Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Assetto Corsa

Hozzászólások

(#6051) Joshi válasza vlevi (#6049) üzenetére


Joshi
titán

Zandvoort is kemény, olyan szinten setupolós pálya hogy ihaj. Aki ott jól megy az szinte mindenhol megállja a helyét. :K

(#6052) wolf033 válasza N€T0X|N (#6047) üzenetére


wolf033
senior tag

:DDD

(#6053) JoinR válasza Joshi (#6051) üzenetére


JoinR
senior tag

Kedvenc pályám :) Előbb van a bakancslistámon mint a Nord :B

(#6054) --Lorant--


--Lorant--
aktív tag

Lazaliga Ha van kedve valakinek az alapoktól kezdve egy kemény de mégis szórakoztató guruláshoz ligaszinten játszani az jelentkezzen....

....

(#6055) proof88 válasza --Lorant-- (#6054) üzenetére


proof88
addikt

hogy néz ki ez a kép ... a szerkesztőben mikor jpg-be mented, legalább 85%-ot állítsd de inkább 90%-ot a tömörítés mértékénél ... mert ez szerintem 70-80% körül van és szépen el is mosta a jpg szokás szerint a piros alakzatokat ...

(#6056) #70869248 válasza Joshi (#6045) üzenetére


#70869248
törölt tag

:D
Nem csak a szimesek vannak ezzel így, egy sportosabb autót muszáj megjáratni Nordschleife-n.
Én a magam részéről úgy gondolom hogy a pályák 85% szólóban unalmas tud lenni, aztán vannak az olyan pályák mint Nordschleife vagy Knockhill amiket még tudok élvezni önmagáért..és még azért van pár.
Nord' végig koncentrált pálya, minden részére jut valami ami miatt fontos...még a bazi egyenes is, mert az meg egy bazi egyenes, ahol minden számít, a rágyorsítás, a váltás, a szélárnyék játék.
Stabil autóval vannak azért pihentető részek, de pl. ezzel a kamionnal még az is nagyon figyelős.
..és ahhoz képest azért nem olyan sok idő végigmenni rajta, pl. Isle of Man pályájával összehasonlítva, ami hosszban hasonló (szimekben, mert össze van zanzásítva)), az sokkal több időnek tűnik, mert nem kell ennyi mindent csinálni.
tehát ha nekem Nordschleife alternatívát kellene mondanom akkor Knockhill, annál alább nem adom. :)

(#6057) dino_m válasza --Lorant-- (#6054) üzenetére


dino_m
senior tag

Például sárga vagy világoszöld betükkel jóval olvashatóbbak lennének az időpontok. ;) Így egy kicsit összeolvad minden. :)

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#6058) Csapoati válasza #70869248 (#6056) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Bathurst. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6059) subaruwrc válasza Csapoati (#6058) üzenetére


subaruwrc
félisten

az nagyon király lenne :C

(#6060) vlevi válasza subaruwrc (#6059) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nekem nem hiányzik, de csak azért, mert a pCars-ban benne van. ;)

[ Szerkesztve ]

(#6061) Gadfly


Gadfly
tag

SZERVER: !SRS FUN - SIMRACESERIES.COM
JELSZÓ: hun
|P|R|: |5|2|
FÉRŐHELY: 20

KEZDÉSEK: ~20:00

AUTÓK:
KTM X-Bow R

PÁLYA:
Nordschleife

HOTLAP (stracker)

A szerver a nap 24 órájában online!

További infó: LINK

Jó szórakozást! :D

simraceseries.com

(#6062) --Lorant-- válasza proof88 (#6055) üzenetére


--Lorant--
aktív tag

Öreg vagyok én már ehhez ,de azért próbálkozom...... :B

....

(#6063) --Lorant-- válasza dino_m (#6057) üzenetére


--Lorant--
aktív tag

Az mondjuk szándékos volt..... mert ha valakit érdekel az ,az oldalon áttekinthetőbben olvasgathat róla ... A hangsúlyt nem a képszerkesztésbe fektettem hisz nem is értek hozzá no,de mégis legyen valami :B

Jaj az kifelejtettem ..... a lényeget Itt Nem Kell Semmiféle díjakat befizetni ,akinek van kedve fair módon versenyezni azt szeretettel várjuk (((hogy jól ellássuk a baját)))

[ Szerkesztve ]

....

(#6064) dino_m válasza --Lorant-- (#6063) üzenetére


dino_m
senior tag

Ha az oldalra akartad csábítani az érdeklődőket, akkor viszont nem ártott volna egy link. :) Nem bántásból...

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#6065) --Lorant-- válasza dino_m (#6064) üzenetére


--Lorant--
aktív tag

Facebook Assetto Corsa Lehet nézelődni :) de persze akinek van kedve ami a fontosabb jelentkezni is :)

[ Szerkesztve ]

....

