Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Assetto Corsa

Hozzászólások

(#7951) Richie0116


Richie0116
tag

Sziasztok !

Játékon belül milyen FFB beállítási értékeket használtok? Az addig tiszta, hogy a Minimum Force-ot le kell venni 0-ra de 2 féle séma is van G29-hez melyeknél eltérőek az FFB értékek. A Lut beállítást én is megcsináltam és tényleg sokkal jobb lett.

[ Szerkesztve ]

(#7952) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Megcsináltam én is ezt a LUT generator dolgot, honnan tudom hogy működik? Úgy érzem mintha jobb lenne az FFB, de mivel még csak 1 napja van kormányom ezért lehet csak placebo.

(#7953) manya777 válasza HollyBoni (#7952) üzenetére


manya777
tag

Hát, Én már többször is megcsináltam :) Eleinte nem jól, (ezt korábban ki is tárgyaltuk itt) aztán mindent az utasítások szerint csináltam. Elvileg jónak kellene lennie. De nem tudom eldönteni. Most legutóbb futtattam a programot és azóta mintha alig lenne ffb hatás a kormányon

i5 12600k - Asus Maximus VI Hero , 2x16 Gb ddr4 3200 Ram.

(#7954) neilszab


neilszab
őstag

Kedd esti FunRace: Mazda RX-7 - Brands Hatch!

Ma este az AC-hoz nemrég megjelent Japanese Pack egyik legígéretesebb gépét, a Mazda RX-7 felpaprikázott változatát hajtjuk meg a közkedvelt Brands Hatch-ben. Több rövidebb futamot rendezünk egész este folyamatosan, amihez bárkinek, bármikor lehet csatlakozni! ;)

Infók: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?5898

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#7955) bajzal


bajzal
őstag

Az új Baku (Azerbajdzsán) pályát nem készítették el a játékhoz?

(#7956) tikshow


tikshow
addikt

Jönnek a Porschek!!!

(#7957) guftabi96 válasza tikshow (#7956) üzenetére


guftabi96
addikt

Meglepődtem rendesen, mert Italian Pack-ról pletykáltak.
Viszont kellemeset csalódtam.
Ahogy néztem a trailert, kicsit aggódtam, hogy csak új Porschék lesznek, de szerencsére azért a közepe után feltűntek a régi autók is. Engem azok jobban érdekelnek.

#KeepFightingMichael

(#7958) vlevi válasza guftabi96 (#7957) üzenetére


vlevi
nagyúr

:Y :Y
Csak a trailerbe rakták be azokat az lmp1-es, C caoportos, satöbbi autókat, vagy tényleg lesz?
Vaaaaauuu.
:C

(#7959) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok,

Szeretnék segítséget kérni FFB beállításával kapcsolatban.

Az FFB beállításoknál a menübe van olyan hogy Gain, na most ezt 200%-ig tudom állítani. Ha belépek a játékba akkor van olyan az appoknál hogy FFB Controller, azt pedig megpróbáltam de 300%-ig simán felment.
Na most a 2 erősség beállítás mennyire függ össze? Mert pl. a Gain-t 70%-ra állítom a menübe, ha a játékba az FFB appot megnyitom, akkor 100%-on van, szóval a 2 FFB erősség állításával más hatást tudok elérni?

Az az igazság hogy a Gain 70% környékén van, a játékba az app meg 120%-on, mert a G29-nél középen még így is van FFB lyuk. Persze minél feljebb tolom, annál kisebb a lyuk.

iPhone 13 Pro Max

(#7960) neilszab


neilszab
őstag

Elrajtol a Historic Summer Cup! :D

Jövő csütörtökön kezdetét veszi a hőskori olasz verdákkal vívott küzdelem, ahol a Alfa Romeo GTA-t és a Lancia Fulvia-t fogjuk 6 futamon keresztül nyüstölni! A részvétel nyílt és a sorozatnak fődíja is van, a legjobb újonc és az abszolút győztes is Oculus Rift-es szimulátorozást nyer profi cockpit-ben a SimHouse jóvoltából!

Örömmel látunk mindenkit a rajtrácson, aki korrekt és fair módon szeretne versenyezni... azt is aki csak 1-2 futamra nézne be fun jelleggel és azt is, aki harcba szállna a bajnoki címért! ;)

A nyílt gyakorló szerver 0-24 elérhető, további részletek itt:
Historic Summer Cup: Infók
1. futam - Brands Hatch: Infók

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#7961) csucsu_88


csucsu_88
újonc

https://www.youtube.com/watch?v=ddSCAQzzXsc

"Ha úgy érzed ura vagy a helyzetnek, az azt jelenti nem nyomod eléggé a gázt!"

