Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34051) Pttypang válasza F34R (#34049) üzenetére


Pttypang
veterán

hehe, rab@sztatok :D

Everybody lies.

(#34052) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Steins;Gate

Ez az az anime aminek bárcsak ne lett volna sose vége annyira jó volt.
Elképesztő.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#34053) KisTücsök válasza .LnB (#34052) üzenetére


KisTücsök
addikt

Film is megvolt?
____

Barakamonhoz és Usagi Drophoz hasonló könnyed (ööö... slice of life?), lehetőleg 10-13 részeseket tudtok még ajánlani?

(#34054) Totheground válasza KisTücsök (#34053) üzenetére


Totheground
addikt

Ugyan azokat nem láttam, de a SoL szentháromság a Gochiusa (épp most kezdődött a második season), KinMosa (pár hónapja volt a 2. season) és a Hidamari Sketch.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#34055) .LnB válasza KisTücsök (#34053) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen. :K

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#34056) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Bocsánat...

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#34057) KisTücsök válasza Totheground (#34054) üzenetére


KisTücsök
addikt

Feljegyezve. :R
___

Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan-t szeretném elkezdeni, de látom van egy 4 részes előzménye is, ami viszont akkor futott, amikor ez még ment. Melyikkel kezdjem?

(#34058) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha esetleg érdekel valakit a két Furyu márkájú eredeti Attack On Titan figurám (Erin és Mikasa) az írjon rám eladóak. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#34059) renji00


renji00
aktív tag

Na az elmúlt héten belehúztam. :DD
Gakkougurashi: Magával ragadó sztori és egy érdekes vegyület. +++

Kekkai Sensen: Kegyetlen jó , élvezetes , egy percre sem untam. Jöhetne még, toplista gyanús ++++++

Dragon Ball Z Movie 10 : Példa hogy Toei tud valami élvezeteset és kevésbé ocsmányat is csinálni, viszont Mélyhűtő visszatérése nem okozott túl nagy gondot és nem volt szükség sok erőfeszítésre a győzelemhez. Vegeta semmit nem harcol , Gohan a menő srácból átment egy gyíkba és Goku sem mutatott sokat. Persze a crystal meth buff elég faszán néz ki de nem történt semmi olyan amiről nekem el kellene hinnem hogy egyáltalán az SSJ3-nál erősebb. +

C:The Money of Soul and Possibility Control: Nem számítottam sokra de kellemeset kellett csalódnom ++

Sekai Seifuku: Bouryaku no Zvezda : HOL A TÖBBI? AKAROM! Ennek helye van a kedvenceim között. +++++++

Overlord: Nagyon király volt , plusz pont hogy nem mutatták az "emberi" világot és egyben szomorú is, hogy a srác ott maradt egyedül a sok NPC karakterrel, akik nem nagyon számíthatóak valódi személyeknek. +++

Még a F/SN UBW alternatív befejezését is megnéztem. A csak Rin + mágia csatasuli befejezés jobban tetszett.

Ennyi volna :R

(#34060) Máté94 válasza renji00 (#34059) üzenetére


Máté94
addikt

Most kezdtél csak animéket nézni, ugye?

;] :P

[ Szerkesztve ]

(#34061) tatararpad válasza renji00 (#34059) üzenetére


tatararpad
őstag

Nekem pont az jött le az Overlord vége felé hogy a guardianok tudatában vannak hogy mi történt és ők kicsodák, még a Log Horizon ami ilyen MMO-s téma a közeltmúltból, első évad szerethető, második sztem silány, de kinek mi.

[ Szerkesztve ]

(#34062) oriic válasza renji00 (#34059) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Overlord-nál én csak az animét néztem, de én tippre nem lennék benne biztos hogy a játékban ragadt, inkább egy másik világba került, mert ugye a játékhoz képest sok minden megváltozott. Kb mint Log Horizon esetében.

Live-Die-Respawn

(#34063) tatararpad válasza oriic (#34062) üzenetére


tatararpad
őstag

Amíg nem mutatják hogy tényleg ott ragadtak, addig szvsz az MMO setting csak egy kényelmes magyarázat egy fantasy történetben hogy a main karakter(ek) miért olyan überpowerek hogy aláznak mindenkit.

(#34064) renji00 válasza tatararpad (#34061) üzenetére


renji00
aktív tag

De akkor is magányos lennék, ondjuk Albedo enyhíthetne rajta. ;] :D

Log Horizon-t elkezdtem egyszer de szar volt a felirat és TV-n akartam nézni szóval kukáztam. Lehet most nekiugrok.

Máté94: Ööööö akkor amikor az Animax elkezdte adni az első Full Metal Alchemistet magyarul. Előtte volt még Dragon Ball meg YuGiOh a kölyökklubbon . :DD

(#34065) Ijk válasza oriic (#34062) üzenetére


Ijk
nagyúr

Megnéztem mivel a SAO-hoz képest is dicsérted, de ez az egész Overlord a levegtőben lóg. Nincs történet, nincs karakterfejlődés, nem értem a motivációkat, igazából azt sem tudom mi történt. Zagyvaság az egész.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#34066) F34R válasza Ijk (#34065) üzenetére


F34R
nagyúr

Madhouse mit vartal?

