Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34059) renji00


renji00
aktív tag

Na az elmúlt héten belehúztam. :DD
Gakkougurashi: Magával ragadó sztori és egy érdekes vegyület. +++

Kekkai Sensen: Kegyetlen jó , élvezetes , egy percre sem untam. Jöhetne még, toplista gyanús ++++++

Dragon Ball Z Movie 10 : Példa hogy Toei tud valami élvezeteset és kevésbé ocsmányat is csinálni, viszont Mélyhűtő visszatérése nem okozott túl nagy gondot és nem volt szükség sok erőfeszítésre a győzelemhez. Vegeta semmit nem harcol , Gohan a menő srácból átment egy gyíkba és Goku sem mutatott sokat. Persze a crystal meth buff elég faszán néz ki de nem történt semmi olyan amiről nekem el kellene hinnem hogy egyáltalán az SSJ3-nál erősebb. +

C:The Money of Soul and Possibility Control: Nem számítottam sokra de kellemeset kellett csalódnom ++

Sekai Seifuku: Bouryaku no Zvezda : HOL A TÖBBI? AKAROM! Ennek helye van a kedvenceim között. +++++++

Overlord: Nagyon király volt , plusz pont hogy nem mutatták az "emberi" világot és egyben szomorú is, hogy a srác ott maradt egyedül a sok NPC karakterrel, akik nem nagyon számíthatóak valódi személyeknek. +++

Még a F/SN UBW alternatív befejezését is megnéztem. A csak Rin + mágia csatasuli befejezés jobban tetszett.

Ennyi volna :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.