Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Assetto Corsa

Hozzászólások

(#7201) Adebayor válasza shteer (#7200) üzenetére


Adebayor
aktív tag

nem gondoltam fontosnak.. mivel az elég érdekes lenne ha maga a játék megy, és több 10 pálya, és 2-3 pálya meg nem megy.,,
a játékhoz elég egy közepes konfig, meg több pályának, a többihez meg atomerőmü? pff :)

cpu: phenom II x4 955 black edition
2x2 giga ddr3 1600 ram (ami az alaplapom miatt 1333hercen megy)
gigabyte hd7770 1gb ddr5

gondolom a többi nem lényeg. de sata2-es hdd. elég régi cucc már.

Konfigom: Intel i5 10400 - ASUS Prime B560M-K - Gigabyte 1660S oc 6gb - 32GB ram - FSP 600W Hydro Bronze HD600

(#7202) AMD_ok válasza Adebayor (#7201) üzenetére


AMD_ok
őstag

a 2x2 giga eleg harmatos mar sajnos, a palyakat viszont nem ismerem, ha dobnal linket, ahonnan le lehet tolteni ezeket, megneznem, nalam mi a helyzet tolteskor

(#7203) Adebayor válasza AMD_ok (#7202) üzenetére


Adebayor
aktív tag

az oké hogy a mai világban harmatos, de akkor ne fusson az egész játék, és pár pályán ne legyen 120 fps.. kettőn meg be se töltsön...

fps zabáló pályákon is végigmegyek akadás nélkül 50-60 fps-el 40 perces online futamon. szerintem nem a hardverrel van a gond.

amugy az egyik a Tommy78 hockenheimring-e.
De ők is mentek már vele futamot, meg pár ismerősömnek is jó. tehát nem a pályával van a gond :D tehát nehéz eset.

https://tpongracz.wordpress.com/2015/08/31/hockenheimring-for-assetto-corsa-released/

[ Szerkesztve ]

Konfigom: Intel i5 10400 - ASUS Prime B560M-K - Gigabyte 1660S oc 6gb - 32GB ram - FSP 600W Hydro Bronze HD600

(#7204) whiterat válasza Adebayor (#7203) üzenetére


whiterat
csendes tag

Én is tapasztaltam, hogy t78_hockenheimring és aosta nagyon nehezen töltődött be, és menet közben is végig swappelt a gép, kb. vezethetetlen volt. 2x4 GB ramom van, nem gondoltam volna kevésnek. A windows rendszerinfo ablaka viszont azt mondta, Telepített memória: 8 GB (3,99 használható). Miva'?
A ramok megmozgatása után már mind a 8 giga használható volt, és gond nélkül használhatóak voltak ezek a pályák is.

(#7205) Adebayor válasza whiterat (#7204) üzenetére


Adebayor
aktív tag

köszi a választ. majd próbálkozok. de elöbb megvárom a frisitést. Ezt a 64 bites assetto-t. Lehet jobban lesz optimalizálva.

Konfigom: Intel i5 10400 - ASUS Prime B560M-K - Gigabyte 1660S oc 6gb - 32GB ram - FSP 600W Hydro Bronze HD600

(#7206) whiterat válasza Adebayor (#7205) üzenetére


whiterat
csendes tag

A +4 Giga akkor is kelleni fog. A 64bites assetto legalább majd többet fog tudni használni 3-4 gigánál.
Amúgy lehet, hogy a gyári pályák optimalizálva vannak úgy, hogy 4 GB-al is játszhatóak, de nem biztos, hogy a mod pályák készítői figyelnek ilyenekre.

[ Szerkesztve ]

(#7207) AMD_ok válasza Adebayor (#7205) üzenetére


AMD_ok
őstag

NNa. kiprobaltam a palyat. Hat, nem akarlak elkeseriteni, de az en gepem kiirta a 8 gigammal, hogy zarjak mar be par progit, mert keves a memoria :D . Konkretan, 6,5 gigat evett meg igy, ezzel a palyaval a game, mikozben atlagban olyan 4,5 giga szokott lenni a teljes memoria terheles nalam a jatek alatt....Fog kelleni majd kesobb a plusz memo.
Valamint FPS ben is esik olyat nehol, hogy csak nezek, atlag 140 szokott lenni nalam egyedul, itt lemegy nehol 75-80, ra, atlag 100-110 korul ezen a palyan.
Ugyhogy a konkluzio, hogy a palya kicsit tul van tolva, meg a gyari, gyonyoru palyak se ilyen gepzabaloak...

