

Sztem az rF2-vel elmentek a rossz irányba, hiába számol sok mindent, az autók kezelése nem jó, túlzásba vitték az egészet. Fontosabb lett a sok számolás mint a végeredmény. Ideális körülmények között még elmegy, bár messze nem AC, de amíg nincs ideális tapadás addig kb. a GTR szint....még az első rész.
Az FWD autók és a Formula autók elég jók, az utóbbi mindig ennek a szimvonalnak az erőssége volt, az aero tapadásból autózás.
Valamelyik nap 50-60 kört rF2-t hajtottam, aztán beültem az AC-ba felmentem a Masters szerverre Spa-ba a DTM Bmw-vel, és kegyetlen szenvedtem, Szvsz a jóval egyszerűbb az rF2-ben autózni mint az AC-ban.

[ Szerkesztve ]

(#6415) JoinR


JoinR
senior tag

Mindegyik címnek megvan a maga előnye, amivel el tudja/próbálja adni magát. Meg persze megvan ugyanúgy a maguk gyengéje is...AC-ban mod nélkül a pályamennyiség nevetséges (nincs 10 pálya, ebből 5 olasz :DDD ), az autó lista is lehetne változatosabb (modok engem nem érdekelnek).

(#6412) Shodan: R3E nem lenne rossz, de ha komolyan nekikezd az ember, nem mondható olcsónak..akkor még inkább kicsit ráfizetek, és iRacing rendes pályákkal. Mondjuk R3E-ben Slovakiaring meg Hungaroring nem lehet rossz.

(#6416) Jack@l válasza MPowerPH (#6413) üzenetére


Jack@l
veterán

Tudom hogy sokmindent számol, de valahogy mégse volt az igazi az érzés, se sebességérzet, se tapadás. A kocsik olyan élettelennek, egyhangúnak tűntek. (kb 1,5 éve néztem utoljára, "megjelenés" környékén). Ez az ami AC-ben meg megvan, persze a gumifizika itt-ott sztem sántít, de mégis valahogy sokkal hihetőbbnek tűnik.

@SityiSXT: van egy sanda gyanum hogy a szimulátoros keménymag nem fog pcarsal tobzódni esténként, vagy ligák versenyeket kiírni rá... A többit már megbeszéltük, van az a pénz, a Te pénzedből.

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#6417) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Csináltatok már ilyet...? :)

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#6418) MPowerPH válasza neilszab (#6399) üzenetére


MPowerPH
félisten

Sajna a legjobb korom pont 0.8s-el van elmaradva ettol, igaz most kezdtem el gyakorolni. Nem tudom hol lehetne meg idot nyerni... :(

Don't Tread On Me

(#6419) #70869248 válasza pocokxx (#6417) üzenetére


#70869248
törölt tag

:D
bármilyen képszerkesztővel.. :)
Nem gyenge egyébként

(#6420) #70869248


#70869248
törölt tag

katasztrófális, merev autós, slick gumis nem rally-ra tervezett szimben mégis hangulatos szenvedés az erdőben:

video

[ Szerkesztve ]

(#6421) subaruwrc válasza #70869248 (#6420) üzenetére


subaruwrc
félisten

érdekes kombó :D

c7r onboard

nismo onboard

a csatornámon még találtok pár hasonlót :)

(#6422) Attila2003


Attila2003
tag

Hali. Tudna e segíteni valaki mit kell állitani a Logitech driverben vagy a játék vezérlésen hogy jobban érezzem a rázókőt, de csak azt? Mert mikor rámegyek a rázókőre elméletileg rezegnie kellene a kormánynak de semmit nem csinál, viszont mikor huppanós a pálya vagy megcsúszik azt érzékeli. DFGT-m van. Köszi!

(#6423) pocokxx válasza Attila2003 (#6422) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

A játékban hogy van beállítva a Gain / Filter és a road effect?

MÁS: Valaki feltöltene egy Vallelunga replayt valamelyik GT autóval? (Z4 / Mp412C / SLS AMG). Nagyon le vagyok maradva ezen a pályán és nem találom, hogy hol... Pedáloknak különösen is örülnék.Köszönöm előre is!

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#6424) Attila2003 válasza pocokxx (#6423) üzenetére


Attila2003
tag

Ezek a beállitások.

