Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-09-04 17:21:16

LOGOUT.hu

Élet az Egyesült Királyságban…

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29251) sh4d0w válasza radi8tor (#29250) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Kezet rázni másokkal, amikor hetek óta szajkózzák, hogy ne tedd, igazi hülyeség és ez nem mások hibája, hanem a saját baromsága.

https://www.coreinfinity.tech

(#29252) Apollyon válasza radi8tor (#29243) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Már bocs, de ez merő rosszindulat.
Mint ahogy írták, egyrészt nem lehet tudni 100%-osan teszt nélkül, hogy ki a fertőzött és ki nem, másrészt meg senkit nem lehet megvédeni, ha ő maga nem tartja be az utasításokat. Így legalább kicsit nagyobb tétje lesz a dolognak, hogy meglegyen az ellenszer, meggyógyuljon a világ.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#29253) radi8tor válasza Apollyon (#29252) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Bennem nincs rosszindulat, amit látok az a dilettantizmus ahogyan anglia vezetője áll ehhez a dologhoz. Most meghozta az eredményét.

Ellenszert ne várj, mert amire meglesz (kb 1 év) addigra a vírus már többször mutálódott és arra nem fog működni az ellenszer. Ez nem influenza, ami lassabban mutálódik (ott is évente más ellenszer van forgalomban). Csodák nincsenek. Mindenkinek védekeznie kell. Ha muszáj kezet fogni valakivel, akkor utána mosson kezet, ne tudkáljon a szájában, szemét ne törölgesse. Evés előtt meg főleg ajánlott most az alapos (nem 20mp-es mint szajkózzák Angliában) kézmosás.

⭐ Stella

(#29254) Mercutio_ válasza radi8tor (#29248) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az a valaki BJ volt maga...

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#29255) tildy válasza radi8tor (#29248) üzenetére


tildy
nagyúr

igen, Bojo maga. O kovetett el hibat. Mintahogy a nemnormalis magyar kepviselok is lazan kezet raztak , miutan elotte jol belekohogtek a tenyerukbe...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#29256) qqzs


qqzs
őstag

Nekem van egy olyan erzesem hoyg azek a fopolitikusok csak PR betegek, majd ok lesznek a kiralyok hogy felgyogyulnak belole, Borisz meg a brazil elnok is ha jol emlekszem, a kovetkezo Orban lesz...szoval majd hiszem ha lelegezteton latom oket vagy lazasan kohogni, bar lespriccoljak beszed elott, kohog parat, mondjuk a hajat mar nem kell megborzolni :)

Eladó: GTS450

(#29257) tildy


tildy
nagyúr

Vannak egyenlok es meg egyenlobbek. Akinek alig van tunete , azt nem tesztelik. Kiveve ha a kiralyi csalad sarja vagy vagy politikus.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#29258) radi8tor válasza tildy (#29257) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Meg gondolom van a fizetős megoldás, ami kis hazánkban is elérhető. Viszont két mintavétel kell egymástól pár nap különbséggel. Ha mindkettő negatív akkor számít gyógyultnak/nem fertőzöttnek.

⭐ Stella

(#29259) tildy válasza radi8tor (#29258) üzenetére


tildy
nagyúr

Van, csak odahaza 25 ezer forint, itt meg 375 font.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#29260) Tajrexi válasza tildy (#29259) üzenetére