(#7962) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Hátha valaki érdekel:

GTX 980 Ti @ 1400/7200 MHz

benchmark:

minden ultra:

minden ultra + post processing:

2560x1440-re teljesen kompromisszummentes választás :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#7963) neilszab válasza neilszab (#7960) üzenetére


neilszab
őstag

Ma este indul a Historic Summer Cup, a részvétel nyílt, bátran lehet nevezni!
A nyílt gyakorló szerver 0-24 elérhető, eddig több mint 40-en futottak köridőt! ;)

Summer Cup Infók: LINK
Eddigi köridők: LINK
Hotlap & Setup: LINK

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#7964) kinghaxor válasza manya777 (#7953) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

Valamit biztosan csináltak vele megint mert nálam is sokkal gyengébb most az ffb. Kezdem már unni, hogy mindig ez van. Minden 2. frissítés után gyengébb lesz. Persze a következő patch után megint jó lesz, csak győzzem kivárni.

(#7965) kinghaxor válasza kinghaxor (#7964) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

Ha valakinek hasonló problémája van mint nekem és lut file-t használ az ffb-hez, az próbálja ki, hogy a file-t ideiglenesen kirakja valahova és nélküle indítja el a játékot. Így játék közben nem lesz ffb. Ha ez megvan akkor a játék menüjében el kell indítani az automata kormány beállítást és végig csinálni a lépéseket újra. Ha megtörtént akkor exit és vissza kell rakni a lut file-t a helyére. Nálam a következő indításkor megjavult az ffb. Újra olyan erős lett mint volt.

[ Szerkesztve ]

(#7966) neilszab


neilszab
őstag

Kedd esti FunRace: Mazda MX-5 Cup - Monaco!

Ma este a közönség kedvenc Mazda MX-5-öt hajtjuk meg a híres Monaco-ban, kifejezetten csak a közös móka kedvéért. Több rövidebb futamot rendezünk egész este folyamatosan, amihez bárkinek, bármikor lehet csatlakozni! ;)
FunRace infók: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?5911

Jövő kedden pedig folytatódik a nyílt nyári kupánk az Assetto Corsa-val:
Summer Cup infók: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?5905

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#7967) SLYM


SLYM
veterán

sziasztok, olvastam ,hogy ha a játék fekete-fehér színű, akkor a szaturációt kell visszatenni 100%-ra, mert valami elállítja. nekem viszont 100%-on van és úgy is fekete-fehér. WTF? :D

(#7968) subaruwrc válasza SLYM (#7967) üzenetére


subaruwrc
félisten

post processing effekteket lődd ki.
egyik update után nekem is rendszeresen átállította magát black and white-ra...

(#7969) SLYM válasza subaruwrc (#7968) üzenetére


SLYM
veterán

köszönöm, megoldódott. :)

(#7970) urbi107


urbi107
tag

A játékot betölti. A játékon belül egyetlen egy versenyt akar elindítani. Letöröltem az összes modot.
Steamről újra feltelepítettem.
Mi lehet a gond?
[Mi a Hiba?]

Köszi

(#7971) dino_m válasza urbi107 (#7970) üzenetére


dino_m
senior tag

Nézd meg a játék menüjében a képfelbontást! Az szokott elállítódni. :K

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#7972) wolf033 válasza urbi107 (#7970) üzenetére


wolf033
senior tag

Ez tuti a felbontás. Ha nem jó értéken van akkor nem fog elindulni. Állítsd be a monitorodnak a felbontását és utána jó lesz.

(#7973) urbi107 válasza wolf033 (#7972) üzenetére


urbi107
tag

Köszi!

(#7974) #97716736


#97716736
törölt tag

Udv!
Tegnap szereztem be az AC-t tud valaki egy elfogadhato ingame FFB beallitast? Nem kell a tulzott razoko, de a road effectet ha hasznalnam, az is csinalja ugyanazt mint a Kerb?
Illetve en Project Carsrol tertem ide, es ott 100%ffb-t hasznaltam, es a Thrustmaster panelben meg 70%, es ott ereztem az autot. De itt az AC-ben az alap 60%-os gain-el, olyan vezetni, mint ha nem lenne FFB hatas nem ereztem az autot...
Kormanyom egy Thrustmaster T300 Alcantara.
Valaszokat elore is koszi!

(#7975) Remington válasza #97716736 (#7974) üzenetére


Remington
őstag

Szia!

