Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Assetto Corsa

Hozzászólások

(#7901) dino_m válasza subaruwrc (#7900) üzenetére


dino_m
senior tag

Nekem így is működik. Amúgy a mylut csak példaként szerepel. Bárminek elnevezheted. :K
Az a lényeg, hogy azt kell ide beírni, ahogy a .lut file el van nevezve. :K

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#7902) subaruwrc válasza dino_m (#7901) üzenetére


subaruwrc
félisten

világos.csak a példa kedvéért írtam így én is.

(#7903) Gadfly


Gadfly
tag

SRS Blancpain GT - Nürburgring Nordschleife Nyílt Bajnoki futam jelentkezés.
A részvétel nyílt, bárki indulhat aki ki akarja próbálni magát egy 2 órás futamon magát a "Zöld pokolban".

Választható autók: Audi R8 LMS, Bentley Continental GT3, BMW Z4 GT3, Ferrari 458 GT3, Lamborghini Huracan GT3, McLaren MP4-12C GT3, Mercedes SLS AMG GT3, Nissan GT-R GT3, Porsche 997R GT3

Jelentkezés/letöltés: LINK

PREQUAL HOTLAP

Várunk minden érdeklődőt! ;)

[ Szerkesztve ]

simraceseries.com

(#7904) manya777


manya777
tag

Igen, volt egy két hiba de most úgy csináltam ahogy mutattátok, és sokkal jobb. Kicsit fura, mintha nem akarna úgy szétrázódni mikor rázókőre megyek, igaz gyorsabb még nem vagyok, de határozottan stabilabban tudok menni. Köszi a segítséget :R Egyébként abban a wheelcheck programban érdemes piszkálni az értékeket vagy mindent úgy kell hagyni ahogy a leírásban szerepel?

i5 12600k - Asus Maximus VI Hero , 2x16 Gb ddr4 3200 Ram.

(#7905) tobias88888 válasza manya777 (#7904) üzenetére


tobias88888
őstag

Nincs sok értelme belenyúlni, mivel 50 minta bőven elég, de ha akarod persze felemelheted 100ra is. Sokkal jobb viszont biztosan nem lesz.

(#7906) neilszab


neilszab
őstag

Ma esti FunRace: Alfa Romeo GTA - Bridgehampton!

Mi történik ha legendás kis világverő olasz méregzsák találkozik Amerika egyik első épített versenypályájával? Hát töménytelen izgalom, gumifüst, sodródó kerekek, kilincs a kilincsen autózás és persze rengeteg vidám pillant a ma esti közös és kötetlen örömautózásunkon! :D

Gyertek, a szerver egész este menni fog rövid futamokkal, bármikor lehet csatlakozni! ;)

Futaminfók: Alfa GTA - Bridgehampton - 05.03

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#7907) manya777 válasza tobias88888 (#7905) üzenetére


manya777
tag

Ez jött ki, nem :U tudom ez jó vagy rossz e

[ Szerkesztve ]

i5 12600k - Asus Maximus VI Hero , 2x16 Gb ddr4 3200 Ram.

(#7908) neilszab


neilszab
őstag

Megcibáljuk a Cobra bajszát... most csütörtöktől futamok a Shelby Cobra-val!

A Ford GT40 után egy újabb ikonikus bestiával folytatjuk a küzdelmet, most csütörtökön a Shelby Cobra nyergében fogunk megmérkőzni egymással 2 db 30 perces futamon Bridgehampton-ban! Utána a Nord és Spa kerül terítékre, így izgalmakból és legendákból nem lesz hiány...

Gyertek bátran, a nyílt gyakorló szerver 0-24 fut, ezt kár lenne kihagyni! ;)

Futaminfók: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?5831
(setup és replay a topikban...)

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#7909) neilszab


neilszab
őstag

Kedd este: Formula 3 - Nürburgring!

Folytatódik az F3-as sorozatunk, melyhez bármikor lehet csatlakozni, ha vki szeretné komoly versenykörülmények között is meghajtani ezeket a izgalmas vasakat! A nyílt gyakorló szerverünk 0-24 elérhető, SETUP megtalálható a topikban.. ;)

Futaminfók: Formula 3 - Nürburgring - 05.10

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#7910) guftabi96


guftabi96
addikt

Van róla valami infó, hogy milyen áron jön holnap(?) a Japanese Pack?
A szokásos árral lehet készülni? (csak mert ebben tudtommal most nem lesz pálya, mint az eddigi fizetős kiegészítőkben(Nord, Barcelona,Brands Hatch))

Most megint lenne időm ligázni, de fent van aprón a kártyám, amint jelentkeznék valahova, tuti elvinnék, utána meg nem tudnék indulni.