Tajrexi
tag

(#29261) axioma válasza radi8tor (#29258) üzenetére


axioma
veterán

Nekem (Mo-on) kedd ota szervezik hogy teszteljenek negativra (mult penteken vettek pozitiv mintat, ami kb. az utolso betegerzetes napom volt), me'g nem ertek ide csak egyszer felhivott szerdan az omsz hogy listan vagyok. Ami azert baj mert (mind a 4-en) hatosagi karanten alatt vagyunk... es nekem 3 egymas utani nap kell negativ hogy elinditsak a karanten oldasat. Addig se postai cucc atvetel, se vasarlas (1x a szoc.szolg. bevasarolt mint az oregeknek), se sehova nem tehetjuk ki a labunkat. Fizetos tesztet nem fogadnak el, ha ki akarnam fizetni se, az oldasra...
Hugom (Bp masik vegen, bar 8-an me'g talalkoztunk) korhazban van, ot kiengedik allitolag 2, de lehet hogy egy negativ utan. mert keves a hely.
Egyenlobbek itt is vannak, hugom parja katona, par ora alatt teszteltek sot a gyerekeit is, mind negativ. Az en kontaktjaimat (ertsd: csaladtagok +1 fo) nem is akartak, csak karantenhatarozatot irtak 6 oldal per fo mertekben.

[ Szerkesztve ]

(#29262) zone


zone
őstag

Itt a cég (SME) nagyon be van szarva, költségcsökkentés ezerrel, mindenkit finoman megkértek, hogy vegyünk ki min. 4 nap szabit áprilisra (különben...) és amit nem értek, most tettek 3 embert két hónap fizetetlen szabadságra. Nem ezért osztogat az állam pénzt, hogy ne legyen ilyen? Közben meg minden nap körlevélt küldenek, hogy milyen ügyes mindenki és BAU, minden projekt halad...

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#29263) qqzs


qqzs
őstag

hova megy a font? ehhez vajon van koze borisz betegsegenek :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: GTS450

(#29264) radi8tor válasza axioma (#29261) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ezt szomorúan hallom. :(

⭐ Stella

(#29265) #30610944 válasza qqzs (#29263) üzenetére


#30610944
törölt tag

Hallod te nagyon ra vagy allva erre a fontvaltozasra.
:DDD

(#29266) Tajrexi válasza #30610944 (#29265) üzenetére


Tajrexi
tag

Mert nagyon FONTos neki az árfolyam.

(#29267) zone válasza Tajrexi (#29266) üzenetére


zone
őstag

https://www.youtube.com/watch?v=6zXDo4dL7SU

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#29268) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Még csak pár hónapja vagyok itt, szóval lehet hogy normális amit megfigyeltem, de furcsa, hogy már legalább egy hete nem esett az eső (London), és konkrétan nem csak az, hogy már legalább 5 napja egész nap süt a Nap, de még csak felhőt se láttam egész héten, és simán tudtunk kint pihenni, napozni a kertben. :)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#29269) Malibutomi válasza Apollyon (#29268) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Mert itt a tavasz. De majd megjon a szep angol nyar sok esovel :)

(#29270) Tajrexi válasza Malibutomi (#29269) üzenetére


Tajrexi
tag

Én amikor Londonban laktam egy rövid ideig nyáron, akkor pont kifoghattam, asszem 2 hónap alatt talán egy esőre emlékszek... Bezzeg Devonban a tengerparttól 100 méterre... Nagyjából heti 1 nap volt, amikor nem vert rommá az eső. Az anglusok meg 24 foknál már csobbantak a tengerbe, én meg szétfagytam egy pulcsiban is. :)

(#29271) Maxxy10 válasza Apollyon (#29268) üzenetére


Maxxy10
addikt

(#29272) Snoop-y válasza tildy (#29259) üzenetére


Snoop-y
veterán

Nalunk csak 180 CHF

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#29273) zone


zone
őstag

Bill Gates öt évvel ezelőtt: https://www.youtube.com/watch?v=6Af6b_wyiwI

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#29274) #30610944


#30610944
törölt tag

24es wc papirt tudtam venni! Ennyire wc papirnak meg nem orultem.
:DDD
6 font volt. Par napja meg ennyiert vettem a 4eset.

[ Szerkesztve ]

(#29275) radi8tor válasza #30610944 (#29274) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az élet apró örömei.

⭐ Stella

(#29276) Tufa_ válasza #30610944 (#29274) üzenetére


Tufa_
aktív tag

Nekem is sikerult prime nowrol, egy 16os es ketto 9es es normal aron, plusz az elelmiszer, meglepoen friss volt.
Meglepo modon a tesco express is full feltoltve (wc papirral is!), penteken este 6kor majdnem ures volt, ket biztonsagi or figyeli az embereket, egy ki/egy be szigoruan.
Ugy nez ki a panik vasarlok feltoltottek polcaikat es kezd lecsengeni...

