Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Assetto Corsa

Hozzászólások

(#6101) MPowerPH válasza subaruwrc (#6100) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nalam F.23 - R.25, nem valtoztattam.

Menj hotlappal, akkor nem kell korbeevickelni. Normal esetben en a sima felvezeto kor, aztan gyorskor eseten a felvezetoben csak setakocsikazok. Csak az ezen a palyan 13 perc, es ha utana hibazok a gyorskoron, akkor kezdhetem elorol. Szoval egyedul itt nem jatszok ilyen felvezetokorosdit.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#6102) subaruwrc válasza MPowerPH (#6101) üzenetére


subaruwrc
félisten

gtr masters szerón gyakoroltam és ott nem lehet sajnos rövidíteni aztán volt amikor pár kanyarral a vége előtt dobtam el és úgy lett 8.55. talán a negyven párba bele tudnék nézni de nem látom hol a másik 10mp.

(#6103) MPowerPH válasza subaruwrc (#6102) üzenetére


MPowerPH
félisten

Na vegre osszejott. 1 eleg nagy hiba volt benne, 2s ott elment sajnos. De behoztam mashol, most kicsit kemenyebben nyomtam a hiba utan, lesz ami lesz alapon. :D 8:31.592

Nalam van kb. 3 notorius hely, ahol gyakran eldobom. Sajnos ezert amikor oda kozeledek, akkor gomboc lesz a torkomban, nem kapok levegot, es elkezdek izzadni. :DDD Alt. ha nagyon rakoncentralok, akkor bele is hibazok.

Menj ra hotlapsra, telepitsd, inditsd az RSR appot, es adjal neki. :K

Jah, meg lejjebb vettem a minosegbol. Egybol lett 58-60 FPS helyett 102-108, es erezhetoen jobb igy korozni.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#6104) subaruwrc válasza MPowerPH (#6103) üzenetére


subaruwrc
félisten

megnézem nemsokára hotlap módban.
hát mondjuk masters szerveren csak 91% tapadás van azért az érezhető.

(#6105) MPowerPH válasza subaruwrc (#6104) üzenetére


MPowerPH
félisten

Persze. Azert mentem most csak rsr eredmenyre, gyakorolni. Akik ott vannak, mind hotlapson mentek. Aztan majd atlovom a tapadast is normalisra, hogy megnezzem ugy milyen idot futok.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#6106) JoinR válasza subaruwrc (#6104) üzenetére


JoinR
senior tag

Sőt, a mai szerón mintha csak 90-et láttam volna. Mondjuk így is brutális sínautó :D

(#6107) anytime


anytime
őstag

Sziasztok!

Szeretnék megismerkedni a játékkal, ezért megkérdezném Tőletek, hogy melyek az ajánlott kormány + pedál kombók, a belépő / közép / felső kategóriában?

Előre is köszönöm az ajánlásokat, üdv:
A

(#6108) Enton válasza anytime (#6107) üzenetére


Enton
addikt

Tessék: [link]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#6109) RECSKA válasza MPowerPH (#6103) üzenetére


RECSKA
veterán

En ezt mondtam mindig, de kaptam az ivet, hogy 60fps blabla. Eleg az...

100 felett mintha masik jatek lenne :)

Grat az idohoz!!!

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#6110) pocokxx válasza #70869248 (#6094) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

:DDD
És a zene...
"There's a killer on the road
His brain is squirmin' like a toad"

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#6111) Jack@l válasza MPowerPH (#6099) üzenetére


Jack@l
veterán

Nemtom, nekem load cell van de elég érzékeny a jószág, nagyon sokszor megcsúszok vele fékezésnél. Lehet álligatnom kéne kicsit.

@RECSKA: nekem fix 90 meg fix 100 -ra állított fps között is eléggé máshogy mozog az autó...

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#6112) RECSKA


RECSKA
veterán

Sziasztok!

Beleutkoztem egy problemaba.
Nordon, mikor 10-nel tobben vagyunk bent, a VGA-m valamiert csak 800mhzen potyog...

Ha singlet inditok, vagy olyan szerverre megyek, ahol kevesen vagyunk, ott tudja az 1300-at, es tartja is szepen. Tomott szerveren egybol 800-850mhzen megy.

I5
8gb ram
Gtx680

Talalkozott mar valaki ilyen problemaval?

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#6113) Chosen válasza RECSKA (#6112) üzenetére


Chosen
addikt

TDP limitbe nem ütközik bele?