Ja a lenyeg, a kerdesre a valasz: siman betolt, nincs sok betoltesi ido, kb ugyanannyi, mint a tobbi, mas palya

[ Szerkesztve ]

(#7208) Jack@l válasza Adebayor (#7201) üzenetére


Jack@l
veterán

Ez a baja:
gigabyte hd7770 1GB
Nem fér bele a video memóriába a textúra/modell ezért darálgatja befele a sima memóriába a maradéklot (amio persze szintén kevés már így)

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#7209) neilszab válasza neilszab (#7181) üzenetére


neilszab
őstag

Kedd esti FunRace: BMW M3 E92 - Zandvoort! :D

Folytatódik a szokásos kedd esti funrace sorozatunk, ezen a héten egy újabb utcai gépet, a BMW M3-ast fogjuk meghajtani! A tizedeket most sem fogjuk véresen komolyan venni, a fő hangsúly ezúttal is a közös kergetőzésen és a szórakozáson lesz! ;)

Örömmel látunk mindenkit, a részvétel NYÍLT, infók itt, gyertek!
FunRace infók: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?5466
DTM futam: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?5434

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#7210) pocokxx válasza pocokxx (#7198) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Elkiabáltam... Monza ugyanígy bugos. A fájl ellenőrzés végigment. Más ötlete valakinek?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#7211) wolf033 válasza pocokxx (#7210) üzenetére


wolf033
senior tag

Szabadulj meg a Win 10-től. :)

Nekem is volt hasonló problémám meg más egyéb is így egyelőre hanyagolom a Win 10-et. Van akinél minden rendben viszont van akinél meg nem százas.

(#7212) Gadfly


Gadfly
tag

simraceseries.com

(#7213) wolf033 válasza Gadfly (#7212) üzenetére


wolf033
senior tag

Az FWD-s RUF-ot gyorsan javítsd a plakáton mert rossz ránézni. :DDD

(#7214) Gadfly válasza wolf033 (#7213) üzenetére


Gadfly
tag

Igen valóban rossz volt ránézni. :DDD Köszi ;)

simraceseries.com

(#7215) tome0001


tome0001
senior tag

Sziasztok. A mai nap vettem egy G27-et (DFGT-ről váltottam). Tudna nekem valaki adni egy windows-os és egy játékon belüli force feedback alapbeállítást amiből el tudok indulni a saját szájízem szerint?

Illetve a ledsort miért nem tudom működésre bírni a kormányon? Én vagyok béna vagy még az assetto nem támogatja? Ha nem támogatja a játék, lehet tudni hogy mikor fogja?

Köszi előre is a segítségeteket!

(#7216) shteer válasza tome0001 (#7215) üzenetére


shteer
titán

Ledekhez: Fanaleds

..szerintem jónak tűnik

(#7217) neilszab


neilszab
őstag

Holnap este...

Infók: AC Classic DTM - Zandvoort - 10.08

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#7218) manya777 válasza tome0001 (#7215) üzenetére


manya777
tag

Szia. Asettoban alapból van a kormánybeállításoknál néhány kormánybeállítás megadva, g27 re pl 2 is, a másik meg a logitech profiler ami elvileg a dfgt hez is kellett a windowsban. Ott alapból 200 az elfordulási szög, ezt oda húzod ahova jólesik :) Én 460 fokon használom, már így szoktam meg, de azt is mondják a 360 fok a legdirrektebb. A csúszkák meg 105 az első, a többi 0. Ami a ledet illeti az assetto nem támogatja, próbáltam codis f1 el, meg raceroom experiencel, egyből ment de asettohoz lekell tölteni pl ( nemtudom lehet több progi is van) a fentebb említett fanaled progit. Annak futnia kell miközben játszol az assetton. Egyébként nekem a ledsor szemmagasság alatt van valamivel, a monitor meg kicsit feljebb és mivel a ledsor jelentéktelenül kicsi nálam gyakorlatilag haszna nincs is, max világít a sötétben valami alig észrevehető.

[ Szerkesztve ]

i5 12600k - Asus Maximus VI Hero , 2x16 Gb ddr4 3200 Ram.

(#7219) wolf033 válasza manya777 (#7218) üzenetére


wolf033
senior tag

Assettoban nyugodtan lehet 900-ra állítani (logitech driverben) az elfordulási szöget mert a gamma be állítja a valós elfordulást és mivel szimulátorozunk vagy mi fene akkor legyen minél közelebb a valóshoz. Ami nem kezeli így ott Én pl. GT autóknál 520-at használok.

