Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Assetto Corsa

Hozzászólások

(#6001) subaruwrc válasza Viper26 (#6000) üzenetére


subaruwrc
félisten

Ilyen tré lett? Pedig az update elott nagyon pengét lehetett vele menni

(#6002) Viper26 válasza subaruwrc (#6001) üzenetére


Viper26
nagyúr

Érezni rajta, hogy valami nem kerek ott a leszorítóerővel így 250+ környékén.

Pixel 7 | FR955

(#6003) AMD_ok válasza subaruwrc (#6001) üzenetére


AMD_ok
őstag

En nem tudom, milyen volt update elott, mert 1 metert se mentem vele elotte, de most igen. Sztem vadallat, nekem nagyon tetszik. kicsit allitani kell rajta hogy ne libegjen annyira, es jo is lesz. Azt se tudtam, hogy van DRS, nem nezegettem ilyesmit. 341 et mentem vele az egyenesben anelkul. Az endurance hosszon 8:08 az eddigi idom, de be lehet szoritani 8 perc ala sztem

[ Szerkesztve ]

(#6004) KaraDani válasza AMD_ok (#6003) üzenetére


KaraDani
addikt

Én se figyeltem, most jót röhögök így utólag 0,5 sec kellett volna a pro rank 3. helyhez annyit a DRS gondolom tuti hozott volna :D

(#6005) subaruwrc válasza AMD_ok (#6003) üzenetére


subaruwrc
félisten

Be lehet lőni de csak egy két helyen érdemes használni mert zárt állapotban is jo az aero viszont ha nyitod nagyon elkonnyül a segge és az bizony meg tud lepni.

(#6006) AMD_ok válasza KaraDani (#6004) üzenetére


AMD_ok
őstag

Es rajtam rohogsz, hogy buktam a helyezest, vagy neked kellett volna fel sec? :D (egyebkent a pontos idom: 8:08:287, nem tudom, ez mire lenne eleg, nem szoktam az rsr-t nezegetni, meg belepni se mar reg)

[ Szerkesztve ]

(#6007) KaraDani válasza AMD_ok (#6006) üzenetére


KaraDani
addikt

Magamon röhögök :DDD [link]

Enduranceon elég kevés idő van (összesen 18 ebből csak 7 a pro rankos), 8:02 a legjobb utána 8:08 a következő. [link]

(#6008) AMD_ok válasza KaraDani (#6007) üzenetére


AMD_ok
őstag

Ez alapjan 2. lennek a listan? :Y :B Egyebkent mit jelent a pro rank? Mert en a gyari autoval mentem (factory beallitasokkal, ha ez az osszes help off, akkor sehol se vagyok....)

(#6009) KaraDani válasza AMD_ok (#6008) üzenetére


KaraDani
addikt

Ezekkel a beállításokkal érvényes a kör pro rankra, ami narancsal ki van emelve az kötelező:


[ Szerkesztve ]

(#6010) AMD_ok válasza KaraDani (#6009) üzenetére


AMD_ok
őstag

Nos kiprobaltam. Nekem a TC volt pluszba bekapcsolva. A fenti, rankos beallitasok mellett az ido: 8_07_607 :)
Erzodik a TC hianya, de elvezetes, ra kell erezni, es megy :D

(#6011) AMD_ok válasza AMD_ok (#6010) üzenetére


AMD_ok
őstag

Majd meg kiprobalom a sima Nordot is, hatha tudok valamit alakitani :B

(#6012) KaraDani válasza AMD_ok (#6010) üzenetére


KaraDani
addikt

Ha jól emlékszem factory TC-t lehet használni annyi rossz az ábárán. Factory ABS-nél meg factory TC-n valahogy nézi mennyit dolgozik az electronica és egy szint alatt oké még pro-ra.

(#6013) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

OFF: Videón a mai horrorbukás: levegőbe emelkedett a Nissan, halálos áldozatot követelt.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6014) macy válasza .LnB (#6013) üzenetére


macy
addikt

Durva.

(#6015) Csapoati válasza .LnB (#6013) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Gondolom ugyanaz volt az oka, mint a 98-as Le Mans-i Mercedes CLK-DTM buktáknak (Mark Webber). :(

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6016) subaruwrc válasza Csapoati (#6015) üzenetére


subaruwrc
félisten

Ja. Ott bukkan egyet a pálya a szél meg az autó alà kapott és a levegőbe emelte.

(#6017) macy


macy
addikt

Na úgy látom ma rossza napom van, nem tudok végigmenni nordon törés nélkül.