#KeepFightingMichael

(#7911) AMD_ok válasza guftabi96 (#7910) üzenetére


AMD_ok
őstag

Nem tudok semmi hivatalos kozelebbit ezzel kapcsolatban, de az arazas eddigi gyakorlata alapjan azt mondanam, hogy 10 euronal tobbet semmikepp nem fognak kerni erte sztem, mivel ahogy te is irod, palya nem lesz benne. Auto viszont viszonylag sok, ezert nem gondolnam az 5 eurot, inkabb a 10-re tippelnek. Datum okes, ezt irtak a blogban, meglatjuk, jon-e holnap.... :U

(#7912) guftabi96 válasza AMD_ok (#7911) üzenetére


guftabi96
addikt

na, akkor majd kiderül.
Én ma este már ki akarom nyomni a szemét az AE86-nak :D

#KeepFightingMichael

(#7913) Chosen


Chosen
addikt

Twitteren posztolták, 19:00-kor lesz éles az új pack.

(#7914) guftabi96 válasza Chosen (#7913) üzenetére


guftabi96
addikt

és már fent is van, 5€ lett az ára.
+megjött az 1.6 is.

#KeepFightingMichael

(#7915) Chosen válasza guftabi96 (#7914) üzenetére


Chosen
addikt

Vajon mikor jönnek az első Halálos Iramban skinek racedepartmenten Skyline + Suprára? :D

(#7916) guftabi96 válasza Chosen (#7915) üzenetére


guftabi96
addikt

biztos :D
A tuned meg a drift supra 100%-os turbóval az valami brutális.. milyen hangja van, te jó isten :Y

#KeepFightingMichael

(#7917) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Sziasztok!

Steam-es napi akció keretében 24 euro az alapjáték, ennyiért megéri megvenni vagy várjak későbbi akciókra? Előre is köszönöm a válaszokat. :R

[ Szerkesztve ]

(#7918) guftabi96 válasza PR0JECTNR56 (#7917) üzenetére


guftabi96
addikt

Szerintem megéri, bár én inkább egyben venném, úgy 33 euró. Igen, tudom, hogy az megint plusz pénz, de ha megteheted, akkor úgy vedd, megéri.
Itt nem olyan semmirevaló DLC-k vannak, mint más játékokban, minőségi mindegyik. :K

#KeepFightingMichael

(#7919) AMD_ok válasza PR0JECTNR56 (#7917) üzenetére


AMD_ok
őstag

Csak es kizarolag a pakkokkal egyutt, csomagban.... ;)

(#7920) Chosen válasza guftabi96 (#7916) üzenetére


Chosen
addikt

Ez a Drift pack valami kegyetlen jó, rég szórakoztam ilyen jól. Supra drift kegyetlen :D

(#7921) guftabi96 válasza Chosen (#7920) üzenetére


guftabi96
addikt

igen, a Drift Supra nagyon brutál, főleg, ha 100-on megy a turbó. Akkor még jobb hangok jönnek belőle :D
Mondjuk a gumi nem sokáig marad rajta használható.
3-ban lepadlózom, csak úgy megy föl a hőmérséklet :D
De egyébként az összes autó baromi jó lett, nagyon tetszenek.
Az Ae86-nak kéne csak csinálni valamit, hogy kevésbé tapadjon a hátulja. Kéne egy olyan opció a setupban hogy 20 éves megkeményedett noname gumi :D

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#7922) PR0JECTNR56 válasza guftabi96 (#7918) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Alapjáték + Dream Pack 1-2-3 + URD PX Series megvéve.

(#7923) gabó


gabó
tag

Sziasztok!
Valaki esetleg játszik GTX 960M kártyával(egy "gamer" laptop-al próbálnám)? Amennyiben igen, mik a tapasztalatok,érdemes belevágni vagy nagyon szaggatni fog?
Köszönöm!

Nekem8

(#7924) guftabi96 válasza gabó (#7923) üzenetére


guftabi96
addikt

Kompromisszumokkal menni fog.