(#7220) neilszab válasza manya777 (#7218) üzenetére


neilszab
őstag

A kormány elfordulást illetően erősen tévúton jársz, itt egy általános leírás a helyes beállításról, két hsz lejjebb meg az AC-ra vonatkozó rész, mert az kicsit máshogy működik. ;)

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#7221) Lacsi 38


Lacsi 38
újonc

Még sehol a dream pack 2 tud valaki valami pontosat???

[ Szerkesztve ]

(#7222) Csapoati válasza Lacsi 38 (#7221) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem este 7-kor nézz majd rá a Steamre. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7223) subaruwrc válasza Lacsi 38 (#7221) üzenetére


subaruwrc
félisten

szerintem este hétkor aktiválódik majd mint múltkor

(#7224) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Kint van a dlc, meglepően kellemes áron (8 EUR)!

szerk.: Na ez érdekes, a kosárban is 8 euro volt még, de amikor a fizetésre lépett, már csak 6 volt. :Y

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7225) N€T0X|N válasza Csapoati (#7224) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Én 6-ért is vettem meg. Sikerült még valakinek? Az első perc után visszament 8-ra. :D

Sent from my keyBoard

(#7226) Kommy válasza N€T0X|N (#7225) üzenetére


Kommy
veterán

Én 6-ért raktam kosárba, de mire jóváhagytam a vásárlást már 8 lett.

(#7227) Ventur@ válasza N€T0X|N (#7225) üzenetére


Ventur@
senior tag

Nálam már 8-at ír végig. Fizetés előtt is. Tudom nem sok az a 2 euro, de csak jobban hangzik, hogy kevesebb mint 2000 ft-ért vettem, mint a közel 3000 ft-ért :DDD . Elvek kérem szépen, elvek :DDD .

Én még várok vele, nekem nem sürgős :) . Majd azért nyilatkozzatok, hogy milyenek az új verdák ;) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#7228) wolf033


wolf033
senior tag

nekem is nyóc lett

úgy tűnik a gyorsaké volt most a szerencse :)

(#7229) N€T0X|N válasza Kommy (#7226) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Én pont fordítva. Épp ránéztem az órára, 19.00 na mondom idő van (nem mintha ma egyáltalán elindítanám :D ). Kosárba gyorsan, steam meghülyült, de ahogy ráfrissített saját magára, már 6-ot írt. Ráböktem, hogy purchase és annyit is vont le a wallet-ből. Azt hittem, hogy akcióznak egyet rajta az elején - bár már a 8 is az - de utána már 8-nak írta megint az áruház. :D

[ Szerkesztve ]

Sent from my keyBoard

(#7230) Adebayor


Adebayor
aktív tag

én egyelőre semmit nem láttam az acservermanger-ben az ujitások közül.. pl fix setup

update: ja de látom. csak eldugták

[ Szerkesztve ]

Konfigom: Intel i5 10400 - ASUS Prime B560M-K - Gigabyte 1660S oc 6gb - 32GB ram - FSP 600W Hydro Bronze HD600

(#7231) Gadfly


Gadfly
tag

FUN1 HOTLAP
FUN2 HOTLAP

simraceseries.com

(#7232) RECSKA válasza N€T0X|N (#7229) üzenetére


RECSKA
veterán

Bezsakoltam en is, csakis az m4 es ruf miatt. No meg az audi r8ra is kivancsi vagyok, de az a 2 auto szemelyes kedvenceim kozott vannak...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#7233) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Amit tölt a játék indításnál, az már az? Csak, mert nálam azelőtt is töltött valamit, mielőtt megvettem.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#7234) subaruwrc válasza RECSKA (#7232) üzenetére


subaruwrc
félisten

hát a ruf hozza a szokásos porsche tulajdonságokat,meg nem is igazán üt át a 730 ló nekem.
de még rá kell vigyem a nordra.
csak ahogy átálltunk 64 bitre, a cpum ki lett maxolva úgyhogy ameddig át nem költözök az új hardverre,picit laggolos lesz a figura hiába van 130fps-em fraps szerint :(((

huracan gt3 first revs :DD

(#7235) RECSKA válasza subaruwrc (#7234) üzenetére


RECSKA
veterán

cpu gondom nem lesz, az biztos :D

már tölti szépen. Remélem a memory leak-kel is kezdenek valamit... ( csak nv-t érinti... )

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#7236) subaruwrc válasza RECSKA (#7235) üzenetére


subaruwrc
félisten

pár napon belül nekem sem :DDD

(#7237) vlevi válasza Csapoati (#7224) üzenetére


vlevi
nagyúr

És egy nagy update is jött a dlc mellé. Én most nem tudom megnézni, mert a win10 tesztgépemen nincs fenn az AC, de a leirt dolgok érdekesek.

http://www.virtualr.net/assetto-corsa-dream-pack-2-update-available

Kunos Simulazioni ha released the "Dream Pack 2" DLC pack for their Assetto Corsa title, introducing nine new cars and a new track to the simulation. The post Assetto Corsa – Dream Pack 2 + Update Available appeared first on VirtualR - Sim Racing News.