(#6114) RECSKA válasza Chosen (#6113) üzenetére


RECSKA
veterán

40-50% power kihasznalas.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#6115) subaruwrc válasza RECSKA (#6114) üzenetére


subaruwrc
félisten

és cpu limit ?
nekem spec egy 24 - 32 fős szerveren néha van mikrolagom a g3258-cal :(

(#6116) anytime válasza Enton (#6108) üzenetére


anytime
őstag

Szia!
Nagyon köszönöm! Nekiálltam átolvasni.
Még két kérdés, ha lehet.
1. Van letölthető demo a játékhoz?
2. Csak a steam-en lehet digitálisan megvenni a játékot?
Köszi,
A

(#6117) RECSKA válasza subaruwrc (#6115) üzenetére


RECSKA
veterán

Nem hinnem, mert ha leveszem az elsimitast, akkor megy de akkor is csak 1160-on. Ahogy teszek akar 2x aa-t csak 800mhz

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#6118) anytime


anytime
őstag

Átnézve az i betűs webáruház kínálatát, érdemes valamelyikkel nekikezdeni, avagy hanyagoljam és nézzek más beszállító után.

[link]

Max. amit rá tudok költeni a kombora, az 60k. Sokat gondolkodtam azon is, hogy megnézzek egy belépő szintű kormányt, aztán meglátjuk, de ha azt "kinövöm", akkor feleslegesen kidobott pénz lenne, azaz érdemesebb lenne most egy komolyabb beruházást eszközölni.

(#6119) subaruwrc válasza RECSKA (#6117) üzenetére


subaruwrc
félisten

hát ez érdekes..

(#6120) Shodan válasza MPowerPH (#6099) üzenetére


Shodan
addikt

Az jó én már egy 9 alatti időnek is örülnék :D , de nem tudok egy rendes kört összerakni. Elég rossz tényleg hogy 2 kört kell menni, a 2. ra meg már elfogy a gumi. Ha hibázok akkor meg kezdhetem előröl.
Én is próbáltam azt a setupot, de nekem se jött be. Sima gyári defaultal próbálkozom, de ez márt csak azért sem jó mert egy két helyen főleg a a hátsó hosszú egyenesbe már leforog...Dfgt-vel megyek, de ennél az időnél lehet hogy még billel is jobbat mennék :D

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#6121) subaruwrc válasza MPowerPH (#6105) üzenetére


subaruwrc
félisten

javítottam a setupon,nem is nagyon hibáztam,csutkán mentem ahol tudtam erre 8.51 ...
fogalmam nincs hol van 17mp...

(#6122) vlevi válasza subaruwrc (#6121) üzenetére


vlevi
nagyúr

Ma próbálkoztam először, de nekem még egyszer sem sikerült úgy körbenennem, hogy ne rontsam el állandóan. Hotlapot szoktam választani, ott nem kell körbemenni, de így se sikerül egy normális (értsd nem forgok meg, nem szállok a korlátba) kört összehozni. Emiatt nálam a 9:16 a "csúcs". Lenne jobb is, de ez az egy mért köröm van, amit nem nullázott le az AC pályaelhagyás miatt. Mostmár felidegesített, abbhagytam :DDD

(#6123) Enton válasza anytime (#6118) üzenetére


Enton
addikt

Újonnan nem igen fogsz kapni semmi értelmeset ami megérné az árát, de én a helyedben bepróbálnék egy g25 g27 kombót. Ha nagyon nem jönne be még fél egy év után is árában tudsz tőle megszabadulni, így vesztenivalód nincs.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#6124) subaruwrc válasza vlevi (#6122) üzenetére


subaruwrc
félisten

egyik kombóval se voltam még ilyen gyenge. amúgy érdekes gép ez a lotus a rövid tengelytáv miatt ideges folyton. most találtam egy olyan setupot ahol bátrabban tudom nyomni neki de így is lassú vagyok. érzetre pedig nem de az idők nem jönnek. előfordulhat hogy most már túlkompenzáltam a leszorító erővel és az visszafog.azért ez mégis csak egy igen lendületes pálya nem egy monaco ..

(#6125) shteer válasza anytime (#6118) üzenetére


shteer
titán

60-ból egy jó állapotú G27-et kellene vadászni

..szerintem jónak tűnik

(#6126) JoinR válasza Shodan (#6120) üzenetére


JoinR
senior tag

Hacsak nem soft keveréken mész, nem fogy el a gumi. A medium slick a felvezető körben tiporva is 98-99%-os a 2. kör kezdetekor.
Amúgy ajánlom a hard keveréket is, nyilván kicsit lassabb, de a hátsó kerekek hőingása sokkal kisebb, így nincs az, hogy néha instabillá válik az autó, miközben 2 kanyarral előtte még minden oké volt.

(#6127) --Lorant--


--Lorant--
aktív tag

Elmúlt futam Következő futam

[ Szerkesztve ]

....

(#6128) vlevi válasza --Lorant-- (#6127) üzenetére


vlevi
nagyúr

Honnan sikerült Bathurstot és V8 autókat szerezni AC-hoz?

