Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-09-04 17:21:16

LOGOUT.hu

Élet az Egyesült Királyságban…

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#404) r0dg3cc válasza PaladiN (#402) üzenetére


r0dg3cc
tag

naja sejtem. haverok mind dolgoznak ha van valahol hely ugyis benyomnak. de alapbol annyi lesz a segitseg hogy elso nap megmutatjak a varost, ugynoksegeket etc. utana mar egyedul vegigjarom mindet es nyomulok, persze ha tudnak jonnek ok is de hat dolgoznak nem fognak mindig kisergetni

alapbol erre szamitok, ha ezen felul tudnak segiteni az csak plusz. ahogy mondtak agencyn keresztul konnyu melot talalni naja persze nem vezerigazgatoi allasra (bartender, kitchen porter, office cleaner) de nekem nem gaz voltam en ma minden csak akasztott ember nem, 14 eves korom ota vegigmeloztam a nyari szuneteket is :D igaz hogy most informnatikus vagyok de nagy remenyeket elso idokben hogy ebben fogok elhelyezkedni nem fuzok, de azert probalkozom

haverom aki itt Mo.-n mentoapolo volt, 2 honapja van kint es es 6 het kinntartozkodas utan felvettek a brit munkaugyi miniszteriumba feher inges irodai meloba (lehet ezt irtam mar) bar o folyekonyan beszel angolul

amit nekem is tanacsoltak elso idokre vigyek: tisztalkodasi szereket, agynemut, kajat, papirokat (E111 stb) igazolvanykepet, dombornyomasos bankartyat (en elinteztem azt is hogy barhonnan lehessen utalni a hazai szamlamra kb 5 perces papirmunka volt)

hogy mennyi idore megyek? igazan nem terveztem semmi konkretat (nem szokasom) most azt mondom 1-1,5 ev ennel lehet rovidebb is hosszabb is

ujabb csavar hogy most hetvegen jottem ossze egy csajjal szal ez kicsit bekavarta a dolgokat de ez se tantorithat vissza :DDD valami mindig lesz...


[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

mennyire igaz a valosag?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.