(#29277) Yeffy válasza Tufa_ (#29276) üzenetére


Yeffy
veterán

jah, epp most vegeztem kozeli nagy tescoban, sorbanallassal engednek be, minden limitalva mar, szerencsere meg tudtam az egesz heti bevasarlasomat ejteni, ahogy szoktam.
vegre mar helyreall a rend, ugy nez ki.

viszont tegnap ez elegge felb.szott :((( :(((

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#29278) Malibutomi válasza Yeffy (#29277) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ja ezt en is lattam
Sok fa**talicska bevasarolt mindent most meg dobjak ki.

Itt nalunk is van mar minden rendesen tele vannak a boltok aruval

(#29279) Tufa_


Tufa_
aktív tag

Valakinek esetleg otlet hogyan tudnek egy ilyen kabelt szerezni itt az UK-ben, nem horror aron..
Igazabol a gpu fan feloli csati is boven eleg lenne, akkor atalakitok egy pwm hosszabbitot..

[ Szerkesztve ]

(#29280) Snoop-y válasza Tufa_ (#29279) üzenetére


Snoop-y
veterán

Amit linkeltel az nem jo :F

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#29281) sh4d0w válasza Snoop-y (#29280) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Ez hongkongi.

https://www.coreinfinity.tech

(#29282) rgqjx válasza Tufa_ (#29279) üzenetére


rgqjx
aktív tag

Talán ez az, azért nézd meg jobban rendelés előtt.

Amúgy ebayen a bal oldali menüben lehet szűrni UK onlyra.

Mondtam volna még a Maplint és társait, de azt mondtad, hogy nem horror áron. :N

[ Szerkesztve ]

(#29283) zone válasza Tufa_ (#29279) üzenetére


zone
őstag

(#29284) Tufa_ válasza rgqjx (#29282) üzenetére


Tufa_
aktív tag

Sajnos sem ez sem the farnell.com nem az, ezek mind pwm hosszabbitok, de azert koszi!

Talaltam egyett idokozben a kustompc-nel (csillagaszati aron..)

(#29285) qqzs válasza Tufa_ (#29284) üzenetére


qqzs
őstag

405

[ Szerkesztve ]

Eladó: GTS450

(#29286) BÁ Nutrition válasza Yeffy (#29277) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

az a kemeny h en is kb 150 fonttal tobbet koltottem a teszkoban marciusban mint szoktam, pedig nem erzem h sokkal tobbet ettem volna. nyilvan vitamin meg gyogyszer normal mennyiseghez kepest joval tobb volt de nem ennyivel. mivel nem tudok egy hetre bevasarolni a mennyisegi korlatozasok miatt ezert kb 3x kellett mennem hetente, es tobb nasi csuszott be az alap dolgok melle

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#29287) Tufa_ válasza BÁ Nutrition (#29286) üzenetére


Tufa_
aktív tag

Plusz nincsenek akciok sem. Pl sajt altalaban £3 for 2, most £2-2.5/csomag

En is ma szamolgattam, mondjuk inkabb hogy mennyivel tobb marad meg igy hogy nem tudunk menni... Egy oyster £160 korul, £30 uzemanyag, asszonynak az ebed £180, nekem £60, meet ups £1-200 es az aprosagok, ruha vasarlas, stb... Meg ha figyelembe veszem hogy az aram, stb tobb igyis, eleg jelentos megtakaritas..

(#29288) qqzs


qqzs
őstag

Na mostmar viszet a kezem a valtasra :) azt mondjatok meg hogy euroba vagy hufba valtsak?