-- gReader Pro

(#7238) manya777 válasza tome0001 (#7215) üzenetére


manya777
tag

A válasz meg is van :) Még ma látni fogja, és látja is. Azt nemtudtam hogy a frissitéssel ez is jön :K

i5 12600k - Asus Maximus VI Hero , 2x16 Gb ddr4 3200 Ram.

(#7239) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Szép lett az új pálya. A GT40 meg jajj, de nagyon finom. Minden más csak játékszer mellette. :D (Az M4 Akrapovic azért szépen szól.) A Countach-tól kicsit többet vártam...

Sent from my keyBoard

(#7240) Gadfly


Gadfly
tag

Apró változtatások a FUN1 és FUN2 szerveren (részletek a képen).

FUN1 Hotlap - |Q|R|: |10|6|
FUN2 Hotlap - |Q|R|: |10|2|


(klikk rá a nagyobb méretért)

simraceseries.com

(#7241) NIBI


NIBI
csendes tag

A frissítés óta nálatok sem működik a TrackIR az AC-ben?

Fejmozgáskövetőt készítek (TrackIR szerűség házi változatát!), érdeklődj bátran. ;)

(#7242) Jack@l válasza NIBI (#7241) üzenetére


Jack@l
veterán

rakd át 32 bitre

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#7243) Adebayor


Adebayor
aktív tag

sziasztok

valaki tudja, hogy kell törölni a hotlapsot?? most hogy kijött az uj patch, jo lene törölni az eddigi köröket, mert változott a mod, és kavarodás lenne :)

Konfigom: Intel i5 10400 - ASUS Prime B560M-K - Gigabyte 1660S oc 6gb - 32GB ram - FSP 600W Hydro Bronze HD600

(#7244) tome0001


tome0001
senior tag

Sziasztok. Szeretnék beletenni a játékba ilyen különböző kijelzőket pl Rivali OV1 info, de hiába másolom be jó helyre, és látszik is a menüben a general menüpont alatt mint telepített bővítmény, a játékon belül mégsem tudom kiválasztani. Van valami ötletetek mi lehet a probléma? Köszi előre is.

(#7245) Adebayor válasza tome0001 (#7244) üzenetére


Adebayor
aktív tag

az OV1 info és más egyéb app nem megy mióta kijött a frissittés.
Pár apphoz már adtak ki frissittést, amivel már megy.

Konfigom: Intel i5 10400 - ASUS Prime B560M-K - Gigabyte 1660S oc 6gb - 32GB ram - FSP 600W Hydro Bronze HD600

(#7246) djrobaa


djrobaa
aktív tag

Sziasztok.

Mióta kijött az új update azóta cockpit nézetben vezetve észre vettem, hogy a kormány nem úgy mozog ahogyan én tekergetem. Sokkal lassabb lett. Csak nálam van valami baki, vagy ez ilyen? És szerintem a kormányzás sem olyan mint előtte. Lassabban reagál. Mintha megnőtt volna a holtjáték...

.:: iPhone 13 Pro 128GB ::. Fanatec CSR Elite Wheel - CSR Elite Pedals

(#7247) NIBI válasza Jack@l (#7242) üzenetére


NIBI
csendes tag

Köszi. :)

Fejmozgáskövetőt készítek (TrackIR szerűség házi változatát!), érdeklődj bátran. ;)

(#7248) tome0001 válasza Adebayor (#7245) üzenetére


tome0001
senior tag

Oké. És tudnátok olyan appot ajánlni amin látom a benzinmennyiség, gumik hőmérséklete/kopottsága adatokat?

(#7249) Shodan válasza RECSKA (#7235) üzenetére


Shodan
addikt

ez alatt mit értesz pontosan? mi a probléma?

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#7250) RECSKA válasza Shodan (#7249) üzenetére


RECSKA
veterán

Az NV nem ürítette normálisan a VGA memóriát. De mostmár nincs ilyen gond...

Sokat csökkent a ram éhsége is. mostmár beéri 2.5GB-al. Eddig simán benyalt ugyanilyen beállításokkal 3-3.5GB-ot.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Assetto Corsa
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.