Nálam a játékban 65% gain, minden más nulla. Driverben pedig 75%, overral és peridoc pedig 100%, többi 0.
Valamint próbáld ki a LUT generatort, sokat lehet még javítani vele.

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#7976) #97716736 válasza Remington (#7975) üzenetére


#97716736
törölt tag

Rendben koszonom! :R

(#7977) #97716736


#97716736
törölt tag

Az miert van hogy amikor custom hudot hasznalok, F1 2014 / 15-s hudot, akkor a jatek apro lagokat csinal. Ha meg nem hasznalom akkor meg fut folyekonyan. 250+fps-ben vagyok, es csak is kizarlolag ez okozhatja. De miert? :O

(#7978) neilszab válasza #97716736 (#7977) üzenetére


neilszab
őstag

Minden HUD-nak van erőforrás igénye, pláne ha szarul van megcsinálva... Ne feledjük, hogy ezeket boldog-boldogtalan "fejleszti", sok a kontár..

Egyébként meg tök fölösleges is, a versenyzők se látják a TV-be mutatott HUD-ot. :)) :U

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#7979) #97716736 válasza neilszab (#7978) üzenetére


#97716736
törölt tag

Igaz, utana mar gondolkodtam ezen hogy nincs sok ertelme, csak nem ertem hogy ez most optimalizalatlansag miatt lenne, vagy a jatek furan reagall ra.
Mindenesetre a jatek szep, a fizika is nagyon jo, szoval megvagyok a jatekkal elegedve :))

(#7980) guftabi96


guftabi96
addikt

Hoppá
SF15T az új dlc-ben :Y

#KeepFightingMichael

(#7981) #97716736 válasza guftabi96 (#7980) üzenetére


#97716736
törölt tag

Linket tudsz adni? :)) Mondjuk modokat igy is tudsz beletenni, es mehetsz ezzel a kocsival ;]

[ Szerkesztve ]

(#7982) guftabi96 válasza #97716736 (#7981) üzenetére


guftabi96
addikt

Facebook-Assetto Corsa

Persze, de azért elég kevés az olyan mod, ami közel olyan minőségűek, mint a gyári tartalmak.

#KeepFightingMichael

(#7983) #97716736 válasza guftabi96 (#7982) üzenetére


#97716736
törölt tag

Igen, az a baj a mostani f1-es moddal amit en hasznalok hogy a kormanykerek tul konnyu a tobbi kocsihoz kepest, tehat az ffb az nem jo annyira rajta, viszont a model, es a hang az kivalo.
Koszi a linket :R

(#7984) Chereiose


Chereiose
addikt

Sziasztok,
Xbox One kontrollert támogat a játék?

(#7985) #97716736 válasza Chereiose (#7984) üzenetére


#97716736
törölt tag

Elmeletileg mukodik :K

(#7986) Chereiose válasza #97716736 (#7985) üzenetére


Chereiose
addikt

Az a baj úgy meg nem akarom megvenni, hogy nem tui. Mert Pl. a retek F1 totálisan szarul működik vele...Nem is értem, 2015-ös játék...

(#7987) #97716736 válasza Chereiose (#7986) üzenetére


#97716736
törölt tag

Na varj, en most kaptam egy xbox one controllert, csak meg nem bontottam ki, kiprobalom neked, hogy megy-e ;)

(#7988) #97716736 válasza Chereiose (#7986) üzenetére


#97716736
törölt tag

Tokeletesen mukodik, hiba nelkul. Minden gombot be tudsz rajta allitani ;)

(#7989) neilszab válasza guftabi96 (#7980) üzenetére


neilszab
őstag

Egy gond van ezzel, ilyen friss modellhez biztos nem fognak érdemi gyári adatokat kapni a Ferrari-tól.. :U

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#7990) neilszab válasza Chereiose (#7986) üzenetére


neilszab
őstag

Ezek sima analóg tengelyek, semmilyen támogatás nem szükséges hozzá. F1 2015-ben valószínűleg mindenáron megpróbáltad felismertetni, ahelyett hogy magad felparamétereztetni volna.

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#7991) #97716736 válasza neilszab (#7989) üzenetére


#97716736
törölt tag

SF15T az 2015-os verzio, nem pedig a mostani SF16T ;)

(#7992) neilszab válasza #97716736 (#7991) üzenetére


neilszab
őstag

Tudom, de ha 2 éves modell lenne, azt is kétkedve fogadnám, hogy kiadják a részletes adatokat.