(#6425) Chosen válasza pocokxx (#6423) üzenetére


Chosen
addikt

Mivel laser-scan a pálya, ezért a valódi pole pozíciós köröket bátran tudom ajánlani, sokat lehet tanulni belőle. Nagyjából hallani a videóból hol fékez és az gázt. Pole lap - Vallelunga Remélem tudtam segíteni :)

Mod, itt egy Ferrari 458 GT3 is ;)

[ Szerkesztve ]

(#6426) Jack@l válasza pocokxx (#6423) üzenetére


Jack@l
veterán

Az a pálya nem igazán erős gt autóknak lett kitalálva. Lehet valami kissebbel kellene végigmenned rajta, hogy érezd/megtapasztald a jó íveket.

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#6427) Shodan válasza Attila2003 (#6422) üzenetére


Shodan
addikt

Menet effektust / Kerb Effect vedd feljebb

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#6428) Attila2003 válasza Shodan (#6427) üzenetére


Attila2003
tag

Köszi!

(#6429) pocokxx válasza Chosen (#6425) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Igen, ilyeneket nézegettem én is. Sőt youtuben is találtam a játékból is. Tényleg az ívekkel lehet gond. Az utolsó szektorban bukok sokat...

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#6430) Chosen válasza pocokxx (#6429) üzenetére


Chosen
addikt

Milyen időt mentel és mivel?

(#6431) pocokxx válasza Chosen (#6430) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

1:37:2 - SLS AMG

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#6432) Gadfly


Gadfly
tag

A sikeres B3R Trophy bajnokságunk után ismételten egy bárki számára elérhető bajnokságot indítunk, amely párhuzamosan fog futni a Seat Leon Eurocup 2015 bajnokságunkkal, annyi eltéréssel, hogy a futamok időpontjai ezúttal hétköznap (szerdánként) lesznek. A bajnokság szinte az egész nyarat átöleli, így reméljük, hogy sokan megtalálják a számításaikat az SRS FORMULA ABARTH Bajnokságban!

Szervezői oldalól a bajnokság célja, hogy az eddig megszokott futamtávokat megnövelve (kb. 1 óra) és a kötelező pit kiállásokat alkalmazva kihasználjuk az Assetto Corsa által nyújtott lehetőségeket és mind ezt egy Open Wheel bajnokságban, ahol korábbi "legendás" autófestéseket és csapatokat felhasználva nyújtson színvonalas bajnokságot az érdeklődők számára.

TOVÁBBI INFORMÁCIÓK / JELENTKEZÉS

PREQUAL SZERVER

Név: !SRS FA - SIMRACESERIES.COM #PREQUAL
Jelszó: srs

HOTLAP

Letöltések:
SRS Formula Abarth Skin Pack
Bahrain

simraceseries.com

(#6433) neilszab


neilszab
őstag

GT Bajnokság: Szezonnyitó és Shakedown futam! :D

Csütörtök este elrajtol a Assetto Corsa GT Bajnokság, előtte azonban ma este egy bemelegítő "Shakedown" futamon visszük pályára a GT2-es és a GT3-as gépeket, hogy mindenki felkészülten érkezhessen az első bajnoki futamra! A nagyszámú résztvevő miatt biztosan mindenki talál majd magához illő ellenfeleket, a részvétel NYÍLT, gyertek! ;)

Shakedown: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?5243
Szezonnyitó: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?5239

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#6434) #70869248


#70869248
törölt tag

5:20-s etap Forest rally szakaszán:

youtube

(#6435) Gadfly


Gadfly
tag

A jövő héten elrajtoló SRS Formula Abarth bajnokságunkat megelőzően rendezünk egy FUN eseményt, MA 20:00 kezdéssel. Az esemény teljesen nyitott, így mindenkit várunk, akiket érdekel a Open Wheel ezen kategóriája. ;)

SZERVER: !SRS FUN - SIMRACESERIES.COM
JELSZÓ: srs

|Q|R|: |10|10|

AUTÓK: Formula Abarth (skinpack kötelező)
PÁLYA: Bahrain

--------------------------------------------------
Bajnoksággal kapcsolatos információk: LINK

simraceseries.com

(#6436) MPowerPH


MPowerPH
félisten

458 Italia Stage 3-al ment valaki a Nordon? Egyszer sikerult eddig tisztan korbeernem(ugy, hogy nem sporolok), de eleg kezelhetetlen az auto. Ossze-vissza dobalja a palya... Sokszor az iv kozepen megdobja egy bucka, es mar repulok is. Lehetseges meg valahogy lagyitani ezen, vagy az auto alapbol ilyen pattogos?