Eladó: GTS450

(#29289) Yeffy válasza BÁ Nutrition (#29286) üzenetére


Yeffy
veterán

nalam meg nincs olyan nagy novekedes, de biztos van valamennyi, ennyire nem szoktam szamolgatni

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#29290) Mercutio_ válasza qqzs (#29288) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha nincs nagy difi forint-egyenértékben, akkor inkább €

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#29291) Yeffy


Yeffy
veterán

volna itt egy kerdes.
landlord most hozakodott elo az eves rent review-val es emelessel, amivel alapbol nem volna gond, de most a jarvanyugy alatt en nem hiszem, h tul szerencses otlet.

van ugye a kilakoltatasi monatorium, olvasgatom a hivatalos oldalat, de egyelore arra vonatkozo bekezdest nem talalok, h a rent novelheto-e, amig ez a cirkusz tart.
en arra kovetkeztetnek, h nem, de valaki esetleg a topikbol tud olyan gov.uk-os bejegyzest, ahol ez le van irva?

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#29292) Alvin_ti4200 válasza Yeffy (#29291) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Coronavirus (COVID-19) - Guidance for Landlords and Tenants [PDF]

Nem találtam benne erre vonatkozó információt. Azt sűrűn emlegetik, hogy legyen mindkét oldal flexibilis, de jogilag a landlord úgy tűnik, hogy emelhet ebben az időszakban is.

(#29293) #30610944


#30610944
törölt tag

Ejj nem ugy nez ki hogy ez a virus nyarra csillapodik, ahogy sokan gondoltak. Ebbol akkora valsag lesz amit meg az emberiseg nem ert meg... :U

(#29294) Yeffy válasza Alvin_ti4200 (#29292) üzenetére


Yeffy
veterán

en is ezt olvasgatom igen.

ugy nez ki, az mas kerdes, h ilyenkor, amikor ki tudja, mi lesz, nem tul okos dontes ,plusz en megmodnhatom neki, h bocsi, de ezt most ne mtudjuk kigazdalkodni ilyen bizonytalan idoszakban.

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#29295) Alvin_ti4200 válasza #30610944 (#29293) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Ez leginkább két-három hét múlva fog kiderülni, addigra lesz látható, mennyire volt hatásos az "otthon maradás" és az abszolút tévesen használt social distancing. Ennek az az oka, hogy a fertőzés után napokig, nem ritkán több, mint egy hétig nem jelentkeznek tünetek azoknál, akik nem maradnak teljesen tünetmentesek.

(#29296) ronson válasza #30610944 (#29293) üzenetére


ronson
őstag

Annyi jó van az egészben, hogy legalább világ szinten van és senki nem kerül helyzeti előnybe, viszont Kína így is nagyot fog profitálni szerintem a központi irányítás miatt.

(#29297) qqzs válasza Yeffy (#29294) üzenetére


qqzs
őstag

Olyat is probalhatnal hogy vagy most csokkent 20%al vagy 4 het mulva 30%, ez nekem 2008-as valsagnal bejott aztan kb 5 evig evente probalta en meg azt mondtam nem es ugy maradt.
Azert ekora pofatlansagot olyan zuhanasok lesznek itt hogy csak lesunk.
Egy allashirdetest direkt benthagytam, hetek ota heti egy jelentkezo volt ma egy nap 12.

[ Szerkesztve ]

Eladó: GTS450

(#29298) Alvin_ti4200 válasza qqzs (#29297) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Jellemzően amúgy az újabb építésű lakásoknál mennyit szoktak emelni évente a bérleti díjon? Én megmondom őszintén, azon is gondolkodtam, hogy lefelé alkudok, mert annyira vigyázok rá, mintha a sajátom lenne és úgy néz ki, mint az új még mindig :) Arról nem is beszélve, hogy még mindig nem adták át az összes kecót a szigeten (London City Island).

(#29299) tildy válasza Alvin_ti4200 (#29298) üzenetére


tildy
nagyúr

3-5%

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#29300) BÁ Nutrition válasza Yeffy (#29289) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

en folyamatosan vezetem minden kiadasom mar 6 eve, igy nem nehez kiszurni mire mikor mennyi megy havi/eves szinten

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.