(#6018) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerzetem ma squash labdát a pedálhoz. Kell valamit a játékban állítani, hogy jó legyen? Még nem próbáltam ki úgy kérdezem. DFG pedál.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6019) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Szerintetek érdemes egy AMD Radeon 7850-ről GTX750ti-re váltani a játék miatt? Kb. egyforma a teljesítményük, de ha jól tudom, az Assetto Corsa (meg a Project Cars is, az nV támogatja őket) jobban fut nV vga-kkal.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6020) proci985 válasza Csapoati (#6019) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

970rol 290xre valtottam, nem igazan vettem eszre kulonbseget a ket kartya kozott AC alatt. mindkettot surroundban hasznaltam/om.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#6021) SityiSXT válasza .LnB (#6018) üzenetére


SityiSXT
őstag

Arra ügyelj, hogy úgy helyezd el a labdát, hogy minél nagyobb legyen a pedálút. Én semmit nem állítottam, de ha nem fog úgy a fék, a játékokban érdemes lehet a szélső holtjátékot beállítani, ha úgy érzed, nem harap úgy a fék.

(#6022) RECSKA


RECSKA
veterán

VSR Drift szerverre senki sem jön? Egyedül nem olyan jó csúszkálni :R

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#6023) MPowerPH válasza proci985 (#6020) üzenetére


MPowerPH
félisten

Valtottal? Hogy hogy?

Don't Tread On Me

(#6024) hermanyi válasza MPowerPH (#6023) üzenetére


hermanyi
őstag

Mer ami jó az jó :DDD

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#6025) proci985 válasza MPowerPH (#6023) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

harom kijelzovel kifogyott Far Cry 4 alatt a memoria es mikroakadt :(

egyebkent egyszerubb lett volna a 970 SLI mint a vizezett 290x.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#6026) MPowerPH válasza proci985 (#6025) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ertheto. Foleg ha beleszamolom azt, hogy meg penzed is maradt, akkor jo valtas volt. 970 SLI -vel ugyan ott vagy....(meg hagyjuk a tobbkartyas rendszereket...) A mikrolag ott is meglett volna, ha 3,5GB fole er a memoria hasznalat.

En is filozok, hogy lecserelem a 980-ast atmenetileg egy olcsobb 290X-re. Most meg irrealis az ara, de kesobb ki tudja hova fog zuhanni.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#6027) Jack@l válasza MPowerPH (#6026) üzenetére


Jack@l
veterán

980-al mennyire játszható 4k-ban az AC?

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#6028) MPowerPH válasza Jack@l (#6027) üzenetére


MPowerPH
félisten

Passz. De 3 monitoron(5760x1200, ami kozel 4k terhelest jelent) nagyon rendben van a frissitesek ota, meg multiban is, majdnem max reszletesseggel. Csak az SLI nem megy...es bugos, ket kartyaval laggol a game. Ezt nem sikerult megoldani. :(

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#6029) Viper26 válasza MPowerPH (#6028) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ezért nem való semmire az SLI, arra mondjuk jó hogy magadat szivasd vele. :DDD

Pixel 7 | FR955

(#6030) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Nekem ez a P1 nagyon nem fekszik. Nem ertem az auto viselkedeset... Ha padlogazt nyomok, akkor tolja az orrat, ha elengedem a gazt, akkor hirtelen iranyithatatlanul tulkormanyzott lesz. Szerintem kicsit elszurtak.... Egyenlore nagyon messze vagyok a kozep idoktol. Spaban gyakorlok, de ott is a 12-es idotol van 5s lemaradasom.

Viper26: Mashol meg jol muxik. DL, FC4 -ben kivalo, Crysis szinten. Fejlesztok hibaja...

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#6031) Macka


Macka
veterán

Sziasztok! Találkoztatok olyan problémával, hogy online meccsnél, ami után rányomok a join-ra, megáll hibaüzenettel (acs.exe működése leállt)? Természetesen eredeti a játék.

(#6032) #70869248 válasza Macka (#6031) üzenetére


#70869248
törölt tag

vagy a pálya, vagy az autó lehet a gond sztem, verziók ugyanazok voltak?.

(#6033) Macka válasza #70869248 (#6032) üzenetére


Macka
veterán

tudtommal igen :F

(#6034) proci985 válasza MPowerPH (#6026) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ugy hogy nem nezek fps szamlalot nem latok kulonbseget a ket kartya kozott.

igazabol teszteknel meg ovatosnak kell lenni: a refdesign mindket szeriabol nagyon erosen throttlingol, normalisan meghutve viszont az egekbeboostolnak.

eyefinityben a 290x meg majdnem behozza a 980at, kb 5%ra csokken a kulonbseg. mas meg engem ugye nem erdekel:).

ha eleg a tapod es meg tudod huteni akkor a 290x egy realis alternativa. ja igen: MSI lightning vagy Sapphire VaporX, minden mas felejtos.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#6035) Jack@l válasza MPowerPH (#6028) üzenetére


Jack@l
veterán

Kb mennyi fps-ed van átlagosan? Nyár végén vagy ősszel indul nálam az új tv új kártya project ,ahhoz tapogatózok.