Don't Tread On Me

(#6437) #70869248 válasza MPowerPH (#6436) üzenetére


#70869248
törölt tag

végigmentem a Tourist-n, nekem 6:37 lett, felkeményítettem mindent, mert nekem nem feszesen pattogott, hanem olyan nyúlósan. Sok mindent nem lehet állítani. Sokkal jobb nem lesz. Nagyon nagy ám a tempó, ez meg azért közúti sportkocsi, de nem pályaautó. :D

(#6438) MPowerPH válasza #70869248 (#6437) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nagyon nehez vele.... Touristot nem tudom, a siman mentem 6:49-et, de valahogy messze nem vagyok biztos az auto stabilitasaban. Korozni nem tudnek vele, mert tuti eldobom.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#6439) BandiT85 válasza MPowerPH (#6438) üzenetére


BandiT85
aktív tag

Próbáld meg valami egyszerűbb pályán, tényleg van hogy "bepattog", "belibbeg", de ettől eltekintve nagyon jó vezetni, nekem az egyik kedvenc autóm. Nordon végigmenni nekem egy sima Sls Amg-vel sokkal nehezebb (ami szintén nagy kedvenc), mint a 458 S3-mal, persze segítségek nélkül, csak ABS.

(#6440) subaruwrc válasza MPowerPH (#6436) üzenetére


subaruwrc
félisten

egy két helyen figyelnem kellett rá pluszban a megszokott helyeken kívül de annyira nem volt vészes azon túl hogy sok tapadása számomra nincs.
6.harmincvalami a touriston.

(#6441) Chosen


Chosen
addikt

Bonus Pack és Dream Pack 2 információk!

"Currently we are working on the Bonus Pack, and that will be available as a free download for all users; we would like to release within a couple of months," Massarutto reveals. "We are still waiting for some approvals from our licensors, so I can't go deeply in details yet, but I'm sure that Zandvoort and the five cars included will make our followers very happy. We are also working on the Dream Pack 2, and that will include cars from Audi, Lamborghini and more – with some surprises – and will also feature the Circuit of Catalunya, which is currently in development. There is some other important news that will be disclosed soon; I can only say that we want to surprise our players even more."

Forrás: [link]

(#6442) Jack@l válasza Chosen (#6441) üzenetére


Jack@l
veterán

Egy pálya azért elég szerény lesz a második dlc-hez.

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#6443) Csapoati válasza Jack@l (#6442) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mármint kettő, nem? Zandvoort és Barcelona.

szerk.: Ja látom, ezek külön packok. Remélem tényleg nem csak ennyi lesz a Dream Pack 2, vagy akkor ennek megfelelő lesz az árcédulája.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6444) mcguyver


mcguyver
csendes tag

Segítséget kérek...
A játék elindul, (250 óra van már benne)
amint egy versenyt elindítok, nem írja ki alul, hogy a pályát betölti, meg az autókat... csak fekete képernyő és homokóra van.
Amit eddig csináltam:
1. teljes STEAM könyvtár újrarakása játékkal együtt
2. Documents AC mappa törlése
3. nvidia driver újratelepítése.

mit lehet még tenni?

(#6445) hermanyi válasza mcguyver (#6444) üzenetére


hermanyi
őstag

Benzin + gyufa ? :B :B :B

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#6446) Joshi válasza mcguyver (#6444) üzenetére


Joshi
titán

Ha kitöltötted volna az adatlapodat, akkor most nem kérdezném meg hogy milyen konfiggal csinálja ezt? :B Teljesen tiszta újratelepítés volt? Eredeti a játék?

(#6447) mcguyver válasza Joshi (#6446) üzenetére


mcguyver
csendes tag

Adataimat kitöltöttem, játszottam már vele 250 órát...
A játék természetesen eredeti, streamen vettem, 3 Dream pack is.
Kitöröltem mindent, még a steam könyvtárat is, és így tettem fel újra.
Más játék rendesen fut...
Lassan a windows újratelepítés marad :(

[ Szerkesztve ]

(#6448) #70869248 válasza mcguyver (#6444) üzenetére


#70869248
törölt tag

alap vagy DLC, vagy modautó és pálya...vagy mindegyiknél ezt csinálja?

(#6449) PerFectSim


PerFectSim
csendes tag

(#6450) .LnB válasza PerFectSim (#6449) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Zene, videó anyag király.
-Lehetne kicsit feszesebbre vágni, olyan -30mp talán.
-Betűstílus és betűméret nekem nem jön be. De ez egyéni ízlés kérdése.
Lehetne valami hétköznapibb betűstílus, kisebb. És az angol szöveg még kisebbe kerülne a magyar szöveg alá. Még zárójel sem kellene.

Viszont tetszik, nem rossz munka. Csak gondoltam leírom az építő jellegű észrevételeimet. Minden rosszindulat nélkül!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Assetto Corsa
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.