(#34067) Pttypang válasza Ijk (#34065) üzenetére


Pttypang
veterán

En se ertem, hogy mi is akar lenni ez az egesz, kvazi npc-ket iranyitgat a srac, teljesen ertelmetlenul, meg ossze-vissza.
Kapufa az egesz.

Everybody lies.

(#34068) Totheground


Totheground
addikt

Na, már hiányzott egy jó tsundere (aki nem az a baromira idegesítő fajta, mint ami manapság minden 2. sorozatban van) és úgy tűnik a Rakudai Kishi úgy tűnik, ilyen szempontból is jó lesz.
Na meg...

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#34069) Totheground válasza Totheground (#34068) üzenetére


Totheground
addikt

A kép meg kimaradt :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#34070) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Folytatom az animés felzárkózást még mindig csak lassan haladok.
Egy kis helyzetjelentés és pár gondolat, ha már kicsit pang a topik.

Ghost in Shell SAC - 8 rész után:

Sorozatban sem szeretem az epizódikus fajtát. És itt se ujjongok érte, viszont leköt. Van kedvem mindig folytatni. Egyetlen zavaró dolog ami hülyeség de akkor is zavar. Az Motoko öltözéke. Ez a bugyis + dzsekis cucc. Most komolyan ezt miért?! Értem én, hogy minden animében vannak ilyen apró hülyeségek, túlzások. De ennek értelmét nem látom. (mondtam, hogy hülyeség lesz)

Gosick - 4 rész után:

Eddig bármelyik animét is néztem végig, kivétel nélkül tetszett. Kiemelten a Steins;Gate. De még annál is az első pár rész fura volt nekem, fel kellett venni a "ritmust". Ellenben a Gosick az első perctől magával ragadott. És ez számomra tök érdekes. Aranyos, vicces, véres, átgondolt, misztikus. Pedig előzetesen mikor utánanéztem, a világ, a kor amiben játszódik, sőt még a karakterek se fogtak meg. Ennek ellenére minden az első pillanattól a helyén van. Néhány rejtély mondjuk elég kézenfekvő, de nem mind persze. Kíváncsi leszek, hogy sikerül e a végén letaszítani a Steins;Gate-tet a képzeletbeli dobogómról.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#34071) Hintalow válasza .LnB (#34070) üzenetére


Hintalow
senior tag

Motokonak protekciós céllal nem nagyon kell ruha :)
Amúgy meg üdv a CP világában, a legtöbb sztoriban ilyen az utcai viselet.
Ha trendeket/némi futurológiát belekeverünk, hogy mennyire kihívó lett az öltözködés az elmúlt évtizedekben, simán lehet, hogy 2030-40 körül (ahol a CP világok jó része játszódik) ez megszokott utcai viselet lesz :K

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#34072) .LnB válasza Hintalow (#34071) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Psycho Pass-ban nem így öltözködtek :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#34073) Mister_X válasza .LnB (#34072) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Van azért időbeli eltérés, Psycho-Pass 2100-ban játszódik a várt túlnépesedés, sarki jegek olvadása meg háborúk után. Ki tudja, lehet, hogy az ottani "30-as években is bugyivan meg dzsekiben mászkáltak az emberek.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#34074) renji00 válasza Totheground (#34069) üzenetére


renji00
aktív tag

:Y Vörös+plot+tsundere ... :DD

(#34075) Totheground


Totheground
addikt

Na, közben a 庶民サンプル elős két része is megvolt. Nekem ez lesz a szezon guilty pleasure-je. :DDD
Kellemesnek ígérkezik ez is. Fura koncepció, de időnként kellemesen vicces helyzetek és kultúrált service.

1.
2.
3.
4.
5.
6.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#34076) Máté94 válasza Totheground (#34075) üzenetére


Máté94
addikt

Én magam meglepődtem, de tényleg jó. :)

(#34077) .LnB válasza Mister_X (#34073) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Oké :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#34078) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Macross plus és Macross Plus MOVIE EDITION-höz valaki tudna nekem privátban angol feliratot küldeni? Vagy itt linkelni, mindegy.

Csak ezekhez nem találok sehol.

(#34079) Totheground


Totheground
addikt

HNNGGG
[link]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#34080) Máté94 válasza Totheground (#34079) üzenetére


Máté94
addikt

:N

;]

(#34081) Totheground válasza Máté94 (#34080) üzenetére


Totheground
addikt

Hm?