(#6066) N€T0X|N válasza --Lorant-- (#6063) üzenetére


N€T0X|N
őstag

ha valakit érdekel az ,az oldalon áttekinthetőbben olvasgathat róla
+
Lehet nézelődni

Én nem látok oldalt, csak egy zárt FB csoportot, amin kívülről szintén semmi infó nem látszik. Nem volna egyszerűbb leírni, hogy miről van szó pontosan?

Sent from my keyBoard

(#6067) #70869248 válasza Csapoati (#6058) üzenetére


#70869248
törölt tag

bizony, az is ez a 'felső' szint kategória :)

(#6068) --Lorant-- válasza N€T0X|N (#6066) üzenetére


--Lorant--
aktív tag

1.TRACK: Autumnring CARS: Fiat abarth 500_s1 DATE: ÁPR. 4
2.TRACK: Bathurst CARS: Brasil super cup DATE:ÁPR.11
3.TRACK: Barbagallo CARS: Renault_clio_cup_197 DATE: ÁPR.25
4.TRACK: Albi1967 CARS: Seat Leon 2015 DATE: MÁJ.2
5.TRACK: Pacepark CARS: Oreca_flm09 DATE: MÁJ.9
6.TRACK: Pukekohe_park2013 CARS: KTM-Xblow DATE: MÁJ.23
7.TRACK: Sachsenring CARS: Amerika 70s DATE: MÁJ.30
8.TRACK: Roadamerica_ Zake speed DATE: JUN 7

A futamok általában mindég Szombat este 7 órakor vannak.

....

(#6069) neilszab


neilszab
őstag

Versenyezz Michelisz Norbival! :D

Norbi megkezdte a felkészülést a híres Nordschleifén megrendezésre kerülő májusi WTCC futamra, mi pedig hogy biztosítsuk számára a kellő kihívást és kompetitív környezetet, ezért Húsvét hétfőn közös futamot rendezünk vele, ahol mindenkinek lehetősége lesz megmérkőzni Norbival és körbekergetni Őt a pokol bugyraiban! ;]

Az Assetto Corsa-hoz nemrég megjelent, teljes 25,4 km-es hosszában laser-scan technológiával készített Nordschleife biztosítja számunkra a centiméter pontos hitelességet, az autó pedig a Lotus Evora GTC lesz, mely tempóját tekintve a gyári gépek közül a legközelebb áll Norbi WTCC-és Honda Civic-jéhez!

A részvétel teljesen nyílt, de előzetes nevezés szükséges! ;)

Futam infók: Nordschleife - Michelisz Futam
Ma esti FunRace: Lotus Evora - Nordschleife - 03.31

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#6070) --Lorant-- válasza neilszab (#6069) üzenetére


--Lorant--
aktív tag

[link]

....

(#6071) macy válasza neilszab (#6069) üzenetére


macy
addikt

Reméljük nem marad el az a WTCC futam.

(#6072) Penge@Borisz válasza neilszab (#6069) üzenetére


Penge@Borisz
tag

Ez de komoly, hogy így összehoztátok! Gratulálok!

"A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem arra, hogy megtudd, milyen ember vagy." - Bud Spencer

(#6073) izitom válasza MPowerPH (#6028) üzenetére


izitom
tag

Facebookon azt írták az SLI és Crossfire nem rajtuk múlik, a gyártóknak kell támogatni és betenni a driverbe :U

(#6074) Kommy


Kommy
veterán

Újabb licenszelt autó: Mercedes-AMG GT3 videó

(#6075) subaruwrc válasza Kommy (#6074) üzenetére


subaruwrc
félisten

ez rideg lesz :C

(#6076) csabi0805


csabi0805
aktív tag

Pfhúúú na ez dúrva. :DD

(#6077) MPowerPH válasza izitom (#6073) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ez erdekes... Akkor meg kapja be az NV. :(((

Don't Tread On Me

(#6078) --Lorant--


--Lorant--
aktív tag

....

(#6079) Joshi válasza --Lorant-- (#6078) üzenetére


Joshi
titán

Egy linket dobjál légyszi. Köszi.

(#6080) Penge@Borisz


Penge@Borisz
tag

Új játékot készít a Kunos, az AC támogatását szeptember 1-től megszüntetik.

"A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem arra, hogy megtudd, milyen ember vagy." - Bud Spencer

(#6081) Joshi válasza Penge@Borisz (#6080) üzenetére


Joshi
titán

Az új játék neve: Project Cars. :DD

ui.: én már előrendeltem. ;]

[ Szerkesztve ]

(#6082) macy válasza Joshi (#6081) üzenetére


macy
addikt

Ez felháborító :DDD

(#6083) JoinR


JoinR
senior tag

A default setupot felül lehet írni valamilyen módon? Kunoséknak egy szűk év alatt nem sikerült a HUD-ot házasítani az Oculusszal (szerintem már nem is fogják), szóval nem tudok setupolni...esetleg ha ki tudnám cserélni a gyári setet fixen, tudnám használni valamire ezt a csodás szoftvert...