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#6036) RECSKA válasza Jack@l (#6035) üzenetére


RECSKA
veterán

En ahogy probalgattam, szepen le kell butitani 3 monitor eseten 1 kartyaval a 100fpshez. :(

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#6037) MPowerPH válasza RECSKA (#6036) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nincs 100 FPS-em, ellenben a 60 az megvan. Boven eleg szerintem... 4k, surround-nal mar akkor is orulni kell, ha megvan a min. 50 FPS. Ez nem FHD....

Jack@l: Egyebkent magaban a 980-as tenyleg eltud fogyni ezen a felbontason(meg 1580/2000MHz-n is, amin en hasznalom), ha nem faragsz a grafikan. Velemenyem szerint ami elorelepes lesz, az pont a 980Ti, vagy a 390X. Szoval addig mar neked is erdemes varnod.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#6038) Jack@l válasza MPowerPH (#6037) üzenetére


Jack@l
veterán

Köszi, az 50 se rossz majdnem csutka grafikán.

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#6039) RECSKA válasza MPowerPH (#6037) üzenetére


RECSKA
veterán

Nalam valami gebasz lehet, mert 100fps alatti atlag eseten receg a kep es kesik a kormany :(

110-120fpsnel mindketto megszunik.

Jelenleg 60-100fps kozott tudok jatszani, de nem a fentebb emlitett dolgok miatt vagyok bena :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#6040) KaraDani válasza RECSKA (#6039) üzenetére


KaraDani
addikt

Nem hiszem hogy ez csak nalad van igy, nekem is kell a 100 kornyeki FPS. 60 korul nem teljesen oke.

En amugy egy 970-el nyomom 6024*1080-ban, szerintem annyira nem rossz a helyzet, en ugy vagyok vele, hogy szimulatorban a "csillogas" nem erdekel, ugyse arra figyelek egy verseny kozben. Texturak legyenek szepek aztan kesz. Post process-t pl teljesen kikapcsoltam, amugy sem tetszett, a sun occlusion durvan el van amugy is tulozva szerintem.

(#6041) dino_m válasza RECSKA (#6039) üzenetére


dino_m
senior tag

Állítsd a framerate limitet 100 fps-re, a vetical sync pipát vedd ki, ha be van pipálva és nézd meg, hogy a 60 Hz-et nem írta-e felül az utóbbi frissítés. Nekem így van, ahogy a képen és simán, stabilan ott a 100 fps. és így teljesen pontos a kormány is, nincs lag.

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#6042) Joshi válasza MPowerPH (#6037) üzenetére


Joshi
titán

Nem olyan rég beírtam a 970/980-as topikba, hogy a Radeon hasonló v jobb FHD fölötti felbontáshoz. Mondanom se kell hogy kaptam a fejemre, de hát aki csak FHD-én játszik az úgy se fogja elhinni. Én a Radeon 390X-re várok, én bízom benne hogy azzal már játszható lesz az UHD is. Ja és akkor még ott lesz a natív DX12 támogatás is a kártya felöl, én bizakodó vagyok. :K

(#6043) #70869248


#70869248
törölt tag

ajánlom a Volvo-t, elég munkás kuplunggal, de azért bőven élmény:
[link]

video

teljesen alapbeállításom is 7:40valamennyit megy Nordschleife-n turistaösvényen

(#6044) Doki-HUN1978 válasza #70869248 (#6043) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Hová kell pontosan bemásolni a letöltött fájlt?

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#6045) Joshi válasza #70869248 (#6043) üzenetére


Joshi
titán

Muszáj minden autóval Nordschleifén menni? :O Esetleg létezik más pálya is? :B

[ Szerkesztve ]

(#6046) .LnB válasza Joshi (#6045) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

nem. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6047) N€T0X|N válasza Joshi (#6045) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Igen. Nem. :B

De amúgy nincs ezzel semmi baj. Amikor kijött Spa, mindenki ott nyomult. Most épp Nord' az aktuális (más kérdés, hogy ez magában sokkal nagyobb és hosszabb távú kihívás).

Majd amikor jon Zandvoort, akkor majd mindenki azon megy.

Aztán visszatér Nord'ra. :D

[ Szerkesztve ]

Sent from my keyBoard

(#6048) Joshi válasza N€T0X|N (#6047) üzenetére


Joshi
titán

Tudom hogy sokan szeretik, de azért létezik még jó pálya nem is kevés. Nekem pl Pannónia Ring is tetszik, már mint a pálya vonalvezetése, szerintem az is technikás és nem egyszerű jó időt futni rajta.

(#6049) vlevi válasza N€T0X|N (#6047) üzenetére


vlevi
nagyúr

Zandvoort. Bakker, sose értettem, hogy abban a lapos országban hogy találtak ennyi dimbet dombot, mitn az a pálya. :)

(#6050) subaruwrc válasza vlevi (#6049) üzenetére


subaruwrc
félisten

:DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Assetto Corsa
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.