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#7993) #97716736 válasza neilszab (#7992) üzenetére


#97716736
törölt tag

Meglatjuk mi lesz belole :))

(#7994) dino_m válasza neilszab (#7992) üzenetére


dino_m
senior tag

Szerintem annyira nem dolgozik részletes adatokkal az AC. A többi csapat nem ide fog jönni kémkedni. :DDD Éppen annyira lesz részletes, hogy az a többi F1-re is ráillene, de éppen kellő feelinget biztosít egy játékba az olyan mintha érzéshez. :DD Részletes adatokat nem fogsz 50 eurós játékokban találni. Akkor miért fizetnének a csapatok euro ezreket-milliókat a saját szimulátor fejlesztőiknek? :))

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#7995) #97716736 válasza dino_m (#7994) üzenetére


#97716736
törölt tag

Ez meg a masik :DDD

(#7996) #70869248 válasza dino_m (#7994) üzenetére


#70869248
törölt tag

Kunos-nak van 'történelme' a Ferrari-val...nem tudom pontosan mi, de A Ferrari múzeumben Maranello-ban és a Ferrári kereskedésekben Kunos cuccain lehet tesztvezetni, régebben az FVA (Ferrari Virtual Academy), jelenleg meg az AC.

video:
[link]

Az igazi Ferrari F1 szimulátorban fogalam sincs milyen progi dolgozik, de sztem semmi köze semelyik kereskedelemben kapható cucchoz, valszeg eladhatatlan, mind az erőforrásigényét nézve, mind pedig hogy mit számol.

[ Szerkesztve ]

(#7997) neilszab válasza dino_m (#7994) üzenetére


neilszab
őstag

Ez esetben meg tök mindegy melyik Ferrarit adják ki, mert pont annyi köze lesz hozzá, mint bármihez. iRacing-es McLaren-ről is ugyan ezt gondolom... :U

Mondjuk amennyire én tudom (belső forrásból), hogy amennyiben megkapják, akkor részletes telemetria, valamint mérnöki adatok alapján dolgoznak. Illetve már egy sima nyomaték/teljesítmény görbe érdekes adat lehet a konkurenciának, és azért van ott még pár a kocsit alapvetően meghatározó paraméter, ami nem feltétlenül publikus.

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#7998) neilszab válasza neilszab (#7997) üzenetére


neilszab
őstag

Illetve, amilyen szimulációs szoftverekkel meg az F1-es csapatok dolgoznak, azoknak az elsődleges előnye, hogy modulárisan tudnak különböző alkatrészeket tesztelni és ezáltal a fejlesztési irányokat és a valóban legyártandó, letesztelendő megoldásokat nagyobb hatásfokkal kijelölni/meghatározni. Szóval a pilóták képzése/edzése mellett jóval nagyobb hangsúlyt kap az autó részelemeinek a fejlesztése, ami pedig valljuk be, a mi szórakozásunkhoz teljesen feleslege adalék lenne...

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#7999) dino_m válasza #70869248 (#7996) üzenetére


dino_m
senior tag

Igen, ez így van. :)
Ezt a cuccot a képen, egy sima kereskedelemben kapható AC/FVA hajtja. Pont ezért kötöttek szerződést, mert az AC alkalmas az ilyen promó cuccokhoz anélkül, hogy erőműveket kelljen alkalmazni.

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#8000) dino_m válasza neilszab (#7997) üzenetére


dino_m
senior tag

Én is úgy gondolom, hogy digitális alapokból dolgozhatnak, ha már egyszer licensz szerződésük van, de ezek az adatok nem haladják meg azt ami egyébként is szinte mindenkinek publikus. Értem ezalatt, hogy a FIA által előírt értékek szerepelnek benne. Persze ha olyan a kapcsolatuk, akkor kaphatnak még némi plusszot, de az se olyasmi, amiért az ellenfelek fő célpontja az AC lesz a jövőben, iparikémkedésre. :) Meg ahogy írod, a játékosok számára nincs is ennél többre szükség. A lényeg, hogy úgy nézzen ki, olyan hangja legyen és a TV-ben látottakhoz hasonló sebesség érzetet adjon. Az FFB meg megadja azt a fizikai plusszot, hogy azt mondjuk, hogy ezt érdemes volt megvenni. :K

Meg valljuk be Kunos már futószalagon gyártja az autókat, tehát azért ez még csak nem is iR szint ahol akár egy-két évet is kutyulnak egy modellen. Mert az biztos, hogy egy jól lemodellezett autóhoz azért idő kell. Sok idő. És időből egyre kevesebb lesz Kunosnak, mert lassan át kell állnia a mennyiségre, mert multiplatformon az lényeges szempont az eladások növelésének érdekében.

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Assetto Corsa
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.