#KeepFightingMichael

(#7925) gabó válasza guftabi96 (#7924) üzenetére


gabó
tag

Köszömöm, akkor lehet, hogy megvárom XO-ra. De az mx-5 miatt nagyon vonzó, illetve akarom :)

Nekem8

(#7926) PR0JECTNR56 válasza gabó (#7923) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Én notebook-on tolom és a következő beállításokkal is megvan minimum 45FPS 12 autót felvonultató versenyben Spa-ban (cockpit nézetben játszom):

PC Specifications: Lenovo G510 | Intel Haswell i5-4200m | 6GB DDR3 RAM | Seagate ST1000LM014 1TB SSHD | AMD HD8750m 2GB | Chi Mei N156BGE-L21 15.6" 1366x768 | Windows 10 Pro 64Bit | Vsonic VSD2S | Logitech G9

AC Specifications: Fullscreen ON | Vsync ON | FPS Limit 60 | Anisotropic Filtering 8x (Controlled by AMD Profile) | AA 8x (Controlled by AMD Profile) | World Detail MAXIMUM | Shadows LOW | Smoke OFF | PP Effects OFF | Saturation 100% | Motion Blur 0 | Crepuscular rays OFF | Heat Shimmering OFF | FXAA OFF | Mirrors Resolution NORMAL | HQ Mirror Reflection OFF | Reflection Quality MEDIUM | Reflection Rendering Frequency STATIC

Szóval ahogyan mondták a GTX960m jó lesz kompromisszumokkal, jelentősen jobb kártya mint az én AMD-m (feltételezem FHD felbontású paneles notebookot hajtana meg).

[ Szerkesztve ]

(#7927) tobias88888 válasza PR0JECTNR56 (#7926) üzenetére


tobias88888
őstag

45 fps az elég kevés szerintem, legalábbis autóversenyzéshez. Ez online vagy offline amúgy? Mert offline kb fele az fps az onlinehoz képest, rajtnál még rosszabb. Ráadásul nekem online 90+ fps és néha még igy is beszaggat (mikrolag)

[ Szerkesztve ]

(#7928) gabó válasza PR0JECTNR56 (#7926) üzenetére


gabó
tag

Köszi, egy Acer VN7 792G, intel Core i5-6300HQ 2.30GHz processzorral, 8GB DDR4 memóriával, NVIDIA GeForce GTX 960M 4GB DDR5 és FullHD -ba küldeném. De tényleg az mx-5 miatt fogom megvenni, még ha csak körözgetek egyedül vele :) Trustmaster TX + H váltó :)

[ Szerkesztve ]

Nekem8

(#7929) PR0JECTNR56 válasza tobias88888 (#7927) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Offline, rajtnál ennyi, utána felmegy stabil 60-ra (amivel teljesen "smooth" képet ad a játék nekem). A célegyenes előtti kanyarkombinációban szokott még 54-56FPS-re leesni. A notebook gaming pedig már csak ilyen, ha belépő szintű konfigon nyomja az ember, én is tervezek egy erősebb notit, de még idő kell hozzá. :)

(#7928) gabó: Ezt a modellt ne, a jobb hűtés és a +1 év gari miatt ezt fontold még meg, ha fontos a hazai gari és még belefér a kb. +15k kiadás.

[ Szerkesztve ]

(#7930) tobias88888 válasza gabó (#7928) üzenetére


tobias88888
őstag

Körözgetni? Sajnos a nord ahogy néztem még egy kicsivel erősebb gépet csinál. Ha meg is lesz a Full HD, leginkább minimumon és Post Process nélkül.

(#7931) gabó válasza tobias88888 (#7930) üzenetére


gabó
tag

Igen, csak egyedül nem kell verseny, csak idővel versenyzek :)

Nekem8

(#7932) gabó


gabó
tag

Közben le is jött Steamről, Benchmark eredmény:
AC VERSION: 1.6.1 (x64)
POINTS: 10504
FPS: AVG=71 MIN=51 MAX=93 VARIANCE=0 CPU=41%

LOADING TIME: 34s
GPU: NVIDIA GeForce GTX 960M (1920x1080)
OS-Version: 6.2.9200 () 0x100-0x1
CPU CORES: 4
FULLSCREEN: ON
AA:2X AF:8X SHDW:2048 BLUR:0
WORLD DETAIL: 5 SMOKE:3
PP: QLT:3 HDR:1 FXAA:1 GLR:3 DOF:3 RAYS:1 HEAT:1

Nincs kivetni valóm ellen :)

[ Szerkesztve ]

Nekem8

(#7933) PR0JECTNR56 válasza gabó (#7932) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Teljesen jónak tűnik, ezzel már lehet játszani. :)

(#7934) tobias88888 válasza gabó (#7932) üzenetére


tobias88888
őstag

Cpu használatot elnézve ha lejjebb veszed AA AF kettőst nullára, még online is elég lesz az fps.

(#7935) neilszab


neilszab
őstag

FunRace - Japanese Pack Weekend!

Egész hétvégén a frissen megjelent japán verdákat fogjuk nyüstölni, a nyílt szerverek folyamatosan elérhetőek lesznek rövid futamokkal, a fő csapatást viszont minden este 7 óra utánra időzítjük, gyertek bátran! ;)

Péntek: Toyota AE86 Tuned
Szombat: Mazda MX-5 Cup
Vasárnap: Toyota Supra MKIV Time Attack

Szerver infók: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?5869

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#7936) gabó válasza tobias88888 (#7934) üzenetére


gabó
tag

Köszi majd megnézem. Bár ritkán megyek online.