[link]

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#34082) bandiras2 válasza Totheground (#34081) üzenetére


bandiras2
senior tag

Szintén nézem. Egy hulladék. Bűnös élvezet. Messze nem Bakemonogatari, de a fanservice elviszi a hátán. Aranyos liba, szerethető tsundere.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#34083) Totheground válasza bandiras2 (#34082) üzenetére


Totheground
addikt

Én is csak Stella miatt nézem. :K

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#34084) Máté94 válasza Totheground (#34081) üzenetére


Máté94
addikt

A main heroine-ba úgy látszik nem szorult sok... :N :D

(#34085) Máté94


Máté94
addikt

Néhány kedvenc szezon nénék:


(#34086) renji00


renji00
aktív tag

Megnézettek velem egy remekművet: Otome Dori címen, hát én rosszul lettem. Szabály szerűen undorodtam a végén és koszosnak éreztem magam, ezért elmentem fürdeni. (pedig patyolat tiszta voltam :DD ) Valaki törölje ki az emlékeimet pls.

(#34087) Mister_X válasza renji00 (#34086) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nesze neked hentai, Nova tudna ajánlani hasonló szemeteket ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#34088) Ijk válasza renji00 (#34086) üzenetére


Ijk
nagyúr

Aham. De azért végig nézted. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#34089) renji00 válasza Ijk (#34088) üzenetére


renji00
aktív tag

Boku no Pico-t is végignéztem :U Meg azért már láttam érdekes dolgokat: Euphoria... te jó ég. Oni Chichi mondjuk nem volt olyan rossz, inkább nézném azt mint a Seikon no Qwaser-t. :D

(#34090) kristof123 válasza renji00 (#34089) üzenetére


kristof123
őstag

A Seikon no Qwaser szerintem is egy nagyon gyenge eresztés.

(#34091) -=RelakS=- válasza renji00 (#34086) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

A leírás alapján nem tűnik vészesnek...

Szóval, hol van a csapda? ;]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#34092) renji00 válasza -=RelakS=- (#34091) üzenetére


renji00
aktív tag

Nincs benne "olyan" csapda, Vannak gusztustalan vénemberek , érdekes szövegek , sok ragadós folyadék , egyre lejjebb csúszó karakterek, egy inkompetens "főhős" aki csak a testvérét képes reszelni, meg egy kis terhes-csoportos "action" . Guszta.

kristof123: Vért izzadva néztem végig, 1 karakter volt aki miatt nem volt egy totális hulladék az egész. A második évadról (szerintem) örökre letettem.

(#34093) kristof123 válasza renji00 (#34092) üzenetére


kristof123
őstag

Én is ugyan így voltam vele. (:

[ Szerkesztve ]

(#34094) Nova96 válasza renji00 (#34086) üzenetére


Nova96
őstag

TRUE!

Euphoria. az semmi, szadomazo betegség, de az.. :U
Bár vannak rosszabbak. :DDD

Seikon no Qwaser
Nem nagy eresztés, de valamiért végig néztem, és nem a plot miatt.

[ Szerkesztve ]

(#34095) renji00 válasza Nova96 (#34094) üzenetére


renji00
aktív tag

Úgy látszik nem vagyok még elég mélyen. Teach me! :U ;]

(#34096) oriic válasza renji00 (#34086) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Beteg cucc, de sajnos vannak ennél rosszabbak is.

Live-Die-Respawn

(#34097) Nova96 válasza renji00 (#34095) üzenetére


Nova96
őstag

Inkább nem. :D
Én is bánom, hogy ismerek ilyen szennyeket.

(#34098) bandiras2 válasza Totheground (#34083) üzenetére


bandiras2
senior tag

Rájöttem, ez az idei Hagure yuusha no estetica.
A mafla szerencsétlenek felett eljárt az idő, most jönnek a tajparaszt gyökér hidden OP csávók, amik mindenki legnagyobb meglepetésére letolnak mindenkit, és mellé még instant bugyinedvesítő bájgúnár is mindegyik. A legutóbbi az a varázssulis volt a trinity seven. Ez (lesz?) az új mainstream?

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#34099) Dluinet válasza kristof123 (#34034) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Angel Beats!
a vége meglepő (nagyon jó), a sorozat közepe kicsit leül, de összességében nagyon jó.

Következik: Another

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#34100) bandiras2


bandiras2
senior tag

Gyors jelentés:
Bakemono: Az összes hajam égnek áll a minőségtől! Nagyon jól alakul, Hanekawa & Senjogahara <3

Gundam: Iron blooded orphans: Ez így három rész alatt veszett jó lett! Véres. NAGYON. Komoly. Kivégzés hidegvérrel. Gyermekek. A háború árvái. Meghalnak. Ütközetben. Katonaként. Sokan. Kemény történet! Habár nem az UC timeline(a fővonal) része (ez most neki előny is, mert nem kell hozzá semmi más, UC-től független verzióként létezik), de ezt akkor is nézni kell, mechásoknak kötelező darab lesz! Három napon belül pedig felszáll az Origin második mozija az UC timeline legújabb részeként. Az első rész után nagyon várós! Hype!!!négy Az vele a jó, hogy az origin mint előtörténet, gyakorlatilag a legelején kezdi a gundam univerzumot, így bárki elkezdheti. Ez előtt csak az Unicorn 1. mozijának első 4 perce van, de az is csak mint visszatekintés volt. (Gyak annyi történt, hogy merényletben meghalt kb 20 000 ember, meg a világállam elnöke miközben beszélt.)

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.