(#6084) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Egy kis kedvcsináló videó WTCC-hez: [link] :B

Nem bírom a FWD-t, de a Primera és ez a Cruze szerintem jól sikerültek :R

Link az autóhoz: [link] - ha még nem lett volna

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6085) mokus1


mokus1
addikt

Van kis hiba nálam. Nem tudom mit csinálok rosszul de az F1es gépen nem egy a DRS hogy kell aktiválni? A gombra amire beállítottam nem csinál semmit.

(#6086) tikshow válasza mokus1 (#6085) üzenetére


tikshow
addikt

Nincs benne DRS, mert nem F1-es gép.

[ Szerkesztve ]

(#6087) mokus1 válasza tikshow (#6086) üzenetére


mokus1
addikt

A lotus f1-nél nem a 640 lovasra gondolok hanem az S1es 750-esre. Jobb oldalt az electronics jelzi nekem hogy van benne. Illetve a Laferrarinál se én nyomom rá KERS-t. A P1-nél is jelzi a DRS-t mégse tudom nyitni.

(#6088) tikshow válasza mokus1 (#6087) üzenetére


tikshow
addikt

LaFerrari, P1 és 599XX EVO-nál teljesen automatikusan működnek a dologok a való életben is.

A Lotus Exos T125-ben pedig se KERS, se DRS nincs.

[ Szerkesztve ]

(#6089) mokus1 válasza tikshow (#6088) üzenetére


mokus1
addikt

Köszi :) Azt hittem van olyna autó benne amiben tudom manuálisan szabályozni.

(#6090) tikshow válasza mokus1 (#6089) üzenetére


tikshow
addikt

Azt hiszem momentán nincs ilyen még. :)

(#6091) subaruwrc válasza mokus1 (#6089) üzenetére


subaruwrc
félisten

P1-nél tudod nyitni a DRS-t csak be kell állítani egy gombra.

(#6092) madmike válasza neilszab (#6069) üzenetére


madmike
őstag

Livestream lesz a futamhoz?

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#6093) neilszab válasza madmike (#6092) üzenetére


neilszab
őstag

Valószínűleg felvételről lesz közvetítés.

Livestream-et nem merem bevállalni, a technológia és a minőség hozzá ugyan már adott, de ha csak simán stream-elem a futamot az önmagában nem hiszem, hogy elég érdekes másfél órán keresztül, egy komplett élő online közvetítést valóban profin megcsinálni meg nem kis feladat, bénázni meg nem akarok. :B

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#6094) #70869248


#70869248
törölt tag

Nordschleife...Miss Daisy felfogásban :D

youtube

(#6095) Enton válasza neilszab (#6093) üzenetére


Enton
addikt

Biztos akadna még rajtam kívül is akit érdekelne még szöveg nélkül is csak sima stream is.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#6096) .LnB válasza neilszab (#6093) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Te nem is mész a futamon? Egyébbként én és a haverom várjuk a közvetítést akár élőben, akár felvételről.
Spectator mod nincs a játékban ugye? Hogy belépünk a szerverre nézni a futamot, az előzőt foglal mi?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6097) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Elkezdtem keszulni a futamra. 8:33.955 Fura meg a Lotus, erdekesen mozog a hatulja, a fekezes pedig egy kulon muveszet. Soha nem mentem meg ezzel az autoval, lehet csak azert van.... Hagytam a korben en is egy 3-4s-et meg, sok kicsi aprot hibaztam, es nehol direktbe nem a hataron mentem, mert majdnem lehetetlen ugy nagyobb hiba nelkul korbeerni.

Don't Tread On Me

(#6098) subaruwrc válasza MPowerPH (#6097) üzenetére


subaruwrc
félisten

az grat :C
valamiért itt van 20mp konstans hátrányom az elejéhez képest de nem tudok rájönni miért :(((

(#6099) MPowerPH válasza subaruwrc (#6098) üzenetére


MPowerPH
félisten

Az sok. :(( En a GT autokkal vagyok hasonlo helyzetben. Setupot milyet hasznalsz? En letoltottem a forumrol, amit belinkeltek, ilyen basic dolog.(nem szoktam maset hasznalni, de most nincs idom az alapjatol magamra faragni az autot, mivel tegnap este mentem vele eloszor) De nekem instabil volt, meg pattogos. Hatuljan noveltem a leszoritoerot, meg kicsit lagyitottam a csillapitason, hatha igy nem pattog el a hatsoja. Fekezes trukkos, mar tanulom... Ugye itt lenne jo a load cell, sokkal kezesebb lenne, es stabilabban, hataron lehetne vele fekezni. :(

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#6100) subaruwrc válasza MPowerPH (#6099) üzenetére


subaruwrc
félisten

sajátot szoktam állítani és érzésre jó is csak az időben nem látszik bár hozzátartozik hogy nehéz is körbe menni kétszer hibátlanul. egy felvezetőkörön elfogy a gumi utána meg nem lehet határon menni.
többi kombinációval általában elöl vagyok itt meg kaptam a pofámra egy huszast,meglepett :D lehet hogy csak a gumi nyomásom nem optimális.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Assetto Corsa
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.