Nekem8

(#7937) neilszab válasza neilszab (#7935) üzenetére


neilszab
őstag

Kezd betelni az MX-5 szerver, ezért indítottunk még egyet, azt is bátran töltsétek fel! ;)

FunRace: Japanese Pack Weekend

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#7938) iceool20


iceool20
tag

Most próblátam ki először az AC-t a PrC után... uhhh nemhittem volna, hogy ennyivel jobb :D Azt hiszem csak ezt fogom tolni főleg miután benne vannak a kedvenceim :P Nordschlife és Lambo Countach :K

Arra ébredtem reggel, hogy a takarítónő az őrület határát súrolja. https://www.youtube.com/user/20icecool/videos

(#7939) Gadfly


Gadfly
tag

Idén is megrendezésre kerül a nyári Assetto Corsa bajnokságunk, ahol a részvétel teljesen INGYENES! 5 izgalmas amerikai pályára invitáljuk az érdeklődőket, amelynek a záró eseménye (6. futam) az ausztrál Bathurst-ra költözik át, ahol egy 2 órás endurance jellegű futammal búcsúztatjuk a nyarat. Várunk minden érdeklődőt! ;)

További részletek és jelentkezés: LINK

simraceseries.com

(#7940) Satan_Claus válasza Gadfly (#7939) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

Engem érdekel :)

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#7941) guftabi96 válasza Gadfly (#7939) üzenetére


guftabi96
addikt

Szia!

Jelentkezés nélkül fel lehet menni a szerverre körözni? Nem lenne rossz látni a többi embert, mert egyik pályán sincs nagy tapasztalatom.
Jelentkezni jelenleg azért nem akarok, mert már lehet, hogy holnap sem lesz vga-m (ma este még biztos lesz) és nem tudom, hogy mikor lesz új.
Ha meg sikerül hamar elintézni az új kártyát, akkor mennék szívesen a mezőny végére körözgetni. A "lepattanókat" meg begyűjteni :D

#KeepFightingMichael

(#7942) HollyBoni


HollyBoni
veterán

R34 csak nálam vált lefele furán?

Manuális váltó, auto clutch on, throttle blip off.

[ Szerkesztve ]

(#7943) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Vélhetőleg jó időbe fog telni, mire ebből ténylegesen autó lesz (most csinálok először ilyet), de nekivágtam:

(#7944) menledge válasza PR0JECTNR56 (#7943) üzenetére


menledge
senior tag

Uhh, le a kalappal, hogy belevágtál egy ilyenbe! :R

Kitartást hozzá! :)

(#7945) csucsu_88


csucsu_88
újonc

Üdv mindenki!
Van olyan aki aktívan szokott public szerverre járni driftelni?
Próbálkozok,gyakorolgatok, hasznos tanácsokat szívesen fogadnék. :)
[link]

"Ha úgy érzed ura vagy a helyzetnek, az azt jelenti nem nyomod eléggé a gázt!"

(#7946) AMD_ok válasza Gadfly (#7939) üzenetére


AMD_ok
őstag

Szia. kuldtem privat uzenetet

(#7947) neilszab


neilszab
őstag

Endurance fanoknak: 3 órás futam Spa-ban!

Igaz szezonzáró futam, de ez ne zavarjon senki, a GTR-Masters versenyekhez bármikor lehet csatlakozni, nyitva az ajtó az előtt is, aki csak 1-1 futamra szeretne beugrani. A bajnoki futamokon ugyan csak szervertagok vehetnek részt, de a tagság mindössze 500 Ft az újoncoknak, szóval talán nem nagy érvágás, pláne ha szereted az endurance-t... ;)

Futaminfók: GT3 - Spa 3h - 06.12

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#7948) bajzal


bajzal
őstag

Sziasztok!

Nektek melyik a legjobb Force Feedback beállítás Logitech G27-hez, vagy akár bármilyen más kormányhoz?

(#7949) guftabi96 válasza bajzal (#7948) üzenetére


guftabi96
addikt

a lut generatoros cucc nekem bevalt :K

#KeepFightingMichael

(#7950) csucsu_88


csucsu_88
újonc

+1
LUT generátor.
Iszonyat, amilyen visszajelzéseket ad azóta a kormány. :C

"Ha úgy érzed ura vagy a helyzetnek, az azt jelenti nem nyomod eléggé a gázt!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Assetto Corsa
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.