Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-09-04 17:21:16

LOGOUT.hu

Élet az Egyesült Királyságban…

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24020) BÁ Nutrition válasza G.Zs. (#24016) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

szerintem meg ez egy termeszetes reakcio. a liberalis kollegak addig provokaltak a nepet míg ez jott ki belole.
angol kolleganak is mondtam h lehet ki sem leptek az eu-bol. -> az baxna be megyunk az utcára volt a valasz

mondom latod? ugyanaz mint amerika, ill nemetorszagban varhato, ha a fejedre tojnak megadod a valaszt szavazason. 5 eve ki akartal lepni az eubol? Nem.
kb 3-4 eve provokaljak folyamatosan a lakossagot faxsagokkal brusszelek. tobbekkozott minket magyarokat is.. joparszor le lett xarozva az orszag, pl a juncker europa szegyene konkretan pofonbaxa nyilvanosan az orbant.. aki erted? magyarorszag miniszterelnoke. ha a k anyját.

byebye Merkel stb. brusszelben meg egy karácsonyfát se allit a varos mert mit szolnanak a muszlimok.. agyrem..
addig oruljunk amig erre ilyen demokratikus valaszok adodnak..

na mindegy a lenyeg h engem nem erdekel a politika pont a fenti dilettanizmusbol fakadóan, es inkabb brusszelre ferne ra egy iq teszt mert ez nem vezet sehova csak szetesik az eu..

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.