[ Szerkesztve ]

(#6129) anytime válasza shteer (#6125) üzenetére


anytime
őstag

Meggondolom, köszi a válaszokat.
Demo akkor ezek szerint nem letölthető sehonnan sem?

(#6130) anytime válasza anytime (#6129) üzenetére


anytime
őstag

Még egy nagyon őrült kérdés.
Ha ma megveszem a steam-en, akkor kormány híján tudok vele "játszani" controller-el? :B

(#6131) shteer válasza anytime (#6130) üzenetére


shteer
titán

Igen, tudsz.

..szerintem jónak tűnik

(#6132) anytime válasza shteer (#6131) üzenetére


anytime
őstag

Köszönöm, de hajt a kíváncsiság, nagyon tetszenek róla a beszámolók és a videók.
Már nagyon régen játszottam autós játékkal, szimulátorral viszont még soha. A jövő héten megpróbálok első körben kölcsönkérni egy kormányt, aztán meglátjuk, hogy mire jutok a beszerzést illetően.
A konfigom elég lehet egy közepes beállításon a három monitoros futtatásra?
Köszi addig is,
A

(#6133) wolf033 válasza anytime (#6132) üzenetére


wolf033
senior tag

Ha van steamen ismerősöd akinek megvan az ac akkor ki is tudod próbálni a családi megosztással.

(#6134) anytime válasza wolf033 (#6133) üzenetére


anytime
őstag

Ezt nem tudtam, de nem hinném, azért ezt az ötletet köszönöm.

(#6135) Viper26 válasza shteer (#6125) üzenetére


Viper26
nagyúr

+1

Ősszel vettem még, maximálisan elégedett vagyok vele. :)

iPhone 14 | FR955

(#6136) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Lotus gtc és gtc league között van valami különbség? Még nem mentem csak az egyikkel.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6137) anytime


anytime
őstag

Megvettem a DP-vel együtt :)
ELKÉPESZTŐ!!!
Kell egy kormány, de most azonnal :), nyilván, a kontroller szart sem ér ...., de messze van még a jövő hét közepe - vége, mikorra leghamarabb lehet egy kormányom.

(#6138) macy válasza anytime (#6137) üzenetére


macy
addikt

:DDD

(#6139) Enton válasza anytime (#6137) üzenetére


Enton
addikt

Kérdez körbe ismerősöknél nincs-e valami elfekvőben, akármilyen megteszi jövőhétig. ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#6140) Chereiose válasza anytime (#6137) üzenetére


Chereiose
addikt

Nekem is kène, de továbbra is egy akcióra várok....:))

(#6141) Shodan válasza Chereiose (#6140) üzenetére


Shodan
addikt

Pedig aprón van most egy-két jó ajánlat szerintem.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#6142) Chereiose válasza Shodan (#6141) üzenetére


Chereiose
addikt

Nem nagyon...

(#6143) barcalaci84 válasza Shodan (#6141) üzenetére


barcalaci84
őstag

szerintem is:) g25-t 35ezerből kihozni szerintem igen csak barátinak hangzik...vagy fanatec gt2kormány +váltó g27 pedállal 55-ért
pár hónapja még 60 alatt esélytelen lett volna találni ilyesmiket...most se lesz sokáig szerintem hasonló lehetőség:)

(#6144) Shodan válasza barcalaci84 (#6143) üzenetére


Shodan
addikt

ezeket hol látod? :D

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#6145) Chereiose


Chereiose
addikt

Èn magára a játèkra gondoltam, vicc a 45€ steamen :B

(#6146) anytime


anytime
őstag

Tehát ha jól rágtam át magam az olvasnivalókon, akkor ő már az ajánlott kategóriába tartozik?

[link]

Értem én, hogy G27, de azért az majd' egy "százas" (újonnan).

(#6147) Shodan válasza anytime (#6146) üzenetére


Shodan
addikt

Igen, ez már ajánlott.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#6148) barcalaci84 válasza Shodan (#6144) üzenetére


barcalaci84
őstag

hardveraprón néztem
látok most 15-ért g27 pedált
és látok g25kormány+váltót 20-rt
vagy gt2 kormányt +váltót 40ezerért

a g27 fasza kis kormány és szerintem is ajánlott amúgy , de újonnan szerintem egyáltalán nem ajánlott:)
újonnan nagyon túlárazott garancia ide vagy oda...

(#6149) anytime válasza Shodan (#6147) üzenetére


anytime
őstag

Köszi! :R

Nagyon nagy flame, ha rákérdezek pro és kontra egy AC vs GT6-ra? Komoly a kérdés, nem piszkálódom!

(#6150) Viper26 válasza barcalaci84 (#6148) üzenetére


Viper26
nagyúr

Gyári garival lett anno, de szerencsére csak egyszer kellett megvenni. :)

iPhone 14 | FR955

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Assetto Corsa
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.